Sjezd v Hanušovicích

08.04.2018   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc15:18,50 41
2.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK15:20,502.00/0,233
3. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto15:22,804.30/0,525
4.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc17:09,20110.70/12,121
5. PAVLÍK Radek 1992 VSDK17:45,30146.80/16,017
6.2/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk17:49,40150.90/16,413
7.1/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel17:59,50161.00/17,59
8.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí18:04,50166.00/18,18
9.2/DMŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.18:04,80166.30/18,17
10. RUBINT Martin 1990 Kroměříž18:06,40167.90/18,36
11.1/DSHENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.18:24,30185.80/20,25
12.3/DMŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel18:33,40194.90/21,24
13.2/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel18:37,70199.20/21,73
14.3/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel18:51,90213.40/23,22
15.4/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel18:57,20218.70/23,81
16.5/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc19:34,40255.90/27,90
17.1/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc20:38,80320.30/34,90
18.2/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc21:26,30367.80/40,00
19.2/DSNACHTIGAL Richard 2000 Val.Mez.22:20,30421.80/45,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc14:53,10 77
2.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno15:12,0018.90/2,169
3.2/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel15:17,9024.80/2,861
4.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník16:46,10113.00/12,753
5.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno16:50,90117.80/13,245
6.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc17:15,10142.00/15,937
7.2/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk17:17,20144.10/16,133
8. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc17:18,20145.10/16,229
9.3/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel17:19,80146.70/16,425
10.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno17:23,80150.70/16,921
11.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí17:43,00169.90/19,017
12.3/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc17:44,00170.90/19,113
13.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc17:59,10186.00/20,812
14.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc18:03,10190.00/21,311
15.5/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc18:07,40194.30/21,810
16.6/ZSJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc18:26,60213.50/23,99
17.7/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK18:27,50214.40/24,08
18.4/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc18:37,90224.80/25,27
19.8/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno18:45,80232.70/26,16
20.9/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná18:46,70233.60/26,25
21.10/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK18:47,50234.40/26,24
22.11/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc18:49,10236.00/26,43
23.12/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto18:54,10241.00/27,02
24.13/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK19:18,50265.40/29,71
25.1/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná19:35,50282.40/31,60
  VRBOVÁ Marie 2007 OlomoucDNS 0
  KUSKEVYCH Anastasia 2004 VSDKDNS 0
  MALÁ Magdaléna 2007 OlomoucDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. HRIC Filip 1993 MT Olomouc13:16,00 115
2. SATKE Adam 1994 1 KK Brno13:18,902.90/0,4107
3.1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov13:49,5033.50/4,299
4.1/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí14:00,9044.90/5,691
5.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc14:17,3061.30/7,783
6.1/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc14:30,1074.10/9,375
7.2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno14:42,5086.50/10,967
8.2/VKNEBEL Robert 1971 3 Olomouc14:43,3087.30/11,059
9.3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště14:44,3088.30/11,155
10.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž15:08,10112.10/14,151
11. MARTINKA Antonín 1993 3 Kroměříž15:09,10113.10/14,247
12.4/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto15:24,10128.10/16,143
13.2/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí15:32,90136.90/17,239
14.2/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno16:26,70190.70/24,035
15.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc16:29,10193.10/24,331
16.3/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc16:30,10194.10/24,427
17.2/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc16:30,80194.80/24,523
18.4/DMBROKEŠ Marek 2003 Šumperk17:12,50236.50/29,722
19.5/DSWALTER David 2001 2 Šumperk17:19,80243.80/30,621
20. LIGURSKÝ Ivo 1990 Kroměříž17:24,00248.00/31,220
21.3/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc17:32,20256.20/32,219
22.4/ZSBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno17:35,80259.80/32,618
23.5/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná17:43,00267.00/33,517
24.5/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc17:46,70270.70/34,016
25.3/VSTRATIL Michal 1973 Litovel17:47,20271.20/34,115
26.6/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž18:01,20285.20/35,814
27.7/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc18:01,60285.60/35,913
28.8/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc18:08,00292.00/36,712
29.1/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc18:15,00299.00/37,611
30.6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná18:18,90302.90/38,110
31.9/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno18:23,70307.70/38,79
32.10/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště18:26,20310.20/39,08
33.11/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc18:30,50314.50/39,57
34.12/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná18:33,60317.60/39,96
35.6/DSSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK18:48,60332.60/41,85
36.2/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc18:57,70341.70/42,94
37.13/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk19:02,00346.00/43,53
38.3/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc19:08,10352.10/44,22
39.7/DMSYSLO Jiří 2003 Olomouc19:08,30352.30/44,31
40.14/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto19:12,60356.60/44,80
41.4/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel19:16,10360.10/45,20
42.15/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno19:22,10366.10/46,00
43.16/ZSLOUN Matěj 2004 Šumperk19:23,50367.50/46,20
44.5/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště19:45,40389.40/48,90
45.6/ZMWEISER Kryštof 2007 Litovel20:29,50433.50/54,50
  RETEK Toman 2007 OlomoucDNS 0
  RETEK Václav 2007 OlomoucDNS 0
  GABRLÍK Tomáš 2000 2 OlomoucDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
17:03,10 9
2.1/DSNACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
17:09,306.20/0,61
3.2/DSWALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
18:10,6067.50/6,60

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno17:04,50 33
2.2/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc17:49,2044.70/4,425
3.1/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí18:23,6079.10/7,717
4.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno18:45,50101.00/9,99
5.1/U23HOROVÁ Klára 1998 3 Olomouc19:26,00141.50/13,85
6.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno19:34,90150.40/14,71
7.1/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc19:53,20168.70/16,50
Oddíl

Historie procházení