Slalom ve Strakonicích

30.06.2018  
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.121.80 4 114.05 0 114.05 25
2.1/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor119.41 0 115.57 0 115.571.52/1,321
3.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV119.98 0 115.92 0 115.921.87/1,617
4.2/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha126.46 4 115.45 2 117.453.40/3,013
5.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha122.77 2 116.50 2 118.504.45/3,912
6.1/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha122.21 0 124.43 4 122.218.16/7,211
7.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB138.64 4 122.56 0 122.568.51/7,510
8.3/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn121.30 4 128.45 4 125.3011.25/9,99
9. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor123.90 4 126.94 0 126.9412.89/11,38
10.1/PZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB150.10 2 131.64 2 133.6419.59/17,20
11.4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor148.36 4 139.11 2 141.1127.06/23,77
12.5/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.144.76 4 144.35 2 146.3532.30/28,36
13.3/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK146.33 2 4.00 999 148.3334.28/30,15
14.6/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha168.73 50 154.97 0 154.9740.92/35,94
15.2/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn162.94 54 148.38 8 156.3842.33/37,13
16.7/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha203.22 104 156.58 2 158.5844.53/39,02
17.3/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy164.21 2 166.15 4 166.2152.16/45,71
18.2/DSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov257.57 52 176.69 17 193.6979.64/69,80
19.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov176.87 52 163.13 154 228.87114.82/100,70

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha93.40 0 90.49 0 90.49 137
2.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV102.71 2 98.86 2 100.8610.37/11,5129
3.2/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor104.34 2 102.35 0 102.3511.86/13,1125
4.1/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB101.12 2 102.50 2 103.1212.63/14,0121
5.3/VMCHOD David 1982 2 Blovice121.21 4 101.80 2 103.8013.31/14,7117
6. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy106.69 0 103.99 0 103.9913.50/14,9113
7.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB108.30 0 104.95 0 104.9514.46/16,0109
8. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB105.21 0 104.97 2 105.2114.72/16,3105
9. GOTVALD Robert 1990 3 Č.Lípa103.49 2 107.80 4 105.4915.00/16,6101
10.2/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov121.41 100 106.54 0 106.5416.05/17,797
11.3/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha112.90 6 104.91 2 106.9116.42/18,193
12.4/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor107.44 0 116.75 2 107.4416.95/18,789
13.5/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK112.53 2 109.11 0 109.1118.62/20,685
14. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor110.35 0 113.73 4 110.3519.86/21,981
15.6/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek110.82 50 109.42 2 111.4220.93/23,177
16.5/ZSHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn120.97 52 111.70 0 111.7021.21/23,473
17.1/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn111.75 0 111.05 2 111.7521.26/23,569
18.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice113.55 2 112.10 0 112.1021.61/23,965
19. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník117.78 0 112.55 0 112.5522.06/24,461
20.1/DMWENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn110.75 2 119.65 2 112.7522.26/24,657
21.6/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha116.19 4 111.73 2 113.7323.24/25,753
22.1/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor115.50 0 115.88 2 115.5025.01/27,649
23.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov117.08 0 118.81 0 117.0826.59/29,445
24.2/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor115.15 2 114.64 4 117.1526.66/29,541
25.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor119.87 6 117.29 0 117.2926.80/29,637
26.3/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav120.26 0 116.35 2 118.3527.86/30,833
27.2/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov116.65 2 116.37 2 118.3727.88/30,829
28. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor122.44 2 119.32 0 119.3228.83/31,925
29.3/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB145.72 2 116.36 4 120.3629.87/33,024
30.7/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha126.88 0 120.57 0 120.5730.08/33,223
31.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor125.57 0 123.05 0 123.0532.56/36,022
32.5/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník125.36 2 123.16 0 123.1632.67/36,121
33.7/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn4.00 999 121.75 2 123.7533.26/36,820
34.6/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB122.43 2 147.17 52 124.4333.94/37,519
35.4/DMPÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB119.04 6 123.83 8 125.0434.55/38,218
36.7/VSSÝKORA Jaroslav 1961 Hubertus142.54 4 123.49 2 125.4935.00/38,717
37.8/ZSVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.129.42 0 127.25 0 127.2536.76/40,616
38.1/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor127.34 0 127.78 0 127.3436.85/40,715
39.5/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov150.68 54 123.89 6 129.8939.40/43,514
40.2/ZMPANZER Martin 2007 Loko Plz144.93 4 133.59 0 133.5943.10/47,613
41.1/DSKRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa126.24 8 135.47 0 134.2443.75/48,312
42.8/VSKUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy130.45 4 145.64 0 134.4543.96/48,611
43.4/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus142.46 2 132.94 2 134.9444.45/49,110
44.9/ZSTURNER Karel 2004 3 Sušice132.94 10 130.19 6 136.1945.70/50,59
45.10/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha130.36 6 168.06 2 136.3645.87/50,78
46.11/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak136.14 2 133.16 8 138.1447.65/52,77
47.12/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice142.13 0 138.36 0 138.3647.87/52,96
48.5/VEGERT Luděk 1971 Roztoky142.43 4 136.46 2 138.4647.97/53,05
49.3/ZMSAIDL František 2006 3 USK Pha141.11 2 137.02 2 139.0248.53/53,64
50.8/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor171.42 0 138.47 2 140.4749.98/55,23
51.6/VŠERÝ Michal 1971 9 C.K.Rožát.137.86 4 162.17 54 141.8651.37/56,80
52.2/DSPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník162.67 60 141.82 2 143.8253.33/58,92
53.7/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov154.18 4 163.10 4 158.1867.69/74,81
54.4/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha216.80 10 152.47 6 158.4767.98/75,10
55.9/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy110.71 102 162.07 6 168.0777.58/85,70
56.1/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV180.02 4 195.72 2 184.0293.53/103,40
57.5/ZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice191.77 2 191.02 154 193.77103.28/114,10
58.6/ZMČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha1.00 999 166.94 56 222.94132.45/146,40
59.2/PZSTOLÍN Antonín 2008 Trutnov196.74 152 294.04 104 348.74258.25/285,40
  NĚMEC Aleš 1976 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HABICH Karel 1994 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
114.55 4 4.00 999 118.55 38
2.1/VHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
126.38 6 120.38 2 122.383.83/3,230
3. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
141.14 8 128.24 2 130.2411.69/9,926
4.1/DSTURNER Karel
ŠVEJD Jakub
2004
2001
3 Sušice
Sušice
136.13 8 131.34 4 135.3416.79/14,222
5.1/DMHARTL Jakub
TÁBORSKÝ Jan
2004
2003
1 Horš.Týn
Horš.Týn
131.77 6 132.24 10 137.7719.22/16,218
6.2/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
137.89 0 130.42 52 137.8919.34/16,314
7.2/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
132.74 6 136.09 2 138.0919.54/16,510
8.1/ZSVÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
138.52 0 143.52 6 138.5219.97/16,86
9.2/ZSJIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
150.79 106 136.36 8 144.3625.81/21,85
10.3/VMKREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
159.52 104 144.50 2 146.5027.95/23,64
11.2/DMPUTZER Hynek
ŠEDIVÝ Jan
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
144.78 10 141.73 14 154.7836.23/30,63
12.3/DMPÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
164.66 108 152.67 8 160.6742.12/35,52
13.1/ZMSVOBODA Adam
SAIDL František
2006
2006
USK Pha
USK Pha
157.93 10 200.60 6 167.9349.38/41,71
14. HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
160.85 66 4.00 999 226.85108.30/91,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor99.42 0 102.03 50 99.42 106
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor104.86 0 100.20 2 102.202.78/2,8102
3.1/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha104.40 0 102.54 0 102.543.12/3,198
4.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV103.26 0 104.07 0 103.263.84/3,994
5.2/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK106.56 6 103.98 0 103.984.56/4,690
6.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB107.03 2 102.36 2 104.364.94/5,086
7.2/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha106.79 0 108.55 2 106.797.37/7,482
8.2/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.108.60 4 122.63 54 112.6013.18/13,378
9.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice105.02 8 112.48 102 113.0213.60/13,774
10.3/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy115.39 6 111.33 2 113.3313.91/14,070
11.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav114.01 0 116.71 0 114.0114.59/14,766
12. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 3 Dv.Král.114.14 0 118.05 2 114.1414.72/14,862
13.3/VMCHVOSTOVÁ Ivana 1983 Ot.Strak112.37 2 112.92 2 114.3714.95/15,058
14.2/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice137.33 2 114.52 0 114.5215.10/15,254
15. PURGEROVÁ Šárka 1984 3+ SKVS ČB119.27 2 111.20 4 115.2015.78/15,950
16.3/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn119.50 2 113.57 2 115.5716.15/16,246
17. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy119.57 52 116.12 0 116.1216.70/16,842
18.2/VSBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice118.21 2 115.57 2 117.5718.15/18,341
19.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice118.70 2 115.72 2 117.7218.30/18,440
20.4/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK115.83 2 117.39 4 117.8318.41/18,539
21. POKORNÁ Iva 1985 3 SKVS ČB121.08 0 116.05 2 118.0518.63/18,738
21.4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor118.05 0 130.71 50 118.0518.63/18,737
23.3/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Kralupy118.49 0 130.89 4 118.4919.07/19,236
24.5/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha123.88 2 116.50 2 118.5019.08/19,235
25.4/DMBOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB122.81 4 118.73 0 118.7319.31/19,434
26.6/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha165.94 6 118.43 2 120.4321.01/21,133
27.5/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.120.44 0 119.73 2 120.4421.02/21,132
28.7/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha116.62 4 113.49 56 120.6221.20/21,331
29. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy119.00 4 114.83 6 120.8321.41/21,530
30.4/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha161.31 6 118.85 2 120.8521.43/21,629
31.5/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB123.52 4 121.47 0 121.4722.05/22,228
32.6/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn126.48 2 121.89 0 121.8922.47/22,627
33.8/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB109.33 52 120.27 2 122.2722.85/23,026
34.2/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz151.50 106 124.51 0 124.5125.09/25,225
35.9/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha138.55 4 127.29 0 127.2927.87/28,024
36.7/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy127.91 4 124.75 4 128.7529.33/29,523
37.5/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus134.84 2 128.77 0 128.7729.35/29,522
38.6/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň127.76 2 129.13 2 129.7630.34/30,521
39.6/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz146.81 8 130.23 0 130.2330.81/31,020
40. HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha143.15 2 130.81 0 130.8131.39/31,619
41.10/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice131.96 4 123.63 8 131.6332.21/32,418
42.11/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3+ Loko Plz135.14 4 132.73 0 132.7333.31/33,517
43.1/PZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB131.83 2 137.82 0 133.8334.41/34,60
44.8/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice154.17 2 131.93 2 133.9334.51/34,716
45.12/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy130.21 4 130.92 10 134.2134.79/35,015
46.13/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3+ Roudnice134.34 0 146.62 56 134.3434.92/35,114
47. MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja135.67 0 193.37 0 135.6736.25/36,513
48. POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz160.04 2 132.86 4 136.8637.44/37,712
49.7/VMBORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha197.07 0 135.88 2 137.8838.46/38,711
50.7/DMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3+ Ot.Strak132.62 6 136.22 2 138.2238.80/39,010
51.14/ZSHONZÍKOVÁ Eva 2005 3 Ot.Strak145.48 2 141.93 0 141.9342.51/42,89
52.3/DSZELENKOVÁ Barbora 2001 3+ Trutnov143.18 4 137.45 6 143.4544.03/44,38
53.9/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor144.29 6 141.37 4 145.3745.95/46,27
54.3/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3+ Klatovy151.61 2 144.89 2 146.8947.47/47,76
55.2/PZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor152.27 52 149.98 2 151.9852.56/52,90
56.3/PZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha151.26 4 161.05 56 155.2655.84/56,20
57.10/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy189.79 106 169.33 6 175.3375.91/76,45
58.11/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak188.38 58 178.00 4 182.0082.58/83,14
59.4/PZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy131.34 52 199.83 108 183.3483.92/84,40
60.12/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy174.80 10 145.45 56 184.8085.38/85,93
61.5/PZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec185.28 8 149.07 152 193.2893.86/94,40
62.1/U23PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník198.12 6 192.14 50 204.12104.70/105,32
63.15/ZSBURGEROVÁ Ester 2004 3 USK Pha199.70 6 215.20 58 205.70106.28/106,91
64.13/ZMŽATECKÁ Taťána 2007 Roztoky239.04 8 234.92 6 240.92141.50/142,30
65.14/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy176.71 108 183.09 112 284.71185.29/186,40
66.6/PZŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy1.00 999 197.38 110 307.38207.96/209,20
67.7/PZŠIMÁKOVÁ Anna 2008 SKVS ČB177.62 164 156.55 256 341.62242.20/243,60
68.8/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor174.53 304 256.05 160 416.05316.63/318,50
69.8/PZŠEBELOVÁ Jana 2009 Kralupy165.18 352 120.42 302 422.42323.00/324,90
  KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice87.29 2 85.86 0 85.86 255
2.2/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz87.77 0 89.74 2 87.771.91/2,2251
3.1/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB89.54 2 90.84 2 91.545.68/6,6247
4. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice91.48 54 89.80 2 91.805.94/6,9243
5. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice95.55 0 92.86 0 92.867.00/8,2239
6.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB93.97 0 93.88 2 93.978.11/9,4235
7.3/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně95.62 6 93.98 0 93.988.12/9,5231
8.1/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice99.05 2 95.93 0 95.9310.07/11,7227
9.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice96.53 0 98.85 0 96.5310.67/12,4223
10.4/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz105.62 52 95.30 2 97.3011.44/13,3219
11. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa98.93 0 97.44 0 97.4411.58/13,5215
12. SÝKORA Michal 1989 Hubertus111.57 52 96.04 2 98.0412.18/14,2211
13.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor98.27 2 98.10 0 98.1012.24/14,3207
14.3/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak98.11 0 97.43 4 98.1112.25/14,3203
15. POKORNÝ Ondřej 1987 SKVS ČB96.50 2 96.79 4 98.5012.64/14,7199
16.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz102.71 0 99.48 0 99.4813.62/15,9195
17.1/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn102.15 6 99.93 0 99.9314.07/16,4191
18.2/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz98.07 2 101.07 2 100.0714.21/16,6187
19.3/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB92.81 156 94.15 6 100.1514.29/16,6183
20. JILMA Martin 1989 L.Tábor102.56 0 100.53 0 100.5314.67/17,1179
21.3/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec98.84 2 101.72 0 100.8414.98/17,4175
22.4/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha100.91 0 95.63 6 100.9115.05/17,5171
23.5/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB103.31 2 101.12 0 101.1215.26/17,8167
24.4/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice102.31 0 102.15 0 102.1516.29/19,0163
25.4/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha103.51 0 101.05 2 103.0517.19/20,0159
26.6/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz104.34 4 101.24 2 103.2417.38/20,2155
27.5/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB114.54 54 101.29 2 103.2917.43/20,3151
28.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.107.88 54 101.44 2 103.4417.58/20,5147
29.7/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor103.84 0 101.69 2 103.6917.83/20,8143
30.8/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy105.38 0 104.71 0 104.7118.85/22,0139
31.9/VMZÁRUBA Martin 1974 3+ Dv.Král.128.04 2 105.08 0 105.0819.22/22,4135
32.5/VSAJDL František 1970 2 L.Žatec109.53 4 105.18 0 105.1819.32/22,5131
33. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice4.00 999 101.38 4 105.3819.52/22,7127
34.10/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice103.88 8 105.48 0 105.4819.62/22,9123
35.6/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha104.98 2 105.68 0 105.6819.82/23,1119
36.5/DMNOVÁK Filip 2002 3+ Boh.Pha110.16 8 102.07 4 106.0720.21/23,5115
37.7/ZSŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB108.86 2 106.10 0 106.1020.24/23,6111
38.1/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice106.21 0 115.65 0 106.2120.35/23,7107
39.6/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov113.96 10 105.00 2 107.0021.14/24,6103
40. SÝKORA Tomáš 1992 Hubertus105.73 2 108.57 4 107.7321.87/25,599
41.8/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice110.90 0 105.86 2 107.8622.00/25,695
42.1/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice107.36 2 106.24 2 108.2422.38/26,191
43.7/DMŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB104.67 4 115.17 6 108.6722.81/26,687
44.2/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice108.76 0 103.64 6 108.7622.90/26,783
45.9/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec109.46 0 106.86 2 108.8623.00/26,882
46.10/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 3+ Kralupy111.06 0 109.32 0 109.3223.46/27,381
47.11/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.108.33 6 109.52 0 109.5223.66/27,680
48.11/VMTONCAR Martin 1975 3+ SKVS ČB111.64 4 108.31 2 110.3124.45/28,579
49.12/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 3+ Kralupy107.51 4 108.72 2 110.7224.86/29,078
50.3/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor136.21 2 110.95 0 110.9525.09/29,277
51.2/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice117.79 2 109.26 2 111.2625.40/29,676
52.3/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa111.97 6 107.87 4 111.8726.01/30,375
53.12/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň110.63 2 4.00 999 112.6326.77/31,274
54.4/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.155.81 58 113.03 0 113.0327.17/31,673
55.4/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha126.57 2 111.31 2 113.3127.45/32,072
56.5/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice112.10 2 123.64 2 114.1028.24/32,971
57.6/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.119.38 2 114.23 0 114.2328.37/33,070
58.6/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.118.48 0 112.24 2 114.2428.38/33,169
59.13/ZSSTRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec111.36 6 110.47 4 114.4728.61/33,368
60.13/VMKOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor131.82 2 113.64 2 115.6429.78/34,767
61.7/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz113.81 2 114.22 2 115.8129.95/34,966
62.8/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice116.92 2 114.05 2 116.0530.19/35,265
63.14/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB108.53 8 123.36 2 116.5330.67/35,764
64.8/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz112.85 12 114.97 2 116.9731.11/36,263
65.7/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník122.16 0 117.97 0 117.9732.11/37,462
66.9/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor141.06 4 118.62 0 118.6232.76/38,261
67.15/ZSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.116.88 2 126.14 2 118.8833.02/38,560
68.5/DSPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník138.70 8 119.04 0 119.0433.18/38,659
69.9/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov111.30 8 113.73 8 119.3033.44/38,958
70.16/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha120.37 0 129.17 4 120.3734.51/40,257
71.10/ZMPOLLERT Antonín 2006 3 USK Pha118.43 2 121.71 2 120.4334.57/40,356
72.17/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov118.45 2 125.92 4 120.4534.59/40,355
73.18/ZSVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice120.78 2 119.04 2 121.0435.18/41,054
74.8/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml.119.16 4 115.89 6 121.8936.03/42,053
75.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník122.08 2 133.64 54 124.0838.22/44,552
76.19/ZSNOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor106.68 52 118.52 6 124.5238.66/45,051
77.11/ZMSAIDL František 2006 3+ USK Pha167.79 2 124.54 0 124.5438.68/45,150
78.9/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB123.98 4 120.63 4 124.6338.77/45,249
79.20/ZSŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak124.81 6 122.72 2 124.7238.86/45,348
80.12/ZMHAUCK Marek 2007 3 KVS HK132.67 10 124.79 0 124.7938.93/45,347
81.4/VSKULHÁNEK Josef 1951 3+ Jablonec125.08 0 146.56 52 125.0839.22/45,746
82.13/ZMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav135.34 4 125.51 0 125.5139.65/46,245
83.21/ZSSTOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov134.00 54 123.64 2 125.6439.78/46,344
84.5/VSPÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.135.26 0 125.99 0 125.9940.13/46,743
85.14/ZMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor131.31 0 122.77 4 126.7740.91/47,642
86.6/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz126.78 0 122.96 4 126.7840.92/47,741
87.15/ZMBABOUČEK Antonín 2007 3 USK Pha142.00 54 124.80 2 126.8040.94/47,740
88.1/PZHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz132.15 4 127.01 0 127.0141.15/47,90
89.2/PZUHLÍK Jan 2008 Bechyně163.23 6 123.54 4 127.5441.68/48,50
90.22/ZSENRIGUE Rendó 2005 3 USK Pha125.19 54 121.94 6 127.9442.08/49,039
91.23/ZSPIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice128.23 0 180.26 6 128.2342.37/49,338
92.16/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav158.22 160 124.52 4 128.5242.66/49,737
93.10/DMPUTZER Hynek 2003 3+ SKVS ČB115.87 306 120.78 8 128.7842.92/50,036
94.7/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha139.50 60 129.98 0 129.9844.12/51,435
95.17/ZMBURGER Jáchym 2006 3 USK Pha132.40 4 126.29 4 130.2944.43/51,734
96.14/VMKREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky137.49 4 122.88 8 130.8845.02/52,433
97.10/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ Roztoky131.84 6 131.10 0 131.1045.24/52,732
98.24/ZSJIRAS Filip 2005 3 USK Pha136.10 54 127.47 4 131.4745.61/53,131
99.25/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha131.46 2 133.38 0 133.3847.52/55,330
100.8/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor133.15 2 136.93 6 135.1549.29/57,429
101.11/DMVOLF Matěj 2003 3 VS Tábor145.93 6 135.42 0 135.4249.56/57,728
102.11/VPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor162.96 54 134.64 2 136.6450.78/59,127
103.6/DSNEDVĚD Matěj 2001 Boh.Pha128.66 8 112.99 54 136.6650.80/59,226
104.26/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha135.64 54 135.30 2 137.3051.44/59,925
105.18/ZMŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak137.25 4 130.02 8 138.0252.16/60,824
106.19/ZMKUTEK Michal 2006 3 USK Pha136.59 64 133.39 6 139.3953.53/62,323
107.3/PZHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak186.32 6 138.46 2 140.4654.60/63,60
108.12/VVANĚK Martin 1971 3+ VS Tábor150.24 6 140.51 0 140.5154.65/63,722
109.20/ZMVEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz136.68 6 135.33 6 141.3355.47/64,621
110.27/ZSŠTEMBERA Dominik 2004 L.Tábor208.50 56 139.36 2 141.3655.50/64,620
111.21/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 3 USK Pha136.32 6 141.96 10 142.3256.46/65,819
112.22/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha143.05 114 134.90 8 142.9057.04/66,418
113.15/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice157.35 106 141.77 2 143.7757.91/67,417
114.23/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice156.07 6 141.81 2 143.8157.95/67,516
115.4/PZPLAS Tobiáš 2008 USK Pha177.32 52 145.02 0 145.0259.16/68,90
116.24/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.138.41 8 170.02 2 146.4160.55/70,515
117.5/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV141.24 6 152.08 2 147.2461.38/71,50
118.6/PZPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha164.94 104 145.67 2 147.6761.81/72,00
119.25/ZMDRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB163.26 58 148.25 4 152.2566.39/77,314
120.9/VSKOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak146.32 6 133.36 54 152.3266.46/77,413
121.28/ZSEGERT Tomáš 2004 3 Rakovník148.60 4 166.89 56 152.6066.74/77,712
122.26/ZMKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB197.54 104 153.68 0 153.6867.82/79,011
123. MATĚJKA jaroslav 1993 Ot.Strak152.63 2 132.03 50 154.6368.77/80,110
124.27/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec178.21 104 155.93 2 157.9372.07/83,99
125.7/PZPETŘÍK Marek 2008 USK Pha234.89 52 154.30 6 160.3074.44/86,70
126.8/PZMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha155.10 6 1.00 999 161.1075.24/87,60
127.12/DMMARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha160.08 6 159.29 2 161.2975.43/87,98
128.9/PZVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor161.69 6 168.37 10 167.6981.83/95,30
129.10/PZGROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz147.88 104 170.16 0 170.1684.30/98,20
130.29/ZSSOPEK Milan 2004 3 Sušice177.59 102 121.16 54 175.1689.30/104,07
131.30/ZSHADRABA Martin 2005 3 USK Pha134.19 64 168.17 10 178.1792.31/107,56
132.11/PZKRÁL Matěj 2008 USK Pha237.40 106 175.81 6 181.8195.95/111,80
133.28/ZMHOTOVÝ Václav 2006 SKVS ČB186.41 6 221.52 52 192.41106.55/124,15
134.31/ZSBOMBIC Erik 2005 SKVS ČB148.39 206 142.31 52 194.31108.45/126,34
135.29/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.167.34 60 144.62 58 202.62116.76/136,03
136.12/PZTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn214.70 152 194.80 10 204.80118.94/138,50
137.32/ZSNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice180.91 154 207.54 0 207.54121.68/141,72
138.13/PZSLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky146.64 102 148.95 60 208.95123.09/143,40
139.30/ZMŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy153.61 56 157.60 104 209.61123.75/144,11
140.16/VMBABOUČEK Ondřej 1977 WWC154.74 204 206.43 6 212.43126.57/147,40
141.14/PZSVOBODA Šimon 2008 Benátky178.20 53 160.53 52 212.53126.67/147,50
142.31/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha188.12 104 205.80 8 213.80127.94/149,00
143.17/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor180.42 58 210.55 8 218.55132.69/154,50
144.15/PZLANGER Filip 2009 USK Pha163.35 58 141.67 106 221.35135.49/157,80
145.32/ZMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.148.87 264 171.10 56 227.10141.24/164,50
146.10/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz587.62 0 171.50 60 231.50145.64/169,60
147.16/PZCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha205.34 58 186.55 256 263.34177.48/206,70
148.17/PZPLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB156.97 156 213.01 208 312.97227.11/264,50
149.18/PZHORÁK David 2009 USK Pha237.68 158 284.85 58 342.85256.99/299,30
150.33/ZMVRANÝ Matěj 2006 USK Pha247.28 204 254.55 100 354.55268.69/312,90
151.19/PZVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn202.09 256 217.71 156 373.71287.85/335,30
152.20/PZPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha356.06 256 1.00 999 612.06526.20/612,90
153.21/PZRIANT Antonín 2010 VS Tábor1.00 999 147.65 504 651.65565.79/659,00
  ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAREŠ Samuel 2009 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SALÁK Petr 2004 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTEMBERA Jakub 2004 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KÁRNÍK Tadeáš 2006 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matěj 2004 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Pavel 1972 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HYNEK Pavel 2003 3+ Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAZOUREK Pavel 1976 3+ Bechyně4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
123.55 2 120.62 0 120.62 39
2.1/ZSŠEDIVÝ Vít
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
2 SKVS ČB
SKVS ČB
122.38 4 119.23 6 125.234.61/3,831
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
126.26 0 154.50 8 126.265.64/4,723
4.1/DMTÁBORSKÝ Jan
HOJDOVÁ Eliška
2003
2005
1 Horš.Týn
Horš.Týn
134.35 52 132.25 0 132.2511.63/9,619
5.2/DMWENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
144.47 2 131.37 2 133.3712.75/10,615
6. HOCHHEIM Kristýna
MARTIN Václav
1991
1971
2 Boh.Pha
Boh.Pha
150.04 4 139.59 2 141.5920.97/17,411
7.1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
141.44 8 137.49 8 145.4924.87/20,67
8.2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
160.13 2 174.86 56 162.1341.51/34,43
9.3/ZSHARTL Jakub
HOJDOVÁ Markéta
2004
2007
2 Horš.Týn
Horš.Týn
158.42 6 4.00 999 164.4243.80/36,32
10.4/DMMÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
Loko Plz
Loko Plz
209.83 12 168.61 6 174.6153.99/44,81
11.4/ZSNOVÁK Václav
RIANTOVÁ Marie
2005
2006
VS Tábor
VS Tábor
192.37 6 232.43 58 198.3777.75/64,50
12.1/U23PANZEROVÁ Kateřina
HABICH Tomáš
2003
1997
Loko Plz
VS Tábor
191.80 18 269.51 16 209.8089.18/73,90
Oddíl

Historie procházení