Palouda Tomáš, 1969

SK Vltava Č. Krumlov z.s.
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
K1M 64. 6/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml. 111.71 2 110.25 2 112.2529.17/35,141
08.07.2017 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
C2M 2.  OLŠÁK Matyáš
PALOUDA Tomáš
2001
1969
Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 11:28,7036.50/5,61
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
K1M 44. 6/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml. 128.15 0 149.58 8 128.1525.89/25,362
02.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaň
K1M 41. 7/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml. 98.00 4 97.20 4 101.2029.10/40,413
01.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn
K1M 34. 8/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml. 101.70 6 101.80 2 103.8026.80/34,819
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66
C2M 8. 2/VMPALOUDA Tomáš
VAŇKOVÁ Gabriela
1969
1974
Č.Kruml.
Litovel
- - - - 15:51,00102.90/12,11
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70
K1M 28. 4/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml. 121.80 54 163.30 52 175.8077.80/79,40
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s
C2M 9. 2/VMPALOUDA Tomáš
VAŇKOVÁ Gabriela
1969
1974
Č.Kruml.
Litovel
- - - - 16:23,40141.60/16,81
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
K1M 12. 4/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml. 131.00 2 143.30 6 133.0023.00/20,917
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu
K1M 83. 16/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml. 109.11 2 107.04 0 107.0430.69/40,251
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu
K1M 84. 17/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml. 99.42 0 91.00 0 91.0030.28/49,955
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
K1M 69. 12/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml. 125.12 8 123.06 4 127.06238.33/43,225
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
K1M 66. 9/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml. 134.49 2 119.71 4 123.71236.22/41,441
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1M 8. 2/VPALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml. - - - - 18:36,90190.90/20,621
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1M 10. 2/VPALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml. - - - - 18:45,30186.90/19,919
31.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 38. 7/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 129.10 4 138.90 4 133.1035.30/36,13
30.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 40. 8/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 129.10 2 140.50 4 131.1031.80/32,09
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí.
K1M 53. 8/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 139.02 6 136.83 0 136.8337.81/38,240
09.07.2016 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
C2M    BABOR Stanislav
PALOUDA Tomáš
1958
1969
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - DNS 0
K1M 6. 1/VPALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml. - - - - 08:48,6087.90/19,917
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí.
K1M 63. 10/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 140.63 4 140.48 4 144.4842.46/41,638
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží
K1M 64. 13/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 113.93 4 112.40 2 114.4032.95/40,542
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží
K1M 40. 9/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 109.26 2 119.65 0 111.2625.10/29,168
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54
C2M 7. 1/VHALEŠOVÁ Dana
PALOUDA Tomáš
1957
1969
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 18:11,60208.30/23,61
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem)
C2M 10. 2/VHALEŠOVÁ Dana
PALOUDA Tomáš
1957
1969
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 - 00:00,00 - 01:14,2020.30/37,70
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4)
C2M 10. 2/VHALEŠOVÁ Dana
PALOUDA Tomáš
1957
1969
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 17:36,70165.00/18,51
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem)
K1M 4. 2/VPALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:55,805.60/11,27
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M 13. 4/VPALOUDA Tomáš
KOUDELKA Tomáš
1969
1964
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 21:45,60171.40/15,12
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M    PALOUDA Tomáš
KOUDELKA Tomáš
1969
1964
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - DNS 0
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1M 9. 2/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. - - - - 19:05,10200.40/21,234
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M    PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. - - - - DNS 0
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1M 31. 7/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 96.77 8 89.98 0 89.9821.58/31,526
C2M 17.  PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDA Tomáš
2000
1969
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
121.73 8 122.49 10 129.7339.19/43,32
C2X 6.  PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDA Tomáš
2000
1969
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
121.73 8 122.49 10 129.7329.21/29,10
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1M 57. 11/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 117.59 6 107.46 8 115.4645.53/65,110
C2M 20.  PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDA Tomáš
2000
1969
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
131.24 58 127.27 14 141.2749.94/54,70
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57
C2M 4.  PALOUDA Tomáš
PALOUDOVÁ Karolína
1969
2000
Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 14:16,7033.70/4,17
K1M    PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. - - - - DNS 0
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem
C2M 7.  PALOUDA Tomáš
PALOUDOVÁ Karolína
1969
2000
Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 16:00,8096.20/11,14
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
C2M 8.  PALOUDA Tomáš
PALOUDOVÁ Karolína
1969
2000
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 - 00:00,00 - 01:10,109.30/15,33
K1M 8. 2/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 01:07,7014.70/27,74
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem
K1M    PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. - - - - DNS 0
10.05.2015 Slalom v Táboře Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
K1M 25. 2/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 110.56 4 106.92 0 106.9226.77/33,432
09.05.2015 Slalom v Táboře-přebor JČ kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz.
K1M 45. 8/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 142.56 6 132.56 10 142.5644.25/45,024
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě.
K1M 10. 3/VPALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml. - - - - 20:01,30231.20/23,813
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1M 10. 3/VPALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml. - - - - 20:23,30238.10/24,29
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě
K1M 11. 2/VPALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml. - - - - 16:47,80144.50/16,717
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 11. 2/VPALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml. - - - - 20:05,00234.20/24,117
27.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C2M
C2 mix
5.  PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDA Tomáš
2000
1969
Č.Kruml.
Č.Kruml.
160.36 8 174.18 8 168.3648.47/40,46
26.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném, MČR C2X a C2W - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
C2M
C2 mix
11.  PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDA Tomáš
2000
1969
Č.Kruml.
Č.Kruml.
150.99 110 0.00 999 260.99164.87/171,50
11.05.2014 O štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
K1M 28. 5/VPalouda Tomáš 1969 3 Č,Kruml, 121.14 0 120.44 0 120.4427.35/29,433
10.05.2014 O štít města Tábora + KP Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
K1M 31. 5/VPalouda Tomáš 1969 3 Č,Kruml, 123.26 6 116.12 2 118.1223.65/25,037
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 9. 6/VMPALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml. - - - - 18:21,80141.40/14,729
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M    PALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml. 0.00 0 0.00 0 0.00 29
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
C2M 3. 1/VMKOUDELKA Tomáš
PALOUDA Tomáš
1919
1964
3 ?.Kruml.
?.Kruml.
- - - - 10:55,2051.60/8,56
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
C2M 10. 3/VMKOUDELKA Tomáš
PALOUDA Tomáš
1919
1964
3 ?.Kruml.
?.Kruml.
- - - - 10:52,8067.40/11,54
26.05.2013 Krumlovský Down-Town, neděle Český Krumlov, řeka Vltava
C2M    KOUDELKA Tomáš
PALOUDA Tomáš
1919
1964
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - DNS 0
K1M 4.  PALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml. - - - - 15:35,1073.40/8,53
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sprint Rechle (loděnice Č. Krumlov)
C2M 2.  KOUDELKA Tomáš
PALOUDA Tomáš
1919
1964
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:50,00 - 01:49,00 - 01:49,005.10/4,94
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sobota + Přebor JČ kraje Český Krumlov, řeka Vltava.
C2M    KOUDELKA Tomáš
PALOUDA Tomáš
1919
1964
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - DNS 0
K1M 4.  PALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml. - - - - 15:58,60157.90/19,715
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sprint Rechle (loděnice Č. Krumlov)
K1M 5.  PALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml. 01:35,30 - 01:39,10 - 01:35,3017.40/22,39
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
K1M 38. 12/VMPalouda Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 133.70 6 128.00 4 132.0042.97/48,327
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
K1M 52. 13/VMPalouda Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 133.97 4 128.92 60 137.9747.41/52,417
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.1, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 7.  PALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml. - - - - 18:20,00159.60/17,020
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.2, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 7.  PALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml. - - - - 18:05,60138.40/14,620
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 10. 3/VMPALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml. - - - - 18:49,20174.10/18,242
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 11. 3/VMPALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml. - - - - 18:36,20180.70/19,338
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
K1M 49.  PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 115.32 8 105.78 4 109.7835.63/48,116
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
K1M 40.  PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 129.83 10 120.53 2 122.5340.39/49,227
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 81. 15/VMTomáš Palouda 1969 3 Č.Kruml. 126.07 6 124.77 4 128.7732.34/33,542
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 54. 11/VMTomáš Palouda 1969 3 Č.Kruml. 108.07 6 106.95 0 106.9518.31/20,770
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C2M 4. 2/VMPALOUDA Tomáš
KOUDELKA Tomáš
1969
1964
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:46,36 - 00:43,93 - 01:30,2810.01/12,55
K1M 42. 5/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 02:22,56 - 00:40,06 - 03:02,62119.91/191,20
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 24. 5/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 125.60 2 0.00 0 127.6021.10/19,839
27.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici
C2M    PALOUDA Tomáš
KOUDELKA Tomáš
1969
1964
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - DNS 0
K1M 1.  PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. - - - - 15:36,50 2
26.05.2012 VZ ve sprintu v Českém Krumlově řeka Vltava v Českém Krumlově - Rechle
C2M 7.  PALOUDA Tomáš
KOUDELKA Tomáš
1969
1964
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
02:10,60 - 02:08,40 - 04:19,0028.50/12,40
26.05.2012 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu a přebor Jihočeského kraje ve sjezdu řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici
C2M    PALOUDA Tomáš
KOUDELKA Tomáš
1969
1964
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - DNS 0
K1M 3.  PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. - - - - 15:32,90127.60/15,88
26.05.2012 VZ ve sprintu v Českém Krumlově řeka Vltava v Českém Krumlově - Rechle
K1M 7.  PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 02:19,40 - 01:45,90 - 04:05,3065.60/36,50
13.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře. neděle, závod č.2 Lužnice pod Táborem
K1M 39. 13/VMPalouda Tomáš 1969 Č.Kruml. 120.26 52 111.14 6 117.1431.89/37,418
12.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře, sobota, závod č.1 Lužnice pod Táborem
K1M 43. 15/Palouda Tomáš 1969 Č.Kruml. 120.06 54 110.18 8 118.1831.48/36,314
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1M 76.  PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 124.91 10 120.19 8 128.1943.00/50,518
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1M 82.  PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 133.21 16 129.60 10 139.6045.61/48,513
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
K1M 41. 11/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. - - - - 21:12,71333.73/35,50/1/0
31.03.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 9.  PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. - - - - 20:10,50204.20/20,34
31.03.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 9. 4/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. - - - - 20:40,80231.80/23,04
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M    PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 0.00 999 0.00 999 999.00 0
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M 56. 6/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 129.60 10 126.90 2 128.9032.90/34,320
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
K1M 52. 3/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 125.80 2 109.30 2 111.3028.80/34,929
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
K1M 86. 9/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 0.00 0 110.60 4 114.6044.90/64,44
12.06.2011 Slalom ve Strakonicích - neděle řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 41. 9/VMPalouda Tomáš 1969 Č.Kruml. 123.55 2 117.06 6 123.0637.28/43,514
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 29. 7/VMPalouda Tomáš 1969 Č.Kruml. 116.33 4 114.24 0 114.2428.48/33,229
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1M 41. 4/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 109.00 8 106.70 2 108.7032.10/41,936
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1M 54. 4/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 ?.Kruml. 125.20 108 122.30 4 126.3045.90/57,125
08.05.2011 Slalom O štít města Tábora - neděle Řeka Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka
K1M 29. 10/VMPalouda Tomáš 1969 Č.Kruml. 131.54 0 129.72 6 131.5435.04/36,39
07.05.2011 Slalom O štít města Tábora- sobota, Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka
K1M 28. 11/VMPalouda Tomáš 1969 Č.Kruml. 127.00 0 116.66 4 120.6629.49/32,314
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M 66. 19/VJPalouda Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 167.90 56 129.70 6 135.7045.80/50,9-
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M 50. 4/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 114.30 2 115.20 8 116.3034.80/42,7-
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M 50. 4/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 121.70 10 123.20 4 127.2035.20/38,3-
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 103. 12/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 118.00 154 135.63 110 245.63165.08/204,9-
26.06.2010 Evropský pohár - slalom USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 31. 11/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 131.12 60 121.37 0 121.3734.68/40,0-
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 72. 11/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 131.12 60 121.37 0 121.3736.94/43,8-
08.08.2009-09.08.2009 Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M
sobota
44. 10/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 130.21 0 130.96 6 130.2131.03/31,3-
K1M
neděle
46. 9/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 124.69 12 121.08 2 123.0828.02/29,5-
04.07.2009-05.07.2009 Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře
K1M
sobota
32. 5/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 118.70 8 116.00 10 126.0052.30/71,0-
K1M
neděle
27. 4/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml. 108.00 2 108.70 2 110.0035.70/48,0-
13.06.2009-14.06.2009 Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek
K1M
sobota
48. 9/VMPALOUDA Tomáš 1969 0 Č.Kruml. 127.40 8 111.50 4 115.5035.40/44,2-
K1M
neděle
37. 8/VMPALOUDA Tomáš 1969 0 Č.Kruml. 107.80 4 104.90 0 104.9026.20/33,3-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Palouda TomášSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Palouda TomášSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 23.11.16 updated from RVP
Palouda TomášSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 27.05.16 updated from RVP
Palouda TomášSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 26.05.16 updated from RVP
Palouda TomášSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Palouda TomášSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 27.05.15 updated from RVP
Palouda TomášSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.04.15 updated from RVP
Palouda TomášSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 28.10.14 updated from RVP
Palouda TomášSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 08.08.12 updated from RVP
Palouda TomášSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
202.K1M 5/10 250
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
66.C2M
Vaňková Gabriela
2/2 2
70.C2M
Olšák Matyáš
1/1 1

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
167.K1M 5/6 197
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.C2M
Halešová Dana
3/3 2
 C2M
Babor Stanislav
1/1 0
39.K1M 4/4 64

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
105.C2M
Paloudová Karolína
2/2 2
 C2X
Paloudová Karolína
1/1 0
244.K1M 4/4 92
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C2M
Paloudová Karolína
3/3 14
56.C2M
Koudelka Tomáš
2/2 2
32.K1M 5/9 90

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
93.C2M
Paloudová Karolína
2/2 6
279.K1M 2/2 70

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
222.K1M 3/3 73
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C2M
Koudelka Tomáš
3/3 4
30.K1M 5/6 93
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C2M
Koudelka Tomáš
2/2 10

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
167.K1M 5/7 187
Slalom: Oblastní žebříček Morava
90.K1M 2/2 43
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.C2M
Koudelka Tomáš
4/4 5
41.K1M 5/9 96
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
206.K1M 5/6 95
Slalom: Oblastní žebříček Morava
71.K1M 4/4 81

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Palouda Tomášsl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 103
27.07.14
sl 102
26.07.14
pořadí17.20.5.11.
odstup %43,354,740,4171,5
% poražených soupeřů20,017,450,0---
pořadí20142015celkem
průměr8.018.513.3
medián51711
modus5175
počet závodů224

Kategorie K1M

Palouda Tomášsl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 91
02.07.17
sl 90
01.07.17
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
sl 101
31.07.16
sl 100
30.07.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 40
10.05.15
sl 39
09.05.15
sl 44
11.05.14
sl 43
10.05.14
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Tábor
13.05.12
sl.Tábor
12.05.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Otava,
12.06.11
řeka Otava,
11.06.11
Řeka Lužnice
08.05.11
Lužnice pod
07.05.11
Řeka Jizera,
14.08.10
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
Řeka Radbuza
08.08.09
Řeka Radbuza
08.08.09/2
Kadaňský mlý
04.07.09
Kadaňský mlý
04.07.09/2
slalomová tr
13.06.09
slalomová tr
13.06.09/2
pořadí64.44.41.34.28.12.83.84.69.66.38.40.53.63.64.40.31.57.25.45.28.31.38.52.81.54.24.39.43.76.82.52.86.41.29.29.28.66.103.72.46.44.27.32.37.48.
odstup %35,125,340,434,879,420,940,249,943,241,436,132,038,241,640,529,131,565,133,445,029,425,048,352,433,520,719,837,436,350,548,534,964,443,533,236,332,350,9204,943,829,531,348,071,033,344,2
% poražených soupeřů50,867,246,756,612,964,555,255,935,845,414,026,458,153,058,074,851,621,163,645,762,063,048,633,849,066,775,841,535,427,922,149,517,541,262,233,343,843,05,636,623,732,816,111,436,819,0
pořadí200920102011201220132014201520162017celkem
průměr39.080.344.257.045.029.539.549.752.549.3
medián37722954382831404444
modus27662924382825401228
počet závodů636722461046

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Palouda Tomášsl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
řeka Morava
24.09.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
pořadí49.40.56.41.54.50.50.
odstup %48,149,234,341,957,142,738,3
% poražených soupeřů39,250,637,552,436,933,836,4
pořadí201020112012celkem
průměr50.050.344.548.6
medián50544050
modus50414050
počet závodů2327

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Palouda Tomášsj 54
21.05.16
sj 57
23.05.15
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí10.7.10.
odstup %18,511,111,5
% poražených soupeřů18,257,143,8
pořadí201320152016celkem
průměr10.07.010.09.0
medián1071010
modus1071010
počet závodů1113

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Palouda Tomášsl 97
08.07.17
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 55
22.05.16
sj 164
17.10.15
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
pořadí2.8.9.7.13.4.7.
odstup %5,612,116,823,615,14,111,1
% poražených soupeřů50,012,511,125,025,076,957,1
pořadí201520162017celkem
průměr8.07.06.37.1
medián7787
modus4727
počet závodů3137

Kategorie K1M

Palouda Tomášsj 139
15.10.16
sj 140
15.10.16/2
sj 91
09.07.16
sj 164
17.10.15
sj 17
12.04.15
sj 16
12.04.15/2
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sl Bech SO
19.10.13
sj.ČK-2
26.05.13
sj.ČK-1
25.05.13
sj.Lužnice2
06.04.13
sj.Lužnice1
06.04.13/2
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.Č.Krumlov
27.05.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.Lužnice
31.03.12
sj.Lužnice
31.03.12/2
pořadí10.8.6.9.10.10.11.11.9.4.4.7.7.11.10.1.41.9.9.
odstup %19,920,619,921,224,223,816,724,114,78,519,714,617,019,318,20,035,523,020,3
% poražených soupeřů73,579,479,280,059,160,964,365,575,050,070,073,973,970,673,5100,02,442,942,9
pořadí2012201320152016celkem
průměr13.56.210.28.09.8
medián971089
modus941069
počet závodů655319

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Palouda Tomášsj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí3.10.
odstup %8,511,5
% poražených soupeřů77,843,8
pořadí2013celkem
průměr6.56.5
medián33
modus33
počet závodů22

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Palouda Tomášsj 53
21.05.16
sj 58
23.05.15
sp.ČK
25.05.13
sp.Strakonic
23.06.12
sp.Č.Krumlov
26.05.12
pořadí10.8.2.4.7.
odstup %37,715,34,912,512,4
% poražených soupeřů10,041,775,066,725,0
pořadí2012201320152016celkem
průměr5.52.08.010.06.2
medián428107
modus428102
počet závodů21115

Kategorie K1M

Palouda Tomášsj 53
21.05.16
sj 58
23.05.15
sp.ČK
25.05.13
sp.Strakonic
23.06.12
sp.Č.Krumlov
26.05.12
pořadí4.8.5.42.7.
odstup %11,227,722,3191,236,5
% poražených soupeřů76,936,463,6---14,3
pořadí2012201320152016celkem
průměr24.55.08.04.013.2
medián75847
modus75844
počet závodů21115