4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile

29.04.2018  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.09:28,73 75/123/0
2.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc09:43,2814.56/2,668/0/98
3. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno09:43,5214.79/2,662/0/86
4. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.09:47,2318.50/3,357/111/0
5.2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel09:50,1021.37/3,853/0/74
6. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec09:50,5321.80/3,849/99/0
7. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto09:51,0722.34/3,946/87/0
8. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.10:11,5742.85/7,540/63/0
9. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.10:13,5644.84/7,937/51/0
10.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc10:16,7448.01/8,435/0/62
11.3/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.10:25,3756.64/10,033/39/0
12.1/VMLISICKÝ David 1981 Olomouc10:27,3458.61/10,331/0/50
13.1/DSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk10:28,1359.40/10,429/0/44
14. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto10:34,0065.27/11,527/27/0
15.2/DSNACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.10:53,5584.82/14,925/0/38
16.1/VHAJSKÝ Stanislav 1969 Semily10:55,0786.34/15,223/15/0
17.1/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov10:57,0988.36/15,521/9/0
18.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc11:01,3892.65/16,319/0/32
19.3/DSHENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.11:06,5497.81/17,217/0/26
20.2/ZSSALAJ František 2004 2 Litovel11:24,09115.36/20,315/0/20
21.3/DMMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.11:24,25115.52/20,314/3/0
22.4/DMŠVÉDA Daniel 2002 2 Val.Mez.11:29,03120.30/21,213/0/14
23.4/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk11:44,71135.98/23,912/0/8
24. PAVLÍK Radek 1992 3 VSDK11:45,43136.70/24,011/0/7
25.3/ZSVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.11:49,92141.19/24,810/2/0
26.5/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel11:51,03142.30/25,09/0/6
27.4/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel12:16,91168.18/29,68/0/5
28.5/DMŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel12:19,76171.03/30,17/0/4
29.6/DMSMILEK Jiří 2003 3 Val.Mez.12:25,86177.13/31,16/0/3
30.5/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc12:54,81206.08/36,25/0/2
31.6/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel12:56,40207.67/36,54/0/1
32.7/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.13:03,51214.78/37,83/1/0
33.1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.13:07,86219.13/38,52/0/0
34.7/DMVITOUL Tomáš 2003 Litovel13:10,11221.38/38,91/0/0
35.8/DMKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.40:06,791838.06/323,243/75/0
  HOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 LitovelDNS 0/0/0
  ŠRÁMEK Michal 1982 3 Dukla B.DNS 0/0/0
  REŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK BrnoDNS 0/0/0
  NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.DNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.09:08,32 75/122/0
2.2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.09:10,352.03/0,468/110/0
3.3/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc09:12,334.01/0,762/0/145
4.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel09:20,4312.11/2,257/0/133
5.4/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha09:27,1218.80/3,453/98/0
6.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha09:38,2829.96/5,549/86/0
7.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.09:40,5432.22/5,946/74/0
8.3/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno09:46,1837.86/6,943/0/121
9.2/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc09:47,4339.11/7,140/0/109
10.4/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor10:07,1658.84/10,737/62/0
11.3/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav10:07,4559.13/10,835/50/0
12.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.10:09,6361.31/11,233/44/0
13.5/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.10:13,5665.24/11,931/38/0
14.4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc10:25,2876.96/14,029/0/97
15.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc10:25,3577.03/14,027/0/85
16.5/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno10:25,9377.61/14,225/0/73
17.2/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc10:28,5480.22/14,623/0/67
18.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník10:29,1980.87/14,721/0/61
19.3/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc10:29,2880.96/14,819/0/55
20.5/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel10:30,2881.96/14,917/0/49
21.6/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand10:30,9482.62/15,115/32/0
22.6/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.10:32,6884.36/15,414/26/0
23.7/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí10:37,4089.08/16,213/0/43
24.6/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno10:41,2592.93/16,912/0/37
25.3/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily10:56,64108.32/19,811/20/0
26.7/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 2 KK Brand10:56,94108.62/19,810/14/0
27.8/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc11:00,94112.62/20,59/0/31
28.9/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav11:04,17115.85/21,18/8/0
29.4/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.11:04,32116.00/21,27/7/0
30. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc11:05,28116.97/21,36/0/25
31.5/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc11:16,20127.88/23,35/0/19
32.8/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz11:23,04134.72/24,64/6/0
33.6/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz11:24,04135.72/24,83/5/0
34.7/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc11:34,77146.45/26,72/0/13
35.8/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc11:37,35149.03/27,21/0/7
36.10/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz11:44,56156.24/28,50/4/0
37. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz11:49,16160.84/29,30/3/0
38.4/VMVEVERKOVÁ Zdenka 1977 3 Loko Plz12:25,11196.79/35,90/2/0
39.9/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto12:25,73197.41/36,00/1/0
40.10/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK12:38,24209.92/38,30/0/1
  VELEŠÍKOVÁ Petra 1986 OlomoucDNS 0/0/0
  DOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDKDNS 0/0/0
  STŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDKDNS 0/0/0
  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.DNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKE Adam 1994 1 KK Brno08:30,53 75/0/174
2. SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc08:34,614.08/0,868/0/162
3. HRIC Filip 1993 MT Olomouc08:36,035.50/1,162/0/150
4.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha08:40,8810.35/2,057/227/0
5.2/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha08:45,0514.52/2,853/215/0
6. HÁLA Richard 1992 MT Olomouc08:45,3914.86/2,949/0/138
7.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha08:47,6417.11/3,446/203/0
8.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov08:50,1619.63/3,843/191/0
9.3/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha08:54,1823.65/4,640/179/0
10.4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc08:55,2524.72/4,837/0/126
11.1/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí08:59,9729.44/5,835/0/114
12.2/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc09:03,5633.04/6,533/0/102
13.3/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha09:11,1640.63/8,031/167/0
14.1/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.09:11,3440.81/8,029/155/0
15.2/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov09:12,6442.11/8,227/143/0
16.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc09:12,7942.26/8,325/0/90
17.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz09:15,9545.42/8,923/131/0
18.3/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto09:16,9846.45/9,121/119/0
19.5/U23KYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice09:19,0048.47/9,519/107/0
20.3/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK09:19,2748.74/9,517/95/0
21. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto09:21,3750.84/10,015/89/0
22.4/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště09:22,2451.71/10,114/83/0
23.5/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno09:25,4754.94/10,813/0/78
24.6/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí09:26,7556.22/11,012/0/72
25.6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.09:28,3057.77/11,311/77/0
26.4/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz09:30,3459.81/11,710/71/0
27.7/U23KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.09:32,9962.46/12,29/65/0
28.5/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc09:35,6665.13/12,88/0/66
29.8/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov09:39,3868.85/13,57/59/0
30.6/DMNOVÁK Filip 2002 3 Boh.Pha09:44,9174.38/14,66/53/0
31.7/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily09:49,0178.48/15,45/47/0
32.7/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc09:49,9679.43/15,64/0/60
33.4/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz09:50,0679.53/15,63/41/0
34.8/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc09:54,4583.92/16,42/0/54
35.1/ZSHEZINA Jiří 2004 3 Roudnice09:55,7685.23/16,71/35/0
36.2/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc09:56,5185.98/16,80/0/48
37.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž09:57,5487.01/17,00/0/42
38.3/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc09:57,7887.25/17,10/0/36
39.9/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno09:58,3587.82/17,20/0/30
40. DAVÍDEK Tomáš 1985 Č.Kruml.09:58,5688.04/17,20/29/0
41.10/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc10:03,6293.09/18,20/0/24
42.3/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand10:04,0393.50/18,30/23/0
43.4/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha10:07,8297.29/19,10/17/0
44.5/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor10:17,37106.84/20,90/11/0
45.8/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.10:21,52110.99/21,70/10/0
46.6/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand10:29,69119.16/23,30/9/0
47.7/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc10:54,93144.40/28,30/0/18
48.4/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa11:07,17156.64/30,70/8/0
49.8/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice11:15,33164.80/32,30/7/0
50.9/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.11:19,73169.20/33,10/6/0
51.10/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov11:21,88171.35/33,60/5/0
52.9/DSWALTER David 2001 2 Šumperk11:23,39172.86/33,90/0/12
53.11/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.11:28,82178.29/34,90/4/0
54.12/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc11:29,04178.51/35,00/0/6
55.13/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc11:35,47184.94/36,20/0/5
56.14/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.11:35,91185.38/36,30/3/0
57.15/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc11:44,02193.49/37,90/0/4
58.1/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz11:50,79200.26/39,20/2/0
59.11/DMSTEHLÍK Alexander 2002 Trutnov12:01,95211.42/41,40/1/0
60.16/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc12:16,92226.39/44,30/0/3
61.17/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto12:33,53243.00/47,60/0/0
62.2/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov12:42,32251.79/49,30/0/0
63.2/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel12:51,30260.77/51,10/0/2
64.3/ZMWEISER Kryštof 2007 Litovel13:07,32276.79/54,20/0/1
  STŘECHA Jan 2001 3 VSDKDNS 0/0/0
  SMÍTKA Petr 1963 3 ChomutovDNS 0/0/0
  KNEBEL Robert 1971 2 OlomoucDNS 0/0/0
  MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK BrnoDSQ 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.10:42,94 75/60/0
2.2/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.10:48,255.31/0,868/48/0
3.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno10:55,2112.27/1,962/0/80
4.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc11:12,9630.02/4,757/0/68
5.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.11:13,9631.02/4,853/36/0
6.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno11:41,4858.54/9,149/0/56
7.4/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc11:56,2373.29/11,446/0/44
8.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc12:05,6982.75/12,943/0/32
9.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.12:06,5683.63/13,040/24/0
10.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.12:08,8485.90/13,437/18/0
11.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.12:18,1995.25/14,835/12/0
12.3/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí12:21,6798.73/15,433/0/20
13.4/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand12:23,78100.84/15,731/6/0
14.4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc12:25,76102.82/16,029/0/14
15.5/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno12:38,64115.70/18,027/0/8
16.5/U23HOROVÁ Klára 1998 3 Olomouc12:45,44122.50/19,125/0/2
17.3/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc13:11,10148.16/23,023/0/1

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
09:15,83 75/104/0
2. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
09:21,065.23/0,968/0/82
3.1/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
09:26,0410.21/1,862/92/70
4. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
09:28,2412.41/2,257/80/0
5.2/U23ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
09:51,9436.11/6,553/68/0
6. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
10:00,1444.31/8,049/56/58
7.1/VSLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1969
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
10:08,1452.31/9,446/44/0
8.1/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
10:08,9353.10/9,643/0/46
9.3/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
10:10,4654.63/9,840/0/34
10.1/DMKRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
10:11,5255.69/10,037/0/22
11.2/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
10:23,8668.03/12,235/0/10
12.2/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
Trutnov
Týniště
10:26,8270.99/12,833/32/0
13.4/U23WALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
1 Šumperk
Č.Kruml.
10:35,1779.34/14,331/20/4
14. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
10:43,6687.83/15,829/14/0
15.3/DMMAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
11:01,80105.97/19,127/8/0
16.4/DMRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
11:06,59110.76/19,925/0/3
17.2/VJINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
Tech.Pha
Tech.Pha
11:37,25141.42/25,423/2/0
18.1/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
11:39,92144.09/25,921/1/0
19.5/DMVITOUL Tomáš
ŠMAKAL Petr
2003
2003
Litovel
Litovel
12:30,56194.74/35,019/0/2
20.3/DSWALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
12:41,40205.57/37,017/0/1
  LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
DNS 0/0/0
  REŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
DNS 0/0/0
  MATULA Zdeněk
CHLOUBA Luboš
1955
1959
2 Tesla Bo
Boh.Pha
DSQ 0/0/0
Oddíl