2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě

22.04.2018   USD Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava115.73 2 103.13 0 103.13 0/43
2.2/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.108.19 0 103.58 0 103.580.45/0,499/0
3.3/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk115.29 2 106.00 2 108.004.87/4,70/39
4.4/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc105.95 6 107.42 4 111.428.29/8,00/35
5.5/ZSKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.124.80 10 112.96 0 112.969.83/9,595/0
6.6/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice113.16 2 123.85 0 115.1612.03/11,791/0
7.7/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha120.97 2 113.63 2 115.6312.50/12,187/0
8.8/ZSBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand114.95 8 112.48 4 116.4813.35/12,983/0
9.9/ZSPOLLERT Jan 2005 3+ USK Pha120.86 4 118.93 0 118.9315.80/15,379/0
10.10/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy124.92 8 115.11 4 119.1115.98/15,575/0
11.11/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB116.42 4 4.00 999 120.4217.29/16,871/0
12.12/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor120.36 4 121.16 2 123.1620.03/19,467/0
13.13/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice123.20 0 125.80 2 123.2020.07/19,563/0
14.14/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc123.19 6 119.31 4 123.3120.18/19,60/31
15.1/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice122.11 2 124.80 8 124.1120.98/20,359/0
16.2/ZMŠVEJD Jáchym 2007 3 Sušice128.61 4 123.01 2 125.0121.88/21,255/0
17.15/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc122.68 6 121.47 4 125.4722.34/21,70/27
18.16/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.113.94 50 121.57 4 125.5722.44/21,851/0
19.17/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.130.38 4 123.64 2 125.6422.51/21,847/0
20.18/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand127.33 2 121.90 4 125.9022.77/22,143/0
21.3/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice128.31 4 126.77 0 126.7723.64/22,942/0
22.19/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha125.32 2 134.26 56 127.3224.19/23,541/0
23.20/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ KK Brand139.86 2 121.51 6 127.5124.38/23,640/0
24.21/ZSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc121.80 6 161.09 52 127.8024.67/23,90/23
25.22/ZSTRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava119.85 8 125.60 10 127.8524.72/24,00/19
26.23/ZSVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand132.38 6 127.08 2 129.0825.95/25,239/0
27.4/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice131.49 4 130.43 0 130.4327.30/26,538/0
28.24/ZSSVOBODA Martin 2005 3+ L.Žatec148.31 6 125.39 8 133.3930.26/29,337/0
29.25/ZSURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc129.52 4 148.10 6 133.5230.39/29,50/18
30.26/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice133.28 4 131.70 2 133.7030.57/29,636/0
31.27/ZSJINEK Hugo 2005 3+ USK Pha145.56 54 128.05 6 134.0530.92/30,035/0
32.5/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha134.38 0 132.16 6 134.3831.25/30,334/0
33.28/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc138.34 6 130.55 4 134.5531.42/30,50/17
34.29/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak122.85 12 126.29 56 134.8531.72/30,833/0
35.30/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk124.90 10 131.27 6 134.9031.77/30,80/16
36.31/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha139.44 6 130.13 6 136.1333.00/32,032/0
37.6/ZMKOPEČEK Michal 2007 3 VS Tábor146.43 6 134.15 2 136.1533.02/32,031/0
38.32/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov1.00 999 132.36 4 136.3633.23/32,230/0
39.7/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc133.16 4 131.52 6 137.1634.03/33,00/15
40.8/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor133.37 4 139.30 4 137.3734.24/33,229/0
41.9/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc139.23 6 136.38 2 138.3835.25/34,20/14
42.33/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno145.41 8 137.95 4 141.9538.82/37,60/13
43.34/ZSHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc138.32 4 149.67 2 142.3239.19/38,00/12
44.10/ZMRETEK Václav 2007 Olomouc162.55 6 136.99 6 142.9939.86/38,70/11
45.11/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz168.32 12 137.59 6 143.5940.46/39,228/0
46.35/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc156.02 6 137.77 6 143.7740.64/39,40/10
47.36/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB142.20 2 141.62 6 144.2041.07/39,827/0
48.37/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc147.64 4 140.31 4 144.3141.18/39,90/9
49.12/ZMINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK144.48 0 153.65 4 144.4841.35/40,126/0
50.38/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 3+ Kralupy130.64 14 1.00 999 144.6441.51/40,325/0
51.39/ZSSTOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov144.35 2 145.04 0 145.0441.91/40,624/0
52.13/ZMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor143.55 2 182.42 6 145.5542.42/41,123/0
53.40/ZSSTRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec146.23 8 141.67 4 145.6742.54/41,222/0
54.41/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno141.16 6 142.92 4 146.9243.79/42,50/8
55.42/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha140.95 52 141.03 8 149.0345.90/44,521/0
56.14/ZMBOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.145.66 6 1.00 999 151.6648.53/47,120/0
57.43/ZSNOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB148.18 4 147.39 10 152.1849.05/47,619/0
58.15/ZMBURGER Jáchym 2006 3 USK Pha157.39 56 141.14 14 155.1452.01/50,418/0
59.16/ZMRETEK Toman 2007 Olomouc163.44 8 154.04 2 156.0452.91/51,30/7
60.17/ZMKUTEK Michal 2006 3 USK Pha154.47 6 0.00 999 160.4757.34/55,617/0
61.18/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha151.73 10 175.48 60 161.7358.60/56,816/0
62.19/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc155.54 8 186.27 10 163.5460.41/58,60/6
63.20/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand138.99 104 158.83 6 164.8361.70/59,815/0
64.21/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy162.42 6 161.22 10 168.4265.29/63,314/0
65.22/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand146.10 52 162.23 8 170.2367.10/65,113/0
66.23/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc1.00 999 164.69 8 172.6969.56/67,40/5
67.44/ZSLOUN Matěj 2004 3 Šumperk166.45 8 161.00 16 174.4571.32/69,20/4
68.45/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3+ VS Desná1.00 999 166.96 8 174.9671.83/69,60/3
69.46/ZSHADRABA Martin 2005 3 USK Pha176.72 10 178.39 156 186.7283.59/81,112/0
70.24/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc152.57 52 195.95 4 199.9596.82/93,90/2
71.25/ZMPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec195.42 6 233.25 158 201.4298.29/95,311/0
72.47/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha4.00 999 201.13 6 207.13104.00/100,810/0
73.26/ZMKOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava208.54 56 209.02 8 217.02113.89/110,40/1
74.27/ZMFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand192.73 54 184.19 60 244.19141.06/136,89/0
75.48/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 3 Kralupy1.00 999 142.69 106 248.69145.56/141,18/0
76.28/ZMBANDAS Matěj 2006 3 KK Brand1.00 999 150.34 154 304.34201.21/195,17/0
77.29/ZMKÁRNÍK Tadeáš 2006 USK Pha184.21 160 210.47 158 344.21241.08/233,86/0
78.49/ZSENRIGUE Rendon 2005 USK Pha1.00 999 173.26 256 429.26326.13/316,25/0
  STROPEK Tobiáš 2007 KK Opava1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  HAUCK Marek 2007 3 KVS HK1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  BLÁHA Vojtěch 2006 3 Tzunami1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  ŠTÁDLÍK Jiří 2005 3 Roudnice1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  PIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  CARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha4.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  BAAR Dominik 2007 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  STREJC Václav 2005 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  JUDA Štěpán 2004 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc119.42 0 119.17 4 119.42 0/11
2.2/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc135.96 0 130.33 6 135.9616.54/13,90/7
3.3/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.142.66 2 1.00 999 144.6625.24/21,16/0
4.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha144.52 2 152.40 8 146.5227.10/22,75/0
5.4/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha149.45 10 138.71 8 146.7127.29/22,94/0
6.5/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn1.00 999 149.28 4 153.2833.86/28,43/0
7.6/ZSRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc154.69 0 155.57 6 154.6935.27/29,50/3
8.7/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB152.79 54 151.34 8 159.3439.92/33,42/0
9.8/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk162.57 2 156.97 56 164.5745.15/37,80/2
10.9/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.150.76 204 168.43 4 172.4353.01/44,41/0
11.10/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc202.50 104 174.59 8 182.5963.17/52,90/1
  KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
141.77 0 140.67 4 141.77 10/0
2.2/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
139.55 4 141.67 4 143.551.78/1,36/0
3.3/ZSJIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
150.30 8 154.23 10 158.3016.53/11,72/0
4.4/ZSPECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
191.38 64 160.86 10 170.8629.09/20,51/0
  GABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
1.00 999 1.00 999 999.00 0/0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc150.68 6 152.48 2 154.48 0/0
2.2/PZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz154.40 54 150.63 4 154.630.15/0,10/0
3.1/PZZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB175.82 16 157.43 6 163.438.95/5,80/0
4.3/PZMINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK170.92 0 199.08 6 170.9216.44/10,60/0
5.4/PZMŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc170.94 10 1.00 999 180.9426.46/17,10/0
6.5/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc218.29 6 243.61 4 224.2969.81/45,20/0
7.6/PZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava217.16 12 220.85 8 228.8574.37/48,10/0
8.7/PZMANTL Tomáš 2008 KK Opava225.48 56 1.00 999 281.48127.00/82,20/0
9.8/PZMKUBITA Tomáš 2008 KK Opava145.05 162 1.00 999 307.05152.57/98,80/0
10.9/PZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava176.34 456 178.58 306 484.58330.10/213,70/0
  PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  ŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc111.28 4 110.27 0 110.27 0/28
2.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.135.51 4 119.61 0 119.619.34/8,546/0
3.3/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc119.68 2 120.72 4 121.6811.41/10,30/24
4.4/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB123.87 2 123.40 2 125.4015.13/13,742/0
5.5/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha133.15 2 124.79 2 126.7916.52/15,038/0
6.6/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc123.81 4 129.18 0 127.8117.54/15,90/20
7.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice131.79 8 123.99 4 127.9917.72/16,134/0
8.7/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.125.31 6 148.50 2 131.3121.04/19,130/0
9.8/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB133.03 6 121.34 10 131.3421.07/19,126/0
10.9/ZSJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc128.16 4 132.82 4 132.1621.89/19,90/16
11.10/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK134.14 2 129.03 4 133.0322.76/20,622/0
12.11/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk134.59 0 159.62 5 134.5924.32/22,10/15
13.12/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc135.65 2 134.05 2 136.0525.78/23,40/14
14.13/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky148.07 2 132.35 4 136.3526.08/23,718/0
15.14/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn132.64 4 136.71 6 136.6426.37/23,914/0
16.2/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava134.20 6 132.80 54 140.2029.93/27,10/13
17.3/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice154.92 4 138.33 2 140.3330.06/27,313/0
18.4/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3 Kralupy133.88 10 139.57 4 143.5733.30/30,212/0
19.5/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn143.06 10 139.58 4 143.5833.31/30,211/0
20.15/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha142.10 4 1.00 999 146.1035.83/32,510/0
21.6/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami152.87 4 143.60 6 149.6039.33/35,70/12
22.16/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná143.93 8 1.00 999 151.9341.66/37,80/11
23.17/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha165.46 110 146.96 6 152.9642.69/38,79/0
24.7/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha158.35 108 149.00 4 153.0042.73/38,88/0
25.18/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc151.85 2 153.94 4 153.8543.58/39,50/10
26.19/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha148.99 8 153.82 12 156.9946.72/42,47/0
27.8/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy167.85 6 147.42 10 157.4247.15/42,86/0
28.9/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc160.19 6 156.05 56 166.1955.92/50,70/9
29.20/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK165.49 10 1.00 999 175.4965.22/59,10/8
30.21/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc177.21 10 166.65 12 178.6568.38/62,00/7
31.10/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc160.18 56 179.83 6 185.8375.56/68,50/6
32.11/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB1.00 999 184.77 2 186.7776.50/69,45/0
33.22/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno157.48 108 181.68 8 189.6879.41/72,00/5
34.23/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha1.00 999 192.31 10 202.3192.04/83,54/0
35.24/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK147.00 58 1.00 999 205.0094.73/85,90/4
36.12/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná195.00 14 1.00 999 209.0098.73/89,50/3
37.13/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK156.99 58 166.28 54 214.99104.72/95,03/0
38.14/ZMVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc174.63 54 159.93 56 215.93105.66/95,80/2
39.15/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 3 VS Desná1.00 999 157.21 64 221.21110.94/100,60/1
40.16/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc230.05 56 182.50 58 240.50130.23/118,10/0
41.17/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná182.33 68 183.40 158 250.33140.06/127,00/0
42.18/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice198.13 56 1.00 999 254.13143.86/130,52/0
43.19/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK196.24 60 1.00 999 256.24145.97/132,41/0
44.20/ZMMOTLOVÁ Andrea 2006 KVS HK199.80 110 1.00 999 309.80199.53/180,90/0
45.21/ZMSRPOVÁ Lada 2006 3 Tzunami1.00 999 276.67 156 432.67322.40/292,40/0
  BURGEROVÁ Ester 2004 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  LINHARTOVÁ Nela 2007 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha115.07 2 119.95 2 117.07 28/0
2.2/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha119.85 2 119.33 4 121.854.78/4,124/0
3.3/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk124.47 4 115.82 10 125.828.75/7,50/14
4.4/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc123.93 2 124.35 4 125.938.86/7,60/10
5.5/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov127.95 0 130.11 6 127.9510.88/9,320/0
6.6/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor141.85 0 134.52 2 136.5219.45/16,616/0
7.7/ZSJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha130.46 8 126.70 10 136.7019.63/16,812/0
8.8/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB130.15 8 127.94 102 138.1521.08/18,08/0
9.9/ZSMRÁZEK Jakub 2004 3+ KK Opava138.14 6 128.41 10 138.4121.34/18,20/6
10.10/ZSHARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn134.28 10 143.21 2 144.2827.21/23,27/0
11.1/ZMINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK140.49 6 141.56 6 146.4929.42/25,16/0
12.11/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK153.75 6 145.28 4 149.2832.21/27,55/0
13.12/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha152.48 4 145.30 4 149.3032.23/27,54/0
14.2/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc149.68 2 176.59 2 151.6834.61/29,60/5
15.13/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc151.72 4 156.78 0 155.7238.65/33,00/4
16.3/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc155.30 2 1.00 999 157.3040.23/34,40/3
17.14/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc153.37 6 153.57 8 159.3742.30/36,10/2
18.15/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha154.03 6 189.18 8 160.0342.96/36,73/0
19.4/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB165.66 16 1.00 999 181.6664.59/55,22/0
20.5/ZMRETEK Václav 2007 Olomouc208.58 104 183.93 2 185.9368.86/58,80/1
21.6/ZMRETEK Toman 2007 Olomouc165.40 56 169.47 56 221.40104.33/89,10/0
22.7/ZMSVOBODA Adam 2006 USK Pha220.56 210 204.42 108 312.42195.35/166,91/0
  JINEK Hugo 2005 3 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSJANŮ Veronika
NOVÁK Matyáš
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
198.90 12 168.58 106 210.90 0/2
  HANSGUTOVÁ Monika
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  ČERVENKOVÁ Amélie
ONDRUŠ Mario
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
Oddíl