Slalom v Kadani + Český pohár předžáků

07.07.2018  
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz98.70 2 100.70 2 100.70 0
2.2/PZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně99.00 2 101.30 50 101.000.30/0,30
3.3/PZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky113.80 8 98.30 4 102.301.60/1,60
4.4/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV108.50 2 106.40 4 110.409.70/9,60
5.5/PZMPLAS Tobiáš 2008 USK Pha109.40 4 109.70 2 111.7011.00/10,90
6.1/PZZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor113.70 0 119.50 2 113.7013.00/12,90
7.6/PZMHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak113.70 2 112.20 2 114.2013.50/13,40
8.7/PZMSVOBODA Šimon 2008 Benátky114.10 10 113.30 2 115.3014.60/14,50
9.8/PZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha116.60 2 118.70 0 118.6017.90/17,80
10.9/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha116.50 54 117.80 2 119.8019.10/19,00
11.2/PZZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha117.30 4 125.70 4 121.3020.60/20,50
12.10/PZMKRÁL Matěj 2008 USK Pha145.20 4 127.00 2 129.0028.30/28,10
13.11/PZMHRŇÁK Matouš 2009 Kralupy135.50 8 123.10 6 129.1028.40/28,20
14.3/PZZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy128.40 2 162.50 4 130.4029.70/29,50
15.12/PZMLANGER Filip 2009 USK Pha142.00 8 125.80 6 131.8031.10/30,90
16.4/PZZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec133.60 6 128.00 4 132.0031.30/31,10
17.5/PZZSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand126.60 6 144.50 8 132.6031.90/31,70
18.13/PZMHORÁK David 2009 USK Pha134.10 18 129.90 8 137.9037.20/36,90
19.14/PZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor4.00 999 130.00 8 138.0037.30/37,00
20.15/PZMMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha130.20 8 130.00 52 138.2037.50/37,20
21.16/PZMFUCHS Jáchym 2008 KK Brand158.30 4 136.60 4 140.6039.90/39,60
22.6/PZZŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy138.60 10 137.60 8 145.6044.90/44,60
23.17/PZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn143.30 108 149.50 6 155.5054.80/54,40
24.18/PZMKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn153.70 2 170.30 2 155.7055.00/54,60
25.19/PZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha144.50 12 4.00 999 156.5055.80/55,40
26.20/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor151.50 66 152.00 56 208.00107.30/106,60
27.21/PZMPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha196.30 64 200.80 8 208.80108.10/107,30
28.22/PZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn4.00 999 162.20 62 224.20123.50/122,60
29.23/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha179.20 108 164.30 66 230.30129.60/128,70
30.7/PZZŠEBELOVÁ Jana 2009 Kralupy153.90 160 172.10 110 282.10181.40/180,10
31.24/PZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha152.60 216 155.20 212 367.20266.50/264,60

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV128.90 0 119.60 4 123.60 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV102.30 2 97.40 0 97.40 9
2.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha104.90 2 100.90 0 100.903.50/3,65
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor105.70 0 106.40 2 105.708.30/8,54
4.1/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor105.30 4 108.00 2 109.3011.90/12,23
5.2/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha117.30 4 112.90 0 112.9015.50/15,92
6.3/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha117.20 6 112.10 6 118.1020.70/21,31
7.2/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy139.10 6 135.10 8 143.1045.70/46,90
  HOJDOVÁ Markéta 2007 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POSPÍCHAL Radek 1994 SKVS ČB91.10 8 88.30 2 90.30 57
2.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV87.60 4 89.90 4 91.601.30/1,453
3. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy92.40 0 92.20 0 92.201.90/2,149
4.1/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha92.10 12 92.60 0 92.602.30/2,545
5. VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.90.90 2 94.20 4 92.902.60/2,941
6. POKORNÝ Milan 1989 Klášter.97.50 2 95.60 0 95.605.30/5,937
7. KOČÍ Martin 1991 3 Klášter.97.40 6 96.80 0 96.806.50/7,233
8.2/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha98.20 0 97.70 2 98.207.90/8,729
8.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor101.10 2 96.20 2 98.207.90/8,725
10.1/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor98.90 4 96.30 2 98.308.00/8,921
11.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice96.60 2 4.00 999 98.608.30/9,217
12.2/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek94.80 8 95.00 4 99.008.70/9,616
12. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor97.00 2 130.40 50 99.008.70/9,615
14.1/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn99.30 4 98.20 2 100.209.90/11,014
15.3/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha101.50 0 102.90 6 101.5011.20/12,413
16.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor101.60 0 104.70 4 101.6011.30/12,512
17.1/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor105.10 0 101.60 2 103.6013.30/14,711
18.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor100.10 4 102.30 8 104.1013.80/15,310
19.3/VMSMETÁNKA Radek 1976 3+ Hubertus102.70 4 111.60 54 106.7016.40/18,29
20.4/VSMULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus105.20 2 112.20 0 107.2016.90/18,78
21.4/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor109.30 0 105.70 2 107.7017.40/19,37
22.2/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus117.50 6 116.90 0 116.9026.60/29,56
23.2/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz117.50 4 117.20 0 117.2026.90/29,85
24. CHRÁPEK Ondřej 1989 Klášter.126.40 4 118.70 4 122.7032.40/35,94
25.1/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV128.90 0 119.60 4 123.6033.30/36,90
26.4/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice120.30 4 119.60 6 124.3034.00/37,73
27.5/VMNĚMEC Aleš 1976 Kadaň121.20 4 4.00 999 125.2034.90/38,62
28.3/VKOLMAN Filip 1973 SKŽižkov126.40 4 123.60 6 129.6039.30/43,51
29.5/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy129.40 2 131.30 4 131.4041.10/45,50
30.3/ZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice133.10 8 4.00 999 141.1050.80/56,30
31.4/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň122.10 58 132.30 56 180.1089.80/99,40
  PLETICHA Marek 1976 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
1 Klášter.
Klášter.
98.40 0 105.90 4 98.40 19
2. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
110.40 8 106.20 6 112.2013.80/14,011
3.1/VMLEPÍK Filip
MULAČ Oldřich
1976
1961
3 Hubertus
Hubertus
115.40 0 114.80 4 115.4017.00/17,37
4.2/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
116.00 52 110.60 6 116.6018.20/18,53
5.1/ZSNOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
VS Tábor
VS Tábor
130.50 6 139.00 18 136.5038.10/38,72
6.2/ZSPOLLERT Jonáš
POLLERT Jáchym
2007
2004
3 USK Pha
USK Pha
134.20 14 137.20 4 141.2042.80/43,51
7.1/DMKOVAŘÍK Vít
KÖRNER Adam
2003
2004
KK Brand
KK Brand
129.30 20 1.00 999 149.3050.90/51,70
  ŠUSTR Vojtěch
BRAMBORA Ondřej
2006
2005
Kralupy
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor89.30 0 88.00 0 88.00 56
2.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV89.10 0 90.10 0 89.101.10/1,352
3.2/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha91.00 0 92.10 2 91.003.00/3,448
4. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy93.80 0 93.10 0 93.105.10/5,844
5.1/ZMTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus92.70 2 91.90 2 93.905.90/6,740
6.1/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa92.30 2 95.00 4 94.306.30/7,236
7.1/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha94.40 0 95.00 2 94.406.40/7,332
8.2/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3+ Č.Lípa97.20 0 97.50 0 97.209.20/10,528
9.3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor97.70 0 98.10 2 97.709.70/11,024
10.2/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice103.40 2 97.80 0 97.809.80/11,123
11.4/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice97.40 4 96.30 2 98.3010.30/11,722
12.5/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3+ Roudnice98.70 6 98.90 2 100.9012.90/14,721
13.1/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz101.60 0 99.60 4 101.6013.60/15,520
14.2/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz106.10 4 102.90 0 102.9014.90/16,919
15.3/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy101.70 6 103.20 0 103.2015.20/17,318
16.6/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3+ Loko Plz99.50 4 101.50 2 103.5015.50/17,617
16.4/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Kralupy109.70 6 99.50 4 103.5015.50/17,616
18.7/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy102.20 2 116.30 4 104.2016.20/18,415
19.5/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha103.10 2 104.20 2 105.1017.10/19,414
20.8/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha101.20 6 99.70 6 105.7017.70/20,113
21.3/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň104.60 4 107.50 12 108.6020.60/23,412
22.4/VMBORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha109.40 0 107.90 2 109.4021.40/24,311
23.6/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor112.20 14 108.50 2 110.5022.50/25,610
24.7/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice110.80 6 108.20 4 112.2024.20/27,59
25.1/PZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor113.70 0 119.50 2 113.7025.70/29,20
26.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.121.50 0 116.70 2 118.7030.70/34,98
27.8/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy116.30 6 114.90 4 118.9030.90/35,17
28.2/PZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha117.30 4 125.70 4 121.3033.30/37,80
29.3/DMDANEKOVÁ Jana 2002 3 Hubertus114.10 10 117.00 8 124.1036.10/41,06
30.9/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy122.10 12 126.40 2 128.4040.40/45,95
31.3/PZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy128.40 2 162.50 4 130.4042.40/48,20
32.4/PZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec133.60 6 128.00 4 132.0044.00/50,00
33.10/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy130.70 106 128.30 4 132.3044.30/50,34
34.5/PZSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand126.60 6 144.50 8 132.6044.60/50,70
35. PAJMOVÁ Jana 1984 3+ Kadaň123.50 12 128.70 6 134.7046.70/53,13
36.11/ZMŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky130.10 8 186.40 56 138.1050.10/56,92
37.6/PZŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy138.60 10 137.60 8 145.6057.60/65,50
38.12/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak161.10 8 142.10 4 146.1058.10/66,01
39.5/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor150.80 16 131.20 164 166.8078.80/89,50
40.7/PZŠEBELOVÁ Jana 2009 Kralupy153.90 160 172.10 110 282.10194.10/220,60
  TURČINOVÁ Anna 2002 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus74.40 0 77.10 0 74.40 119
2.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus79.20 2 79.60 0 79.605.20/7,0115
3.2/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy81.30 0 81.40 0 81.306.90/9,3111
4. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy82.50 0 82.10 2 82.508.10/10,9107
5.1/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn84.00 2 84.20 0 84.209.80/13,2103
6.1/U23ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus84.40 0 82.60 4 84.4010.00/13,499
7.2/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha85.10 2 84.90 0 84.9010.50/14,195
8.1/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy85.40 6 83.80 2 85.8011.40/15,391
9.3/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec86.80 0 83.60 54 86.8012.40/16,787
10.3/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice86.90 0 88.00 0 86.9012.50/16,883
11.4/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB90.00 0 92.50 8 90.0015.60/21,079
12.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz88.60 2 87.20 4 90.6016.20/21,875
13.4/VSAJDL František 1970 2 L.Žatec92.30 4 91.40 0 91.4017.00/22,871
14.6/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň89.60 2 88.00 4 91.6017.20/23,167
14.1/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz93.30 2 91.60 0 91.6017.20/23,163
16.2/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand89.90 2 90.20 4 91.9017.50/23,559
16.3/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy89.90 2 93.00 6 91.9017.50/23,555
18.4/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 3+ Kralupy92.90 2 92.50 2 94.5020.10/27,051
19.5/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha91.50 4 93.10 2 95.1020.70/27,847
20.2/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor94.70 4 96.20 0 96.2021.80/29,343
21.6/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec92.10 6 92.30 4 96.3021.90/29,439
22.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus98.70 0 94.40 2 96.4022.00/29,635
23.7/ZSNOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor96.80 0 92.50 4 96.5022.10/29,734
24.8/ZSKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand97.00 0 101.50 4 97.0022.60/30,433
25.5/VPISKÁČEK Jan 1966 3+ Štětí99.40 4 95.80 2 97.8023.40/31,532
26.2/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice94.10 6 96.60 2 98.6024.20/32,531
27.9/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha91.90 54 91.20 8 99.2024.80/33,330
28.2/DMBUDÁK David 2003 3 Kadaň98.80 4 99.30 0 99.3024.90/33,529
29.10/ZSJIRAS Filip 2005 3 USK Pha99.80 0 100.90 0 99.8025.40/34,128
30.11/ZSLŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha98.90 6 100.30 0 100.3025.90/34,827
31.1/PZHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz98.70 2 100.70 2 100.7026.30/35,30
32.2/PZUHLÍK Jan 2008 Bechyně99.00 2 101.30 50 101.0026.60/35,80
33.7/VMKREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky104.00 2 101.10 0 101.1026.70/35,926
34.12/ZSVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice102.20 0 104.90 2 102.2027.80/37,425
35.3/PZSLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky113.80 8 98.30 4 102.3027.90/37,50
36.13/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha98.40 4 98.20 8 102.4028.00/37,624
37.3/ZMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor102.00 2 103.60 0 103.6029.20/39,223
37.14/ZSPIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice103.60 0 102.30 4 103.6029.20/39,222
39.15/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha101.90 2 108.70 2 103.9029.50/39,721
40.8/VMDOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus102.20 2 100.60 6 104.2029.80/40,120
40.3/DMVOLF Matěj 2003 3 VS Tábor100.20 4 105.10 8 104.2029.80/40,119
42.6/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ Roztoky110.00 4 105.00 2 107.0032.60/43,818
43.4/ZMVEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz106.50 4 104.60 4 108.6034.20/46,017
44.16/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha109.00 4 109.10 0 109.1034.70/46,616
45.4/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV108.50 2 106.40 4 110.4036.00/48,40
46.5/ZMFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand107.00 4 111.00 54 111.0036.60/49,215
47.5/PZPLAS Tobiáš 2008 USK Pha109.40 4 109.70 2 111.7037.30/50,10
48.6/ZMKUTEK Michal 2006 3 USK Pha105.90 6 106.70 6 111.9037.50/50,414
49.17/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha108.00 4 114.80 12 112.0037.60/50,513
50.7/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy113.90 4 111.40 2 113.4039.00/52,412
51.3/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha112.40 10 113.60 0 113.6039.20/52,711
52.9/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor112.10 2 105.70 58 114.1039.70/53,410
53.6/PZHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak113.70 2 112.20 2 114.2039.80/53,50
54.18/ZSNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice114.30 10 110.90 4 114.9040.50/54,49
55.7/PZSVOBODA Šimon 2008 Benátky114.10 10 113.30 2 115.3040.90/55,00
56.4/DMKOVAŘÍK Vít 2003 3 KK Brand109.40 8 111.70 8 117.4043.00/57,88
57.19/ZSNOVÁK Matěj 2004 3 VS Tábor118.30 2 109.50 8 117.5043.10/57,97
58.8/PZPETŘÍK Marek 2008 USK Pha116.60 2 118.70 0 118.6044.20/59,40
59.9/PZPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha116.50 54 117.80 2 119.8045.40/61,00
60.20/ZSKINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha117.90 2 120.50 12 119.9045.50/61,26
61.8/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice114.50 6 121.10 102 120.5046.10/62,05
62.9/ZMHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy132.90 10 115.30 8 123.3048.90/65,74
63.21/ZSJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand112.90 12 114.50 10 124.5050.10/67,33
64.10/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha165.40 6 127.40 0 127.4053.00/71,22
65.10/PZKRÁL Matěj 2008 USK Pha145.20 4 127.00 2 129.0054.60/73,40
66.11/PZHRŇÁK Matouš 2009 Kralupy135.50 8 123.10 6 129.1054.70/73,50
67.12/PZLANGER Filip 2009 USK Pha142.00 8 125.80 6 131.8057.40/77,20
68.10/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag135.60 8 130.30 4 134.3059.90/80,51
69.13/PZHORÁK David 2009 USK Pha134.10 18 129.90 8 137.9063.50/85,30
70.14/PZVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor4.00 999 130.00 8 138.0063.60/85,50
71.15/PZMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha130.20 8 130.00 52 138.2063.80/85,80
72.16/PZFUCHS Jáchym 2008 KK Brand158.30 4 136.60 4 140.6066.20/89,00
73.17/PZTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn143.30 108 149.50 6 155.5081.10/109,00
74.18/PZKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn153.70 2 170.30 2 155.7081.30/109,30
75.19/PZCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha144.50 12 4.00 999 156.5082.10/110,30
76.11/ZMVRANÝ Matěj 2006 USK Pha197.30 10 148.70 58 206.70132.30/177,80
77.20/PZRIANT Antonín 2010 VS Tábor151.50 66 152.00 56 208.00133.60/179,60
78.21/PZPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha196.30 64 200.80 8 208.80134.40/180,60
79.22/PZVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn4.00 999 162.20 62 224.20149.80/201,30
80.23/PZKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha179.20 108 164.30 66 230.30155.90/209,50
81.24/PZSEIDL Marek 2010 Boh.Pha152.60 216 155.20 212 367.20292.80/393,50
  KOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘEDOTA Kristián 2006 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BREJCHA Jaroslav 2002 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BREJCHA Jan 1982 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAHODA Jakub 2004 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
107.70 0 108.30 2 107.70 8
2.1/ZSKREMROVÁ Adéla
POLLERT Jáchym
2005
2004
3 USK Pha
USK Pha
114.00 4 118.50 6 118.0010.30/9,64
3.2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
137.00 4 123.10 4 127.1019.40/18,03
4.1/DMMÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
125.70 8 129.00 10 133.7026.00/24,12
5.1/U23PANZEROVÁ Kateřina
HABICH Tomáš
2003
1997
Loko Plz
VS Tábor
1.00 999 139.50 10 149.5041.80/38,81
6. POSPÍCHALOVÁ Simona
POSPÍCHAL Radek
1997
1994
9 Kadaň
SKVS ČB
143.60 12 5.00 0 155.6047.90/44,50
7.3/ZSNOVÁK Václav
RIANTOVÁ Marie
2005
2006
VS Tábor
VS Tábor
157.20 12 146.60 14 160.6052.90/49,10
  ŠRÉTROVÁ Amálie
KLIMEŠ Vít
2007
2007
Kralupy
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl