Sjezd na Chrudimce

21.06.2018   řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.01:17,30 36
2. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.01:14,34 28
3. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto01:16,10 20
4. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto01:19,702.40/3,112
5.1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov01:37,3020.00/25,98
6.1/DMFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.01:31,4014.10/18,27
7. ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub.01:31,4014.10/18,26
8.1/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.01:35,9018.60/24,15
9.2/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.01:39,8022.50/29,14
10.1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.01:48,0030.70/39,73
11.2/DMŠKOLOUDÍK Václav 2002 Pardub.01:56,2038.90/50,32
12.3/DMŘEHOŘ Jonáš 2002 Pardub.01:58,4041.10/53,21
13.2/ZMLEJSEK Bruno 2006 Pardub.20:04,801127.50/1.458,60
14.3/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto02:06,3049.00/63,40
  SKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.DNF 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto02:01,30 9
2.1/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.01:38,90 5
3.2/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.01:40,60 4
4.2/DMSADÍLKOVÁ Lucie 2002 3 Pardub.01:50,30 3
5.1/ZMNOVÁ Eliška 2007 Pardub.02:01,18 2
6.2/ZMNEKVINDOVÁ Anna 2006 Pardub.02:06,905.60/4,61
7.3/ZSŠKOLOUDÍKOVÁ Hana 2004 Pardub.02:16,9015.60/12,90
8.4/ZSPOZNEROVÁ Magdaléna 2004 Pardub.02:14,8013.50/11,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto01:10,40 35
2.1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov01:10,700.30/0,427
3.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.01:15,304.90/7,023
4.1/VMNOVOTNÝ Tomáš 1978 3 Pardub.01:17,206.80/9,719
5.1/DMSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.01:22,2011.80/16,815
6. CINKO Radek 1993 2 Pardub.01:50,4040.00/56,811
7.1/ZSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.01:25,4015.00/21,37
8.2/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.01:31,6021.20/30,16
9.3/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto01:46,0035.60/50,65
10.4/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.01:53,5043.10/61,24
11.5/ZSČERNÍK Jan 2005 Pardub.02:04,6054.20/77,03
12.1/ZMBAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.02:47,3096.90/137,62
13.2/DMLINHART Matyáš 2002 Pardub.02:14,7064.30/91,31
14.2/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto02:26,4076.00/108,00
15.6/ZSPOZNER Jakub 2004 Pardub.02:26,9076.50/108,70
16.3/ZMSUCHÝ Matěj 2006 Pardub.03:15,80125.40/178,10
17.4/ZMKUNC David 2006 Pardub.03:08,10117.70/167,20
18.5/ZMVRBATA Štěpán 2006 Pardub.03:16,20125.80/178,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSVESELÝ Ondřej
NĚMEC Radek
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
01:47,50 2
2.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
Vys.Mýto
Pardub.
02:13,2025.70/23,91
3.1/DMPLÁŠILOVÁ Anežka
SADÍLKOVÁ Lucie
2002
2002
Pardub.
Pardub.
02:13,6026.10/24,30
Oddíl

Historie procházení