Bundová Simona, 2004

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: -  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném
K1W 40. 15/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 141.82 8 116.78 110 149.8270.99/90,13
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů
K1W 37. 12/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 129.71 156 115.21 8 123.2139.36/46,96
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem
K1W 38. 24/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 228.54 162 219.30 112 331.30234.21/241,25/0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
K1W 35. 23/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 161.82 14 183.23 14 175.8283.59/90,67/0
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 3. 2/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. - - - - 01:40,60 4
C2M 2. 2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
Vys.Mýto
Pardub.
- - - - 02:13,2025.70/23,91
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1W 26. 10/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. - - - - 16:57,35231.30/29,410
C2W 1. 1/ZSBUNDOVÁ Simona
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2004
2005
Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 18:06,90 2
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1W 31. 12/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. - - - - 17:15,03251.83/32,29
C2W 1. 1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
Vys.Mýto
Pardub.
- - - - 18:09,91 2
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1W 6. 2/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. 141.70 2 129.00 6 135.005.50/4,27
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě
K1W 2. 2/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. - - - - 11:53,9028.90/4,22
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 2. 2/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub. - - - - 16:49,5033.20/3,45
C2W 3.  ZEDNÍČKOVÁ Michaela
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
Vys.Mýto
Pardub.
- - - - 20:35,5069.70/6,00
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1W 2. 2/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. - - - - 20:15,807.60/0,62
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 3.  BUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. - - - - 17:48,6028.30/2,73
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 1.  BUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. - - - - 17:46,70 4
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 39. 11/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. 208.30 6 169.50 6 175.5056.80/47,92
C2X 14. 3/ZSJIŘÍK Matěj
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
Pardub.
Pardub.
192.90 16 206.00 110 208.9073.60/54,40
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 41. 11/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. 219.90 12 165.40 8 173.4054.10/45,32
C2X 14. 3/ZSJIŘÍK Matěj
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
Pardub.
Pardub.
214.90 64 218.40 18 236.4099.80/73,10
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
K1W    ŠOTOLOVÁ Markéta 1989 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C2W    SADÍLKOVÁ Lucie
ŠOTOLOVÁ Markéta
2002
1989
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
K1W    ŠOTOLOVÁ Markéta 1989 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C2W    SADÍLKOVÁ Lucie
ŠOTOLOVÁ Markéta
2002
1989
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 41. 20/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. 208.42 16 172.04 10 182.0472.42/66,10
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 43. 21/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. 166.67 60 155.54 10 165.5457.61/53,40
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.05.18 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Šotolová MarkétaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 16.08.17 updated from RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
97.K1W 5/5 28
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 1/1 2
58.C2M
Zedníčková Michaela
1/1 1
1.C2W
Zedníčková Michaela
3/3 4
38.K1W 5/7 32

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Sadílková Lucie
2/2 0
 C2X
Jiřík Matěj
2/2 0
153.K1W 5/6 4

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2X

Bundová Simonasl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí14.14.
odstup %54,473,1
% poražených soupeřů7,17,1
pořadí2017celkem
průměr14.014.0
medián1414
modus1414
počet závodů22

Kategorie K1W

Bundová Simonasl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 74
10.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí40.37.38.35.6.39.41.41.43.
odstup %90,146,9241,290,64,247,945,366,153,4
% poražených soupeřů4,923,49,819,061,59,513,02,42,3
pořadí20172018celkem
průměr41.031.235.6
medián413739
modus41641
počet závodů459

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1W

Bundová Simonasl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
pořadí38.35.
odstup %241,290,6
% poražených soupeřů9,819,0
pořadí2018celkem
průměr36.536.5
medián3535
modus3535
počet závodů22

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2W

Bundová Simonasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2018celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22

Kategorie K1W

Bundová Simonasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí26.31.
odstup %29,432,2
% poražených soupeřů37,528,6
pořadí2018celkem
průměr28.528.5
medián2626
modus2626
počet závodů22

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2W

Bundová Simonasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 63
24.05.18
pořadí1.1.3.
odstup %0,00,06,0
% poražených soupeřů100,0100,033,3
pořadí2018celkem
průměr1.71.7
medián11
modus11
počet závodů33

Kategorie K1W

Bundová Simonasl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
pořadí3.26.31.2.2.3.1.
odstup %0,029,432,24,23,42,70,0
% poražených soupeřů71,437,528,666,787,575,0100,0
pořadí2018celkem
průměr9.79.7
medián33
modus22
počet závodů77