Sjezd na Sázavě

31.03.2018   řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.15:02,40 70
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.15:29,5027.10/3,062
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.15:36,6034.20/3,854
4. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto15:39,5037.10/4,146
5. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.16:03,9061.50/6,838
6. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.16:40,1097.70/10,830
7.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.18:02,50180.10/20,022
8.1/U23RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.18:17,80195.40/21,714
9.1/DMMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.18:20,60198.20/22,06
10.1/ZSVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.18:47,60225.20/25,02
11.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha19:04,90242.50/26,91
12.2/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.20:49,00346.60/38,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.14:07,10 63
2.2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.14:17,4010.30/1,255
3.1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.15:20,1073.00/8,647
4.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha15:33,4086.30/10,239
5.2/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav16:05,60118.50/14,031
6.2/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor16:09,50122.40/14,427
7.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.16:17,70130.60/15,423
8.3/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand16:53,20166.10/19,619
9.3/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 2 KK Brand17:31,60204.50/24,115
10.3/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.17:52,10225.00/26,611
11.4/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav18:11,50244.40/28,97
12.4/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz18:44,20277.10/32,73
13.5/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz18:48,70281.60/33,22
14.2/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz18:55,50288.40/34,01
15.1/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice20:20,10373.00/44,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha13:20,00 120
2.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha13:42,8022.80/2,8112
3.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov13:44,7024.70/3,1104
4.2/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha13:45,5025.50/3,296
5.3/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha13:47,1027.10/3,488
6.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz14:25,9065.90/8,280
7.1/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.14:29,4069.40/8,772
8.4/U23KYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice14:31,5071.50/8,964
9.1/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha14:33,8073.80/9,260
10.3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště14:46,9086.90/10,956
11.4/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto14:52,4092.40/11,652
12.5/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.15:03,00103.00/12,948
13.2/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz15:42,70142.70/17,844
14.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž15:44,90144.90/18,140
15.1/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha16:07,30167.30/20,936
16.2/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand16:13,30173.30/21,732
17.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor16:33,90193.90/24,228
18. CINKO Radek 1993 2 Pardub.17:00,90220.90/27,624
19.6/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.17:04,60224.60/28,120
20.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily17:12,10232.10/29,016
21.3/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand17:40,80260.80/32,612
22.7/DSKRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa17:48,20268.20/33,511
23.4/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice17:51,00271.00/33,910
24.3/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa17:52,90272.90/34,19
25.3/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.17:54,00274.00/34,38
26.8/DSNEDVĚD Matěj 2001 3 Boh.Pha18:10,30290.30/36,37
27.5/ZSHEZINA Jiří 2004 3 Roudnice18:25,40305.40/38,26
28.4/DMHYNEK Pavel 2003 3 Semily18:45,80325.80/40,75
29.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor19:07,80347.80/43,54
30.6/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.19:11,20351.20/43,93
31.2/ZMPANZER Martin 2007 Loko Plz19:21,40361.40/45,22
32.7/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.19:23,30363.30/45,41
33.5/DMŘEHÁK Jiří 2003 Semily19:38,30378.30/47,30
34.3/ZMMAREK Kryštof 2006 3 Roudnice19:40,00380.00/47,50
35.8/ZSPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha20:06,30406.30/50,80
36.6/DMMÁRA Michal 2003 VS Tábor22:29,70549.70/68,70
  MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.DNS 0
  NOVÁK Filip 2002 3 Boh.PhaDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
14:54,20 20
2. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:21,3027.10/3,012
3.1/VSMATULA Zdeněk
CHLOUBA Luboš
1955
1959
2 Tesla Bo
Boh.Pha
17:52,20178.00/19,94
Oddíl

Historie procházení