Jarní sjezd na Lužnici

07.04.2018   Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec21:12,80 10
2.1/VMHÁŠA Michal 1981 3 Bechyně23:21,60128.80/10,16
3.1/DMMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.23:34,20141.40/11,12
4.2/VMKOTEK Miloš 1974 VS Tábor24:01,60168.80/13,31
5.1/ZSVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.25:00,00227.20/17,90
6.1/VSMOLÁČEK Petr 1956 VS Tábor26:24,50311.70/24,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav20:53,60 27
2.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.21:29,9036.30/2,923
3.1/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand21:34,5040.90/3,319
4.1/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 2 KK Brand22:19,8086.20/6,915
5.2/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.23:10,50136.90/10,911
6.2/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz23:27,30153.70/12,37
7.3/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav23:33,30159.70/12,73
8.3/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz23:37,90164.30/13,12
9.4/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.23:48,90175.30/14,01
10.5/DMŠKARDOVÁ Barbora 2003 KK Brand27:51,40417.80/33,30
  LAGNEROVÁ Jana 1959 2 SoběslavDNS 0
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS TáborDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VZÁSTĚRA Tomáš 1964 3 So Písek18:22,70 53
2.1/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.18:41,3018.60/1,745
3.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně20:13,60110.90/10,141
4.2/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně20:35,40132.70/12,037
5.2/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand20:42,30139.60/12,733
6.3/VPAZOUREK Jan 1973 Bechyně21:11,20168.50/15,329
7.1/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov21:14,60171.90/15,625
8.1/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand21:20,50177.80/16,121
9.3/VMPAZOUREK Pavel 1976 2 Bechyně21:38,70196.00/17,817
10.2/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.21:41,80199.10/18,116
11.2/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB22:56,50273.80/24,815
12.3/DSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.22:56,80274.10/24,914
13.4/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.23:08,00285.30/25,913
14.1/DMKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.23:16,10293.40/26,612
15.4/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice23:18,60295.90/26,811
16.2/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice23:29,90307.20/27,910
17.1/ZMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav23:46,70324.00/29,49
18.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.23:59,70337.00/30,68
19.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha24:02,30339.60/30,87
20.2/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav24:44,00381.30/34,66
21.3/ZSNOVÁK Václav 2005 VS Tábor24:51,20388.50/35,25
22.3/U23ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně25:23,80421.10/38,24
23.2/DMVOLF Matěj 2003 VS Tábor25:49,50446.80/40,53
24.3/DMMÁRA Michal 2003 VS Tábor26:21,40478.70/43,42
25.3/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.26:22,80480.10/43,51
26.4/ZMKREMLA Jakub 2006 Soběslav26:55,90513.20/46,50
27.5/ZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha27:43,20560.50/50,80
28.6/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.28:39,40616.70/55,90
29.7/ZMKASPER Jakub 2007 Č.Kruml.29:03,40640.70/58,10
30.8/ZMVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz30:26,40723.70/65,60
  ČAPEK Vojtěch 2002 VS TáborDNS 0
  SKLENÁŘ Jindřich 2002 Loko PlzDNS 0
  NOVÁK Matouš 2006 VS TáborDNS 0
  VÁLEK Michal 2006 VS TáborDNS 0
  KOPEČEK Michal 2007 VS TáborDNS 0
  NOVÁK Matěj 2004 VS TáborDNS 0
Oddíl

Historie procházení