Slalom v Dolních Kounicích

01.07.2018  
ředitel: Petr Veselý   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno97.40 4 96.00 0 96.00 78
2.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava98.20 0 95.40 2 97.401.40/1,574
3. SATKE Adam 1994 2 KK Brno99.70 2 97.70 0 97.701.70/1,870
4.2/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí101.40 0 101.70 0 101.405.40/5,666
5.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí99.50 2 100.10 4 101.505.50/5,762
6.1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno107.00 0 105.80 0 105.809.80/10,258
7.3/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh104.80 2 102.00 4 106.0010.00/10,454
8.2/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk104.80 2 103.60 4 106.8010.80/11,350
9.1/VMTOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí104.90 2 105.40 2 106.9010.90/11,446
10.3/DSPLACHÝ Vojtěch 2001 2 Kroměříž109.10 0 110.30 0 109.1013.10/13,642
11.4/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno107.80 2 108.10 2 109.8013.80/14,438
12.2/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk108.10 4 110.20 4 112.1016.10/16,834
13.2/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK113.10 2 4.00 999 115.1019.10/19,930
14.1/VSHRABEC Bohumil 1960 3+ Kroměříž117.40 0 117.20 0 117.2021.20/22,126
15.4/DSSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK123.40 4 115.50 2 117.5021.50/22,425
16.1/VROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava118.00 0 119.10 0 118.0022.00/22,924
17.5/DMVÁCHA Marek 2003 3+ Šumperk118.50 4 116.20 2 118.2022.20/23,123
18.3/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3+ Šumperk118.90 2 120.60 4 120.9024.90/25,922
19.2/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno136.50 2 119.10 2 121.1025.10/26,121
20.4/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno123.30 2 118.30 4 122.3026.30/27,420
21.3/VSVOBODA Zdeněk 1970 3+ Lipník123.70 0 122.80 0 122.8026.80/27,919
22.5/DSŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk117.80 6 119.30 4 123.3027.30/28,418
23.5/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno123.40 0 123.40 2 123.4027.40/28,517
24.1/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc123.10 2 123.80 2 125.1029.10/30,316
25.6/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 2 Kroměříž124.20 2 128.30 2 126.2030.20/31,515
26.4/VSTŘECHA Martin 1972 3 VSDK4.00 999 122.90 6 128.9032.90/34,314
27.5/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk129.40 0 133.30 4 129.4033.40/34,813
28.2/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc131.50 2 127.80 2 129.8033.80/35,212
29.7/ZSPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná131.00 2 131.60 4 133.0037.00/38,511
30.3/ZMKOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava131.90 4 133.90 2 135.9039.90/41,610
31.4/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc132.10 6 130.20 6 136.2040.20/41,99
32.5/ZMBRÁZDA Šimon 2007 VSDK144.40 2 134.60 2 136.6040.60/42,38
33.6/VOSIČKA Jaroslav 1967 VSDK135.20 2 4.00 999 137.2041.20/42,97
34.6/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc140.60 0 137.90 0 137.9041.90/43,66
35.8/ZSBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno140.90 6 135.50 4 139.5043.50/45,35
36.7/ZMČAMEK David 2006 3 Litovel140.30 4 144.70 4 144.3048.30/50,34
37.8/ZMFIŠNAR Jakub 2007 3 Zábřeh142.40 2 145.80 6 144.4048.40/50,43
38.9/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 SKVeselí146.20 4 146.30 0 146.3050.30/52,42
39.9/ZMCHYTIL Lumír 2006 Šumperk174.50 60 159.10 4 163.1067.10/69,91
40.10/ZMMIKEL Jakub 2007 Val.Mez.163.70 8 166.30 6 171.7075.70/78,90
41.11/ZMDRAGON Jakub 2007 KK Opava178.30 4 188.30 64 182.3086.30/89,90
41.12/ZMČERNÝ Vojtěch 2007 SKVeselí200.50 58 178.30 4 182.3086.30/89,90
43.10/ZSKADUBEC Matěj 2005 SKVeselí191.50 0 201.90 4 191.5095.50/99,50
44.13/ZMVÍTEK David 2007 KK Brno173.70 54 180.90 54 227.70131.70/137,20

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno119.20 0 120.50 0 119.20 24
2.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno118.70 2 120.40 2 120.701.50/1,316
3.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí123.10 2 123.90 2 125.105.90/4,912
4.1/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK131.00 0 132.90 0 131.0011.80/9,98
5.2/ZSRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc130.50 2 144.50 6 132.5013.30/11,27
6.3/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk131.40 2 135.00 4 133.4014.20/11,96
7.1/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava136.70 0 136.60 0 136.6017.40/14,65
8.4/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno140.60 2 141.10 0 141.1021.90/18,44
9.3/DMRETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc148.50 2 146.40 2 148.4029.20/24,53
10.2/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc153.90 0 148.90 0 148.9029.70/24,92
11.3/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc148.30 2 151.70 0 150.3031.10/26,11
12.5/ZSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 KK Opava195.10 4 195.80 2 197.8078.60/65,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23WALTER Jakub
MRÁZEK Jakub
1998
2004
2 Šumperk
KK Opava
146.20 8 146.50 14 154.20 5
2.1/ZMMALÝ Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
169.10 4 167.70 4 171.7017.50/11,31
3.2/ZMČÍŽ Jan
MIKEL Jakub
2007
2007
Val.Mez.
Val.Mez.
182.40 66 184.90 8 192.9038.70/25,10

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí124.00 2 124.10 0 124.10 0
2.2/PZMKUBITA Tomáš 2008 KK Opava136.20 2 134.40 2 136.4012.30/9,90
3.3/PZMOSIČKA Tadeáš 2008 VSDK141.70 0 139.90 0 139.9015.80/12,70
4.1/PZZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná147.40 4 141.60 0 141.6017.50/14,10
5.2/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno144.00 2 141.90 0 141.9017.80/14,30
6.4/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc140.80 4 143.00 2 144.8020.70/16,70
7.5/PZMROUSEK David 2010 KK Opava147.90 2 145.10 0 145.1021.00/16,90
8.3/PZZKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc146.20 2 144.10 4 148.1024.00/19,30
9.6/PZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK147.20 2 146.30 2 148.3024.20/19,50
10.4/PZZŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk156.80 4 148.50 0 148.5024.40/19,70
11.5/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc154.50 2 152.10 0 152.1028.00/22,60
12.6/PZZONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk154.20 4 154.00 0 154.0029.90/24,10
13.7/PZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava168.70 2 164.90 6 170.7046.60/37,60
14.8/PZMČAMEK Petr 2009 Litovel188.80 4 192.60 0 192.6068.50/55,20
15.9/PZMJURÁSEK Matěj 2009 SKVeselí194.30 52 211.80 8 219.8095.70/77,10
16.10/PZMHABARTA Tomáš 2009 SKVeselí221.70 6 219.20 2 221.2097.10/78,20
17.7/PZZHABARTOVÁ Lucie 2009 SKVeselí248.70 6 219.30 8 227.30103.20/83,20
18.11/PZMHABARTA Jan 2009 SKVeselí238.80 10 205.90 54 248.80124.70/100,50
19.8/PZZJURÁSKOVÁ Karina 2008 SKVeselí231.20 64 245.90 18 263.90139.80/112,70
20.9/PZZROUČOVÁ Eliška 2008 Šumperk237.40 60 284.00 14 297.40173.30/139,60
21.10/PZZURBANOVÁ Veronika 2009 Šumperk321.80 212 302.20 16 318.20194.10/156,40

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.112.10 0 111.60 0 111.60 19
2.1/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk112.00 2 111.90 0 111.900.30/0,315
3.1/VMVESELÝ Petr 1976 3+ VSDK113.20 2 4.00 999 115.203.60/3,211
4.1/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk117.70 2 118.70 0 118.707.10/6,47
5.2/ZSMRÁZEK Jakub 2004 3+ KK Opava125.90 54 121.90 0 121.9010.30/9,26
6.1/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk137.70 4 128.00 4 132.0020.40/18,35
7.1/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc139.80 4 141.10 0 141.1029.50/26,44
8.2/ZMRETEK Toman 2007 3 Olomouc139.70 2 141.50 2 141.7030.10/27,03
9.3/ZMRETEK Václav 2007 3 Olomouc143.70 2 148.90 2 145.7034.10/30,62
10.4/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc151.20 6 151.90 0 151.9040.30/36,11
11.3/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk155.70 6 154.70 2 156.7045.10/40,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí111.60 8 110.20 2 112.20 34
2.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno114.70 4 112.90 0 112.900.70/0,630
3.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc115.80 4 113.10 0 113.100.90/0,826
4.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno116.10 0 113.70 4 116.103.90/3,522
5.1/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava120.50 2 116.20 0 116.204.00/3,618
6.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník121.30 4 119.10 0 119.106.90/6,114
7.1/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava119.10 2 118.70 6 121.108.90/7,910
8.2/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk122.20 2 122.20 4 124.2012.00/10,79
9.3/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK124.60 2 125.50 0 125.5013.30/11,98
10.3/DMRETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc131.90 50 128.10 2 130.1017.90/16,07
11.4/ZSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava135.50 4 132.20 4 136.2024.00/21,46
12.2/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc136.40 2 138.30 2 138.4026.20/23,45
13.3/ZMŽANDOVÁ Tereza 2006 3+ Zábřeh136.60 4 136.10 4 140.1027.90/24,94
14.5/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK136.80 4 142.20 6 140.8028.60/25,53
15.6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno139.80 6 140.10 2 142.1029.90/26,62
16.4/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc146.80 4 146.80 4 150.8038.60/34,41
17.7/ZSDRAGONOVÁ Adéla 2004 KK Opava215.30 14 176.50 12 188.5076.30/68,00

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSDAŇKOVÁ Anna
URBAN Michal
2004
2004
3 Šumperk
Šumperk
139.40 6 141.40 6 145.40 10
2. FUSEK Radomír
MLÝNSKÁ Apolena
1990
1987
1 Val.Mez.
Val.Mez.
155.30 0 154.30 4 155.309.90/6,82
3.1/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
RETEK Toman
2007
2007
Olomouc
Olomouc
180.10 2 181.30 2 182.1036.70/25,21
4.2/ZSŠEFČÍKOVÁ Anastázie
KOVÁŘ Filip
2004
2006
KK Opava
KK Opava
200.00 12 182.20 16 198.2052.80/36,30

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZZŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk166.20 0 161.30 2 163.30 0
2.2/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc168.20 2 177.90 4 170.206.90/4,20
3.1/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc179.40 6 172.50 0 172.509.20/5,60
4.3/PZZKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc179.60 0 179.70 4 179.6016.30/10,00
5.4/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno189.70 4 185.30 2 187.3024.00/14,70
6.2/PZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava248.00 10 255.10 6 258.0094.70/58,00
Oddíl

Historie procházení