vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Trať

Švagr Rostislav, 2000    vybrat

SK Týniště nad Orlicí
výsledky závodníka    historie závodníka    umístění v žebříčcích
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1:   C2: 3  sjezd K1: 2   C1:   C2:
řadit: podle závodu    podle pořadí       statistika statistika
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
na vítěze
s / %
body
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 26. 6/DSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 131.62 2 119.50 0 119.5018.94/18,8105
C2M 20. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
Trutnov
Týniště
159.59 8 157.30 8 165.3052.50/46,52
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 32. 7/DSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 118.10 6 120.60 4 124.1020.70/20,085
C2M 17. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
Trutnov
Týniště
149.00 14 149.30 10 159.3040.70/34,35
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 13. 9/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:39,75 - 00:40,23 - 00:39,754.21/11,8-
C2M 5. 5/DSŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
2 Týniště
Trutnov
00:47,05 - 00:43,45 - 00:43,452.11/5,1-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 83. 27/DSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 133.73 2 131.25 52 135.7348.81/56,2-
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1M 17. 4/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 00:54,304.87/9,933/43/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
K1M 18. 4/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 11:40,0581.59/13,227/37/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 29. 7/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 00:52,054.89/10,419/75/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1M 29. 8/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 00:52,435.41/11,515/75/0
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 2. 2/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 14:05,5018.30/2,223
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 2. 2/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:48,30 - 00:48,00 - 00:48,001.20/2,625
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 1. 1/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 13:09,30 33
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 1. 1/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:46,50 - 00:46,30 - 00:46,30 33
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 14. 7/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 09:36,7467.51/13,30/35/77
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 14. 7/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 17:31,26118.48/12,70/35/93
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 21. 7/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:50,63 - 00:49,04 - 00:49,045.75/13,317/23/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 23. 8/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:49,91 - 00:49,43 - 00:49,436.48/15,114/30/0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
C2M    KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
- - - - DNS 0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C2M    KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
- - - - DNS 0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
K1M 3. 2/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 13:27,0035.60/4,632
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 3. 2/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 11:27,2033.70/5,233
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C2M 1. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
01:10,60 - 01:09,20 - 01:09,20 14
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C2M    KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
00:00,00 - 00:00,00 - DNS 0
K1M 3. 2/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 01:48,20 - 01:48,70 - 01:48,704.10/3,933
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 4. 3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:58,00 - 01:00,10 - 01:00,103.20/5,625
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 25. 6/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 09:24,8058.47/11,511/54/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 22. 6/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 01:09,52 - 01:09,05 - 01:09,056.14/9,814/58/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M    ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - DNF 0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M 17. 3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 16:49,20139.20/16,023/32/0
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1M 8. 3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 15:18,40102.10/12,522
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1M 9. 3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 15:47,80127.80/15,618
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1M 11. 3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 15:25,70119.10/14,822
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1M 12. 3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 15:08.80 18
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 23. 5/DMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 135.00 4 123.20 2 125.2016.90/15,675
C2M 16. 1/DMŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
Týniště
Trutnov
155.00 10 139.40 12 151.4031.60/26,46
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M    ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 4.00 999 4.00 999 999.00 0
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 8. 4/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:54,51 - 00:54,14 - 00:54,146.42/13,5-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 82. 33/DMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 175.17 58 161.75 64 225.75131.86/140,4-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 12. 3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 01:15,6224.68/48,433/54/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1M 11. 2/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:00,00 - 00:00,00 - 00:53,982.81/5,535/54/0
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1M 18. 3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 15:04,05147.47/19,521/19/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
K1M 13. 2/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 02:02,0710.84/9,731
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích
K1M 5. 2/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 15:16,5089.60/10,819
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1M 6. 2/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:55,00 - 00:54,70 - 00:54,705.20/10,516
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1M 3. 2/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 14:55,2071.80/8,726
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1M 5. 2/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:53,80 - 00:54,30 - 00:53,803.20/6,319
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 8. 3/DMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 107.30 2 106.10 2 108.1010.20/10,433
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
K1M 2. 2/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 08:47,9042.70/8,822
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 15. 4/DMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 113.00 6 110.60 10 119.0017.70/17,522
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 6. 3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 09:34,7329.64/5,4-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 6. 3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 16:37,6270.18/7,6-
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1M 19. 4/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:00,00 - 00:00,00 - 00:48,434.52/10,319/33/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1M    ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:47,82 - 00:48,00 - B 27/39/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 21. 3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 09:49.59 15/41/0
C2M 17. 4/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
- - - - 12:01.97 9/0/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C2M 18. 4/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
- - - - 01:27,1115.64/21,98/0/0
K1M 20. 4/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 01:11,996.29/9,617/46/0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 4. 1/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 17:05,3094.00/10,154
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 4. 1/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 14:30,1077.90/9,854
C2M 6. 2/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
- - - - 17:41,70226.40/27,12
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 5. 1/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 17:14,90102.30/11,058
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 7. 1/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 14:49,6085.20/10,650
C2M 8. 4/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
- - - - 18:09,50240.10/28,30
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 10.  ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 14:38,01118.99/15,742
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 11.  ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 18:49,09136.00/13,763
C2M 5.  ŠVAGR Rostislav
VENIGER Jan
2000
2000
3 Týniště
Vys.Mýto
- - - - 22:07,02208.95/18,72
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 43. 7/DMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 119.30 2 119.20 2 121.2020.00/19,850
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 28. 6/DMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 118.30 0 122.10 2 118.3016.40/16,168
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 7. 4/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:45,84 - 00:51,68 - 00:45,845.05/12,4-
C2M 10. 4/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.MýtoTýniště
Vys.MýtoTýniště
00:51,71 - 00:00,00 - 00:51,717.38/16,6-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 24. 5/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 01:13,05 - 00:57,60 - 00:57,609.34/19,412/15/0
C2M 19. 4/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
01:07,12 - 01:40,89 - 01:07,1216.03/31,47/1/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
K1M 21. 3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:57,84 - 00:55,83 - 00:55,838.96/19,115/27/0
C2M 19. 4/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
01:04,71 - 01:02,42 - 01:02,4211.72/23,17/1/0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
K1M 19.  ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 02:04,40 - 02:02,44 - 02:02,4415.96/15,019/25/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1M 16.  ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 15:11,51159.66/21,225/18/0
26.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 9. 3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 16:17,50170.10/21,111
26.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M    ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0
25.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 9. 3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 17:56,90223.40/26,210
25.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 10. 3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:58,40 - 01:00,30 - 00:58,407.60/15,012
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 15. 9/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 10:57,78105.17/19,0-
C2M 8. 4/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
- - - - 12:53,25139.09/21,9-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 16. 10/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 10:55,22114.47/21,2-
C2M 11. 6/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
- - - - 12:17,25124.81/20,4-
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1M 37.  ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 01:14,62 - 01:17,86 - 01:14,6231.56/73,30/1/0
C2M 20.  VENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
01:00,09 - 00:58,36 - 00:58,3611.40/24,36/1/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
C2M 21.  VENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
00:58,02 - 00:57,91 - 00:57,9110.73/22,75/1/0
K1M 27.  ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:53,76 - 00:53,75 - 00:53,7510.54/24,49/11/0
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 28. 7/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 10:36,88117.46/22,68/11/0
C2M 14. 3/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
- - - - 12:46,32198.83/35,014/2/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 31. 8/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 01:17,04 - 01:18,39 - 01:17,0414.15/22,55/12/0
C2M 18. 3/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
01:31,05 - 01:33,38 - 01:31,0522.77/33,38/0/0
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1M    ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - DNS 0/0/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1M 23. 4/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 13:36,80157.20/23,813/8/0
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 11.  ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště - - - - 22:25,20521.20/63,30
C2M 6.  VENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
- - - - 18:00,00274.90/34,10
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 17. 4/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 18:26,40207.60/23,117
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 18. 5/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 15:52,00181.20/23,516
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 21. 6/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 19:16,70232.60/25,215
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 22. 7/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 16:26,80192.40/24,215
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M    ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C1M    ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 4.00 999 4.00 999 999.00 0
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
C1M    ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M    ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 4.00 999 4.00 999 999.00 0
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 25.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 01:01,08 - 01:01,49 - 01:01,0813.15/27,4-
C2M 15.  VENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
  3 Vys.Mýto
Týniště
01:10,88 - 01:12,33 - 01:10,8817.17/32,0-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 76.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 0.00 999 132.31 62 194.3194.90/95,5-
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
K1M 8. 8/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 00:38,05 - 00:36,13 - 00:36,132.30/6,8-
C2M 6. 6/ZSVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
00:44,54 - 00:44,02 - 00:44,025.80/15,2-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
K1M 22.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 106.39 2 104.15 6 108.3919.98/22,6-
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 33. 4/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 01:03,91 - 01:05,02 - 01:03,9116.11/33,73/5/0
C2M 21. 3/ZSVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
00:00,00 - 01:50,26 - 01:50,2659.50/117,25/1/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
K1M 36. 5/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 01:13,57 - 01:02,45 - 01:02,4515.15/32,00/5/0
C2M 23. 3/ZSVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
00:00,00 - 01:14,56 - 01:14,5624.00/47,53/1/0
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M 44.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 119.80 4 124.30 8 123.8033.20/36,634
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M 54. 11/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 129.30 8 130.20 4 134.2041.90/45,424
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 81. 35/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 138.00 110 122.03 58 180.0394.49/110,524
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 59. 24/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 113.46 8 112.25 8 120.2536.78/44,144
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 3. 3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 08:40,9049.90/10,627
C2M 3. 3/ZSVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
- - - - 10:13,3056.60/10,24
27.07.2014 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice
K1M 8.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 16:59,10146.00/16,712
27.07.2014 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice
K1M 11.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 00:58,90 - 00:58,30 - 00:58,3010.30/21,511
26.07.2014 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice
K1M 9. 2/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 17:34,50183.40/21,19
26.07.2014 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice
K1M 11.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 01:00,10 - 00:59,90 - 00:59,9010.20/20,59
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Dvůr králové - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 5.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 15:41,70146.80/18,56
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe, v úseku Verdek - Loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 7.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 13:29,40128.00/18,84
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca. 100m pod jezem (změna trati dle stavu v
C2M 2.  ŠVAGR Rostislav
VENIGER Jan
2000
2000
3 Týniště
Vys.Mýto
01:20,10 - 01:20,00 - 01:20,0010.00/14,31
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C2M 2.  ŠVAGR Rostislav
VENIGER Jan
2000
2000
3 Týniště
Vys.Mýto
01:24,50 - 01:25,20 - 01:24,5011.70/16,11
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca. 100m pod jezem (změna trati dle stavu v
K1M 6.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 01:08,70 - 01:10,70 - 01:08,7011.50/20,111
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 8. 3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 01:11,10 - 01:13,70 - 01:11,1013.00/22,410
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
K1M 17. 3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 122.50 0 121.60 2 122.5023.70/24,09
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
K1M 6. 2/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 07:31,3087.30/24,06
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
K1M 16. 3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 123.20 6 121.60 4 125.6024.00/23,69
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 6. 4/ZSVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
01:04,40 - 01:07,00 - 01:04,407.40/13,03
K1M 9. 6/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 00:59,20 - 00:57,10 - 00:57,1010.90/23,624
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 28. 17/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 106.66 2 104.71 0 104.7127.35/35,443
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 6. 4/ZSVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
01:03,43 - 01:08,33 - 01:03,435.28/9,13
K1M 11. 7/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 00:56,88 - 00:56,60 - 00:56,6011.56/25,723
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 37. 22/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 108.28 4 109.97 4 112.2833.81/43,134
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1M 43.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 01:37,48 - 01:37,59 - 01:37,4826.50/37,30/4/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1M 42. 5/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 21:22,97346.96/37,10/4/0
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota
K1M 56. 11/ZSŠvagr Rostislav 2000 3 Týniště 114.50 6 112.80 2 114.8041.60/56,826
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera
K1M 67. 10/ZSŠvagr Rostislav 2000 3 Týniště 107.86 10 106.60 8 114.6040.80/55,320
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1M 58. 10/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 143.50 2 139.00 6 145.0040.80/39,27
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1M 50. 8/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 139.90 10 139.00 2 141.0032.40/29,813
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 22. 3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 22:42,50365.00/36,613
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 23.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 15:18,60259.30/39,312
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 23. 2/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 22:24,40372.20/38,315
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 23. 1/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 15:11,50252.60/38,315
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
C2M 8. 8/ZSŠVAGR Rostislav
VENIGER Jan
1920
2000
Týniště
Vys.Mýto
- - - - 08:42,5050.50/10,7-
K1M 12. 10/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 07:55,9078.00/19,6-
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
K1M    ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 -
18.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 55. 16/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 144.56 8 141.54 6 147.5450.65/52,312
17.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 58. 16/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 133.80 4 131.23 4 135.2343.40/47,316
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko
C1M 15. 2/ZSŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 171.50 54 168.80 6 174.8074.90/75,00
K1M 33. 6/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 147.20 4 122.80 6 128.8043.50/51,08
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko
C1M 16. 2/ZSŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 178.60 8 147.40 0 147.4048.10/48,40
K1M 32. 6/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 125.60 2 124.40 2 126.4041.40/48,710
21.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové
K1M 14.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 01:34,30 - 01:38,00 - 01:34,3027.20/40,54
20.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové
K1M 15.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 01:36,50 - 01:36,00 - 01:36,0028.00/41,23
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013
K1M 68. 22/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 143.26 2 115.07 8 123.0739.26/46,822
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013
K1M 81. 27/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 143.44 52 145.46 0 145.4656.29/63,113
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 18. 3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 159.80 4 157.00 2 159.0039.50/33,10
K1M 20. 4/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 135.90 6 137.50 2 139.5025.70/22,613
22.06.2013 Sjezd na Loučné
C1M 8. 3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště - - - - 16:49,10461.50/84,30
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 16. 4/ZSŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 159.20 54 159.10 4 163.1040.40/32,90
22.06.2013 Sjezd na Loučné
K1M 8. 3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 11:18,20161.90/31,42
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1M 24. 4/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 140.10 8 138.30 8 146.3035.70/32,39
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
K1M 25. 6/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týništ? - - - - 11:14,70128.40/23,510
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí.
K1M 13. 4/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týništ? - - - - 11:18,90140.20/26,02
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
K1M 35. 6/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týništ? - - - - 11:02,60143.90/27,710
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
K1M 45. 7/ZSŠvagr Rostislav 2000 3 Týniště 145.08 2 135.86 0 135.8646.83/52,620
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
K1M 55. 9/ZSŠvagr Rostislav 2000 3 Týniště 136.77 10 134.55 6 140.5549.99/55,214
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 80. 10/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 134.30 4 132.30 4 136.3034.50/33,97
C1M 46. 3/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 147.90 2 150.70 4 149.9044.30/42,00
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 69. 5/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 128.00 0 129.60 0 128.0032.80/34,528
C1M 51. 3/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 152.30 4 142.50 4 146.5040.80/38,61
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
K1M 63. 5/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 123.80 4 138.80 4 127.8040.35/46,117
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
K1M 68. 8/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 137.70 2 135.40 2 137.4048.20/54,015
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
K1M 58.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 136.17 4 125.28 2 127.2853.13/71,77
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
K1M 62.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 146.45 8 0.00 999 154.4572.31/88,05
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.4 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy
K1M 16. 3/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 22:22,40267.50/24,92
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.3 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy
K1M 18.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 22:42,60312.90/29,80
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
C1M 12. 1/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 01:56,80 - 02:00,40 - 03:57,2084.90/55,70
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
C1M 14. 1/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 01:58,20 - 01:57,10 - 03:55,3076.50/48,20
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
K1M 24. 2/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 01:39,10 - 01:41,50 - 03:20,6065.20/48,23
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
K1M 26. 4/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 01:41,10 - 01:40,60 - 03:21,7065.10/47,71
01.07.2012 Křivoklátské slalomy, závod č.2 - neděle USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 70. 12/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 0.00 999 158.01 54 212.01129.71/157,63
30.06.2012 Křivoklátské slalomy, závod č.1 - sobota USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 77. 13/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 138.65 106 120.94 62 182.94105.81/137,23
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 100. 15/ZMRostislav Švagr 2000 0 Týniště 136.99 2 139.28 2 138.9942.56/44,124
C1M 62. 8/ZMRostislav Švagr 2000 0 Týniště 186.55 6 183.02 8 191.0291.67/92,30
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 93. 13/ZMRostislav Švagr 2000 0 Týniště 122.16 6 118.33 0 118.3329.69/33,532
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 30. 4/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 00:44,20 - 00:46,27 - 01:30,4727.76/44,37
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1M 69. 8/ZMRostislav Švagr 2000 0 Týniště 130.50 50 129.22 26 155.2265.00/72,00
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 28. 2/ZMŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 155.50 4 159.10 4 159.5043.50/37,51
K1M 32. 3/ZMŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 135.30 4 132.50 0 132.5029.50/28,616
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 45. 2/ZMŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 161.60 6 0.00 0 167.6055.90/50,00
K1M 45. 5/ZMŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 134.40 6 0.00 0 140.4033.90/31,818
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 21. 2/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 02:14,60 - 02:06,90 - 04:21,5071.57/37,78
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 24. 2/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště - - - - 22:59,50325.10/30,84
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 25. 2/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště - - - - 22:34,20314.40/30,25
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 24. 2/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 02:10,60 - 02:11,80 - 04:22,4071.70/37,68
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1M 29.  Švagr Rostislav 2000 0 Týniště - - - - 23:13,40431.00/44,80
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1M 32.  Švagr Rostislav 2000 0 Týniště - - - - 22:48,30425.00/45,10
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1M 36.  Švagr Rostislav 2000 0 Týniště - - - - 23:09,30444.00/47,00
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1M 37.  Švagr Rostislav 2000 0 Týniště - - - - 27:19,40687.60/72,20
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 70.  ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 126.00 6 131.40 10 132.0038.30/40,95
C1M 58.  ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 158.30 2 159.10 6 160.3064.50/67,30
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 69.  ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 133.90 2 136.90 14 135.9038.50/39,57
C1M 62.  ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 171.90 6 159.70 6 165.7063.10/61,50
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M 70. 8/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 161.00 6 167.20 0 167.0069.60/71,50
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M 76. 9/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 155.80 4 171.40 52 159.8063.80/66,50
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2
K1M 51.  ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 183.44 6 172.27 6 178.2784.20/89,5-
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
C1M 43. 4/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 189.70 2 181.50 4 185.5072.60/64,30
K1M 55. 9/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 134.60 2 139.50 2 136.6033.90/33,05
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
C1M 52. 4/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 182.80 14 177.70 8 185.7078.30/72,90
K1M 64. 11/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 132.50 8 133.70 12 140.5038.30/37,50
15.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - neděle řeka Jizera u loděnice Paraplíčko
K1M    ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 0.00 999 0.00 999 999.00 0
14.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - sobota řeka Jizera u loděnice Paraplíčko
K1M    ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 0.00 999 0.00 999 999.00 0
25.09.2010-26.09.2010 Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice
K1M
sobota 25.9.2010, předžáci
   ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 150.10 10 152.90 8 0.00 -
K1M
neděle 26.9.2010, předžáci
6.  ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 152.00 4 151.60 14 156.0022.40/16,8-
26.09.2009-27.09.2009 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice
K1M
neděle
76.  ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 172.10 66 168.50 8 176.5082.30/87,4-

Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3