Sjezd v Hanušovicích

25.03.2018   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.09:41,30 72
2. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno09:45,804.50/0,864
3.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel09:51,9010.60/1,856
4.2/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc09:53,5012.20/2,148
5.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK09:58,5017.20/3,040
6. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto10:22,5041.20/7,132
7. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto10:48,8067.50/11,624
8.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc10:51,0069.70/12,020
9.1/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm11:01,0079.70/13,716
10.1/DSHENDRYCH Tomáš 2000 Val.Mez.11:03,3082.00/14,112
11.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí11:13,0091.70/15,88
12.3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk11:18,3097.00/16,74
13.2/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel11:34,20112.90/19,43
14.2/DMŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel11:50,40129.10/22,22
15.3/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel12:27,00165.70/28,51
16.4/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc12:49,40188.10/32,40
17.1/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc13:18,30217.00/37,30
  GEPRT David 2005 3 LitovelDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel09:33,70 65
2.1/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc09:35,101.40/0,257
3.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.10:24,6050.90/8,949
4.2/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel10:33,2059.50/10,441
5.3/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand10:44,6070.90/12,433
6.1/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí10:51,0077.30/13,529
7.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc10:51,8078.10/13,625
8.3/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel10:54,0080.30/14,021
9.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno10:54,6080.90/14,117
10.5/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 2 KK Brand10:56,9083.20/14,513
11.2/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc11:12,0098.30/17,19
12. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc11:13,0099.30/17,38
13.2/ZSJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc11:42,50128.80/22,57
14.3/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc11:56,10142.40/24,86
15.3/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto11:57,80144.10/25,15
16.4/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc12:01,30147.60/25,74
17.5/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc12:06,70153.00/26,73
18.6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno12:18,80165.10/28,82
19.7/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná12:27,70174.00/30,31
20.1/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná13:28,40234.70/40,90
  DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.PhaDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc08:25,90 105
2. SATKE Adam 1994 1 KK Brno08:33,908.00/1,697
3.1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov08:50,3024.40/4,889
4.1/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc08:56,4030.50/6,081
5.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno09:01,0035.10/6,973
6.1/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc09:02,1036.20/7,265
7.3/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí09:11,1045.20/8,957
8.2/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto09:26,9061.00/12,153
9.2/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí09:37,8071.90/14,249
10.4/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc09:46,2080.30/15,945
11. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto10:00,0094.10/18,641
12.3/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno10:04,3098.40/19,537
13.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc10:21,90116.00/22,933
14.4/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc10:32,00126.10/24,929
15.2/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc10:48,60142.70/28,225
16.5/DSWALTER David 2001 2 Šumperk10:59,40153.50/30,321
17.3/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand11:08,10162.20/32,117
18.4/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc11:20,30174.40/34,513
19.5/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná11:28,30182.40/36,112
20.5/ZSBERNAT Pavel 2004 KK Brno11:29,70183.80/36,311
21.6/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná11:41,10195.20/38,610
22.6/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc11:41,70195.80/38,79
23.7/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc11:44,40198.50/39,28
24.8/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno11:54,80208.90/41,37
25.1/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc11:56,70210.80/41,76
26.9/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc12:03,60217.70/43,05
27.2/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc12:04,40218.50/43,24
28.10/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná12:11,70225.80/44,63
29.7/DMSYSLO Jiří 2003 Olomouc12:19,90234.00/46,32
30.11/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno12:30,50244.60/48,31
31.3/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc12:59,40273.50/54,10
32.4/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc13:01,00275.10/54,40
  ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.MýtoDNS 0
  BABÍČEK Šimon 1977 LitovelDNS 0
  KNEBEL Robert 1971 OlomoucDNS 0
  JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.PhaDNS 0
  ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.PhaDNS 0
  ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.PhaDNS 0
  ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.PhaDNS 0
  MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.DNS 0
  KIRCHNER David 2002 2 Boh.PhaDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
08:38,50 37
2. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
09:40,2061.70/11,929
3.1/U23ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
10:02,5084.00/16,221
4. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
10:03,5085.00/16,413
5.1/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
10:31,40112.90/21,85
6. ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
10:52,20133.70/25,81
7.1/DSŘEZNÍK Vít
WALTER David
2001
2001
Šumperk
Šumperk
11:38,80180.30/34,80
  JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Olomouc
DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.11:33,00 22
2.1/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Olomouc11:33,600.60/0,114
3.2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno11:35,902.90/0,46
4.1/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí11:53,4020.40/2,92
5.2/U23HOROVÁ Klára 1998 3 Olomouc12:05,5032.50/4,71
6.1/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc12:36,7063.70/9,20
Oddíl

Historie procházení