Slalom v Dolních Kounicích

30.06.2018  
ředitel: Petr Veselý   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 2 KK Brno91.80 0 96.10 2 91.80 78
2.1/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno92.70 2 92.30 0 92.300.50/0,574
3.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava92.80 0 91.50 2 92.801.00/1,170
4.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí91.10 2 95.50 2 93.101.30/1,466
5.1/VMTOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí98.80 0 102.50 2 98.807.00/7,662
6.1/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk97.40 8 98.00 2 100.008.20/8,958
7.2/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk99.50 2 100.50 0 100.508.70/9,554
8.2/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí94.80 6 96.00 6 100.809.00/9,850
9.3/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno99.10 2 99.50 2 101.109.30/10,146
10.4/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh99.30 10 101.80 0 101.8010.00/10,942
11.2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno99.70 4 102.20 0 102.2010.40/11,338
12.3/DSPLACHÝ Vojtěch 2001 2 Kroměříž104.40 2 106.70 2 106.4014.60/15,934
13.2/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK108.30 6 109.20 0 109.2017.40/19,030
14.1/VSHRABEC Bohumil 1960 3+ Kroměříž111.00 2 109.70 2 111.7019.90/21,726
15.1/VSVOBODA Zdeněk 1970 3+ Lipník115.70 2 113.10 0 113.1021.30/23,225
16.4/DSŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk108.90 6 107.70 6 113.7021.90/23,924
17.3/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno114.40 0 114.00 0 114.0022.20/24,223
18.5/DMVÁCHA Marek 2003 3+ Šumperk108.10 6 109.20 10 114.1022.30/24,322
19.2/VROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava112.50 2 114.60 0 114.5022.70/24,721
20.4/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3+ Šumperk113.40 4 115.30 0 115.3023.50/25,620
21.3/VSTŘECHA Martin 1972 3 VSDK4.00 999 115.40 0 115.4023.60/25,719
22.1/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc111.70 4 113.90 2 115.7023.90/26,018
23.5/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno114.60 2 115.70 2 116.6024.80/27,017
24.6/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 2 Kroměříž116.50 4 117.10 4 120.5028.70/31,316
25.5/DSSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK115.90 6 112.50 10 121.9030.10/32,815
26.7/ZSPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná126.90 2 122.10 0 122.1030.30/33,014
27.6/DMSYSLO Jiří 2003 3 Olomouc129.40 8 123.80 2 125.8034.00/37,013
28.2/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc123.40 4 122.10 4 126.1034.30/37,412
29.3/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc118.40 8 121.30 8 126.4034.60/37,711
30.4/VOSIČKA Jaroslav 1967 VSDK137.60 6 126.60 0 126.6034.80/37,910
31.4/ZMKOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava133.20 0 126.50 2 128.5036.70/40,09
32.5/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk126.80 6 125.80 4 129.8038.00/41,48
33.5/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc138.10 4 132.30 0 132.3040.50/44,17
34.8/ZSBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno138.10 4 132.30 6 138.3046.50/50,76
35.6/ZMBRÁZDA Šimon 2007 VSDK137.20 6 136.70 2 138.7046.90/51,15
36.7/ZMČAMEK David 2006 3 Litovel138.40 2 135.40 6 140.4048.60/52,94
37.8/ZMFIŠNAR Jakub 2007 3 Zábřeh137.00 4 138.70 6 141.0049.20/53,63
38.9/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 SKVeselí142.90 8 140.80 6 146.8055.00/59,92
39.9/ZMCHYTIL Lumír 2006 Šumperk162.10 4 149.40 4 153.4061.60/67,11
40.10/ZMMIKEL Jakub 2007 Val.Mez.155.80 6 159.00 10 161.8070.00/76,30
41.11/ZMČERNÝ Vojtěch 2007 SKVeselí173.80 8 176.00 12 181.8090.00/98,00
42.12/ZMVÍTEK David 2007 KK Brno174.40 12 182.00 60 186.4094.60/103,10
43.10/ZSKADUBEC Matěj 2005 SKVeselí199.90 18 185.90 14 199.90108.10/117,80
44.13/ZMDRAGON Jakub 2007 KK Opava173.00 62 176.40 56 232.40140.60/153,20

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno116.20 4 110.60 0 110.60 24
2.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno115.40 4 111.80 0 111.801.20/1,116
3.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí121.20 6 120.30 2 122.3011.70/10,612
4.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc123.60 0 127.10 4 123.6013.00/11,88
5.2/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK126.90 0 126.90 0 126.9016.30/14,77
6.3/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk127.90 2 129.80 0 129.8019.20/17,46
7.1/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava130.60 0 135.60 2 130.6020.00/18,15
8.4/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno136.80 0 141.40 0 136.8026.20/23,74
9.3/DMRETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc139.60 2 142.50 8 141.6031.00/28,03
10.2/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc145.60 2 145.80 2 147.6037.00/33,52
11.3/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc149.40 0 154.10 4 149.4038.80/35,11
12.5/ZSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 KK Opava211.20 0 190.90 2 192.9082.30/74,40

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23WALTER Jakub
MRÁZEK Jakub
1998
2004
2 Šumperk
KK Opava
127.50 6 129.80 4 133.50 5
2.1/ZMMALÝ Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
161.30 10 161.20 0 161.2027.70/20,71
3.2/ZMČÍŽ Jan
MIKEL Jakub
2007
2007
Val.Mez.
Val.Mez.
197.10 112 184.00 60 244.00110.50/82,80

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí118.40 2 115.40 2 117.40 0
2.2/PZMKUBITA Tomáš 2008 KK Opava139.30 6 127.70 2 129.7012.30/10,50
3.1/PZZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná130.50 2 133.20 4 132.5015.10/12,90
4.3/PZMOSIČKA Tadeáš 2008 VSDK135.50 0 142.30 0 135.5018.10/15,40
5.2/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno139.80 0 139.90 2 139.8022.40/19,10
6.4/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc148.30 4 138.70 2 140.7023.30/19,80
7.3/PZZKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc159.50 4 141.90 0 141.9024.50/20,90
8.5/PZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK144.30 0 166.40 2 144.3026.90/22,90
9.4/PZZŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk150.00 2 145.30 2 147.3029.90/25,50
10.6/PZMROUSEK David 2010 KK Opava144.20 4 149.40 6 148.2030.80/26,20
11.5/PZZONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk149.30 0 148.90 0 148.9031.50/26,80
12.6/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc138.90 56 145.40 6 151.4034.00/29,00
13.7/PZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava181.60 14 161.00 6 167.0049.60/42,20
14.8/PZMČAMEK Petr 2009 Litovel177.70 4 169.70 14 181.7064.30/54,80
15.9/PZMHABARTA Jan 2009 SKVeselí201.20 8 212.20 16 209.2091.80/78,20
16.10/PZMHABARTA Tomáš 2009 SKVeselí233.90 4 246.60 8 237.90120.50/102,60
17.11/PZMJURÁSEK Matěj 2009 SKVeselí229.50 10 234.60 68 239.50122.10/104,00
18.7/PZZHABARTOVÁ Lucie 2009 SKVeselí265.60 8 294.80 10 273.60156.20/133,00
19.8/PZZROUČOVÁ Eliška 2008 Šumperk391.50 162 233.80 108 341.80224.40/191,10
20.9/PZZURBANOVÁ Veronika 2009 Šumperk403.20 12 368.10 68 415.20297.80/253,70

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.107.60 0 106.40 0 106.40 19
2.1/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk105.90 2 104.60 4 107.901.50/1,415
2.1/VMVESELÝ Petr 1976 3+ VSDK107.90 0 108.50 2 107.901.50/1,411
4.1/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk109.10 2 110.60 2 111.104.70/4,47
5.2/ZSMRÁZEK Jakub 2004 3+ KK Opava116.50 2 122.30 6 118.5012.10/11,46
6.1/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk124.50 2 123.20 6 126.5020.10/18,95
7.1/ZMRETEK Toman 2007 3 Olomouc129.90 0 134.70 4 129.9023.50/22,14
8.2/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc134.50 0 135.90 2 134.5028.10/26,43
9.3/ZMRETEK Václav 2007 3 Olomouc134.00 2 136.10 2 136.0029.60/27,82
10.3/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk139.40 0 150.60 6 139.4033.00/31,01
11.4/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc138.90 6 139.40 2 141.4035.00/32,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí105.50 2 106.10 4 107.50 34
2.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno109.20 2 107.60 0 107.600.10/0,130
3.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno109.90 2 108.40 0 108.400.90/0,826
4.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc111.40 4 108.60 0 108.601.10/1,022
5.1/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava111.00 2 112.10 2 113.005.50/5,118
6.1/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava119.60 2 111.70 2 113.706.20/5,814
7.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník113.50 4 114.10 0 114.106.60/6,110
8.2/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk115.10 2 118.40 0 117.109.60/8,99
9.3/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK118.70 0 124.50 0 118.7011.20/10,48
10.3/DMRETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc118.50 4 124.80 2 122.5015.00/14,07
11.2/ZMŽANDOVÁ Tereza 2006 3+ Zábřeh126.70 0 129.40 2 126.7019.20/17,96
12.3/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc129.40 0 128.30 8 129.4021.90/20,45
13.4/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno133.30 2 129.80 0 129.8022.30/20,74
14.5/ZSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava130.10 2 128.80 4 132.1024.60/22,93
15.4/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc135.40 2 137.50 10 137.4029.90/27,82
16.6/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK133.70 4 140.10 12 137.7030.20/28,11

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSDAŇKOVÁ Anna
URBAN Michal
2004
2004
3 Šumperk
Šumperk
129.00 6 130.70 2 132.70 10
2. FUSEK Radomír
MLÝNSKÁ Apolena
1990
1987
1 Val.Mez.
Val.Mez.
153.70 6 149.10 4 153.1020.40/15,42
3.1/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
RETEK Toman
2007
2007
Olomouc
Olomouc
162.20 6 170.30 10 168.2035.50/26,81
4.2/ZSŠEFČÍKOVÁ Anastázie
KOVÁŘ Filip
2004
2006
KK Opava
KK Opava
172.20 16 182.80 12 188.2055.50/41,80

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc159.60 2 158.40 2 160.40 0
2.1/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc179.90 4 173.90 4 177.9017.50/10,90
3.2/PZZKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc189.10 4 186.30 4 190.3029.90/18,60
4.3/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno190.60 4 202.10 8 194.6034.20/21,30
5.2/PZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava273.20 8 250.80 6 256.8096.40/60,10
Oddíl

Historie procházení