Fišerová Tereza, 1998

DUKLA Brandýs
výkonnostní třídy  slalom K1: 1   C1: MT   C2: MT  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod
C1W 1. 1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B. 114.14 0 113.10 2 115.10 75
K1W 9. 4/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B. 106.03 2 109.88 60 169.8868.83/68,140
C2X 1.  JÁNĚ Jakub
FIŠEROVÁ Tereza
1990
1998
MT Dukla B.
Dukla B.
125.20 156 116.35 14 130.35 75
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod
C1W 9. 2/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B. 113.17 2 112.87 52 164.8748.94/42,240
K1W 10. 4/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B. 105.33 0 104.18 50 154.1849.40/47,137
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1W 1. 1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B. 108.22 0 103.55 2 105.55 75
K1W 8. 2/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B. 101.20 0 103.96 52 155.9660.39/63,243
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1W 1. 1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B. 122.90 6 111.73 4 115.73 75
K1W 10. 4/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B. 114.18 0 106.53 100 206.5398.49/91,237
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W 1. 1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B. 116.90 0 114.82 0 114.82 75/75
K1W 3. 2/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B. 115.08 2 107.92 0 107.921.63/1,562/75
C2X    JÁNĚ Jakub
FIŠEROVÁ Tereza
1990
1998
MT Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W 2. 1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B. 128.46 2 123.76 0 123.761.26/1,068/75
K1W 34. 9/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B. 167.17 50 4.00 999 217.17102.57/89,58/13
C2X 1.  JÁNĚ Jakub
FIŠEROVÁ Tereza
1990
1998
MT Dukla B.
Dukla B.
137.89 2 123.76 54 177.76 75/68
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja
C1W 1. 1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B. 114.31 4 114.47 0 114.47 75
K1W 8. 4/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B. 103.57 4 99.81 2 101.816.12/6,443
C2X 1.  JÁNĚ Jakub
FIŠEROVÁ Tereza
1990
1998
MT Dukla B.
Dukla B.
112.83 8 111.71 0 111.71 75
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja
C1W 5. 1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B. 118.24 0 132.49 0 132.4916.35/14,153
K1W 7. 4/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B. 107.80 0 101.68 52 153.6855.11/55,946
C2X 1.  JÁNĚ Jakub
FIŠEROVÁ Tereza
1990
1998
MT Dukla B.
Dukla B.
115.68 6 111.69 2 113.69 75
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1W 8. 3/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B. 126.60 4 128.33 50 178.3350.08/39,043
K1W 3. 1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B. 120.31 2 113.72 0 113.722.10/1,962
C2X 1.  JÁNĚ Jakub
FIŠEROVÁ Tereza
1990
1998
MT Dukla B.
Dukla B.
132.22 2 120.83 0 120.83 75
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1W 1. 1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B. 126.81 2 111.56 2 113.56 75
K1W 5. 3/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B. 110.34 0 107.65 2 109.656.99/6,853
C2X 1.  JÁNĚ Jakub
FIŠEROVÁ Tereza
1990
1998
MT Dukla B.
Dukla B.
121.25 60 113.12 2 115.12 75
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv
C1W 1. 1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B. 123.60 2 122.86 8 130.86 75
K1W 9. 5/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B. 124.42 0 124.97 52 176.9765.58/58,940
C2X 2.  JÁNĚ Jakub
FIŠEROVÁ Tereza
1990
1998
MT Dukla B.
Dukla B.
120.68 106 147.13 6 153.1311.38/8,068
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv
C1W 1. 1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B. 137.10 0 117.01 2 119.01 75
K1W 8. 4/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B. 109.63 0 110.21 50 160.2155.89/53,643
C2X 1.  JÁNĚ Jakub
FIŠEROVÁ Tereza
1990
1998
MT Dukla B.
Dukla B.
122.49 4 129.09 4 133.09 75
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
C1W 3. 2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 116.57 0 113.05 8 121.055.21/4,547/60
K1W 4. 2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 109.83 0 107.05 2 109.055.83/5,657/75
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
C1W 2. 1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 156.83 8 122.64 4 126.642.88/2,353/60
K1W 10. 2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 112.39 2 114.31 104 218.31108.39/98,637/75
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1W 3. 1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 133.58 0 128.27 0 128.273.01/2,462
C1W 1. 1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 144.75 2 140.17 0 140.17 60
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou
K1W 6. 1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 114.33 6 118.00 0 118.007.93/7,249
C1W 1. 1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 127.76 0 122.14 2 124.14 60
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
C1W 1. 1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 121.49 2 124.33 2 123.49 60
K1W 1. 1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 109.69 0 106.71 0 106.71 75
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
C1W 2. 1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 124.14 6 117.70 4 121.706.01/5,260
K1W 1. 1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 106.08 0 116.79 0 106.08 75
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1W 1. 1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 102.02 54 103.23 0 103.23 60
K1W 7. 2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 95.35 8 92.83 6 98.839.67/10,862
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1W 3. 2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 98.80 4 99.76 8 102.805.91/6,160
K1W 2. 2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 89.09 2 89.92 2 91.090.49/0,575
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja
K1W 7. 1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 106.65 2 105.36 0 105.369.43/9,846
C1W 5. 2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 117.51 4 124.85 4 128.8510.81/9,238
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja
K1W 13. 3/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 105.73 6 109.35 62 111.7315.94/16,631
C1W 5. 2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 117.04 14 117.21 4 121.2111.52/10,538
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
K1W 7. 1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 104.89 2 102.73 0 102.734.86/5,046
C1W 4. 2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 121.11 2 110.56 2 112.563.00/2,742
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
K1W 9. 1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 103.98 4 110.90 2 112.9012.90/12,940
C1W 2. 1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 110.89 4 109.87 2 111.871.87/1,753
03.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1W 1. 1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 83.00 0 87.70 6 83.00 48
C2M 4.  ŠRÁMEK Michal
FIŠEROVÁ Tereza
1982
1998
2 Č.Lípa
Roudnice
99.30 4 97.60 2 99.605.60/6,014
C1W 1. 1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 90.40 2 96.30 50 92.40 21
02.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1W 1. 1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 85.20 2 87.10 4 87.20 39
C2M 2.  ŠRÁMEK Michal
FIŠEROVÁ Tereza
1982
1998
2 Č.Lípa
Roudnice
103.60 16 100.00 2 102.000.40/0,417
C1W 1. 1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 95.40 2 93.60 0 93.60 13
23.08.2015 8. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1W 8.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 119.68 2 120.59 52 172.5956.93/49,243
C1W 4.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 134.27 62 147.49 106 253.49110.13/76,842
22.08.2015 7. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1W 2.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 116.96 2 112.59 2 114.593.53/3,268
C1W 3.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 130.41 4 128.46 104 232.46101.63/77,747
26.07.2015 6. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR dospělých USD Troja
K1W 9. 3/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 112.48 6 119.49 102 221.49121.66/121,940
C1W 3. 1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 127.90 4 119.35 6 125.352.25/1,847
25.07.2015 5. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR U23 USD Troja
K1W 2. 1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 114.89 2 114.03 0 114.039.96/9,668
C1W 3. 2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 124.66 2 123.66 0 123.667.49/6,447
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1W 1. 1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 110.39 4 103.82 2 105.82 60
K1W 1. 1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 94.71 0 98.86 152 94.71 75
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1W 5. 3/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 113.26 2 117.76 110 115.2610.91/10,560
K1W 3. 1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 94.51 6 95.44 0 95.441.57/1,775
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 4. 2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 111.84 2 109.91 2 111.917.26/6,968
C1W 2. 2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 132.32 4 126.46 2 128.464.46/3,660
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 31. 5/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 114.15 52 114.23 50 164.2360.23/57,911
C1W 4. 3/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 127.00 4 128.46 54 131.0014.11/12,160
17.05.2015 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
K1W 9.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 105.69 2 110.22 2 112.2213.47/13,640
C1W 2.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 122.17 2 120.60 4 124.605.67/4,853
16.05.2015 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
K1W 11.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 129.28 4 115.70 2 117.7010.57/9,935
C1W 5.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 139.23 16 134.25 4 138.2511.70/9,238
10.05.2015 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
K1W 6.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 112.83 8 108.44 6 114.4411.11/10,849
C1W 6.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 124.31 4 131.42 8 139.4217.80/14,634
09.05.2015 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
K1W 11.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 110.63 54 107.54 0 107.549.57/9,835
C1W 3.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 153.10 2 116.34 6 122.346.85/5,947
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
C1W 2.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 136.85 4 121.01 2 123.016.91/6,060
K1W 1.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 104.90 4 104.63 0 104.63 75
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka.
C1W 4.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 150.70 106 131.47 10 141.4715.38/12,253
K1W 3.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 109.62 2 109.65 0 109.652.57/2,475
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 2.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 00:55,37 - 01:06,74 - 00:55,370.28/0,5-
C1W 2.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 01:09,13 - 01:09,25 - 01:09,135.17/8,1-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 2.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 121.53 2 120.40 4 123.531.31/1,1-
K1W 2.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 125.26 108 111.55 0 111.553.92/3,6-
31.08.2014 Mistrovství ČR kategorie U23 a 8. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou
K1W 12.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 123.18 52 120.87 4 124.8716.92/15,733
C1W 2.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 139.69 106 134.97 2 136.973.63/2,753
30.08.2014 Mistrovství ČR a 7. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou
K1W 4.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 118.68 2 112.86 2 114.866.12/5,657
C1W 5.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 130.13 6 134.11 10 144.1127.38/23,538
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1W 1. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 108.02 2 123.77 6 110.02 18
K1W 2. 2/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 94.36 6 96.23 2 98.231.27/1,3102
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1W 1. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 107.31 2 106.32 0 106.32 18
K1W 1. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 92.83 4 95.65 4 96.83 110
01.08.2014 ECA Slalom Junior Cup VI Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W
1st. run heats, 2nd. run final
3. 2/U16FIŠEROVÁ Tereza 1998 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 93.44 2 90.11 0 90.113.95/4,6-
31.07.2014 ECA Slalom Junior Cup V Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W
1st. run heats, 2nd. run final
54. 22/U16FIŠEROVÁ Tereza 1998 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 115.92 52 0.00 0 167.9254.99/48,7-
13.07.2014 6. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 22.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 106.67 56 104.01 54 158.0163.15/66,614
12.07.2014 5. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 2.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 117.54 4 112.68 2 114.682.85/2,568
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 2. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 105.79 6 103.70 0 103.700.53/0,575
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 2. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 101.57 4 101.71 0 101.711.88/1,975
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 3.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 103.31 0 101.75 52 103.319.00/9,575
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 5.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 107.80 2 106.04 2 108.0413.66/14,575
18.05.2014 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
K1W 11.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 111.32 56 109.90 4 113.9014.86/15,035
17.05.2014 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
K1W 18.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 132.56 2 124.26 54 134.5630.05/28,821
11.05.2014 2. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja
K1W 8.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 110.63 2 116.81 50 166.8170.67/73,543
10.05.2014 1. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja
K1W 11.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 113.62 6 103.46 2 105.468.36/8,635
04.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 1. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 112.04 52 96.79 2 98.79 74
04.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 2. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 78.02 0 0.00 999 78.020.62/0,839
03.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 1. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 105.44 0 112.82 0 105.44 80
03.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 1. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 78.99 0 0.00 999 78.99 52
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 4.  Fišerová Tereza 1998 2 Roudnice 01:15,34 - 01:15,93 - 01:15,345.14/7,3-
C1W 2.  Fišerová Tereza 1998 Roudnice 01:28,11 - 00:00,00 - 01:28,114.10/4,9-
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy
C1W 3.  Fišerová Tereza 1998 2 Roudnice 122.01 6 153.01 56 128.0118.19/16,6-
K1W 2.  Fišerová Tereza 1998 1 Roudnice 99.99 2 107.50 4 101.996.73/7,1-
01.09.2013 12. Český pohár ve slalomu + 6. NKZ na Lipně Lipno
K1W 8.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 114.81 4 115.01 2 117.017.36/6,743/62
31.08.2013 11. Český pohár ve slalomu + 5. NKZ na Lipně Lipno
K1W 13.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 122.07 52 117.20 8 125.2016.64/15,331/49
25.08.2013 Memoriál Jaroslava Froňka, neděle USD Veltrusy
K1W 1. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 108.33 0 105.71 2 107.71 99
C1W 1. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 132.97 4 121.02 2 123.02 30
24.08.2013 Memoriál Jaroslava Froňka, sobota USD Veltrusy
K1W 1. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 111.40 0 110.73 2 111.40 75
C1W 3. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 170.29 2 144.93 8 152.9329.90/24,36
11.08.2013 10. ČP ve slalomu + MČR seniorů v Troji USD Troja
K1W 7.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 112.51 0 109.07 2 111.0712.96/13,246
10.08.2013 9. ČP ve slalomu + MČR U 23 v Troji USD Troja
K1W 10.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 117.48 4 115.96 60 175.9677.17/78,137
07.07.2013 Slalom v Kadani + pohár předžáků Kadaňský mlýn
K1W 4. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 90.00 4 90.50 2 92.503.10/3,518
C1W 1. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 100.40 2 102.80 2 102.40 14
06.07.2013 Slalom v Kadani + MČR veteránů ve slalomu+pohár předžáků Kadaňský mlýn
K1W 1. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 79.30 0 81.20 4 79.30 41
C1W 1. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 92.60 2 97.20 4 94.60 15
23.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 2. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 90.32 0 91.95 50 90.324.27/5,069
C1W 3. 2/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 110.27 2 108.17 2 110.1711.24/11,45
22.06.2013 Sjezd ve Strakonicích
K1W 1. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice - - - - 11:28,10 12
22.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 3. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 101.90 0 100.47 4 101.906.94/7,376
C1W 3. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 119.60 6 123.50 2 125.5012.59/11,25
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1W 3. 2/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 110.27 2 108.17 2 110.1711.24/11,45
16.06.2013 8. ČP ve slalomu + 4. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš
K1W 10. 2/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 125.84 0 128.62 0 128.6211.59/9,943/75
15.06.2013 7. ČP ve slalomu + 3. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš
K1W 23. 5/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 135.46 0 128.37 58 135.4619.10/16,421/40
26.05.2013 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 5. 2/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 118.17 54 107.91 4 111.916.86/6,575
25.05.2013 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 3. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 121.19 52 116.30 2 118.3013.53/12,975
19.05.2013 6. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja
K1W 8.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 104.69 0 101.04 0 101.0410.44/11,543
18.05.2013 5. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja
K1W 19.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 128.07 4 127.03 54 132.0729.33/28,519
12.05.2013 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
K1W 12.  Fišerová Tereza 1998 1 Roudnice 114.85 2 111.05 2 113.0514.92/15,233
11.05.2013 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
K1W 12.  Fišerová Tereza 1998 1 Roudnice 114.07 6 116.86 0 116.8616.84/16,833
28.04.2013 2. Český pohár ve slalomu na Labi pod Špindlerovým Mlýnem Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce
K1W 7.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 132.68 4 134.85 0 134.8519.09/16,546
27.04.2013 1. Český pohár ve slalomu na Labi pod Špindlerovým Mlýnem Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce
K1W 14.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 145.68 102 142.29 4 146.2925.05/20,729
14.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - neděle, závod č.2 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna
K1W 1. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 89.90 0 93.50 8 89.90 40
C2M 2.  ŠRÁMEK Michal
FIŠEROVÁ Tereza
1919
1982
3 Č.Lípa
Roudnice
106.20 10 106.80 4 110.800.20/0,26
C1W 1. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 101.80 0 0.00 999 101.80 9
13.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - sobota, závod č.1 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna
K1W 1. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice 94.40 2 97.90 6 96.40 41
C2M 2.  ŠRÁMEK Michal
FIŠEROVÁ Tereza
1919
1982
3 Č.Lípa
Roudnice
111.30 8 108.50 6 114.504.70/4,36
C1W 2. 1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 105.10 10 111.40 6 115.109.50/9,05
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.1, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 4.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice - - - - 18:29,5067.00/6,414
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.2, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 4.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice - - - - 18:18,5054.80/5,314
07.10.2012 Klatovský slalom ve Strakonicích - nedělní závod řeka Otava Strakonice v Podskalí
K1W 2. 1/ŽSFišerová Tereza 1998 2+ Roudnice 92.30 4 88.50 2 90.505.90/7,028
06.10.2012 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice v Podskalí
K1W 2.  Fišerová Tereza 1998 2+ Roudnice 103.30 6 100.20 2 102.206.70/7,024
23.09.2012 6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy
K1W 10. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 113.99 0 121.92 8 113.9914.66/14,857
22.09.2012 5.Národní kvalifikační závod, 6.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy
K1W 29. 6/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 147.10 52 145.79 50 195.7986.30/78,815
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné
K1W 5. 2/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 01:14,66 - 01:07,47 - 02:22,1311.68/9,0-
15.09.2012 Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu USD České Vrbné
K1W 3.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 117.36 4 113.66 0 113.667.07/6,6-
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 20.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 01:09,52 - 02:27,40 - 03:36,9293.73/76,1-
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 2.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 116.89 0 127.51 52 116.896.75/6,1-
K1W 1.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 99.37 56 97.94 2 99.94 -
02.09.2012 VZ ve slalomu - neděle USD Veltrusy
C1W 1. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 142.65 54 140.62 2 142.62 13
K1W 3. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 116.87 4 112.56 2 114.562.03/1,850
01.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, Memoriál Jardy Froňka USD Veltrusy
C1W 2. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 153.03 8 138.99 2 140.9915.45/12,313
K1W 5. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 125.02 104 116.45 8 124.4516.59/15,439
19.08.2012 8.Český pohár ve slalomu, MČR ve slalomu USD Troja
K1W 19.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 114.68 2 115.91 6 116.6822.22/23,519
18.08.2012 7.Český pohár ve slalomu, MČR U23 - USD Troja USD Troja
K1W 15.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 121.74 0 110.15 2 112.1516.82/17,627
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
C1W 3.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 107.37 0 104.77 2 106.777.25/7,325
K1W 1.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 88.13 4 89.43 0 89.43 75
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
C1W 12.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 159.00 54 138.64 152 213.0097.62/84,61
K1W 1.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 99.79 4 99.07 2 101.07 75
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha
K1W 2. 1/ŽSFišerová Tereza 1998 2+ Roudnice 90.85 0 94.69 2 90.858.30/10,166
C1W 4. 2/ŽSFišerová Tereza 1998 3 Roudnice 108.52 2 113.36 0 110.524.05/3,812
C2M 17. 1/DMFišerová Tereza
Pospíchalová Simona
1998
1997
0 Roudnice
Kadaň
128.99 10 127.81 10 137.8139.16/39,74
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha
K1W 3. 1/ŽSFišerová Tereza 1998 2+ Roudnice 99.16 0 100.25 0 99.1610.78/12,271
C1W 4. 2/ŽSFišerová Tereza 1998 3 Roudnice 115.88 4 114.91 2 116.915.97/5,412
C2M 29. 1/DMFišerová Tereza
Pospíchalová Simona
1998
1997
0 Roudnice
Kadaň
146.70 12 140.78 4 144.7840.93/39,42
01.07.2012 Křivoklátské slalomy, závod č.2 - neděle USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 4. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 107.96 4 105.59 4 109.5911.74/12,040
C1W 2. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 3 Roudnice 162.82 4 152.55 2 154.5529.27/23,42
30.06.2012 Křivoklátské slalomy, závod č.1 - sobota USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 2. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 92.60 2 96.49 2 94.602.76/3,046
C1W 1. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 3 Roudnice 119.75 4 112.19 0 112.19 7
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1W 6. 3/ZSTereza Fišerová 1998 3 Roudnice 134.27 0 127.62 0 127.6210.82/9,316
K1W 1. 1/ZSTereza Fišerová 1998 2+ Roudnice 105.59 2 105.32 0 105.32 112
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 2. 2/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 00:37,94 - 00:38,05 - 01:15,993.30/4,557
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1W 6. 4/ZSTereza Fišerová 1998 3 Roudnice 115.36 0 115.96 2 115.366.87/6,316
K1W 1. 1/ZSTereza Fišerová 1998 2+ Roudnice 96.55 0 95.83 2 96.55 113
03.06.2012 4.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 4.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1W 9. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 124.45 0 132.48 2 124.4516.30/15,162
02.06.2012 3.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 3.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1W 10. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 141.48 8 123.98 0 123.9817.24/16,257
27.05.2012 6. Český pohár ve slalomu - USD Veltrusy USD Veltrusy
K1W 12.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 158.26 8 127.13 0 127.1317.25/15,733
26.05.2012 5. Český pohár ve slalomu - USD Veltrusy USD Veltrusy
K1W 13.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 111.57 4 115.28 6 115.5722.73/24,531
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1W 1. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 94.60 0 95.60 0 94.60 14
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, Závod o Stružnickou peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1W 1. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 111.60 150 97.90 0 97.90 14
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov
K1W 2. 2/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 01:49,20 - 01:50,20 - 03:39,4012.40/6,029
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1W 5. 4/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice - - - - 20:55,80115.80/10,227
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1W 3. 2/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 01:49,20 - 01:50,80 - 03:40,0015.50/7,636
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov
K1W 5. 3/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice - - - - 20:47,50135.50/12,221
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1W 1.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 99.02 0 100.92 4 99.02 94
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1W 1.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 106.14 0 106.94 0 106.14 95
29.04.2012 2.Národní kvalifikační závod, 2.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava
K1W 11. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 118.34 10 117.39 2 119.3915.78/15,253
28.04.2012 1.Národní kvalifikační závod, 1.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava
K1W 10. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 123.47 4 115.22 2 117.2218.84/19,253
22.04.2012 4.Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod ve slalomu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1W 17.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 123.56 4 115.02 2 117.0220.64/21,423
21.04.2012 3.Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod ve slalomu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1W 27.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 128.85 60 134.26 54 188.2693.79/99,39
15.04.2012 2.Český pohár ve slalomu, 2.nominační závod ve slalomu - Trnávka USD Trnávka
K1W 13.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 126.39 0 119.88 2 121.8822.37/22,531
14.04.2012 1.Český pohár ve slalomu, 1.nominační závod ve slalomu - Trnávka USD Trnávka
K1W 11.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice 127.51 56 135.66 4 139.6629.66/27,035
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1W 4.  Fišerová Tereza 1998 2 Roudnice - - - - 21:03,10136.60/12,113
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1W 4.  Fišerová Tereza 1998 2 Roudnice - - - - 21:16,40130.70/11,48
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1W 4.  Fišerová Tereza 1998 2 Roudnice - - - - 20:30,30123.90/11,28
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1W 4.  Fišerová Tereza 1998 2 Roudnice - - - - 20:33,80113.50/10,14
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W 7. 3/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 119.10 2 116.40 4 120.405.40/4,746
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W 4. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 115.10 0 0.00 999 115.102.20/1,951
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja
K1W 14.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 128.67 50 142.65 56 178.6771.46/66,7-
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2
K1W 1.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 116.11 2 99.56 2 101.56 -
04.09.2011 6.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů USD Roudnice
K1W 8. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 108.89 2 110.89 2 110.8910.65/10,662
03.09.2011 5.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu USD Roudnice
K1W 8. 2/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 114.76 0 119.15 0 114.7614.90/14,957
07.08.2011 VZ ve slalomu - neděle Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1W 1. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 119.81 2 116.54 0 116.54 18
06.08.2011 VZ ve slalomu - sobota Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1W 1. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 121.40 0 121.63 4 121.40 18
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
K1W 2. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 94.70 4 95.10 0 95.103.80/4,271
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
K1W 1. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 90.50 2 80.30 0 80.30 75
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou
K1W    FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 0.00 999 0.00 999 999.00 0
K1W    FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 0.00 999 0.00 999 999.00 0
C1W    FIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice 0.00 999 0.00 999 999.00 0
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 2. 2/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 122.70 0 0.00 999 122.702.10/1,734
K1W    FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 0.00 999 0.00 999 999.00 0
C1W 7. 6/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice 156.80 4 0.00 999 160.8026.20/19,53
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
K1W 1. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 117.90 0 116.70 0 116.70 47
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
K1W 1. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 113.80 0 114.40 0 113.80 49
12.06.2011 Slalom ve Strakonicích - neděle řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1W 1. 1/ZSFišerová Tereza 1998 Roudnice 132.88 2 128.39 4 132.39 3
K1W 7. 1/ZSFišerová Tereza 1998 2 Roudnice 102.52 4 108.28 6 106.5215.63/17,217
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1W 1. 1/ZSFišerová Tereza 1998 Roudnice 130.35 2 131.07 4 132.35 3
K1W 3. 1/ZSFišerová Tereza 1998 Roudnice 107.73 0 104.41 0 104.418.79/9,240
05.06.2011 4.NKZ ve slalomu, 4.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy
K1W 20. 3/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 144.99 58 140.42 2 142.4227.97/24,429
04.06.2011 3.NKZ ve slalomu, 3.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy
K1W 25. 4/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 135.18 4 158.18 6 139.1827.69/24,819
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1W 4. 2/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 98.10 4 94.80 0 94.804.20/4,672
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1W 6. 2/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 105.70 2 104.00 0 104.0010.70/11,567
15.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - neděle řeka Jizera u loděnice Paraplíčko
C1M 19. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice 151.40 6 130.80 2 132.8039.90/42,90
K1W 1. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 101.00 2 100.00 2 102.00 16
14.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - sobota řeka Jizera u loděnice Paraplíčko
C1M 19. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice 145.00 4 147.60 4 149.0049.30/49,40
K1W 1. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 106.50 2 109.60 0 108.50 16
C1W 1. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice 145.00 4 147.60 4 149.00 1
08.05.2011 Slalom v Trutnově - neděle Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1W 1. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 141.30 2 141.10 0 141.10 10
07.05.2011 Slalom v Trutnově - sobota Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1W 2. 1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 137.70 4 136.00 0 136.00 10
30.04.2011-01.05.2011 Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1W
sobota 30.4.2011
6. 3/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 102.10 0 101.00 6 102.1013.60/15,472
K1W
neděle 1.5.2011
4. 2/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 104.80 6 102.80 0 102.8011.30/12,380
17.04.2011 VZ ve slalomu na Kamenici - neděle Kamenice nad soutokem s Vošmendou
K1W 2. 1/ZSTereza Fišerová 1998 2 Roudnice 124.69 2 129.02 4 126.694.21/3,425
16.04.2011 VZ ve slalomu na Kamenici - sobota Kamenice nad soutokem s Vošmendou
K1W 7. 2/ZSTereza Fišerová 1998 2 Roudnice 125.78 2 124.09 0 124.0915.39/14,220
19.09.2010 6.NKZ, 7.ČPJ ve slalomu USD Roudnice
K1W 35. 1/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 168.83 52 0.00 999 220.8397.30/78,8-
18.09.2010 5.NKZ, 6.ČPJ ve slalomu USD Roudnice
K1W 20. 1/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 150.65 8 184.62 52 158.6538.46/32,0-
11.09.2010 Mistrovství České republiky dorostu ve slalomu USD Veltrusy
K1W 22.  Fišerová Tereza 1998 2 Roudnice 161.47 58 164.00 56 219.47102.20/87,1-
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 2. 1/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 118.76 2 104.45 0 104.453.83/3,8-
21.08.2010-22.08.2010 Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy
K1W
sobota 21.8.2010
10. 1/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 152.93 14 143.45 12 155.4539.34/33,9-
K1W
neděle, 22.8.2010
15. 1/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 131.44 8 146.74 2 139.4440.99/41,6-
07.08.2010-08.08.2010 Podřípské slalomy v Roudnici USD Roudnice
K1W
sobota 7.8.2010
8. 1/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 152.20 4 151.60 4 155.6024.30/18,5-
K1W
neděle 8.8.2010
7. 1/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 151.70 2 141.50 0 141.5025.00/21,5-
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W 10. 2/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 105.70 4 150.10 2 109.7016.60/17,8-
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W 8. 2/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 119.90 52 116.50 0 116.5015.90/15,8-
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 20. 3/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 110.09 4 116.14 2 114.0918.24/19,0-
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 18. 2/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice 111.18 8 113.47 2 115.4716.45/16,6-
05.06.2010-06.06.2010 3. a 4. NKZ slalom USD České Vrbné
K1W
sobota 5.6.2010
38. 2/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 3 Roudnice 171.89 54 215.88 8 223.88107.88/93,0-
K1W
neděle 6.6.2010
33. 1/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 3 Roudnice 190.64 100 156.65 12 168.6553.48/46,4-
16.05.2010 VZ závod ve slalomu neděle, 2.ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1W 10. 1/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 3 Roudnice 0.00 0 106.00 6 112.0024.90/28,6-
15.05.2010 VZ ve slalomu sobota, 1.ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1W 17. 3/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 3 Roudnice 124.60 56 118.00 8 126.0032.80/35,2-
10.04.2010-11.04.2010 Slalomy na Stužnické peřeji řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1W
sobota 10.4.2010
12. 2/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 3 Roudnice 124.70 2 121.40 2 123.4022.90/22,8-
K1W
neděle 11.4.2010
10. 1/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 3 Roudnice 133.00 0 130.20 6 133.0015.60/13,3-
26.09.2009-27.09.2009 57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W
sobota
18. 3/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice 146.60 4 143.30 6 149.3028.10/23,2-
K1W
neděle
16. 3/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice 142.80 4 150.00 4 146.8031.00/26,8-
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí
K1W 14.  FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 0.00 999 174.97 2 176.9749.48/38,8-
08.08.2009-09.08.2009 Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1W
sobota
20. 1/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice 153.27 6 154.08 10 159.2751.41/47,7-
K1W
neděle
20. 1/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice 143.61 6 142.57 4 146.5745.40/44,9-
11.07.2009-12.07.2009 VZ slalom na Hubertusu Ohře, peřej Hubertus
K1W
sobota
27. 4/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice 182.70 52 154.60 50 204.60111.10/118,8-
K1W
neděle
24. 4/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice 168.60 2 159.20 0 159.2050.80/46,9-
13.06.2009-14.06.2009 Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek
K1W
sobota
23. 3/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice 135.10 10 135.20 4 139.2048.90/54,2-
K1W
neděle
29. 4/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice 247.30 60 156.00 52 208.00116.90/128,3-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Fišerová TerezaDUKLA Brandýs K1: 1   C1: MT   C2: 3 K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Fišerová TerezaDUKLA Brandýs K1: 1   C1: 1   C2: 3 K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Fišerová TerezaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 1   C1: 1   C2: 3 K1:   C1:   C2: 14.11.16 updated from RVP
Fišerová TerezaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 1   C1: 1   C2: K1:   C1:   C2: 07.04.16 updated from RVP
Fišerová TerezaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 1   C1: 2+   C2: K1:   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Fišerová TerezaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 1   C1: 2+   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Fišerová TerezaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 1   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Fišerová TerezaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 2+   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Fišerová TerezaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 2+   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 24.07.12 updated from RVP
Fišerová TerezaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Fišerová TerezaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 29.06.11 updated from RVP
Fišerová TerezaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 2   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Fišerová TerezaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.08.10 updated from RVP

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
1.C1W 4/4 265
3.C2X
Jáně Jakub
1/1 75
11.K1W 4/4 157

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
1.C1W 6/8 443
1.C2X
Jáně Jakub
6/8 450
7.K1W 6/8 309
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 2/2 150
~~~C2X
Jáně Jakub
2/2 68
~~~K1W 2/2 88

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
2.C1W 6/8 315
5.K1W 6/8 300
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 240
~~~K1W 4/6 300
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.C1W 2/2 34
44.C2M
Šrámek Michal
2/2 31
66.K1W 2/2 87

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
3.C1W 6/8 283
5.K1W 6/8 308
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1W 4/4 240
~~~K1W 4/4 229

rok 2014

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.C1W 2/2 91
9.K1W 6/8 271
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1W 2/2 113
~~~K1W 4/6 300
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 2/2 36
2.K1W 5/6 418

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.K1W 9/12 355
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 287
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/9 74
67.C2M
Šrámek Michal
2/2 12
4.K1W 5/8 360
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.K1W 3/3 40

rok 2012

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.K1W 6/8 180
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.K1W 4/6 229
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
5.C1W 5/8 70
87.C2M
Pospíchalová Simona
2/2 6
1.K1W 5/14 485
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 2/2 26
7.K1W 2/2 150
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.K1W 5/5 90
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.K1W 4/4 113

rok 2011

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.K1W 4/4 167
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
23.C1W 3/3 7
4.K1W 5/16 347
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1W 2/2 3
3.K1W 5/8 270

Statistika výsledků

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Fišerová Terezasl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
sl 126
23.08.15
sl 125
22.08.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 48
17.05.15
sl 47
16.05.15
sl 38
10.05.15
sl 37
09.05.15
sl 123
31.08.14
sl 122
30.08.14
pořadí1.9.1.1.1.2.1.5.8.1.1.1.3.2.1.1.5.5.4.2.4.3.3.3.2.5.6.3.2.5.
odstup %0,042,20,00,00,01,00,014,139,00,00,00,04,52,30,00,09,210,52,71,776,877,71,86,44,89,214,65,92,723,5
% poražených soupeřů100,057,9100,0100,0100,094,1100,071,430,0100,0100,0100,081,890,9100,0100,071,471,476,992,925,066,777,880,080,020,050,081,888,955,6
pořadí20142015201620172018celkem
průměr3.53.62.92.53.03.0
medián232112
modus231111
počet závodů2888430

Kategorie C2X

Fišerová Terezasl 54
13.05.18
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
pořadí1.1.1.1.1.1.2.1.
odstup %0,00,00,00,00,00,08,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,075,0100,0
pořadí20172018celkem
průměr1.11.01.1
medián111
modus111
počet závodů718

Kategorie K1W

Fišerová Terezasl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
sl 126
23.08.15
sl 125
22.08.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 48
17.05.15
sl 47
16.05.15
sl 38
10.05.15
sl 37
09.05.15
sl 123
31.08.14
sl 122
30.08.14
sl 89
13.07.14
sl 88
12.07.14
sl 48
18.05.14
sl 47
17.05.14
sl 42
11.05.14
sl 41
10.05.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
10.ČP Troja
11.08.13
9.ČP Troja
10.08.13
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
5.ČP slalom
19.05.13
5.ČP slalom
18.05.13
4.ČP slalom
12.05.13
3.ČP slalom
11.05.13
sl. 2ČP Špin
28.04.13
sl. 1ČP Špin
27.04.13
sl.8ČP.Troja
19.08.12
sl.7ČP.Troja
18.08.12
sl.Veltrusy
27.05.12
sl.Veltrusy
26.05.12
sl.Č.Vrbné
22.04.12
sl.Č.Vrbné
21.04.12
sl.Trnávka
15.04.12
sl.Trnávka
14.04.12
pořadí9.10.8.10.3.34.8.7.3.5.9.8.4.10.3.6.7.13.7.9.8.2.9.2.9.11.6.11.12.4.22.2.11.18.8.11.8.13.7.10.10.23.8.19.12.12.7.14.19.15.12.13.17.27.13.11.
odstup %68,147,163,291,21,589,56,455,91,96,858,953,65,698,62,47,29,816,65,012,949,23,2121,99,613,69,910,89,815,75,666,62,515,028,873,58,66,715,313,278,19,916,411,528,515,216,816,520,723,517,615,724,521,499,322,527,0
% poražených soupeřů74,271,975,969,095,223,374,177,892,083,366,773,192,779,592,682,181,863,681,875,863,295,069,296,263,656,583,967,754,287,512,595,763,037,074,164,378,863,679,367,978,650,078,845,554,257,776,050,035,750,060,757,140,73,753,861,5
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr15.911.911.07.37.49.69.310.5
medián13101187799
modus13711273108
počet závodů8128888456

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Fišerová Terezasl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 131
13.09.14
sl 123
31.08.14
sl 122
30.08.14
MČRdor.sl
21.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
pořadí9.1.1.5.3.3.2.2.5.3.2.
odstup %42,20,00,014,11,86,41,12,723,516,66,1
% poražených soupeřů57,9100,0100,071,477,880,092,388,955,677,892,9
pořadí201220132014201520172018celkem
průměr2.03.03.03.03.05.03.3
medián2323113
modus2323112
počet závodů11322211

Kategorie C2X

Fišerová Terezasl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2017celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22

Kategorie K1W

Fišerová Terezasl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 131
13.09.14
sl 123
31.08.14
sl 122
30.08.14
MČRdor.sl
21.09.13
9.ČP Troja
10.08.13
sl.Vrbné
15.09.12
sl.Křivoklát
08.09.12
sl.8ČP.Troja
19.08.12
sl.7ČP.Troja
18.08.12
USD Troja
17.09.11
Řeka Svratka
10.09.11
USD Veltrusy
11.09.10
řeka Otava,
04.09.10
řeka Bečva u
05.09.09
pořadí10.8.8.7.9.2.2.12.4.2.10.3.1.19.15.14.1.22.2.14.
odstup %47,163,26,455,9121,99,63,615,75,67,178,16,60,023,517,666,70,087,13,838,8
% poražených soupeřů71,975,974,177,869,296,297,454,287,596,367,992,3100,035,750,043,5100,012,596,343,5
pořadí200920102011201220132014201520172018celkem
průměr14.012.07.59.56.06.05.57.59.08.3
medián14213242788
modus14211222782
počet závodů12242322220

NKZ slalom

Kategorie C1W

Fišerová Terezasl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
pořadí1.2.3.2.1.2.1.3.1.5.2.4.2.4.
odstup %0,01,04,52,30,05,20,06,10,010,53,612,16,012,2
% poražených soupeřů100,094,181,890,9100,095,0100,090,9100,066,787,566,780,057,1
pořadí2014201520162017celkem
průměr3.03.02.01.52.4
medián22212
modus21112
počet závodů246214

Kategorie K1W

Fišerová Terezasl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
2.NKZ ČB
26.05.13
1.NKZ ČB
25.05.13
NKZ.Veltrusy
23.09.12
NKZ.Veltrusy
22.09.12
NKZČ.Vrbné
03.06.12
sl.Č.Vrbné
02.06.12
2.NKZ Opava
29.04.12
1.NKZ Opava
28.04.12
USD Roudnice
04.09.11
USD Roudnice
03.09.11
USD Veltrusy
05.06.11
USD Veltrusy
04.06.11
USD Roudnice
19.09.10
USD Roudnice
18.09.10
USD České Vr
05.06.10
USD České Vr
05.06.10/2
pořadí3.34.4.10.1.1.7.2.1.3.4.31.1.3.2.2.3.5.8.13.10.23.5.3.10.29.9.10.11.10.8.8.20.25.35.20.33.38.
odstup %1,589,55,698,60,00,010,80,50,01,76,957,90,02,40,51,99,514,56,715,39,916,46,512,914,878,815,116,215,219,210,614,924,424,878,832,046,493,0
% poražených soupeřů95,223,392,779,5100,0100,089,598,2100,095,692,931,8100,092,697,797,795,089,778,863,678,650,089,794,775,726,381,078,669,771,979,478,854,844,212,850,017,95,1
pořadí20102011201220132014201520162017celkem
průměr31.515.313.210.32.79.84.218.511.7
medián33810823238
modus20810321133
počet závodů4466646238

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Fišerová Terezařeka Jizera
15.05.11
řeka Jizera
14.05.11
pořadí19.19.
odstup %42,949,4
% poražených soupeřů5,35,3
pořadí2011celkem
průměr19.019.0
medián1919
modus1919
počet závodů22

Kategorie C1W

Fišerová Terezasl 21
03.04.16
sl 20
02.04.16
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
MJF neděle
25.08.13
MJF sobota
24.08.13
Kadaň NE
07.07.13
Kadaň SO
06.07.13
sl.Strak2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Strakonic
22.06.13/2
sl.Stružnice
14.04.13
sl.Stružnice
13.04.13
sl.Veltrusy
02.09.12
sl.Veltrusy
01.09.12
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
sl.Křivoklát
01.07.12
sl.Křivoklát
30.06.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
řeka Otava,
12.06.11
řeka Otava,
11.06.11
řeka Jizera
14.05.11
pořadí1.1.1.1.1.3.1.1.3.3.3.1.2.1.2.4.4.2.1.6.6.1.1.1.
odstup %0,00,00,00,00,024,30,00,011,411,411,20,09,00,012,33,85,423,40,09,36,30,00,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0---100,0100,050,050,050,0100,050,0100,066,778,678,650,0100,070,668,8100,0100,0100,0
pořadí20112012201320142016celkem
průměr1.03.32.01.01.02.1
medián122111
modus111111
počet závodů3892224

Kategorie C2M

Fišerová Terezasl 21
03.04.16
sl 20
02.04.16
sl.Stružnice
14.04.13
sl.Stružnice
13.04.13
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
pořadí4.2.2.2.17.29.
odstup %6,00,40,24,339,739,4
% poražených soupeřů62,583,375,075,027,312,5
pořadí201220132016celkem
průměr23.02.03.09.3
medián17222
modus17222
počet závodů2226

Kategorie K1W

Fišerová Terezasl 21
03.04.16
sl 20
02.04.16
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 33
04.05.14
sl 32
04.05.14/2
sl 31
03.05.14
sl 30
03.05.14/2
MJF neděle
25.08.13
MJF sobota
24.08.13
Kadaň NE
07.07.13
Kadaň SO
06.07.13
sl.Strak2
23.06.13
sl.Strakonic
22.06.13
sl.Stružnice
14.04.13
sl.Stružnice
13.04.13
sl.Strakonic
07.10.12
sl.Strakonic
06.10.12
sl.Veltrusy
02.09.12
sl.Veltrusy
01.09.12
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
sl.Křivoklát
01.07.12
sl.Křivoklát
30.06.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.Stružnice
20.05.12
sl.Stružnice
19.05.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Řeka Radbuza
07.08.11
Řeka Radbuza
06.08.11
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Otava,
12.06.11
řeka Otava,
11.06.11
řeka Jizera
15.05.11
řeka Jizera
14.05.11
Řeka Úpa, Tr
08.05.11
Řeka Úpa, Tr
07.05.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
Kamenice nad
17.04.11
Kamenice nad
16.04.11
USD Veltrusy
21.08.10
USD Veltrusy
21.08.10/2
USD Roudnice
07.08.10
USD Roudnice
07.08.10/2
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
řeka Ploučni
10.04.10
řeka Ploučni
10.04.10/2
Řeka Radbuza
08.08.09
Řeka Radbuza
08.08.09/2
Ohře, peřej
11.07.09
Ohře, peřej
11.07.09/2
slalomová tr
13.06.09
slalomová tr
13.06.09/2
pořadí1.1.2.1.2.1.1.1.1.1.4.1.2.3.1.1.2.2.3.5.2.3.4.2.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1.1.1.7.3.1.1.1.2.4.6.2.7.15.10.7.8.20.18.10.12.20.20.24.27.29.23.
odstup %0,00,01,30,00,80,00,00,00,00,03,50,05,07,30,00,07,07,01,815,410,112,212,03,00,00,00,00,00,00,00,00,04,20,00,00,017,29,20,00,00,00,012,315,43,414,241,633,921,518,519,016,613,322,844,947,746,9118,8128,354,2
% poražených soupeřů100,0100,098,1100,093,3100,0100,0100,0100,0100,085,7100,097,595,7100,0100,094,795,081,866,797,896,476,993,3100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,098,0100,0100,0100,083,395,1100,0100,0100,087,594,190,291,762,533,359,125,041,748,656,465,454,226,926,917,97,122,218,5
pořadí2009201020112012201320142016celkem
průměr23.812.52.62.11.81.31.05.6
medián2310121112
modus2010111111
počet závodů68161486260

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

Fišerová TerezaECA Cup VI
01.08.14
ECA Cup V
31.07.14
pořadí3.54.
odstup %4,648,7
% poražených soupeřů97,738,4
pořadí2014celkem
průměr28.528.5
medián33
modus33
počet závodů22

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Fišerová Terezasl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
Mlýnský náho
25.06.11
pořadí3.12.7.
odstup %7,384,619,5
% poražených soupeřů83,38,350,0
pořadí20112012celkem
průměr7.07.57.3
medián737
modus733
počet závodů123

Kategorie K1W

Fišerová Terezasl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
25.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
USD Opava
16.05.10
USD Opava
15.05.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí1.1.7.4.2.4.6.10.8.10.17.16.18.
odstup %0,00,04,71,91,74,611,517,815,828,635,226,823,2
% poražených soupeřů100,0100,082,490,996,092,186,576,982,167,940,746,445,2
pořadí2009201020112012celkem
průměr17.011.34.61.08.0
medián1610417
modus1610411
počet závodů245213

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Fišerová Terezasj.Strakonic
22.06.13
sj.Lužnice2
06.04.13
sj.Lužnice1
06.04.13/2
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
pořadí1.4.4.4.4.4.
odstup %0,05,36,411,412,111,2
% poražených soupeřů100,070,070,050,057,150,0
pořadí20122013celkem
průměr4.03.03.5
medián444
modus444
počet závodů336

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Fišerová Terezasj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
sj.Krhanice
24.03.12
pořadí5.5.4.
odstup %10,212,210,1
% poražených soupeřů76,569,250,0
pořadí2012celkem
průměr4.74.7
medián55
modus55
počet závodů33

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Fišerová Terezasl 133
14.09.14
MČRdor.spr
22.09.13
pořadí2.2.
odstup %8,14,9
% poražených soupeřů87,575,0
pořadí20132014celkem
průměr2.02.02.0
medián222
modus222
počet závodů112

Kategorie K1W

Fišerová Terezasl 133
14.09.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí2.4.5.20.
odstup %0,57,39,076,1
% poražených soupeřů95,285,081,09,5
pořadí201220132014celkem
průměr12.54.02.07.8
medián5424
modus5422
počet závodů2114

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Fišerová Terezasp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí2.3.
odstup %6,07,6
% poražených soupeřů91,788,2
pořadí2012celkem
průměr2.52.5
medián22
modus22
počet závodů22