Sjezd v Hanušovicích

25.03.2018   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.12:16,60 72
2. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno12:31,1014.50/2,064
3.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel12:42,4025.80/3,556
4.2/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc12:45,0028.40/3,948
5.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK12:54,2037.60/5,140
6. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto12:59,6043.00/5,832
7.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc13:55,3098.70/13,424
8. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto14:06,70110.10/14,920
9.1/DSHENDRYCH Tomáš 2000 Val.Mez.14:21,30124.70/16,916
10.1/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm14:22,80126.20/17,112
11.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí14:40,60144.00/19,58
12.3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk14:47,80151.20/20,54
13.2/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel15:15,00178.40/24,23
14.2/DMŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel15:45,80209.20/28,42
15.3/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel16:21,90245.30/33,31
16.4/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc17:15,60299.00/40,60
17.1/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc17:16,70300.10/40,70
  GEPRT David 2005 3 LitovelDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc12:17,70 73
2.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel12:34,3016.60/2,365
3.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha12:37,3019.60/2,757
4.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.13:39,1081.40/11,049
5.2/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel13:46,2088.50/12,041
6.3/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand13:54,3096.60/13,133
7.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno14:04,10106.40/14,429
8.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí14:11,70114.00/15,525
9.4/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 2 KK Brand14:19,90122.20/16,621
10.5/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel14:29,30131.60/17,817
11.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc14:31,00133.30/18,113
12. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc14:34,00136.30/18,59
13.3/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc14:36,10138.40/18,88
14.2/ZSJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc15:01,20163.50/22,27
15.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc15:48,30210.60/28,56
16.4/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc15:53,60215.90/29,35
17.4/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto15:53,90216.20/29,34
18.5/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc15:59,00221.30/30,03
19.6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno16:06,20228.50/31,02
20.7/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná16:21,20243.50/33,01
21.1/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná17:01,40283.70/38,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc10:52,40 145
2.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.11:02,4010.00/1,5137
3.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha11:09,7017.30/2,7129
4. SATKE Adam 1994 1 KK Brno11:10,2017.80/2,7121
5.2/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha11:16,7024.30/3,7113
6.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha11:17,8025.40/3,9105
7.3/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha11:22,6030.20/4,697
8.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov11:28,9036.50/5,689
9.1/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí11:45,1052.70/8,181
10.2/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc11:46,7054.30/8,373
11.3/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno11:49,6057.20/8,865
12.4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc11:57,6065.20/10,061
13.4/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha12:02,7070.30/10,857
14.3/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto12:15,6083.20/12,853
15.5/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí12:20,6088.20/13,549
16.5/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc12:24,0091.60/14,045
17.4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno12:51,50119.10/18,341
18. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto12:56,50124.10/19,037
19.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc13:05,60133.20/20,433
20.5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc13:37,80165.40/25,429
21.2/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc14:07,20194.80/29,925
22.3/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand14:10,70198.30/30,421
23.6/DSWALTER David 2001 2 Šumperk14:42,20229.80/35,217
24.4/ZSBERNAT Pavel 2004 KK Brno14:54,10241.70/37,013
25.5/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc14:54,80242.40/37,212
26.6/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc14:55,00242.60/37,211
27.7/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno15:10,00257.60/39,510
28.6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná15:17,60265.20/40,69
29.1/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc15:23,80271.40/41,68
30.8/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc15:26,70274.30/42,07
31.7/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná15:38,20285.80/43,86
32.9/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno15:43,20290.80/44,65
33.2/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc15:50,20297.80/45,64
34.10/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc15:50,50298.10/45,73
35.3/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc16:02,60310.20/47,52
36.11/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná16:21,20328.80/50,41
37.4/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc16:27,50335.10/51,40
38.8/DMSYSLO Jiří 2003 Olomouc16:39,60347.20/53,20
39.12/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto17:18,10385.70/59,10
  BABÍČEK Šimon 1977 LitovelDNS 0
  KNEBEL Robert 1971 OlomoucDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
12:09,60 45
2.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Olomouc
12:14,204.60/0,637
3. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
12:18,108.50/1,229
4.1/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
12:50,8041.20/5,621
5. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
13:00,5050.90/7,013
6.2/U23ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
13:07,2057.60/7,95
7. ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
14:15,40125.80/17,21
8.1/DSŘEZNÍK Vít
WALTER David
2001
2001
Šumperk
Šumperk
14:26,50136.90/18,80

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Olomouc14:56,10 22
2.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.15:02,906.80/0,814
3.2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno15:08,2012.10/1,46
4.1/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí15:28,0031.90/3,62
5.2/U23HOROVÁ Klára 1998 3 Olomouc16:13,8077.70/8,71
6.1/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc17:38,50162.40/18,10
Oddíl

Historie procházení