1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě

21.04.2018   USD Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava106.10 4 107.83 0 107.83 0/44
2.2/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc106.72 10 110.44 4 114.446.61/6,10/40
3.3/ZSKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.119.06 2 114.92 0 114.927.09/6,6100/0
4.4/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.116.24 4 112.69 4 116.698.86/8,296/0
5.5/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB113.36 8 110.59 8 118.5910.76/10,092/0
6.6/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor119.47 2 119.97 6 121.4713.64/12,688/0
7.7/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.125.80 6 119.54 2 121.5413.71/12,784/0
8.8/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk118.11 4 117.69 4 121.6913.86/12,90/36
9.9/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice121.90 6 119.39 4 123.3915.56/14,480/0
10.10/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy122.53 10 117.89 6 123.8916.06/14,976/0
11.11/ZSBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand123.28 2 122.14 2 124.1416.31/15,172/0
12.12/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak119.91 6 119.46 6 125.4617.63/16,368/0
13.13/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc125.13 2 127.16 12 127.1319.30/17,90/32
14.14/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice123.29 4 124.18 6 127.2919.46/18,064/0
15.15/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc123.32 4 125.66 6 127.3219.49/18,10/28
16.16/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice131.79 6 129.97 0 129.9722.14/20,560/0
17.17/ZSPOLLERT Jan 2005 3+ USK Pha143.86 12 128.31 4 132.3124.48/22,756/0
18.18/ZSJINEK Hugo 2005 3+ USK Pha125.28 8 128.40 4 132.4024.57/22,852/0
19.19/ZSTRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava124.82 8 125.38 12 132.8224.99/23,20/24
20.20/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand130.09 4 127.94 10 134.0926.26/24,448/0
21.21/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.135.08 4 134.55 0 134.5526.72/24,844/0
22.22/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha144.03 6 129.22 6 135.2227.39/25,443/0
23.23/ZSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc132.24 8 129.96 6 135.9628.13/26,10/20
24.1/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice133.83 6 134.29 2 136.2928.46/26,442/0
25.2/ZMKOPEČEK Michal 2007 3 VS Tábor133.52 4 134.45 4 137.5229.69/27,541/0
26.24/ZSJUDA Štěpán 2004 3+ Benátky142.81 14 127.74 10 137.7429.91/27,740/0
27.3/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc142.68 0 136.39 2 138.3930.56/28,30/19
28.25/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ KK Brand166.46 8 138.23 2 140.2332.40/30,039/0
29.26/ZSVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand134.43 6 154.22 4 140.4332.60/30,238/0
30.27/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha161.87 8 134.50 6 140.5032.67/30,337/0
31.28/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha138.41 16 134.83 6 140.8333.00/30,636/0
32.29/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha132.90 8 138.58 6 140.9033.07/30,735/0
33.4/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor158.00 4 141.53 0 141.5333.70/31,334/0
34.30/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 3+ Kralupy134.28 8 153.06 12 142.2834.45/31,933/0
35.31/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc152.72 6 141.56 2 143.5635.73/33,10/18
36.32/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc131.67 12 151.91 8 143.6735.84/33,20/17
37.33/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc138.62 6 144.32 12 144.6236.79/34,10/16
38.5/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice148.96 6 138.96 6 144.9637.13/34,432/0
39.34/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk153.42 60 135.06 10 145.0637.23/34,50/15
40.6/ZMRETEK Václav 2007 Olomouc135.48 12 132.96 16 147.4839.65/36,80/14
41.7/ZMRETEK Toman 2007 Olomouc179.96 4 141.86 6 147.8640.03/37,10/13
42.35/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno152.48 10 147.97 0 147.9740.14/37,20/12
43.36/ZSSVOBODA Martin 2005 3+ L.Žatec136.52 12 145.29 14 148.5240.69/37,731/0
44.8/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz159.66 4 142.99 6 148.9941.16/38,230/0
45.9/ZMŠVEJD Jáchym 2007 3 Sušice131.18 18 149.16 8 149.1841.35/38,329/0
46.10/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice139.30 10 144.78 6 149.3041.47/38,528/0
47.11/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc143.65 6 155.22 8 149.6541.82/38,80/11
48.12/ZMBOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.156.11 4 145.66 4 149.6641.83/38,827/0
49.37/ZSNOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB143.70 8 141.02 10 151.0243.19/40,126/0
50.38/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB153.83 4 139.29 12 151.2943.46/40,325/0
51.13/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha139.54 12 143.20 14 151.5443.71/40,524/0
52.14/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc169.57 102 153.19 0 153.1945.36/42,10/10
53.39/ZSURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc148.78 8 146.41 8 154.4146.58/43,20/9
54.40/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3+ VS Desná145.13 10 171.85 10 155.1347.30/43,90/8
55.41/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov147.36 8 1.00 999 155.3647.53/44,123/0
56.42/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha149.00 8 151.51 12 157.0049.17/45,622/0
57.15/ZMBLÁHA Vojtěch 2006 3 Tzunami156.77 2 191.00 10 158.7750.94/47,20/7
58.43/ZSSTOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov158.89 4 153.97 6 159.9752.14/48,421/0
59.44/ZSSTRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec171.72 12 154.56 6 160.5652.73/48,920/0
60.45/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 3 Kralupy151.47 10 173.70 18 161.4753.64/49,719/0
61.16/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc157.86 4 161.51 2 161.8654.03/50,10/6
62.17/ZMINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK162.68 54 154.49 8 162.4954.66/50,718/0
63.18/ZMBURGER Jáchym 2006 3 USK Pha165.16 110 148.62 14 162.6254.79/50,817/0
64.46/ZSHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc162.61 2 166.15 8 164.6156.78/52,70/5
65.47/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno156.77 8 174.58 6 164.7756.94/52,80/4
66.19/ZMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor168.97 8 162.25 8 170.2562.42/57,916/0
67.20/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand169.13 4 172.11 8 173.1365.30/60,615/0
68.21/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha168.04 10 184.25 108 178.0470.21/65,114/0
69.48/ZSLOUN Matěj 2004 3 Šumperk170.77 14 167.13 12 179.1371.30/66,10/3
70.49/ZSHADRABA Martin 2005 3 USK Pha165.75 116 170.04 14 184.0476.21/70,713/0
71.22/ZMKUTEK Michal 2006 3 USK Pha177.18 8 1.00 999 185.1877.35/71,712/0
72.23/ZMHAUCK Marek 2007 3 KVS HK177.50 10 186.14 6 187.5079.67/73,911/0
73.24/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand153.64 58 187.62 6 193.6285.79/79,610/0
74.50/ZSPIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice220.10 54 183.45 16 199.4591.62/85,09/0
75.25/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc151.75 60 200.88 108 211.75103.92/96,40/2
76.26/ZMKOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava1.00 999 200.02 12 212.02104.19/96,60/1
77.51/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha214.31 14 200.26 18 218.26110.43/102,48/0
78.27/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy196.21 70 171.76 58 229.76121.93/113,17/0
79.52/ZSŠTÁDLÍK Jiří 2005 3 Roudnice219.38 58 165.77 64 229.77121.94/113,16/0
80.53/ZSENRIGUE Rendon 2005 USK Pha219.43 66 175.76 62 237.76129.93/120,55/0
81.28/ZMFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand177.90 64 180.70 108 241.90134.07/124,34/0
82.29/ZMBANDAS Matěj 2006 3 KK Brand182.91 60 169.92 108 242.91135.08/125,33/0
83.30/ZMKÁRNÍK Tadeáš 2006 USK Pha192.36 62 220.65 118 254.36146.53/135,92/0
84.54/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha212.13 64 209.73 62 271.73163.90/152,01/0
85.31/ZMPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec222.53 60 228.50 62 282.53174.70/162,00/0
86.32/ZMSTROPEK Tobiáš 2007 KK Opava304.37 558 130.66 462 592.66484.83/449,60/0
87.33/ZMBAAR Dominik 2007 KK Opava201.24 556 165.67 458 623.67515.84/478,40/0
  STREJC Václav 2005 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc122.06 6 120.09 4 124.09 0/11
2.2/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha141.39 12 138.63 4 142.6318.54/14,96/0
3.3/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc139.96 4 140.01 6 143.9619.87/16,00/7
4.4/ZSRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc154.98 6 145.00 4 149.0024.91/20,10/3
5.5/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn150.77 6 149.43 10 156.7732.68/26,35/0
6.6/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB162.74 6 147.56 12 159.5635.47/28,64/0
7.7/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.162.22 12 153.49 8 161.4937.40/30,13/0
8.8/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.173.52 0 164.51 4 168.5144.42/35,82/0
9.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha1.00 999 168.53 6 174.5350.44/40,61/0
10.9/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc176.85 4 226.45 8 180.8556.76/45,70/2
11.10/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk211.31 58 179.32 58 237.32113.23/91,20/1
12.11/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha169.73 158 208.14 110 318.14194.05/156,40/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
149.30 10 146.33 6 152.33 10/0
2.2/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
156.63 10 153.57 4 157.575.24/3,46/0
3.3/ZSJIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
157.72 8 158.29 62 165.7213.39/8,82/0
4.4/ZSGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
164.28 8 184.37 62 172.2819.95/13,10/4
5.5/ZSPECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
221.85 14 194.43 18 212.4360.10/39,51/0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/PZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz191.69 14 180.87 10 190.87 0/0
2.1/PZZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB189.05 10 179.26 12 191.260.39/0,20/0
3.2/PZMŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc185.49 8 1.00 999 193.492.62/1,40/0
4.3/PZMINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK1.00 999 211.10 14 225.1034.23/17,90/0
5.4/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc180.20 56 198.85 58 236.2045.33/23,70/0
6.5/PZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava234.31 2 1.00 999 236.3145.44/23,80/0
7.6/PZMKUBITA Tomáš 2008 KK Opava243.16 20 190.11 118 263.1672.29/37,90/0
8.7/PZMANTL Tomáš 2008 KK Opava205.91 116 1.00 999 321.91131.04/68,70/0
  PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  ŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc115.56 0 115.78 0 115.56 0/29
2.2/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB121.84 6 125.67 4 127.8412.28/10,646/0
3.3/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB123.20 6 127.94 6 129.2013.64/11,842/0
4.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc125.36 4 125.73 6 129.3613.80/11,90/25
5.5/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha125.49 4 136.09 6 129.4913.93/12,138/0
6.6/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc136.40 2 125.27 6 131.2715.71/13,60/21
7.7/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK124.85 8 150.26 6 132.8517.29/15,034/0
8.8/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.133.39 2 135.29 4 135.3919.83/17,230/0
9.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice127.66 8 147.63 8 135.6620.10/17,426/0
10.9/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.133.18 4 135.10 6 137.1821.62/18,722/0
11.10/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn137.35 4 1.00 999 141.3525.79/22,318/0
12.11/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha151.20 10 137.07 6 143.0727.51/23,814/0
13.12/ZSJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc149.35 4 141.24 2 143.2427.68/24,00/17
14.13/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha161.15 12 144.54 0 144.5428.98/25,113/0
15.14/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk142.20 4 140.56 4 144.5629.00/25,10/16
16.2/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava150.96 4 137.54 8 145.5429.98/25,90/15
17.15/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky147.96 6 138.05 8 146.0530.49/26,412/0
18.3/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3 Kralupy169.27 10 146.69 4 150.6935.13/30,411/0
19.16/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc153.59 6 149.08 6 155.0839.52/34,20/14
20.4/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy151.41 4 198.78 56 155.4139.85/34,510/0
21.17/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha148.50 8 146.14 10 156.1440.58/35,19/0
22.5/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami167.22 14 151.32 8 159.3243.76/37,90/13
23.18/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc155.76 6 158.52 4 161.7646.20/40,00/12
24.6/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice158.67 4 182.47 2 162.6747.11/40,88/0
25.7/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn140.61 168 153.78 12 165.7850.22/43,57/0
26.19/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK170.06 6 160.95 6 166.9551.39/44,50/11
27.20/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná163.28 10 169.57 54 173.2857.72/49,90/10
28.8/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc172.80 4 171.79 4 175.7960.23/52,10/9
29.21/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha177.68 10 185.73 10 187.6872.12/62,46/0
30.22/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno179.75 10 201.07 8 189.7574.19/64,20/8
31.9/ZMVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc180.05 10 178.32 14 190.0574.49/64,50/7
32.10/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB180.30 10 190.25 56 190.3074.74/64,75/0
33.11/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice184.50 6 0.00 999 190.5074.94/64,84/0
34.23/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc187.55 6 207.84 60 193.5577.99/67,50/6
35.12/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc191.61 6 195.79 10 197.6182.05/71,00/5
36.24/ZSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava183.06 18 201.46 18 201.0685.50/74,00/4
37.13/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 3 VS Desná213.72 8 194.04 12 206.0490.48/78,30/3
38.14/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha152.83 108 156.34 56 212.3496.78/83,73/0
39.25/ZSBURGEROVÁ Ester 2004 USK Pha207.10 64 209.66 10 219.66104.10/90,12/0
40.15/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc205.89 14 212.29 62 219.89104.33/90,30/2
41.26/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK171.23 206 170.54 58 228.54112.98/97,80/1
42.16/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK187.48 56 220.69 58 243.48127.92/110,71/0
43.17/ZMMOTLOVÁ Andrea 2006 KVS HK184.34 62 1.00 999 246.34130.78/113,20/0
44.18/ZMSRPOVÁ Lada 2006 3 Tzunami242.92 114 238.31 14 252.31136.75/118,30/0
45.19/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK198.17 64 209.75 156 262.17146.61/126,90/0
46.20/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná238.04 68 220.55 58 278.55162.99/141,00/0
47.21/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná199.64 114 216.32 110 313.64198.08/171,40/0
  LINHARTOVÁ Nela 2007 Olomouc1.00 999 1.00 999 999.00 0/0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha124.62 8 121.08 2 123.08 28/0
2.2/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha123.99 4 125.65 2 127.654.57/3,724/0
2.3/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov127.65 0 137.86 0 127.654.57/3,720/0
4.4/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB128.76 4 124.34 6 130.347.26/5,916/0
5.5/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk121.45 10 124.58 54 131.458.37/6,80/14
6.6/ZSHARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn133.69 6 143.28 4 139.6916.61/13,512/0
7.7/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc140.25 6 138.05 2 140.0516.97/13,80/10
8.8/ZSMRÁZEK Jakub 2004 3+ KK Opava144.34 4 136.32 4 140.3217.24/14,00/6
9.9/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK138.44 2 149.34 2 140.4417.36/14,18/0
10.10/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor134.86 12 146.22 2 146.8623.78/19,37/0
11.11/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha146.25 2 147.44 4 148.2525.17/20,56/0
12.12/ZSJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha149.74 10 152.05 6 158.0534.97/28,45/0
13.1/ZMINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK152.25 6 160.76 6 158.2535.17/28,64/0
14.13/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc158.49 2 171.01 4 160.4937.41/30,40/5
15.14/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha156.72 6 162.46 8 162.7239.64/32,23/0
16.2/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB152.97 10 164.84 6 162.9739.89/32,42/0
17.3/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc159.74 4 158.92 8 163.7440.66/33,00/4
18.15/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc165.55 8 161.17 6 167.1744.09/35,80/3
19.4/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc164.44 4 167.03 2 168.4445.36/36,90/2
20.5/ZMRETEK Toman 2007 Olomouc178.12 6 211.80 58 184.1261.04/49,60/1
21.6/ZMRETEK Václav 2007 Olomouc224.06 58 208.99 8 216.9993.91/76,30/0
22.16/ZSJINEK Hugo 2005 3 USK Pha255.15 102 167.84 106 273.84150.76/122,51/0
23.7/ZMSVOBODA Adam 2006 USK Pha196.20 110 228.43 60 288.43165.35/134,30/0
  VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSJANŮ Veronika
NOVÁK Matyáš
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
162.14 10 163.72 8 171.72 0/2
2.2/ZSČERVENKOVÁ Amélie
ONDRUŠ Mario
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
170.60 10 173.58 6 179.587.86/4,61/0
3.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
1.00 999 154.33 208 362.33190.61/111,00/1
Oddíl