Sjezd na Sázavě

01.04.2018   řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.15:35,90 60
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.15:36,400.50/0,152
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.16:00,0024.10/2,644
4. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.16:40,4064.50/6,936
5. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto17:17,70101.80/10,928
6.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.17:58,20142.30/15,220
7.1/U23RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.18:17,60161.70/17,312
8.1/DMMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.18:24,70168.80/18,04
9.1/ZSVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.19:06,20210.30/22,50
  NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.DNS 0
  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.14:37,50 55
2.1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.15:39,6062.10/7,147
3.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha15:44,3066.80/7,639
4.2/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav16:48,30130.80/14,931
5.2/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor16:59,10141.60/16,127
6.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.17:03,10145.60/16,623
7.2/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand17:04,10146.60/16,719
8.3/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav18:06,70209.20/23,815
9.3/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 2 KK Brand18:13,00215.50/24,611
10.4/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.18:14,50217.00/24,77
11.2/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz18:37,00239.50/27,33
12.4/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz18:39,70242.20/27,62
13.5/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz18:52,70255.20/29,11

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha13:50,30 106
2.2/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha13:50,800.50/0,198
3.1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov13:55,004.70/0,690
4.3/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha13:55,705.40/0,782
5.2/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha14:26,9036.60/4,474
6.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz14:43,6053.30/6,466
7.3/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto15:06,7076.40/9,258
8.1/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.15:08,3078.00/9,454
9.4/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.15:49,70119.40/14,450
10.5/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště15:52,30122.00/14,746
11.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž15:59,40129.10/15,542
12.2/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz15:59,90129.60/15,638
13.1/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha16:30,30160.00/19,334
14.2/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand16:46,20175.90/21,230
15.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor17:04,10193.80/23,326
16.6/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.17:26,70216.40/26,122
17. CINKO Radek 1993 2 Pardub.17:33,00222.70/26,818
18.7/DSKRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa17:40,30230.00/27,714
19.1/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.18:06,20255.90/30,810
20.3/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice18:09,80259.50/31,39
21.4/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand18:10,40260.10/31,38
22.3/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa18:14,30264.00/31,87
23.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily18:16,70266.40/32,16
24.8/DSNEDVĚD Matěj 2001 3 Boh.Pha18:18,20267.90/32,35
25.3/DMHYNEK Pavel 2003 3 Semily19:19,20328.90/39,64
26.1/ZMPANZER Martin 2007 Loko Plz19:25,40335.10/40,43
27.5/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.19:36,90346.60/41,72
28.6/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.20:22,20391.90/47,21
29.7/ZSPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha20:53,90423.60/51,00
30.4/DMŘEHÁK Jiří 2003 Semily21:00,00429.70/51,80
31.5/DMMÁRA Michal 2003 VS Tábor22:19,30509.00/61,30
  MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.DNS 0
  KIRCHNER David 2002 2 Boh.PhaDNS 0
  NOVÁK Filip 2002 3 Boh.PhaDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VSMATULA Zdeněk
CHLOUBA Luboš
1955
1959
2 Tesla Bo
Boh.Pha
17:36,20 0
  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
DNS 0
Oddíl

Historie procházení