Sjezd v Hanušovicích

07.04.2018   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto18:06,50 46
2.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK18:08,201.70/0,238
3. RUBINT Martin 1990 Kroměříž19:58,00111.50/10,330
4.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc20:12,00125.50/11,626
5.1/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel20:22,60136.10/12,522
6.2/DSHENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.20:48,70162.20/14,918
7.2/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk20:59,80173.30/16,014
8.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí21:01,90175.40/16,110
9.2/DMŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.21:04,20177.70/16,49
10.1/VREŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno21:10,40183.90/16,98
11.1/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel21:13,90187.40/17,27
12.1/DSNACHTIGAL Richard 2000 Val.Mez.21:21,40194.90/17,96
13.3/DMŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel21:54,50228.00/21,05
14.2/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel21:56,20229.70/21,14
15.2/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo21:56,50230.00/21,23
16.3/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel22:17,80251.30/23,12
17.4/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel22:23,70257.20/23,71
18.5/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc22:49,20282.70/26,00
19.1/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc23:51,00344.50/31,70
20.2/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc23:56,30349.80/32,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc17:18,30 89
2.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel17:38,5020.20/1,981
3.2/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno18:17,6059.30/5,773
4.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno19:25,50127.20/12,365
5.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc19:27,30129.00/12,457
6.2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel19:28,90130.60/12,649
7.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník19:37,10138.80/13,441
8.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí19:45,90147.60/14,237
9.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno19:55,50157.20/15,133
10.4/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel20:00,40162.10/15,629
11.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc20:26,30188.00/18,125
12. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc20:27,40189.10/18,221
13.3/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc20:35,10196.80/19,017
14.2/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc21:26,40248.10/23,913
15.3/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk21:26,70248.40/23,912
16.4/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc21:30,70252.40/24,311
17.5/ZSJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc21:43,00264.70/25,510
18.6/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc21:53,10274.80/26,59
19.4/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc22:05,90287.60/27,78
20.7/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc22:06,00287.70/27,77
21.8/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná22:32,40314.10/30,36
22.9/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK22:33,10314.80/30,35
23.10/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno22:34,20315.90/30,44
24.11/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto22:39,30321.00/30,93
25.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc23:22,30364.00/35,12
26.2/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná23:48,50390.20/37,61
27.12/ZSKUSKEVYCH Anastasia 2004 VSDK24:51,00452.70/43,60
28.3/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc25:10,10471.80/45,40
29.4/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc44:48,101649.80/158,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 1 KK Brno15:40,60 121
2. HRIC Filip 1993 MT Olomouc15:47,006.40/0,7113
3.1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov16:18,4037.80/4,0105
4.1/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc16:44,5063.90/6,897
5.1/VKNEBEL Robert 1971 3 Olomouc16:50,9070.30/7,589
6.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc16:57,4076.80/8,281
7.1/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí16:59,6079.00/8,473
8.2/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc17:04,2083.60/8,965
9.2/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí17:08,9088.30/9,461
10.2/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště17:17,5096.90/10,357
11.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž17:49,30128.70/13,753
12.3/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto17:50,20129.60/13,849
13.4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno18:04,40143.80/15,345
14.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc18:25,70165.10/17,641
15.5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc18:33,10172.50/18,337
16.3/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno18:34,70174.10/18,533
17.4/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc18:50,10189.50/20,129
18.2/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc19:29,60229.00/24,325
19.6/DSWALTER David 2001 2 Šumperk20:46,50305.90/32,521
20.5/DMBROKEŠ Marek 2003 Šumperk20:54,80314.20/33,420
21.3/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc21:04,50323.90/34,419
22.4/ZSBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno21:13,50332.90/35,418
23.6/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná21:14,30333.70/35,517
24.1/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc21:15,90335.30/35,616
25.5/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž21:26,00345.40/36,715
26.6/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc21:33,60353.00/37,514
27.7/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc21:42,20361.60/38,413
28.8/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno21:48,90368.30/39,212
29.9/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště21:52,60372.00/39,511
30.10/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc21:55,10374.50/39,810
31.11/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc22:05,70385.10/40,99
32.12/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno22:07,60387.00/41,18
33.7/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná22:08,80388.20/41,37
34.13/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná22:28,80408.20/43,46
35.2/ZMRETEK Václav 2007 Olomouc22:37,60417.00/44,35
36.8/DMSYSLO Jiří 2003 Olomouc22:38,00417.40/44,44
37.3/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc22:47,50426.90/45,43
38.4/ZMWEISER Kryštof 2007 Litovel22:48,10427.50/45,42
39.14/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto22:49,90429.30/45,61
40.5/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc22:53,70433.10/46,00
41.6/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště23:04,70444.10/47,20
42.7/ZMRETEK Toman 2007 Olomouc23:15,90455.30/48,40
43.8/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel23:44,20483.60/51,40
44.15/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk24:19,00518.40/55,10
45.16/ZSLOUN Matěj 2004 Šumperk24:26,00525.40/55,90
  SLEPICA Karel 1988 2 OlomoucDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSNACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
20:18,60 9
2.1/DMRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
20:31,3012.70/1,01
3.2/DSWALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
22:01,30102.70/8,40

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno20:20,90 32
2.2/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc21:11,3050.40/4,124
3.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno21:52,6091.70/7,516
4.1/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí21:54,9094.00/7,78
5.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno22:30,30129.40/10,64
6.1/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc24:55,10274.20/22,50
Oddíl

Historie procházení