Sjezd v Hanušovicích

08.04.2018   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc17:40,20 41
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto17:40,500.30/0,033
3.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK17:47,907.70/0,725
4. RUBINT Martin 1990 Kroměříž19:31,40111.20/10,521
5.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc19:55,90135.70/12,817
6.1/DSHENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.20:09,60149.40/14,113
7.2/DMŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.20:13,10152.90/14,49
8.2/DSNACHTIGAL Richard 2000 Val.Mez.20:17,10156.90/14,88
9.2/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk20:47,50187.30/17,77
10.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí20:48,40188.20/17,86
11. PAVLÍK Radek 1992 VSDK20:48,80188.60/17,85
12.1/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel20:53,80193.60/18,34
13.3/DMŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel21:15,40215.20/20,33
14.2/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel21:20,50220.30/20,82
15.3/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel21:32,10231.90/21,91
16.4/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel21:42,90242.70/22,90
17.5/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc22:04,80264.60/25,00
18.1/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc22:58,60318.40/30,00
19.2/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc23:05,90325.70/30,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc17:10,10 78
2.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel17:13,603.50/0,370
3.2/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno18:15,7065.60/6,462
4.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno18:42,6092.50/9,054
5.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník19:07,60117.50/11,446
6.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno19:15,00124.90/12,138
7.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí19:22,20132.10/12,834
8.4/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel19:37,30147.20/14,330
9.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc19:44,00153.90/14,926
10. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc19:57,20167.10/16,222
11.3/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc20:11,40181.30/17,618
12.2/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk20:24,80194.70/18,914
13.3/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc20:41,90211.80/20,613
14.4/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc20:47,70217.60/21,112
15.5/ZSJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc21:10,80240.70/23,411
16.6/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc21:11,50241.40/23,410
17.7/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc21:31,40261.30/25,49
18.8/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK21:38,10268.00/26,08
19.9/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK21:40,10270.00/26,27
20.10/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto21:41,20271.10/26,36
21.11/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná21:46,00275.90/26,85
22.12/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno21:51,40281.30/27,34
23.13/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK22:25,10315.00/30,63
24.1/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná22:39,60329.50/32,02
25.2/ZMVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc23:40,40390.30/37,91
26.3/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc24:47,90457.80/44,40
27.4/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc25:14,30484.20/47,00
  KUSKEVYCH Anastasia 2004 VSDKDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 1 KK Brno15:29,70 116
1. HRIC Filip 1993 MT Olomouc15:29,70 108
3.1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov15:58,2028.50/3,1100
4.1/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí16:22,0052.30/5,692
5.1/VKNEBEL Robert 1971 3 Olomouc16:34,9065.20/7,084
6.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc16:36,2066.50/7,276
7.2/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc16:44,4074.70/8,068
8.2/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště16:53,7084.00/9,060
9.3/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto17:02,7093.00/10,056
10.1/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc17:10,30100.60/10,852
11.4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno17:10,70101.00/10,948
12.2/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí17:13,00103.30/11,144
13. MARTINKA Antonín 1993 3 Kroměříž17:14,50104.80/11,340
14.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž17:25,20115.50/12,436
15.3/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno17:38,60128.90/13,932
16.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc18:09,50159.80/17,228
17.2/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc19:14,60224.90/24,224
18. LIGURSKÝ Ivo 1990 Kroměříž19:35,60245.90/26,423
19.3/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc19:45,00255.30/27,522
20.4/ZSBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno20:01,70272.00/29,321
21.5/DSWALTER David 2001 2 Šumperk20:04,70275.00/29,620
22.4/DMBROKEŠ Marek 2003 Šumperk20:06,20276.50/29,719
23.3/VSTRATIL Michal 1973 Litovel20:32,90303.20/32,618
24.5/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná20:53,80324.10/34,917
25.5/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno20:54,30324.60/34,916
26.6/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž20:59,00329.30/35,415
27.7/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc20:59,50329.80/35,514
28.8/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc21:06,70337.00/36,213
29.9/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc21:10,40340.70/36,612
30.6/DSSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK21:11,90342.20/36,811
31.10/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště21:12,30342.60/36,910
32.11/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc21:15,90346.20/37,29
33.12/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk21:16,80347.10/37,38
34.6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná21:18,80349.10/37,57
35.13/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno21:24,70355.00/38,26
36.1/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc21:30,30360.60/38,85
37.2/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc21:32,30362.60/39,04
38.3/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc21:50,60380.90/41,03
39.14/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto21:54,00384.30/41,32
40.7/DMSYSLO Jiří 2003 Olomouc21:56,10386.40/41,61
41.15/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná21:56,70387.00/41,60
42.4/ZMRETEK Václav 2007 Olomouc22:07,90398.20/42,80
43.5/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel22:21,30411.60/44,30
44.8/ZMRETEK Toman 2007 Olomouc22:34,80425.10/45,70
45.6/ZMWEISER Kryštof 2007 Litovel22:48,00438.30/47,10
46.16/ZSLOUN Matěj 2004 Šumperk23:01,70452.00/48,60
47.7/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště23:04,50454.80/48,90
  GABRLÍK Tomáš 2000 2 OlomoucDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
19:39,50 9
2.1/DSNACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
19:42,302.80/0,21
3.2/DSWALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
20:45,7066.20/5,60

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno19:38,00 33
2.2/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc20:34,2056.20/4,825
3.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno21:13,8095.80/8,117
4.1/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí21:16,5098.50/8,49
5.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno21:36,20118.20/10,05
6.1/U23HOROVÁ Klára 1998 3 Olomouc22:17,50159.50/13,51
7.1/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc23:37,70239.70/20,30
Oddíl

Historie procházení