Sjezd na Sázavě

31.03.2018   řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.15:04,60 70
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.15:18,4013.80/1,562
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.15:37,2032.60/3,654
4. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto15:53,6049.00/5,446
5. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.16:05,8061.20/6,838
6. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.16:25,0080.40/8,930
7.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.18:04,20179.60/19,922
8.1/DMMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.18:12,50187.90/20,814
9.1/U23RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.18:36,90212.30/23,56
10.1/ZSVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.18:40,80216.20/23,92
11.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha18:51,10226.50/25,01
12.2/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.20:52,20347.60/38,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.14:05,20 63
2.2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.14:24,3019.10/2,355
3.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha15:05,9060.70/7,247
4.1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.15:09,3064.10/7,639
5.2/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor16:20,10134.90/16,031
6.2/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav16:22,10136.90/16,227
7.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.16:42,60157.40/18,623
8.3/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand16:46,20161.00/19,019
9.3/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 2 KK Brand17:24,30199.10/23,615
10.3/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav17:57,10231.90/27,411
11.4/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.18:02,30237.10/28,17
12.5/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz18:30,50265.30/31,43
13.4/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz18:32,10266.90/31,62
14.2/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz18:44,20279.00/33,01
  HEKOVÁ Natálie 2006 RoudniceDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha13:21,50 120
2.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha13:32,2010.70/1,3112
3.2/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha13:34,7013.20/1,6104
4.3/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha13:37,5016.00/2,096
5.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov13:43,0021.50/2,788
6.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz14:21,7060.20/7,580
7.4/U23KYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice14:41,2079.70/9,972
8.3/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto14:41,9080.40/10,064
9.1/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha14:45,9084.40/10,560
10.1/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.14:47,0085.50/10,756
11.4/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště14:52,0090.50/11,352
12.5/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.14:58,8097.30/12,148
13.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž15:32,20130.70/16,344
14.2/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz15:52,50151.00/18,840
15.1/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha16:00,10158.60/19,836
16.2/ZSHEZINA Jiří 2004 3 Roudnice16:02,00160.50/20,032
17.2/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand16:27,30185.80/23,228
18.3/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor16:38,80197.30/24,624
19. CINKO Radek 1993 2 Pardub.16:51,80210.30/26,220
20.6/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.17:09,10227.60/28,416
21.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily17:09,40227.90/28,412
22.3/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa17:44,50263.00/32,811
23.7/DSKRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa17:44,70263.20/32,810
24.4/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand17:54,90273.40/34,19
25.5/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice18:01,20279.70/34,98
26.3/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.18:16,00294.50/36,77
27.8/DSNEDVĚD Matěj 2001 3 Boh.Pha18:28,70307.20/38,36
28.1/ZMMAREK Kryštof 2006 3 Roudnice18:48,80327.30/40,85
29.2/ZMPANZER Martin 2007 Loko Plz18:57,60336.10/41,94
30.4/DMHYNEK Pavel 2003 3 Semily19:00,60339.10/42,33
31.6/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.19:10,10348.60/43,52
32.3/ZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor19:10,40348.90/43,51
33.7/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.19:43,50382.00/47,70
34.8/ZSPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha19:48,40386.90/48,30
35.5/DMŘEHÁK Jiří 2003 Semily20:20,70419.20/52,30
36.6/DMMÁRA Michal 2003 VS Tábor21:31,60490.10/61,10
  MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.DNS 0
  NOVÁK Filip 2002 3 Boh.PhaDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
15:17,20 0
2.1/VSMATULA Zdeněk
CHLOUBA Luboš
1955
1959
2 Tesla Bo
Boh.Pha
18:02,50165.30/18,00
Oddíl

Historie procházení