3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L.

23.06.2018  
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava84.17 6 86.06 4 90.06 0/46
2.2/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB90.69 10 88.90 2 90.900.84/0,9134/0
3.3/ZSBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand91.35 54 87.56 6 93.563.50/3,9130/0
4.4/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk92.62 10 87.61 6 93.613.55/3,90/42
5.5/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.94.95 10 92.44 2 94.444.38/4,9126/0
6.6/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc87.17 66 90.51 4 94.514.45/4,90/38
7.7/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.92.09 4 94.63 2 96.096.03/6,7122/0
8.8/ZSKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.91.85 8 92.31 4 96.316.25/6,9118/0
9.9/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy97.11 16 89.12 8 97.127.06/7,8114/0
10.10/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak102.04 64 90.86 8 98.868.80/9,8110/0
11.11/ZSJUDA Štěpán 2004 3+ Benátky102.28 12 98.08 2 100.0810.02/11,1106/0
12.12/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice94.23 6 100.50 2 100.2310.17/11,3102/0
13.13/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha98.87 8 94.40 6 100.4010.34/11,598/0
14.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor111.87 4 101.74 0 101.7411.68/13,094/0
15.14/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm98.16 12 96.48 6 102.4812.42/13,80/34
16.15/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice95.46 10 94.72 8 102.7212.66/14,190/0
17.16/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor97.12 10 101.19 4 105.1915.13/16,886/0
17.17/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha98.27 10 97.19 8 105.1915.13/16,882/0
19.18/ZSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc130.58 60 103.72 2 105.7215.66/17,40/30
20.19/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc102.15 4 101.58 10 106.1516.09/17,90/26
21.20/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice110.08 6 104.39 2 106.3916.33/18,178/0
22.21/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc111.40 4 107.81 0 107.8117.75/19,70/22
23.22/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand109.90 10 99.99 8 107.9917.93/19,974/0
24.2/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice107.60 18 104.13 6 110.1320.07/22,370/0
25.23/ZSSVOBODA Martin 2005 3+ L.Žatec102.55 58 102.39 8 110.3920.33/22,666/0
26.3/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice103.31 8 108.92 2 110.9220.86/23,265/0
27.24/ZSPOLLERT Jan 2005 3+ USK Pha105.30 6 107.52 4 111.3021.24/23,664/0
28.25/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand116.39 52 101.49 10 111.4921.43/23,863/0
29.4/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc109.75 2 126.09 6 111.7521.69/24,10/18
30.26/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno119.00 8 110.89 2 112.8922.83/25,30/17
31.27/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.112.04 8 105.88 8 113.8823.82/26,462/0
32.5/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc109.31 10 107.93 6 113.9323.87/26,50/16
33.28/ZSSTRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec110.53 10 113.14 2 115.1425.08/27,861/0
34.6/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand112.57 10 107.26 8 115.2625.20/28,060/0
35.29/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha108.28 10 101.59 14 115.5925.53/28,359/0
36.30/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc140.55 60 115.05 2 117.0526.99/30,00/15
37.31/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub.107.37 10 119.61 18 117.3727.31/30,358/0
38.32/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand105.54 12 1.00 999 117.5427.48/30,557/0
39.33/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha105.73 12 108.88 10 117.7327.67/30,756/0
40.34/ZSKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand114.66 12 111.98 6 117.9827.92/31,055/0
41.7/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc114.55 8 110.21 8 118.2128.15/31,30/14
42.35/ZSŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB110.23 8 120.90 18 118.2328.17/31,354/0
43.36/ZSBENDA Jan 2005 3+ Roudnice110.89 8 122.84 10 118.8928.83/32,053/0
44.37/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha105.28 14 109.00 56 119.2829.22/32,452/0
45.38/ZSKUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand118.77 12 113.38 6 119.3829.32/32,651/0
46.8/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha115.43 20 107.65 12 119.6529.59/32,950/0
47.9/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice112.84 12 111.96 8 119.9629.90/33,249/0
48.39/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov110.42 58 112.38 8 120.3830.32/33,748/0
49.40/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 3+ Kralupy139.98 60 106.73 14 120.7330.67/34,147/0
50.41/ZSNOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB115.94 8 113.49 8 121.4931.43/34,946/0
51.10/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc115.81 6 128.15 6 121.8131.75/35,30/13
52.42/ZSHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc128.37 8 114.26 8 122.2632.20/35,80/12
53.43/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB112.40 10 137.62 16 122.4032.34/35,945/0
54.11/ZMBANDAS Matěj 2006 3 KK Brand129.81 14 114.98 8 122.9832.92/36,644/0
55.44/ZSVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice114.84 16 117.27 6 123.2733.21/36,943/0
56.45/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 3 Kralupy112.02 14 107.49 16 123.4933.43/37,142/0
57.46/ZSSTOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov135.15 4 118.34 6 124.3434.28/38,141/0
58.12/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor109.00 16 130.21 64 125.0034.94/38,840/0
59.47/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc101.96 60 123.12 2 125.1235.06/38,90/11
60.48/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno124.36 10 121.65 4 125.6535.59/39,50/10
61.49/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice118.22 8 120.98 10 126.2236.16/40,239/0
62.50/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ KK Brand108.28 18 128.15 4 126.2836.22/40,238/0
63.13/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc120.68 6 129.23 112 126.6836.62/40,70/9
64.51/ZSVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand115.18 14 119.05 8 127.0536.99/41,137/0
65.52/ZSKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc121.92 6 137.04 14 127.9237.86/42,00/8
66.53/ZSTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand134.67 10 118.28 10 128.2838.22/42,436/0
67.14/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice119.01 10 102.37 112 129.0138.95/43,235/0
68.15/ZMSAIDL František 2006 3+ USK Pha123.21 6 102.88 104 129.2139.15/43,534/0
69.16/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc153.13 4 124.14 6 130.1440.08/44,50/7
70.54/ZSLOUN Matěj 2004 3 Šumperk124.01 24 118.58 12 130.5840.52/45,00/6
71.55/ZSPETR Lukáš 2004 3 KK Brand126.29 18 128.36 4 132.3642.30/47,033/0
72.17/ZMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor124.59 8 159.08 62 132.5942.53/47,232/0
73.56/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3+ Šumperk120.75 12 136.56 12 132.7542.69/47,40/5
74.18/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand114.30 20 114.28 56 134.3044.24/49,131/0
75.57/ZSJAHODA Jakub 2004 3 USK Pha119.01 16 122.46 64 135.0144.95/49,930/0
76.19/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.140.46 162 123.08 12 135.0845.02/50,029/0
77.58/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha131.67 18 123.92 12 135.9245.86/50,928/0
78.20/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand142.03 12 121.06 16 137.0647.00/52,227/0
79.59/ZSJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand1.00 999 125.69 12 137.6947.63/52,926/0
80.21/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc132.91 8 121.71 20 140.9150.85/56,50/4
81.22/ZMPOLLERT Antonín 2006 3 USK Pha142.70 10 129.05 14 143.0552.99/58,825/0
82.60/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.126.16 66 135.06 8 143.0653.00/58,824/0
83.61/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3+ VS Desná123.68 116 131.98 14 145.9855.92/62,10/3
84.23/ZMHAUCK Marek 2007 3 KVS HK125.96 22 138.91 16 147.9657.90/64,323/0
85.24/ZMMILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec132.42 18 138.04 22 150.4260.36/67,022/0
86.62/ZSENRIGUE Rendó 2005 3 USK Pha181.74 72 126.12 26 152.1262.06/68,921/0
87.25/ZMŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy149.67 18 149.31 8 157.3167.25/74,720/0
88.26/ZMPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec152.25 62 150.61 8 158.6168.55/76,119/0
89.63/ZSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec156.42 8 141.94 56 164.4274.36/82,618/0
90.27/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha148.48 16 152.52 112 164.4874.42/82,617/0
91.64/ZSNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice143.30 22 186.39 16 165.3075.24/83,516/0
92.65/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha176.41 110 150.04 18 168.0477.98/86,615/0
93.66/ZSHADRABA Martin 2005 3 USK Pha159.81 16 150.10 22 172.1082.04/91,114/0
94.67/ZSNOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor150.70 22 167.89 14 172.7082.64/91,813/0
95.28/ZMFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand147.75 210 121.69 60 181.6991.63/101,712/0
96.29/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 3 USK Pha169.89 14 190.06 16 183.8993.83/104,211/0
97.68/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy128.90 60 121.24 158 188.9098.84/109,710/0
98.69/ZSKINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha132.22 60 137.32 112 192.22102.16/113,49/0
99.30/ZMBABOUČEK Antonín 2007 3 USK Pha145.20 160 128.56 70 198.56108.50/120,58/0
100.31/ZMBURGER Jáchym 2006 3 USK Pha140.46 124 143.26 62 205.26115.20/127,97/0
101.70/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha190.05 20 210.05 22 210.05119.99/133,26/0
102.32/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.137.40 122 152.52 62 214.52124.46/138,25/0
103.71/ZSMANAS Adam 2004 3 Kadaň1.00 999 117.72 114 231.72141.66/157,34/0
104.33/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc158.96 212 133.61 118 251.61161.55/179,40/2
105.34/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec193.32 212 177.42 114 291.42201.36/223,63/0
106.35/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha1.00 999 203.79 156 359.79269.73/299,52/0
107.72/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto158.37 208 143.01 310 366.37276.31/306,81/0
108.36/ZMBAAR Dominik 2007 KK Opava155.58 412 188.15 504 567.58477.52/530,20/1
  PŘEDOTA Kristián 2006 KK Brand1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  KOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  SCHIFF Tomáš 2005 KK Brand1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  STROPEK Tobiáš 2007 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  MOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  PIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  LŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KRBEC Ondřej 2004 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc102.05 6 102.45 2 104.45 0/14
2.2/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc118.70 8 128.81 6 126.7022.25/21,30/10
3.3/ZSRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc129.30 12 123.52 4 127.5223.07/22,10/6
4.4/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.148.94 14 123.05 6 129.0524.60/23,66/0
5.5/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn123.92 14 121.63 12 133.6329.18/27,95/0
6.6/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha112.37 22 128.21 12 134.3729.92/28,64/0
7.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha130.51 4 116.29 56 134.5130.06/28,83/0
8.7/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB141.24 10 126.40 12 138.4033.95/32,52/0
9.8/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk141.26 14 133.17 8 141.1736.72/35,20/5
10.9/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc135.32 10 135.29 12 145.3240.87/39,10/4
11.2/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc178.82 20 185.43 16 198.8294.37/90,30/3
12.10/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno190.12 116 163.30 64 227.30122.85/117,60/2
13.3/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc203.36 108 184.12 158 311.36206.91/198,10/1
14.11/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor159.65 216 145.60 264 375.65271.20/259,61/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSCAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
2 Dukla B.
Dukla B.
108.77 18 112.33 10 122.33 15/0
2.2/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
117.39 14 118.69 62 131.399.06/7,411/0
3.3/ZSJIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
150.10 72 122.81 16 138.8116.48/13,57/0
4.4/ZSMRÁKA Jan
GABRLÍK Jakub
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
134.15 20 150.42 12 154.1531.82/26,00/4
5.5/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
169.56 60 139.88 20 159.8837.55/30,73/0
6.1/ZMHEGER Jonáš
INDRUCH Matěj
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
152.08 18 184.92 60 170.0847.75/39,02/0
7.6/ZSPOLLERT Jáchym
PECHAČ Jonáš
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
1.00 999 192.96 72 264.96142.63/116,61/0
8.7/ZSPOPELKA Petr
VALÁŠEK Jan
2005
2005
KK Brand
KK Brand
1.00 999 163.24 120 283.24160.91/131,50/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc92.23 0 91.66 52 92.23 0/32
2.2/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB92.86 14 96.37 4 100.378.14/8,850/0
3.3/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB95.51 6 96.72 4 100.728.49/9,246/0
4.4/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha100.98 2 100.12 6 102.9810.75/11,742/0
5.5/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.100.43 6 101.37 2 103.3711.14/12,138/0
6.6/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc96.34 10 98.03 108 106.3414.11/15,30/28
7.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice101.15 6 106.73 112 107.1514.92/16,234/0
8.7/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc106.06 2 102.18 8 108.0615.83/17,20/24
9.8/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc120.80 6 105.41 4 109.4117.18/18,60/20
10.2/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava109.75 4 108.04 2 110.0417.81/19,30/16
11.9/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk104.49 6 123.17 18 110.4918.26/19,80/12
12.10/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc108.21 4 128.20 6 112.2119.98/21,70/11
13.11/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky102.57 10 130.49 8 112.5720.34/22,130/0
14.12/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha117.12 12 109.24 6 115.2423.01/24,926/0
15.3/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Kralupy110.63 8 113.05 56 118.6326.40/28,622/0
16.13/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn109.96 10 112.49 10 119.9627.73/30,118/0
17.4/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami111.98 8 122.99 8 119.9827.75/30,10/10
18.14/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha112.33 8 132.34 14 120.3328.10/30,517/0
19.5/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice118.93 2 134.32 8 120.9328.70/31,116/0
20.15/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc124.02 8 119.00 6 125.0032.77/35,50/9
21.6/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn122.31 16 116.55 14 130.5538.32/41,515/0
22.7/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy118.58 12 131.70 8 130.5838.35/41,614/0
23.16/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná116.74 14 116.45 60 130.7438.51/41,80/8
24.17/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha114.35 18 132.63 6 132.3540.12/43,513/0
25.8/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc124.10 12 127.04 6 133.0440.81/44,20/7
26.18/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.125.82 12 124.39 110 137.8245.59/49,412/0
27.9/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK152.67 114 130.92 10 140.9248.69/52,811/0
28.19/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno144.35 20 130.58 16 146.5854.35/58,90/6
29.10/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha138.13 12 157.41 14 150.1357.90/62,810/0
30.11/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc196.20 60 142.73 16 158.7366.50/72,10/5
31.20/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK111.92 58 105.21 58 163.2170.98/77,09/0
32.21/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor122.83 66 153.98 12 165.9873.75/80,08/0
33.22/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc190.92 18 163.42 10 173.4281.19/88,00/4
34.12/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc176.58 14 163.41 12 175.4183.18/90,20/3
35.23/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.161.82 14 183.23 14 175.8283.59/90,67/0
36.24/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha166.00 20 187.24 12 186.0093.77/101,76/0
37.13/ZMNEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand167.10 22 1.00 999 189.1096.87/105,05/0
38.14/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná1.00 999 190.32 64 254.32162.09/175,70/2
39.25/ZSBURGEROVÁ Ester 2004 USK Pha177.07 216 175.16 120 295.16202.93/220,04/0
40.15/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor170.79 210 199.08 110 309.08216.85/235,13/0
41.16/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK241.76 116 1.00 999 357.76265.53/287,92/0
42.26/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto172.97 214 162.06 210 372.06279.83/303,41/0
43.17/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha141.65 514 200.21 368 568.21475.98/516,10/0
  ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava1.00 999 1.00 999 999.00 0/0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha92.47 2 94.90 0 94.47 41/0
2.2/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov97.00 6 99.85 6 103.008.53/9,037/0
3.3/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk107.42 8 96.46 8 104.469.99/10,60/17
4.4/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha97.76 8 99.31 6 105.3110.84/11,533/0
5.5/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB98.89 8 99.57 6 105.5711.10/11,729/0
6.6/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc104.15 2 104.52 6 106.1511.68/12,40/13
7.7/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm105.79 8 100.69 6 106.6912.22/12,90/9
8.8/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor105.63 4 109.60 4 109.6315.16/16,025/0
9.9/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha99.18 12 103.03 8 111.0316.56/17,521/0
10.10/ZSMRÁZEK Jakub 2004 3+ KK Opava105.99 8 132.69 16 113.9919.52/20,70/8
11.11/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK108.71 10 113.87 4 117.8723.40/24,817/0
12.1/ZMINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK118.74 8 114.03 6 120.0325.56/27,113/0
13.12/ZSKUDRNA Josef 2004 3 Dukla B.112.74 14 110.47 10 120.4726.00/27,512/0
14.13/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha110.49 10 114.01 56 120.4926.02/27,511/0
15.2/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc123.92 8 134.33 12 131.9237.45/39,60/7
16.3/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor120.53 16 144.51 6 136.5342.06/44,510/0
17.4/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB125.97 14 119.11 18 137.1142.64/45,19/0
18.14/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc131.16 8 134.97 10 139.1644.69/47,30/6
18.5/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc154.28 10 133.16 6 139.1644.69/47,30/5
20.6/ZMRETEK Václav 2007 3 Olomouc184.28 18 131.47 8 139.4745.00/47,60/4
21.15/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha128.46 14 127.55 12 139.5545.08/47,78/0
22.16/ZSKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc152.87 14 132.22 10 142.2247.75/50,50/3
23.7/ZMRETEK Toman 2007 3 Olomouc146.94 18 128.48 14 142.4848.01/50,80/2
24.17/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.138.39 10 141.61 22 148.3953.92/57,17/0
25.8/ZMVONEŠ Jakub 2007 KK Brand132.51 16 152.23 12 148.5154.04/57,26/0
26.9/ZMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK139.87 10 193.47 10 149.8755.40/58,65/0
27.18/ZSŠTERCL Dominik 2005 KK Brand144.12 10 155.00 10 154.1259.65/63,14/0
28.19/ZSHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn108.51 62 102.73 54 156.7362.26/65,93/0
29.10/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc166.67 10 155.33 12 167.3372.86/77,10/1
30.11/ZMVENC Ondřej 2007 KK Brand205.28 16 155.87 12 167.8773.40/77,72/0
31.12/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.199.41 122 207.21 10 217.21122.74/129,91/0
32.13/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha156.60 68 190.66 254 224.60130.13/137,70/0
33.14/ZMSAIDL František 2006 3 USK Pha1.00 999 137.30 112 249.30154.83/163,90/0
34.15/ZMFOLTÍN Šimon 2006 KK Brand138.93 464 165.07 656 602.93508.46/538,20/0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSČERVENKOVÁ Amélie
ONDRUŠ Mario
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
139.00 14 126.68 12 138.68 1/0
2.2/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
202.64 114 180.92 26 206.9268.24/49,20/2
3.3/ZSJANŮ Veronika
NOVÁK Matyáš
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
175.69 56 187.19 64 231.6993.01/67,10/1
Oddíl