Šťastný Filip, 1994

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: 3   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 6.  ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub. - - - - 17:02,50227.40/28,69
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 8.  ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub. - - - - 17:21,90250.50/31,74
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
C1M    ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
C1M    ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 10. 3/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub. - - - - 12:44,20229.60/42,92
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 17. 3/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub. 133.90 4 134.60 2 136.6030.20/28,43
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
C1M 64. 6/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub. 143.00 6 4.00 999 149.0043.60/41,40
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
C1M 52. 5/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub. 136.80 4 4.00 999 140.8033.00/30,68
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 7.  ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub. - - - - 01:15,7012.20/19,21
C2M 3.  TATÍČEK Miroslav
ŠŤASTNÝ Filip
1985
1994
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 02:01,0045.40/60,11
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 11.  ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub. - - - - 17:32,50260.40/32,90
C2M 4.  TATÍČEK Miroslav
ŠŤASTNÝ Filip
1985
1994
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 25:15,40675.80/80,51
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C2M 5.  TATÍČEK Miroslav
ŠŤASTNÝ Filip
1985
1994
Pardub.
Pardub.
- - - - 17:10,00224.90/27,91
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 13.  ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub. - - - - 16:42,30178.10/21,62
C2M 4.  TATÍČEK Miroslav
ŠŤASTNÝ Filip
1985
1994
Pardub.
Pardub.
- - - - 18:11,20240.00/28,29
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 31. 9/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 0 Pardub. 01:11,50 - 01:27,42 - 01:11,5019.39/37,20/1/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
C1M 25. 8/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 0 Pardub. 01:04,10 - 01:03,88 - 01:03,8812.18/23,61/5/0
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
C1M 6. 1/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 0 Pardub. 120.20 2 137.40 6 122.2015.50/14,56
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 8. 3/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 0 Pardub. - - - - 08:41,90127.50/32,31
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
C1M 16. 4/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 0 Pardub. 136.70 2 138.15 2 138.7028.80/26,20
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy
C1M 25. 7/DSŠŤASTNÝ Filip 1994 2 Pardub. 01:23,65 - 01:39,34 - 03:02,9941.78/29,61/4/0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy
C1M 23. 6/DSŠŤASTNÝ Filip 1994 2 Pardub. 01:27,38 - 01:25,98 - 02:53,3630.13/21,03/23/0
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí
C1M 17. 5/DSŠŤASTNÝ Filip 1994 2 Pardub. 02:05,21 - 02:06,48 - 04:11,6927.75/12,49/1/0
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice
C1M 17. 5/DSŠŤASTNÝ Filip 1994 2 Pardub. - - - - 21:06,91184.60/17,19/1/0
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
C1M 26. 6/DSŠŤASTNÝ Filip 1994 2 Pardub. - - - - 26:31,90364.50/29,70/1/0
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
C1M 26. 6/DSŠŤASTNÝ Filip 1994 2 Pardub. - - - - 26:31,90364.50/29,70/1/0
12.09.2009 MČR dorostu ve slalomu , 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice
C1M    ŠŤASTNÝ Filip 1994 Obal Pce 0.00 999 0.00 999 999.00 -
06.06.2009-07.06.2009 Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov
C1M
sobota
25. 5/DMŠŤASTNÝ Filip 1994 0 Pardub. 154.00 16 147.70 4 151.7042.10/38,4-
C1M
neděle
16. 5/DMŠŤASTNÝ Filip 1994 0 Pardub. 140.50 0 144.50 4 140.5027.00/23,8-
30.08.2008 MČR žáků ve slalomu USD Křivoklát
C1M
starší
   ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub. 0.00 0 0.00 0  -
08.09.2007 MČR žáků ve slalomu peřej Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 20.  Šťastný Filip 1994 Obal Pce 199.76 10 208.92 14 432.68 225.08/108,4-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šťastný FilipTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.06.18 updated from RVP
Šťastný FilipTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 3 23.11.16 updated from RVP
Šťastný FilipTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Šťastný FilipTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 24.04.15 updated from RVP
Šťastný FilipTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Šťastný FilipTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 17.11.12 updated from RVP
Šťastný FilipTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 3 26.11.11 updated from RVP
Šťastný FilipTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 01.08.10 updated from RVP

rok 2018

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
41.C1M 2/2 13

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
193.C1M 1/1 3
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
59.C1M 1/1 2

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
182.C1M 2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C1M 3/3 3
32.C2M
Tatíček Miroslav
4/4 12

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
191.C1M 2/2 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
44.C1M 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
59.C1M 3/3 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Šťastný Filipsl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí17.52.6.16.16.25.
odstup %28,430,614,526,223,838,4
% poražených soupeřů40,731,166,76,337,538,5
pořadí2009201420152016celkem
průměr20.511.052.017.022.0
medián166521716
modus166521716
počet závodů22116

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Filipřeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí17.26.26.
odstup %17,129,729,7
% poražených soupeřů20,016,716,7
pořadí2011celkem
průměr23.023.0
medián2626
modus2626
počet závodů33

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Filipsj 63
24.05.18
sj 30
19.04.18
sj 76
25.06.16
sj 66
04.06.15
sj 34
07.05.15
sj 3
02.04.15
sj 79
05.07.14
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí6.8.10.7.11.13.8.17.26.26.
odstup %28,631,742,919,232,921,632,317,129,729,7
% poražených soupeřů66,750,030,8------20,012,520,016,716,7
pořadí20112014201520162018celkem
průměr23.08.010.310.07.013.2
medián2681110610
modus26871068
počet závodů3131210

Kategorie C2M

Šťastný Filipsj 66
04.06.15
sj 34
07.05.15
sl 22
23.04.15
sj 3
02.04.15
pořadí3.4.5.4.
odstup %60,180,527,928,2
% poražených soupeřů50,0---33,340,0
pořadí2015celkem
průměr4.04.0
medián44
modus44
počet závodů44

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Filipřeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí17.26.26.
odstup %17,129,729,7
% poražených soupeřů20,016,716,7
pořadí2011celkem
průměr23.023.0
medián2626
modus2626
počet závodů33

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Šťastný Filipsj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí31.25.25.23.17.
odstup %37,223,629,621,012,4
% poražených soupeřů6,329,417,231,338,5
pořadí20112014celkem
průměr21.728.024.2
medián232525
modus172525
počet závodů325

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Šťastný Filipsj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí31.25.25.23.17.
odstup %37,223,629,621,012,4
% poražených soupeřů6,329,417,231,338,5
pořadí20112014celkem
průměr21.728.024.2
medián232525
modus172525
počet závodů325

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Šťastný Filipsj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí31.25.25.23.17.
odstup %37,223,629,621,012,4
% poražených soupeřů6,329,417,231,338,5
pořadí20112014celkem
průměr21.728.024.2
medián232525
modus172525
počet závodů325