Slalom v Kadani + Český pohár předžáků

08.07.2018  
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz102.30 4 103.70 4 106.30 0
2.2/PZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně107.50 0 107.50 52 107.501.20/1,10
3.3/PZMHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak113.20 2 111.40 2 113.407.10/6,70
4.4/PZMPLAS Tobiáš 2008 USK Pha115.40 4 115.30 0 115.309.00/8,50
5.5/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV114.70 2 115.30 4 116.7010.40/9,80
6.1/PZZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor120.60 8 117.90 0 117.9011.60/10,90
7.6/PZMSVOBODA Šimon 2008 Benátky1.00 999 114.70 4 118.7012.40/11,70
8.7/PZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky149.30 8 123.90 0 123.9017.60/16,60
9.2/PZZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec152.00 52 124.30 0 124.3018.00/16,90
10.3/PZZSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand138.60 0 125.10 0 125.1018.80/17,70
11.4/PZZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha126.70 0 143.50 0 126.7020.40/19,20
12.8/PZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor129.10 6 127.30 58 135.1028.80/27,10
13.9/PZMMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha143.80 0 135.30 2 137.3031.00/29,20
14.10/PZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha123.90 54 137.60 0 137.6031.30/29,40
15.11/PZMHRŇÁK Matouš 2009 Kralupy145.80 52 142.90 4 146.9040.60/38,20
16.5/PZZŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy149.70 8 171.00 0 157.7051.40/48,40
17.12/PZMHORÁK David 2009 USK Pha135.70 110 153.80 4 157.8051.50/48,40
18.13/PZMKRÁL Matěj 2008 USK Pha165.10 10 155.30 8 163.3057.00/53,60
19.14/PZMFUCHS Jáchym 2008 KK Brand167.20 4 176.10 0 171.2064.90/61,10
20.6/PZZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy166.00 6 173.70 0 172.0065.70/61,80
21.15/PZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha167.50 6 166.50 156 173.5067.20/63,20
22.16/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha121.90 56 157.40 54 177.9071.60/67,40
23.17/PZMPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha220.20 62 176.10 10 186.1079.80/75,10
24.18/PZMKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn159.20 108 152.20 54 206.2099.90/94,00
25.19/PZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn173.50 106 160.60 58 218.60112.30/105,60
26.20/PZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn197.10 54 164.20 58 222.20115.90/109,00
27.21/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor1.00 999 167.80 58 225.80119.50/112,40
28.22/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha172.60 112 179.50 56 235.50129.20/121,50
29.7/PZZŠEBELOVÁ Jana 2009 Kralupy177.00 62 1.00 999 239.00132.70/124,80
30.23/PZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha191.00 118 161.50 156 309.00202.70/190,70
  LANGER Filip 2009 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV130.00 2 130.50 4 132.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV108.10 2 105.30 0 105.30 10
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor112.00 0 108.10 2 110.104.80/4,66
3.1/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor120.00 2 119.50 54 122.0016.70/15,95
4.2/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha126.20 6 120.20 2 122.2016.90/16,04
5.3/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha127.20 52 122.30 0 122.3017.00/16,13
6.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha1.00 999 133.70 0 133.7028.40/27,02
7.2/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy159.10 0 139.70 4 143.7038.40/36,51
8.3/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 3 Horš.Týn134.00 54 141.50 6 147.5042.20/40,10

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POSPÍCHAL Radek 1994 SKVS ČB91.50 0 4.00 999 91.50 57
2.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV93.10 2 91.20 2 93.201.70/1,953
3. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy94.00 0 95.10 0 94.002.50/2,749
4. VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.95.60 2 94.90 0 94.903.40/3,745
5.1/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha101.60 2 95.30 0 95.303.80/4,241
6.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor101.70 2 96.80 0 96.805.30/5,837
7. KOČÍ Martin 1991 3 Klášter.98.50 2 97.20 0 97.205.70/6,233
8.2/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha95.90 2 99.30 8 97.906.40/7,029
9.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice98.50 0 4.00 999 98.507.00/7,725
10.2/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek97.10 4 97.00 2 99.007.50/8,221
11. POKORNÝ Milan 1989 Klášter.103.60 2 98.50 2 100.509.00/9,817
12.1/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn103.50 2 99.30 2 101.309.80/10,716
12.1/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor104.20 2 99.30 2 101.309.80/10,715
14. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor106.90 2 102.40 0 102.4010.90/11,914
15.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor104.50 0 107.50 4 104.5013.00/14,213
16.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor109.20 0 105.80 0 105.8014.30/15,612
17.1/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor107.80 2 106.30 0 106.3014.80/16,211
18.3/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor110.00 4 106.50 0 106.5015.00/16,410
19.4/VMSMETÁNKA Radek 1976 3+ Hubertus143.20 0 109.80 2 111.8020.30/22,29
20.5/VMPLETICHA Marek 1976 Kadaň102.60 50 106.50 6 112.5021.00/23,08
21.3/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha114.80 2 109.70 4 113.7022.20/24,37
22.4/VSMULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus115.10 2 118.90 2 117.1025.60/28,06
23.2/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz121.00 2 117.20 0 117.2025.70/28,15
24.6/VMUHLÍK Jan 1978 3 L.Žatec120.60 0 119.40 8 120.6029.10/31,84
24. CHRÁPEK Ondřej 1989 Klášter.110.10 52 120.60 0 120.6029.10/31,83
26.4/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice125.50 0 133.00 0 125.5034.00/37,22
27.1/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV130.00 2 130.50 4 132.0040.50/44,30
28.2/VKOLMAN Filip 1973 SKŽižkov131.70 12 126.50 8 134.5043.00/47,01
29.5/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy130.70 4 142.00 8 134.7043.20/47,20
30.3/ZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice134.10 8 132.30 10 142.1050.60/55,30
31.3/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň141.50 6 154.50 10 147.5056.00/61,20
  NĚMEC Aleš 1976 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
1 Klášter.
Klášter.
100.50 0 107.50 8 100.50 19
2. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
118.10 6 119.20 2 121.2020.70/20,611
3.1/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
118.30 6 134.40 106 124.3023.80/23,77
4.1/DMKOVAŘÍK Vít
KÖRNER Adam
2003
2004
KK Brand
KK Brand
147.70 64 129.20 10 139.2038.70/38,53
5.1/ZSNOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
VS Tábor
VS Tábor
138.80 10 141.20 10 148.8048.30/48,12
6.2/ZSPOLLERT Jonáš
POLLERT Jáchym
2007
2004
3 USK Pha
USK Pha
140.20 18 176.70 18 158.2057.70/57,41
7.2/DMCHOCHOLA Ondřej
BUDÁK David
2004
2003
3 Kralupy
Kadaň
140.40 64 134.70 62 196.7096.20/95,70
  ŠUSTR Vojtěch
BRAMBORA Ondřej
2006
2005
Kralupy
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip
MULAČ Oldřich
1976
1961
3 Hubertus
Hubertus
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV90.90 0 91.60 0 90.90 61
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor90.30 2 90.90 0 90.90 57
3.2/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha92.70 2 91.00 2 93.002.10/2,353
4. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy95.40 0 93.30 0 93.302.40/2,649
5.1/ZMTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus96.00 8 95.20 0 95.204.30/4,745
6.1/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa95.10 4 96.40 2 98.407.50/8,341
7.2/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Kralupy99.00 0 98.70 0 98.707.80/8,637
7.1/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor99.90 2 98.70 0 98.707.80/8,633
9.2/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3+ Č.Lípa100.30 0 98.90 0 98.908.00/8,829
10.3/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha99.70 0 100.40 2 99.708.80/9,725
11.3/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice101.80 2 98.80 2 100.809.90/10,924
12.4/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha97.60 4 97.70 4 101.6010.70/11,823
13.4/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha101.80 0 108.10 0 101.8010.90/12,022
14.5/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn102.90 2 101.10 2 103.1012.20/13,421
15.3/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň107.20 0 104.40 0 104.4013.50/14,920
16.1/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz159.20 4 106.00 0 106.0015.10/16,619
17.5/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice106.50 58 108.40 0 108.4017.50/19,318
18.6/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy104.70 4 108.80 6 108.7017.80/19,617
19.4/VMBORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha110.50 0 110.30 2 110.5019.60/21,616
20.6/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy113.10 2 109.30 2 111.3020.40/22,415
21.7/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3+ Loko Plz111.50 6 107.50 4 111.5020.60/22,714
21.8/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3+ Roudnice107.50 4 129.10 0 111.5020.60/22,713
23.2/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz109.10 4 112.80 2 113.1022.20/24,412
24.7/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor122.70 4 110.90 4 114.9024.00/26,411
25.8/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice112.60 4 115.00 0 115.0024.10/26,510
26.1/PZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor120.60 8 117.90 0 117.9027.00/29,70
27.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.123.20 0 122.50 0 122.5031.60/34,89
28.3/DMTURČINOVÁ Anna 2002 3 Hubertus134.60 56 121.00 2 123.0032.10/35,38
29.2/PZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec152.00 52 124.30 0 124.3033.40/36,70
30.4/DMDANEKOVÁ Jana 2002 3 Hubertus119.80 104 121.00 4 125.0034.10/37,57
31.3/PZSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand138.60 0 125.10 0 125.1034.20/37,60
32.4/PZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha126.70 0 143.50 0 126.7035.80/39,40
33. PAJMOVÁ Jana 1984 3+ Kadaň129.40 60 129.80 2 131.8040.90/45,06
34.9/ZMŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky151.90 8 133.00 2 135.0044.10/48,55
35.10/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy158.40 6 135.00 4 139.0048.10/52,94
36.11/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy140.80 6 143.00 0 143.0052.10/57,33
37.12/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak146.70 2 143.40 2 145.4054.50/60,02
38.13/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy138.30 52 144.70 6 150.7059.80/65,81
39.5/PZŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy149.70 8 171.00 0 157.7066.80/73,50
40.6/PZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy166.00 6 173.70 0 172.0081.10/89,20
41.5/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor205.20 10 178.20 12 190.2099.30/109,20
42.7/PZŠEBELOVÁ Jana 2009 Kralupy177.00 62 1.00 999 239.00148.10/162,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy83.30 0 79.90 0 79.90 106
2.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus82.60 0 80.70 0 80.700.80/1,0102
3. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy83.80 0 82.60 0 82.602.70/3,498
4.1/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn86.40 2 83.70 0 83.703.80/4,894
5.1/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy85.30 2 82.60 4 86.606.70/8,490
6.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB87.30 0 89.10 4 87.307.40/9,386
7.2/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha89.80 2 88.80 0 88.808.90/11,182
8.2/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz91.40 0 89.30 0 89.309.40/11,878
9.3/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň90.80 0 92.90 4 90.8010.90/13,674
10.2/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand92.20 0 90.60 2 92.2012.30/15,470
11.4/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice92.30 2 90.40 2 92.4012.50/15,666
12.5/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB92.70 2 93.40 0 93.4013.50/16,962
13.3/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy101.00 4 94.50 0 94.5014.60/18,358
14.4/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha98.60 56 93.90 2 95.9016.00/20,054
15.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus102.00 0 96.50 0 96.5016.60/20,850
16.5/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec97.60 2 95.50 2 97.5017.60/22,046
17.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor98.80 0 97.80 0 97.8017.90/22,442
18.6/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 3+ Kralupy95.90 2 97.30 4 97.9018.00/22,538
19.2/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice101.80 2 99.30 0 99.3019.40/24,334
20.2/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz97.60 4 98.30 2 100.3020.40/25,533
21.7/ZSKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand100.00 4 103.30 0 103.3023.40/29,332
22.8/ZSLŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha102.80 2 101.40 2 103.4023.50/29,431
23.9/ZSNOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor114.40 4 101.80 2 103.8023.90/29,930
24.6/VMKREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky104.80 0 105.40 10 104.8024.90/31,229
25.2/DMBUDÁK David 2003 3 Kadaň103.00 2 102.20 8 105.0025.10/31,428
26.10/ZSVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice103.40 2 111.30 0 105.4025.50/31,927
27.3/ZMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor107.70 2 105.60 0 105.6025.70/32,226
27.3/DMKOVAŘÍK Vít 2003 3 KK Brand99.60 6 106.20 6 105.6025.70/32,225
29.7/VMDOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus106.70 2 105.70 0 105.7025.80/32,324
30.3/VPISKÁČEK Jan 1966 3+ Štětí103.10 4 106.00 0 106.0026.10/32,723
31.1/PZHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz102.30 4 103.70 4 106.3026.40/33,00
32.4/DMVOLF Matěj 2003 3 VS Tábor121.70 52 106.50 0 106.5026.60/33,322
33.11/ZSJAHODA Jakub 2004 3 USK Pha118.40 56 106.80 0 106.8026.90/33,721
34.12/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha103.60 6 103.00 4 107.0027.10/33,920
35.2/PZUHLÍK Jan 2008 Bechyně107.50 0 107.50 52 107.5027.60/34,50
36.4/ZMVEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz111.80 6 109.60 0 109.6029.70/37,219
37.13/ZSJIRAS Filip 2005 3 USK Pha109.80 2 107.50 4 111.5031.60/39,518
38.8/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor109.20 4 104.20 8 112.2032.30/40,417
39.4/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ Roztoky110.90 4 108.50 4 112.5032.60/40,816
40.5/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy115.90 2 111.00 2 113.0033.10/41,415
41.3/PZHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak113.20 2 111.40 2 113.4033.50/41,90
42.6/ZMKUTEK Michal 2006 3 USK Pha116.70 8 110.50 4 114.5034.60/43,314
43.14/ZSPIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice114.00 8 113.10 2 115.1035.20/44,113
44.4/PZPLAS Tobiáš 2008 USK Pha115.40 4 115.30 0 115.3035.40/44,30
45.5/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV114.70 2 115.30 4 116.7036.80/46,10
46.3/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha115.40 2 115.30 2 117.3037.40/46,812
46.15/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha122.50 6 117.30 0 117.3037.40/46,811
48.16/ZSNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice119.20 4 116.20 2 118.2038.30/47,910
49.17/ZSJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand112.30 6 123.50 14 118.3038.40/48,19
50.18/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha112.60 6 122.90 4 118.6038.70/48,48
51.6/PZSVOBODA Šimon 2008 Benátky1.00 999 114.70 4 118.7038.80/48,60
52.7/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice119.60 2 117.50 58 121.6041.70/52,27
53.19/ZSKINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha140.20 54 120.80 2 122.8042.90/53,76
54.7/PZSLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky149.30 8 123.90 0 123.9044.00/55,10
55.8/ZMFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand142.20 4 124.50 2 126.5046.60/58,35
56.20/ZSNOVÁK Matěj 2004 3 VS Tábor131.50 4 121.30 6 127.3047.40/59,34
57.9/ZMHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy125.60 4 121.60 10 129.6049.70/62,23
58.21/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha121.50 10 110.60 52 131.5051.60/64,62
59.8/PZVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor129.10 6 127.30 58 135.1055.20/69,10
60.9/PZMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha143.80 0 135.30 2 137.3057.40/71,80
61.10/PZPETŘÍK Marek 2008 USK Pha123.90 54 137.60 0 137.6057.70/72,20
62.9/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag138.80 6 137.90 60 144.8064.90/81,21
63.11/PZHRŇÁK Matouš 2009 Kralupy145.80 52 142.90 4 146.9067.00/83,90
64.12/PZHORÁK David 2009 USK Pha135.70 110 153.80 4 157.8077.90/97,50
65.10/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha155.60 6 165.20 4 161.6081.70/102,30
66.13/PZKRÁL Matěj 2008 USK Pha165.10 10 155.30 8 163.3083.40/104,40
67.14/PZFUCHS Jáchym 2008 KK Brand167.20 4 176.10 0 171.2091.30/114,30
68.15/PZCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha167.50 6 166.50 156 173.5093.60/117,10
69.16/PZPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha121.90 56 157.40 54 177.9098.00/122,70
70.17/PZPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha220.20 62 176.10 10 186.10106.20/132,90
71.18/PZKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn159.20 108 152.20 54 206.20126.30/158,10
72.19/PZTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn173.50 106 160.60 58 218.60138.70/173,60
73.20/PZVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn197.10 54 164.20 58 222.20142.30/178,10
74.21/PZRIANT Antonín 2010 VS Tábor1.00 999 167.80 58 225.80145.90/182,60
75.22/PZKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha172.60 112 179.50 56 235.50155.60/194,70
76.23/PZSEIDL Marek 2010 Boh.Pha191.00 118 161.50 156 309.00229.10/286,70
  LANGER Filip 2009 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘEDOTA Kristián 2006 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BREJCHA Jaroslav 2002 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRANÝ Matěj 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BREJCHA Jan 1982 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAJDL František 1970 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
109.60 0 108.80 0 108.80 7
2.1/ZSKREMROVÁ Adéla
POLLERT Jáchym
2005
2004
3 USK Pha
USK Pha
133.50 10 120.40 6 126.4017.60/16,23
3.1/DMMÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
132.90 6 132.70 6 138.7029.90/27,52
4.1/U23PANZEROVÁ Kateřina
HABICH Tomáš
2003
1997
Loko Plz
VS Tábor
156.20 64 133.30 8 141.3032.50/29,91
5.2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
135.40 56 133.60 10 143.6034.80/32,00
  POSPÍCHALOVÁ Simona
POSPÍCHAL Radek
1997
1994
9 Kadaň
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Václav
RIANTOVÁ Marie
2005
2006
VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÉTROVÁ Amálie
KLIMEŠ Vít
2007
2007
Kralupy
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl