4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L.

24.06.2018   USD Brandýs nad Labem
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc87.46 0 91.54 4 87.46 0/45
2.2/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava88.04 2 87.78 54 90.042.58/2,90/41
3.3/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.92.05 6 89.71 2 91.714.25/4,9135/0
4.4/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.93.36 0 93.39 6 93.365.90/6,7131/0
5.5/ZSBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand95.01 2 91.96 2 93.966.50/7,4127/0
6.6/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB89.97 4 103.39 2 93.976.51/7,4123/0
7.7/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk102.59 4 94.22 2 96.228.76/10,00/37
8.8/ZSKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.91.03 8 92.63 6 98.6311.17/12,8119/0
9.9/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak106.51 6 96.69 2 98.6911.23/12,8115/0
10.10/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice106.49 2 94.06 6 100.0612.60/14,4111/0
11.11/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice99.17 4 108.45 8 103.1715.71/18,0107/0
12.12/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor97.98 8 99.60 4 103.6016.14/18,5103/0
13.13/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy94.49 10 99.97 8 104.4917.03/19,599/0
14.14/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm100.42 6 110.32 58 106.4218.96/21,70/33
15.15/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha103.60 4 106.83 6 107.6020.14/23,095/0
16.16/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc101.94 6 104.85 14 107.9420.48/23,40/29
17.17/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand107.52 4 102.03 8 110.0322.57/25,891/0
18.18/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc104.73 6 102.56 60 110.7323.27/26,60/25
19.19/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice108.05 8 110.14 2 112.1424.68/28,287/0
20.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor115.67 4 109.47 4 113.4726.01/29,783/0
21.20/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha136.40 14 107.77 6 113.7726.31/30,179/0
22.21/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc112.07 2 112.50 6 114.0726.61/30,40/21
23.2/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice115.69 6 108.20 6 114.2026.74/30,675/0
24.3/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand116.19 6 112.50 2 114.5027.04/30,971/0
25.22/ZSKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand115.69 4 112.64 2 114.6427.18/31,167/0
26.23/ZSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc116.46 12 111.44 4 115.4427.98/32,00/17
27.24/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand119.09 6 105.64 10 115.6428.18/32,266/0
28.4/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice108.01 8 122.34 10 116.0128.55/32,665/0
29.25/ZSVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand108.02 8 111.06 6 116.0228.56/32,764/0
30.26/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 3+ Kralupy111.94 10 110.40 6 116.4028.94/33,163/0
31.27/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.110.66 6 115.88 62 116.6629.20/33,462/0
32.5/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand110.95 10 114.87 2 116.8729.41/33,661/0
33.28/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ KK Brand113.87 10 112.99 4 116.9929.53/33,860/0
34.29/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc117.57 0 152.66 4 117.5730.11/34,40/16
35.6/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha107.74 10 113.17 62 117.7430.28/34,659/0
36.30/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3+ Šumperk120.85 8 108.42 10 118.4230.96/35,40/15
37.31/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand116.47 10 114.65 4 118.6531.19/35,758/0
38.32/ZSPETR Lukáš 2004 3 KK Brand114.90 4 147.70 6 118.9031.44/35,957/0
39.7/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor109.95 10 118.94 14 119.9532.49/37,156/0
40.33/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov115.49 16 116.45 4 120.4532.99/37,755/0
41.34/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 3 Kralupy112.67 8 139.25 6 120.6733.21/38,054/0
42.8/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice122.80 2 111.03 10 121.0333.57/38,453/0
43.35/ZSHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc117.22 4 117.49 4 121.2233.76/38,60/14
44.36/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice115.35 6 118.63 12 121.3533.89/38,752/0
45.37/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha117.45 12 120.68 2 122.6835.22/40,351/0
46.9/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc114.93 8 117.49 6 122.9335.47/40,60/13
47.10/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice123.22 8 115.45 8 123.4535.99/41,250/0
48.38/ZSBENDA Jan 2005 3+ Roudnice115.85 8 120.08 4 123.8536.39/41,649/0
49.39/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno132.09 4 116.13 8 124.1336.67/41,90/12
50.11/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand120.46 58 118.58 6 124.5837.12/42,448/0
51.40/ZSPOLLERT Jan 2005 3+ USK Pha117.23 8 124.89 14 125.2337.77/43,247/0
52.12/ZMPOLLERT Antonín 2006 3 USK Pha123.62 6 123.23 4 127.2339.77/45,546/0
53.41/ZSKUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand119.72 8 172.31 62 127.7240.26/46,045/0
54.42/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub.127.79 8 121.95 6 127.9540.49/46,344/0
55.43/ZSKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc116.53 12 120.56 10 128.5341.07/47,00/11
56.44/ZSTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand120.60 10 116.89 12 128.8941.43/47,443/0
57.45/ZSVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice155.74 10 121.73 8 129.7342.27/48,342/0
58.46/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno129.43 108 116.71 14 130.7143.25/49,50/10
59.47/ZSJAHODA Jakub 2004 3 USK Pha123.20 8 127.31 10 131.2043.74/50,041/0
60.48/ZSSVOBODA Martin 2005 3+ L.Žatec123.30 12 123.31 8 131.3143.85/50,140/0
61.49/ZSNOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB121.49 12 129.42 68 133.4946.03/52,639/0
62.13/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc132.23 10 126.15 8 134.1546.69/53,40/9
63.50/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy126.82 8 132.47 10 134.8247.36/54,238/0
64.51/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.123.53 12 125.69 10 135.5348.07/55,037/0
65.14/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc168.36 6 134.29 2 136.2948.83/55,80/8
66.15/ZMBANDAS Matěj 2006 3 KK Brand129.14 8 142.22 110 137.1449.68/56,836/0
67.16/ZMHAUCK Marek 2007 3 KVS HK143.08 12 124.88 14 138.8851.42/58,835/0
68.52/ZSMANAS Adam 2004 3 Kadaň125.07 14 171.57 58 139.0751.61/59,034/0
69.17/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc129.47 52 139.21 0 139.2151.75/59,20/7
70.18/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.124.02 16 133.68 10 140.0252.56/60,133/0
71.53/ZSSTOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov124.85 56 139.33 2 141.3353.87/61,632/0
72.54/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha138.69 62 125.97 16 141.9754.51/62,331/0
73.55/ZSLŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha130.34 12 153.72 8 142.3454.88/62,730/0
74.19/ZMŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy134.65 8 246.28 68 142.6555.19/63,129/0
75.56/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB129.66 14 140.50 12 143.6656.20/64,328/0
76.57/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha195.48 64 143.65 2 145.6558.19/66,527/0
77.20/ZMFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand144.36 8 134.26 14 148.2660.80/69,526/0
78.21/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha138.40 16 184.34 114 154.4066.94/76,525/0
79.22/ZMMILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec156.48 8 158.19 60 164.4877.02/88,124/0
80.58/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha107.34 62 108.76 56 164.7677.30/88,423/0
81.59/ZSJUDA Štěpán 2004 3+ Benátky109.93 60 139.07 106 169.9382.47/94,322/0
82.60/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3+ VS Desná140.10 58 164.46 10 174.4687.00/99,50/6
83.61/ZSNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice194.44 404 166.65 8 174.6587.19/99,721/0
84.62/ZSNOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor164.52 12 159.64 64 176.5289.06/101,820/0
85.63/ZSSTRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec107.35 70 119.03 60 177.3589.89/102,819/0
86.23/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc161.43 18 137.41 154 179.4391.97/105,20/5
87.24/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc126.72 102 122.60 58 180.6093.14/106,50/4
88.64/ZSMOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy187.56 8 173.71 10 183.7196.25/110,118/0
89.65/ZSHADRABA Martin 2005 3 USK Pha180.82 10 182.67 10 190.82103.36/118,217/0
90.25/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 3 USK Pha1.00 999 185.59 12 197.59110.13/125,916/0
91.66/ZSŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB170.58 58 139.03 60 199.03111.57/127,615/0
92.67/ZSLOUN Matěj 2004 3 Šumperk190.34 14 171.39 110 204.34116.88/133,60/3
93.26/ZMKOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava1.00 999 149.61 60 209.61122.15/139,70/2
94.68/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha1.00 999 143.98 66 209.98122.52/140,114/0
95.27/ZMPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec180.57 116 151.38 62 213.38125.92/144,013/0
96.69/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha186.28 68 198.76 16 214.76127.30/145,612/0
97.70/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto208.19 160 159.23 60 219.23131.77/150,711/0
98.71/ZSKINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha150.61 162 219.08 12 231.08143.62/164,210/0
99.28/ZMSAIDL František 2006 3+ USK Pha168.37 212 115.98 118 233.98146.52/167,59/0
100.72/ZSJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand186.74 70 226.18 14 240.18152.72/174,68/0
101.29/ZMPŘEDOTA Kristián 2006 KK Brand201.89 154 172.60 68 240.60153.14/175,17/0
102.30/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.219.28 68 241.10 14 255.10167.64/191,76/0
103.31/ZMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor158.40 104 173.93 112 262.40174.94/200,05/0
104.73/ZSENRIGUE Rendó 2005 3 USK Pha150.52 116 1.00 999 266.52179.06/204,74/0
105.32/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec221.10 266 220.23 58 278.23190.77/218,13/0
106.33/ZMBABOUČEK Antonín 2007 3 USK Pha130.83 156 200.41 166 286.83199.37/228,02/0
107.34/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha1.00 999 221.01 112 333.01245.55/280,81/0
108.35/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc1.00 999 150.97 214 364.97277.51/317,30/1
109.36/ZMBAAR Dominik 2007 KK Opava159.44 260 1.00 999 419.44331.98/379,60/0
110.37/ZMBURGER Jáchym 2006 3 USK Pha1.00 999 121.84 410 531.84444.38/508,10/0
111.74/ZSSCHIFF Tomáš 2005 KK Brand1.00 999 179.32 456 635.32547.86/626,40/0
  STROPEK Tobiáš 2007 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  RETEK Václav 2007 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  PIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KRBEC Ondřej 2004 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc106.27 2 100.60 2 102.60 0/14
2.2/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc123.91 0 125.13 12 123.9121.31/20,80/10
3.3/ZSRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc120.46 6 119.43 10 126.4623.86/23,30/6
4.4/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha116.98 14 117.40 10 127.4024.80/24,26/0
5.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha129.04 4 134.32 6 133.0430.44/29,75/0
6.5/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.130.96 58 133.63 4 137.6335.03/34,14/0
7.6/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB138.05 2 1.00 999 140.0537.45/36,53/0
8.7/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn131.18 20 135.12 10 145.1242.52/41,42/0
9.8/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk208.47 54 154.80 10 164.8062.20/60,60/5
10.9/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc150.97 14 219.78 112 164.9762.37/60,80/4
11.10/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno199.94 16 197.82 110 215.94113.34/110,50/3
12.2/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc185.84 60 217.51 10 227.51124.91/121,70/2
13.3/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc182.59 56 242.88 108 238.59135.99/132,50/1
14.11/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor1.00 999 195.60 264 459.60357.00/348,01/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSJIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
118.13 8 118.33 116 126.13 15/0
2.2/ZSCAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
2 Dukla B.
Dukla B.
117.94 10 129.63 10 127.941.81/1,411/0
3.3/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
164.92 166 128.99 2 130.994.86/3,97/0
4.4/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
138.19 20 153.57 8 158.1932.06/25,43/0
5.5/ZSPOLLERT Jáchym
PECHAČ Jonáš
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
183.51 20 137.61 24 161.6135.48/28,12/0
6.6/ZSMRÁKA Jan
GABRLÍK Jakub
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
1.00 999 151.21 12 163.2137.08/29,40/4
7.1/ZMHEGER Jonáš
INDRUCH Matěj
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
204.65 16 1.00 999 220.6594.52/74,91/0
8.7/ZSPOPELKA Petr
VALÁŠEK Jan
2005
2005
KK Brand
KK Brand
1.00 999 178.80 118 296.80170.67/135,30/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc95.09 2 95.21 4 97.09 0/32
2.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB100.03 4 98.29 8 104.036.94/7,150/0
3.3/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc102.93 2 169.76 10 104.937.84/8,10/28
4.1/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava117.63 2 105.82 4 109.8212.73/13,10/24
5.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc105.83 4 102.10 8 109.8312.74/13,10/20
6.5/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB110.10 14 111.59 6 117.5920.50/21,146/0
7.6/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky116.12 14 113.86 4 117.8620.77/21,442/0
8.7/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK112.50 6 120.49 4 118.5021.41/22,138/0
9.2/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice113.73 8 114.90 4 118.9021.81/22,534/0
10.8/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.110.31 10 127.43 10 120.3123.22/23,930/0
11.9/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha121.28 4 113.06 8 121.0623.97/24,726/0
12.10/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk119.62 2 112.33 12 121.6224.53/25,30/16
13.11/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc111.23 58 117.08 6 123.0825.99/26,80/12
14.3/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha136.06 6 124.02 2 126.0228.93/29,822/0
15.4/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Kralupy117.43 10 117.29 12 127.4330.34/31,218/0
16.12/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná117.61 10 128.73 56 127.6130.52/31,40/11
17.13/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn118.08 60 119.89 8 127.8930.80/31,717/0
18.5/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc122.91 6 182.95 8 128.9131.82/32,80/10
19.6/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami125.65 6 119.07 10 129.0731.98/32,90/9
20.14/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc144.72 6 123.44 6 129.4432.35/33,30/8
21.7/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn123.72 14 121.59 8 129.5932.50/33,516/0
22.15/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc125.67 6 126.03 12 131.6734.58/35,60/7
23.16/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha130.06 12 120.92 12 132.9235.83/36,915/0
24.8/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice130.65 4 127.14 6 133.1436.05/37,114/0
25.9/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy121.65 16 136.86 2 137.6540.56/41,813/0
26.17/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha131.34 10 124.10 14 138.1041.01/42,212/0
27.18/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha147.91 10 134.50 10 144.5047.41/48,811/0
28.19/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.148.86 14 140.17 10 150.1753.08/54,710/0
29.20/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc265.86 20 158.62 12 170.6273.53/75,70/6
30.10/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc1.00 999 159.58 14 173.5876.49/78,80/5
31.21/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno194.07 14 168.45 6 174.4577.36/79,70/4
32.22/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor1.00 999 155.69 20 175.6978.60/81,09/0
33.11/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná163.44 56 169.68 12 181.6884.59/87,10/3
34.23/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha203.67 14 242.83 66 217.67120.58/124,28/0
35.12/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc169.59 54 211.75 108 223.59126.50/130,30/2
36.13/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK141.14 158 181.67 60 241.67144.58/148,97/0
37.14/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor167.99 212 193.54 72 265.54168.45/173,56/0
38.24/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.228.54 162 219.30 112 331.30234.21/241,25/0
39.25/ZSBURGEROVÁ Ester 2004 USK Pha190.07 268 179.55 164 343.55246.46/253,84/0
40.26/ZSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava1.00 999 206.52 212 418.52321.43/331,10/1
41.27/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto208.85 254 1.00 999 462.85365.76/376,73/0
42.15/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK1.00 999 544.56 158 702.56605.47/623,62/0
  NEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  HORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0/0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk93.80 6 95.69 4 99.69 0/16
2.2/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha100.46 2 100.19 2 102.192.50/2,541/0
3.3/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha122.63 0 97.65 6 103.653.96/4,037/0
4.4/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm103.58 60 104.62 0 104.624.93/4,90/12
5.5/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc108.89 6 105.71 4 109.7110.02/10,10/8
6.6/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov107.43 4 113.63 12 111.4311.74/11,833/0
7.7/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB114.99 10 105.87 6 111.8712.18/12,229/0
8.8/ZSMRÁZEK Jakub 2004 3+ KK Opava109.71 8 111.87 2 113.8714.18/14,20/7
9.9/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha108.32 8 105.17 10 115.1715.48/15,525/0
10.10/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor124.76 54 117.60 0 117.6017.91/18,021/0
11.11/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha129.61 2 121.27 2 123.2723.58/23,717/0
12.12/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK122.80 2 124.06 8 124.8025.11/25,213/0
13.1/ZMINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK151.99 56 119.98 6 125.9826.29/26,412/0
14.2/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc122.34 6 134.78 106 128.3428.65/28,70/6
15.13/ZSHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn116.91 12 121.94 8 128.9129.22/29,311/0
16.14/ZSKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc129.36 2 137.01 8 131.3631.67/31,80/5
17.3/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB139.33 12 127.48 4 131.4831.79/31,910/0
18.4/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor129.01 12 173.80 58 141.0141.32/41,49/0
19.5/ZMRETEK Toman 2007 3 Olomouc141.26 60 139.35 2 141.3541.66/41,80/4
20.15/ZSŠTERCL Dominik 2005 KK Brand139.54 6 132.58 54 145.5445.85/46,08/0
21.16/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.140.62 6 175.46 54 146.6246.93/47,17/0
22.6/ZMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK136.21 12 159.73 14 148.2148.52/48,76/0
23.17/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha195.78 6 139.15 10 149.1549.46/49,65/0
24.18/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc158.51 2 187.62 4 160.5160.82/61,00/3
25.7/ZMVONEŠ Jakub 2007 KK Brand172.15 10 150.90 10 160.9061.21/61,44/0
26.8/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc151.94 10 183.21 64 161.9462.25/62,40/2
27.19/ZSKUDRNA Josef 2004 3 Dukla B.121.71 56 119.60 58 177.6077.91/78,23/0
28.9/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha170.84 8 176.88 68 178.8479.15/79,42/0
29.10/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc185.97 60 163.05 54 217.05117.36/117,70/1
30.11/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.235.84 8 244.93 156 243.84144.15/144,61/0
31.12/ZMSAIDL František 2006 3 USK Pha158.52 210 193.03 116 309.03209.34/210,00/0
  VENC Ondřej 2007 KK Brand1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  RETEK Václav 2007 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSJANŮ Veronika
NOVÁK Matyáš
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
131.56 10 218.30 14 141.56 0/2
2.2/ZSČERVENKOVÁ Amélie
ONDRUŠ Mario
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
141.02 14 153.43 12 155.0213.46/9,51/0
3.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
236.65 68 173.06 14 187.0645.50/32,10/1
Oddíl