Sjezd na Chrudimce

19.04.2018   řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.13:11,40 45
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto13:52,2040.80/5,237
3. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto14:40,5089.10/11,329
4. ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.14:59,40108.00/13,621
5. BEIER Matouš 2004 2 Trutnov15:20,40129.00/16,313
6. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 2 Pardub.15:32,00140.60/17,89
7. FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.16:40,80209.40/26,55
8. ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub.17:21,90250.50/31,74
9. VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.18:24,20312.80/39,53
10. NOVOTNÝ Adam 2003 Pardub.18:45,90334.50/42,32
11. SVATOŠ Ondřej 2003 Pardub.18:47,90336.50/42,51
12. NEKVINDA Ivo 2003 Pardub.18:56,90345.50/43,70
13. ŠKOLOUDÍK Václav 2002 Pardub.18:59,70348.30/44,00
14. VORAL David 2005 Pardub.20:54,70463.30/58,50
15. LEJSEK Bruno 2006 Pardub.21:25,90494.50/62,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.17:20,30 5
2. ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto17:40,3020.00/1,94
3. BUNDOVÁ Simona 2004 Pardub.17:48,6028.30/2,73
4. NOVOTNÁ Mariána 2002 Pardub.18:56,9096.60/9,32
5. LANDSMANOVÁ Lucie 2002 Pardub.20:15,40175.10/16,81
5. LANDSMANOVÁ Lucie 2002 Pardub.20:15,40175.10/16,80
7. ŠKOLOUDÍKOVÁ Hana 2004 Pardub.20:16,90176.60/17,00
8. NOVÁ Eliška 2007 Pardub.21:45,90265.60/25,50
9. NEKVINDOVÁ Anna 2006 Pardub.21:59,20278.90/26,80

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov12:07,30 33
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto12:56,5049.20/6,825
3. VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto13:14,5067.20/9,221
4. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto13:14,9067.60/9,317
5. NOVOTNÝ Tomáš 1978 3 Pardub.14:18,50131.20/18,013
6. CINKO Radek 1993 2 Pardub.14:26,40139.10/19,19
7. OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.15:11,40184.10/25,38
8. STEHLÍK Alexander 2002 Trutnov15:20,10192.80/26,57
9. BEIER Alva 2005 3 Trutnov16:02,00234.70/32,36
10. JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.16:04,80237.50/32,75
11. NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.16:10,80243.50/33,54
12. STOLÍN Adam 2005 Trutnov17:40,30333.00/45,83
13. ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto18:27,60380.30/52,32
14. PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.19:06,50419.20/57,61
15. SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto21:40,20572.90/78,80
16. BOLECH Jakub 2004 Pardub.21:42,80575.50/79,10
17. GROMBÍŘ Konstantin 2007 Pardub.22:12,80605.50/83,30
18. HALBERŠTÁT Jakub 2007 Pardub.22:18,90611.60/84,10
19. ZEMEN Tomáš 2001 Pardub.22:36,90629.60/86,60
20. KOTĚRA Vojtěch 2006 Pardub.22:45,80638.50/87,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
Trutnov
Týniště
14:11,50 9
2. ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
Pardub.
Pardub.
14:12,501.00/0,15
3. BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
14:45,8034.30/4,04
4. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
14:47,1035.60/4,23
5. NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
17:18,90187.40/22,02
6. REICHL Jakub
RUFFER Jakub
2003
2007
Pardub.
Pardub.
20:24,50373.00/43,81
7. ZEDNÍČKOVÁ Michaela
SYROVÝ Filip
2005
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
20:29,30377.80/44,40
8. ŽĎÁRSKÁ Laura
VESELÁ Veronika
2006
2002
Pardub.
Pardub.
22:19,60488.10/57,30
9. ZIMOVÁ Majdalena
ZIMOVÁ Barbora
2006
2003
Pardub.
Pardub.
22:25,80494.30/58,10
Oddíl

Historie procházení