Sjezd na Sázavě

01.04.2018   řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.15:27,80 68
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.16:15,8048.00/5,260
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.16:20,8053.00/5,752
4. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto16:32,0064.20/6,944
5. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.17:07,7099.90/10,836
6. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.17:10,50102.70/11,128
7.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.18:42,30194.50/21,020
8.1/DMMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.18:45,10197.30/21,312
9.1/U23RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.18:58,80211.00/22,74
10.1/ZSVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.19:35,80248.00/26,70
  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.14:47,60 55
2.1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.15:53,4065.80/7,447
3.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha16:05,5077.90/8,839
4.2/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav16:33,90106.30/12,031
5.2/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor16:52,80125.20/14,127
6.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.17:16,00148.40/16,723
7.2/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand17:47,20179.60/20,219
8.3/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 2 KK Brand18:37,70230.10/25,915
9.3/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav18:38,50230.90/26,011
10.4/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.18:38,80231.20/26,07
11.4/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz19:02,20254.60/28,73
12.2/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz19:03,00255.40/28,82
13.5/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz19:21,30273.70/30,81

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha13:57,00 106
2.2/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha14:06,509.50/1,198
3.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha14:09,0012.00/1,490
4.3/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha14:13,7016.70/2,082
5.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov14:31,6034.60/4,174
6.1/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.15:13,3076.30/9,166
7.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz15:21,0084.00/10,058
8.3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště15:41,80104.80/12,554
9.4/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto15:53,20116.20/13,950
10.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž16:14,70137.70/16,546
11.5/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.16:16,70139.70/16,742
12.2/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz16:29,20152.20/18,238
13.1/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor16:44,30167.30/20,034
14.2/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha16:47,80170.80/20,430
15.2/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand17:08,70191.70/22,926
16. CINKO Radek 1993 2 Pardub.17:30,40213.40/25,522
17.6/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.17:38,90221.90/26,518
18.7/DSKRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa18:06,90249.90/29,914
19.1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily18:13,20256.20/30,610
20.3/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa18:15,70258.70/30,99
21.3/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand18:27,60270.60/32,38
22.8/DSNEDVĚD Matěj 2001 3 Boh.Pha18:28,40271.40/32,47
23.2/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.18:35,80278.80/33,36
24.4/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice18:41,80284.80/34,05
25.3/DMHYNEK Pavel 2003 3 Semily19:23,80326.80/39,04
26.1/ZMPANZER Martin 2007 Loko Plz19:39,30342.30/40,93
27.5/ZSPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha20:19,00382.00/45,62
28.6/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.20:29,70392.70/46,91
29.7/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.20:51,30414.30/49,50
30.4/DMŘEHÁK Jiří 2003 Semily21:00,50423.50/50,60
31.5/DMMÁRA Michal 2003 VS Tábor22:59,40542.40/64,80
  MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.DNS 0
  KIRCHNER David 2002 2 Boh.PhaDNS 0
  NOVÁK Filip 2002 3 Boh.PhaDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
15:29,50 20
2. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:17,4047.90/5,212
3.1/VSMATULA Zdeněk
CHLOUBA Luboš
1955
1959
2 Tesla Bo
Boh.Pha
18:06,70157.20/16,94
Oddíl

Historie procházení