Sjezd v Hanušovicích

07.04.2018   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK15:32,30 42
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto15:48,8016.50/1,834
3.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc17:08,4096.10/10,326
4. RUBINT Martin 1990 Kroměříž17:15,90103.60/11,122
5.1/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel17:32,30120.00/12,918
6.2/DMŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.17:50,00137.70/14,814
7.1/DSHENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.17:54,90142.60/15,310
8.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí18:07,60155.30/16,79
9.2/DSNACHTIGAL Richard 2000 Val.Mez.18:11,60159.30/17,18
10.2/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk18:12,10159.80/17,17
11.1/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel18:28,70176.40/18,96
12.2/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo18:48,10195.80/21,05
13.2/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel18:51,50199.20/21,44
14.3/DMŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel18:52,60200.30/21,53
15.3/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel19:13,30221.00/23,72
16.4/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel19:31,70239.40/25,71
17.5/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc19:33,10240.80/25,80
18.1/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc20:14,80282.50/30,30
19.2/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc21:07,50335.20/36,00
  REŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK BrnoDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc14:51,10 87
2.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel15:00,609.50/1,179
3.2/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno15:28,2037.10/4,271
4.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc16:27,5096.40/10,863
5.2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel16:38,80107.70/12,155
6.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník16:53,50122.40/13,747
7.1/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí16:59,50128.40/14,439
8.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno17:04,60133.50/15,035
9.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc17:09,40138.30/15,531
10.3/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel17:11,60140.50/15,827
11. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc17:21,70150.60/16,923
12.3/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc17:24,90153.80/17,319
13.2/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk17:46,10175.00/19,615
14.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno17:46,50175.40/19,711
15.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc18:03,30192.20/21,610
16.4/ZSJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc18:15,30204.20/22,99
17.5/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc18:21,00209.90/23,68
18.6/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc18:47,10236.00/26,57
19.4/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc18:52,20241.10/27,16
20.7/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc19:00,50249.40/28,05
21.8/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto19:17,10266.00/29,94
22.9/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná19:17,60266.50/29,93
23.10/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK19:22,70271.60/30,52
24.11/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno19:28,50277.40/31,11
25.1/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná19:49,90298.80/33,50
26.12/ZSKUSKEVYCH Anastasia 2004 VSDK21:21,70390.60/43,80
  VRBOVÁ Marie 2007 OlomoucDNS 0
  MALÁ Magdaléna 2007 OlomoucDNS 0
  STLOUKALOVÁ Aneta 2007 OlomoucDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. HRIC Filip 1993 MT Olomouc13:21,40 116
2. SATKE Adam 1994 1 KK Brno13:26,905.50/0,7108
3.1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov13:48,1026.70/3,3100
4.1/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí13:57,6036.20/4,592
5.1/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc14:04,8043.40/5,484
6.1/VKNEBEL Robert 1971 3 Olomouc14:14,9053.50/6,776
7.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc14:29,1067.70/8,468
8.2/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí14:31,9070.50/8,860
9.2/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště14:45,8084.40/10,556
10.3/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto14:53,2091.80/11,552
11.2/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc14:56,6095.20/11,948
12.4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno14:59,2097.80/12,244
13.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž15:06,60105.20/13,140
14.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc15:47,50146.10/18,236
15.3/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno15:55,90154.50/19,332
16.5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc16:09,50168.10/21,028
17.2/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc16:50,90209.50/26,124
18.6/DSWALTER David 2001 2 Šumperk17:27,20245.80/30,720
19.3/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc17:29,50248.10/31,019
20.4/DMBROKEŠ Marek 2003 Šumperk17:45,80264.40/33,018
21.4/ZSBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno17:59,70278.30/34,717
22.5/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc18:09,80288.40/36,016
23.5/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná18:14,80293.40/36,615
24.6/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc18:15,10293.70/36,614
25.6/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc18:23,90302.50/37,713
26.7/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc18:24,80303.40/37,912
27.8/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž18:32,90311.50/38,911
28.9/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc18:34,10312.70/39,010
29.6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná18:37,60316.20/39,59
30.10/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno18:43,90322.50/40,28
31.11/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště18:47,00325.60/40,67
32.1/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc19:09,10347.70/43,46
33.12/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno19:11,20349.80/43,65
34.2/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc19:16,90355.50/44,44
35.13/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná19:20,70359.30/44,83
36.7/DMSYSLO Jiří 2003 Olomouc19:25,20363.80/45,42
37.14/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto19:33,40372.00/46,41
38.3/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště19:56,90395.50/49,40
39.4/ZMWEISER Kryštof 2007 Litovel20:31,30429.90/53,60
40.15/ZSLOUN Matěj 2004 Šumperk20:54,30452.90/56,50
41.16/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk21:07,90466.50/58,20
42.5/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel21:45,90504.50/63,00
  RETEK Toman 2007 OlomoucDNS 0
  RETEK Václav 2007 OlomoucDNS 0
  RUDORFER Martin 2003 2 OlomoucDNS 0
  SLEPICA Karel 1988 2 OlomoucDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
17:04,40 9
2.1/DSNACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
17:27,3022.90/2,21
3.2/DSWALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
18:11,9067.50/6,60

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno17:54,90 32
2.2/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc18:05,6010.70/1,024
3.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno18:40,5045.60/4,216
4.1/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí18:46,5051.60/4,88
5.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno18:57,1062.20/5,84
6.1/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc20:07,70132.80/12,40
Oddíl

Historie procházení