Daňková Anna, 2004

TJ Šumperk z.s.
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 3+   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M.
K1W 3. 1/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk 107.00 2 98.70 2 100.7012.40/14,07
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M.
K1W 3. 1/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk 101.60 0 101.90 4 101.607.10/7,511
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném
K1W    DAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk 4.00 999 4.00 999 999.00 0
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů
K1W 23. 7/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk 112.92 6 101.81 2 103.8119.96/23,822
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích
C1W 6. 3/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk 131.40 2 135.00 4 133.4014.20/11,96
K1W 8. 2/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk 122.20 2 122.20 4 124.2012.00/10,79
C2X 1. 1/ZSDAŇKOVÁ Anna
URBAN Michal
2004
2004
3 Šumperk
Šumperk
139.40 6 141.40 6 145.40 10
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích
C1W 6. 3/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk 127.90 2 129.80 0 129.8019.20/17,46
K1W 8. 2/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk 115.10 2 118.40 0 117.109.60/8,99
C2X 1. 1/ZSDAŇKOVÁ Anna
URBAN Michal
2004
2004
3 Šumperk
Šumperk
129.00 6 130.70 2 132.70 10
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem
C1W 9. 8/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk 208.47 54 154.80 10 164.8062.20/60,60/5
K1W 12. 10/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk 119.62 2 112.33 12 121.6224.53/25,30/16
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
C1W 9. 8/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk 141.26 14 133.17 8 141.1736.72/35,20/5
K1W 11. 9/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk 104.49 6 123.17 18 110.4918.26/19,80/12
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1W 22. 9/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 2 Šumperk - - - - 16:30,21204.16/26,017
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1W 24. 6/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 2 Šumperk - - - - 16:22,30199.10/25,422
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
K1W 44. 10/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk 163.09 6 155.24 4 159.2455.94/54,20
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
K1W 34. 5/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk 162.98 8 261.04 8 170.9868.09/66,210
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 45. 11/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk 206.86 8 146.32 8 154.3255.03/55,40
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 56. 14/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk 173.30 106 174.76 10 184.7687.03/89,10
06.05.2018 Slalom v Zábřehu
K1W 11. 4/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk 123.90 2 124.00 2 125.908.10/6,920
C2X 1. 1/ZSURBAN Michal
DAŇKOVÁ Anna
2004
2004
3 Šumperk
Šumperk
138.70 6 139.80 0 139.80 10
C1W 4. 3/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk 138.90 0 135.90 0 135.9010.20/8,110
05.05.2018 Slalom v Zábřehu
K1W 7. 2/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk 128.10 0 137.80 2 128.105.20/4,222
C2X 1. 1/ZSURBAN Michal
DAŇKOVÁ Anna
2004
2004
3 Šumperk
Šumperk
140.60 2 144.10 4 142.60 9
C1W 5. 3/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk 147.10 6 146.30 2 148.3015.90/12,09
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava
C1W 9. 8/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk 162.57 2 156.97 56 164.5745.15/37,80/2
K1W 12. 11/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk 134.59 0 159.62 5 134.5924.32/22,10/15
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava
C1W 11. 10/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk 211.31 58 179.32 58 237.32113.23/91,20/1
K1W 15. 14/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk 142.20 4 140.56 4 144.5629.00/25,10/16
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 7. 2/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk - - - - 17:17,20144.10/16,133
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 12. 2/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk - - - - 20:24,80194.70/18,914
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 13. 2/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk - - - - 17:46,10175.00/19,615
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 15. 3/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk - - - - 21:26,70248.40/23,912
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 24. 6/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk 126.70 4 127.60 2 129.6023.80/22,513
C1W 19. 6/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 149.90 6 149.30 2 151.3041.40/37,73
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 19. 4/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk 127.00 6 126.80 0 126.8024.50/23,918
C1W 18. 6/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 146.70 0 142.40 2 144.4035.40/32,54
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1W 24. 13/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk 143.90 4 167.36 4 147.9043.70/41,9-
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu
C2W    ŠTĚPÁNKOVÁ Petra
DAŇKOVÁ Anna
2001
2004
Šumperk
Šumperk
4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1W    DAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk 4.00 999 4.00 999 999.00 0
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu
C2W 1. 1/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra
DAŇKOVÁ Anna
2001
2004
Šumperk
Šumperk
179.35 12 149.11 6 155.11 0
K1W 20. 5/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk 157.75 6 145.34 10 155.3462.85/68,04
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1W 12. 4/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 175.10 2 168.10 2 170.1042.00/32,80
K1W 12. 3/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk 145.80 2 145.70 0 145.7021.40/17,27
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1W 10. 3/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 150.30 2 151.60 0 151.6028.60/23,32
K1W 12. 3/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk 135.20 2 136.70 0 136.7022.00/19,27
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 25. 15/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk 128.69 0 129.79 0 128.6919.07/17,413
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 27. 17/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk 127.68 2 127.02 2 129.0221.09/19,513
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
K1W 9. 1/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk 113.38 4 109.72 0 109.7221.16/23,910
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
K1W 14. 4/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk 116.59 0 113.10 2 115.1025.46/28,46
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 9. 2/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk 1.00 999 138.80 4 142.8028.80/25,34
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 10. 2/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk 135.40 10 132.80 2 134.8031.80/30,96
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 35. 9/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 150.70 6 149.60 0 149.6042.70/39,92
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 35. 8/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 156.80 4 163.10 2 160.8041.90/35,24
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
K1W 39. 16/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 226.79 56 194.96 2 196.9690.01/84,2-
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 11. 5/DMDAŇKOVÁ Anna
ŠTĚPÁNKOVÁ Petra
2004
2001
Šumperk
Šumperk
181.30 0 184.20 2 181.3054.50/43,00
K1W 15. 3/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 146.20 0 152.40 0 146.2036.20/32,91
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 10. 4/DMDAŇKOVÁ Anna
ŠTĚPÁNKOVÁ Petra
2004
2001
Šumperk
Šumperk
198.10 8 201.40 6 206.1064.60/45,70
K1W 19. 5/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 159.50 0 161.30 6 159.5038.20/31,50
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1W 24. 6/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 199.70 2 137.10 2 139.1050.10/56,30
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1W 24. 6/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 208.20 6 158.10 4 162.1063.90/65,10
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
K1W 25. 10/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 210.85 160 255.85 54 309.85198.17/177,40
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
K1W 23. 8/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 161.12 54 167.75 2 169.7584.45/99,00
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1W 11. 5/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 183.90 0 189.60 8 183.9072.80/65,51
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava
K1W 20. 3/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 1.00 999 196.30 350 546.30438.80/408,20
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě
K1W 20. 2/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 222.20 102 1.00 999 324.20204.70/171,33
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 18. 7/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 176.10 50 163.60 4 167.6070.10/71,90
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 22. 9/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 178.10 54 186.20 0 186.2085.80/85,50
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1W 19. 4/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 168.70 2 172.30 2 170.7063.50/59,20
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1W 17. 4/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 166.80 6 166.10 0 166.1058.10/53,8-
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M
předžáci
20. 8/PZZDAŇKOVÁ Anna 2004 0 Šumperk 145.92 300 128.62 210 338.62198.74/142,10
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M
předžáci
17. 5/PZZDAŇKOVÁ Anna 2004 0 Šumperk 139.33 254 140.70 354 393.33262.06/199,60
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E
K1M
předžáci
4. 2/PZZDAŇKOVÁ Anna 2004 0 Šumperk 173.50 2 171.20 2 173.2038.70/28,80
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E
K1M
předžáci
4. 2/PZZDAŇKOVÁ Anna 2004 0 Šumperk 183.60 0 185.60 2 183.6045.00/32,50
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2
K1M
předžáci
8. 4/PZZDAŇKOVÁ Anna 2004 0 Šumperk 284.30 160 0.00 999 444.30301.90/212,00
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Daňková AnnaTJ Šumperk z.s. K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 03.07.18 updated from RVP
Daňková AnnaTJ Šumperk z.s. K1: 3+   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 09.04.18 updated from RVP
Daňková AnnaTJ Šumperk z.s. K1: 3+   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Daňková AnnaTJ Šumperk z.s. K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Daňková AnnaTJ Šumperk K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.06.17 updated from RVP
Daňková AnnaTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Květoň DavidTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.07.14 updated from RVP
Květoň DavidTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.05.13 updated from RVP
Květoň DavidTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.02.13 inserted RVP

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
40.K1W 4/4 10
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
114.K1W 5/6 22
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1W 5/8 36
1.C2X
Urban Michal
4/4 39
15.K1W 5/10 89
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
37.K1W 2/2 39
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.K1W 4/4 74

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Štěpánková Petra
2/2 0
115.K1W 4/4 30
Slalom: Oblastní žebříček Morava
32.C1W 4/4 9
30.K1W 5/8 55

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Štěpánková Petra
2/2 0
50.K1W 5/13 11

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/5 0

Statistika výsledků

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Daňková Annasl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
pořadí24.39.
odstup % *)41,984,2
% poražených soupeřů *)51,117,4
pořadí20162017celkem
průměr39.024.031.5
medián392424
modus392424
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)84,241,963,0
průměrné % poražených soupeřů *)17,451,134,3
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1W

Daňková Annasl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí44.34.45.56.
odstup %54,266,255,489,1
% poražených soupeřů23,242,126,711,3
pořadí2018celkem
průměr44.844.8
medián4444
modus3434
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %66,266,2
průměrné % poražených soupeřů25,825,8
počet jízd88
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Daňková Annasl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí9.9.9.11.
odstup %60,635,237,891,2
% poražených soupeřů38,538,520,09,1
pořadí2018celkem
průměr9.59.5
medián99
modus99
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %56,256,2
průměrné % poražených soupeřů26,526,5
počet jízd88
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Daňková Annasl 92
14.07.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 102
15.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí23.12.11.12.15.20.25.27.
odstup %23,825,319,822,125,168,017,419,5
% poražených soupeřů53,273,276,275,069,624,041,539,5
pořadí20172018celkem
průměr24.014.618.1
medián251215
modus201212
počet závodů358
průměrný odstup od vítěze %35,023,227,6
průměrné % poražených soupeřů35,069,456,5
počet jízd61016
lepší 1. jízda1
33,3%
3
60,0%
4
50,0%
čistých jízd2
33,3%
1
10,0%
3
18,8%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Daňková Annasl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
pořadí6.6.9.9.4.5.9.11.19.18.12.10.
odstup %11,917,460,635,28,112,037,891,237,732,532,823,3
% poražených soupeřů54,554,538,538,581,375,020,09,125,029,221,435,7
pořadí20172018celkem
průměr14.87.49.8
medián1269
modus1099
počet závodů4812
průměrný odstup od vítěze %31,534,333,4
průměrné % poražených soupeřů27,846,440,2
počet jízd81624
lepší 1. jízda0
0,0%
2
25,0%
2
16,7%
čistých jízd2
25,0%
3
18,8%
5
20,8%

Kategorie C2M

Daňková Annasl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
pořadí11.10.
odstup %43,045,7
% poražených soupeřů16,725,0
pořadí2016celkem
průměr10.510.5
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %44,344,3
průměrné % poražených soupeřů20,920,9
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie C2X

Daňková Annasl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
pořadí1.1.1.1.
odstup %0,00,00,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0
pořadí2018celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0
počet jízd88
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd1
12,5%
1
12,5%

Kategorie K1M

Daňková Annasl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 96
19.07.14
pořadí20.17.4.4.8.
odstup %142,1199,628,832,5212,0
% poražených soupeřů5,020,040,050,0---
pořadí2014celkem
průměr10.610.6
medián88
modus44
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %123,0123,0
průměrné % poražených soupeřů23,023,0
počet jízd99
lepší 1. jízda3
60,0%
3
60,0%
čistých jízd1
11,1%
1
11,1%

Kategorie K1W

Daňková Annasl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 82
05.07.15
pořadí3.3.8.8.12.11.11.7.12.15.24.19.12.12.9.14.9.10.35.35.15.19.24.24.25.23.11.20.20.18.22.19.
odstup %14,07,510,78,925,319,86,94,222,125,122,523,917,219,223,928,425,330,939,935,232,931,556,365,1177,499,065,5408,2171,371,985,559,2
% poražených soupeřů77,884,656,353,373,276,272,282,475,069,637,851,442,142,160,035,046,750,015,019,017,610,08,011,54,012,028,6---13,619,08,718,2
pořadí2015201620172018celkem
průměr19.022.413.69.015.9
medián192212814
modus19209312
počet závodů11381032
průměrný odstup od vítěze %59,2103,123,914,554,2
průměrné % poražených soupeřů18,212,845,672,139,7
počet jízd224152061
lepší 1. jízda1
100,0%
5
38,5%
0
0,0%
8
80,0%
14
43,8%
čistých jízd0
0,0%
6
25,0%
5
33,3%
4
20,0%
15
24,6%

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Daňková Annasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí22.24.
odstup %26,025,4
% poražených soupeřů47,545,2
pořadí2018celkem
průměr23.023.0
medián2222
modus2222
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %25,725,7
průměrné % poražených soupeřů46,446,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Daňková Annasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí22.24.
odstup %26,025,4
% poražených soupeřů47,545,2
pořadí2018celkem
průměr23.023.0
medián2222
modus2222
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %25,725,7
průměrné % poražených soupeřů46,446,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Daňková Annasj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
pořadí12.7.15.13.
odstup %18,916,123,919,6
% poražených soupeřů57,775,050,052,0
pořadí2018celkem
průměr11.811.8
medián1212
modus77
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %19,619,6
průměrné % poražených soupeřů58,758,7
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále