Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať

07.04.2018   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha75.43 0 75.77 2 75.43 203
2.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.77.48 2 73.45 2 75.450.02/0,0193
3.1/DSPOHANKA Vít 2000 2+ Klatovy76.14 2 73.51 2 75.510.08/0,1183
4.2/DSBÁRTA Jan 2000 1 USK Pha79.73 2 76.79 0 76.791.36/1,8173
5. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha76.12 2 77.78 0 77.782.35/3,1163
6.3/DSŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky79.98 4 80.40 2 82.406.97/9,2153
7.4/DSZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha79.06 4 78.84 4 82.847.41/9,8148
8.2/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky81.80 2 84.56 54 83.808.37/11,1143
9.5/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB87.45 6 83.77 2 85.7710.34/13,7138
10.1/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB83.81 2 97.85 106 85.8110.38/13,8133
11.3/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha86.81 0 96.26 6 86.8111.38/15,1128
12.6/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice85.79 2 83.53 4 87.5312.10/16,0123
13.1/VMJANČAR Filip 1976 3+ Kotva B.86.60 4 85.73 2 87.7312.30/16,3118
14.4/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha87.99 4 85.63 4 89.6314.20/18,8113
15.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy93.18 2 88.02 2 90.0214.59/19,3108
16.7/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz91.34 0 90.23 2 91.3415.91/21,1103
17.2/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice91.40 2 101.48 6 93.4017.97/23,898
18.2/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz103.26 8 91.64 2 93.6418.21/24,193
19.5/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB89.07 6 87.22 8 95.0719.64/26,088
20.3/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.101.53 6 94.90 2 96.9021.47/28,583
21.6/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky95.94 6 96.91 0 96.9121.48/28,578
22.2/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy109.41 52 95.05 2 97.0521.62/28,773
23.8/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha97.33 4 95.17 2 97.1721.74/28,868
24.7/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky97.31 2 96.10 2 98.1022.67/30,163
25.3/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy90.51 8 94.47 6 98.5123.08/30,658
26.4/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak105.12 2 95.71 6 101.7126.28/34,853
27.8/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha107.19 4 100.39 2 102.3926.96/35,748
28.9/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec106.63 60 96.52 6 102.5227.09/35,943
29.5/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor101.38 8 98.62 4 102.6227.19/36,038
30.4/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus97.40 6 81.14 54 103.4027.97/37,133
31.6/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice141.34 158 102.17 6 108.1732.74/43,428
32.10/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha103.86 6 127.83 4 109.8634.43/45,623
33.7/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice107.91 4 107.04 54 111.9136.48/48,418
34.1/ZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice114.32 112 106.44 8 114.4439.01/51,713
35.2/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice107.88 8 115.73 6 115.8840.45/53,68
36.8/ZSNOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB160.73 108 122.05 2 124.0548.62/64,57
37.3/ZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor124.00 6 126.49 104 130.0054.57/72,36
38.9/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB131.87 4 130.26 10 135.8760.44/80,15
39.10/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.109.68 152 108.33 54 162.3386.90/115,24
40.11/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice120.79 106 123.89 56 179.89104.46/138,53
41.11/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB101.62 152 93.05 106 199.05123.62/163,92
42.12/DMPUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB123.40 108 109.21 206 231.40155.97/206,81
43.13/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz107.98 162 1.00 999 269.98194.55/257,90
  ZIFCAK STEFAN 1977 9 CZE Pinkston Panthers4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCK Marek 2007 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZER Martin 2007 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STREJC Václav 2005 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAIDL František 2006 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TONCAR Martin 1975 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD Václav 1961 2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha129.55 60 110.34 102 189.55 0
  ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSWENDL Denis
POHANKA Vít
2000
2000
1 Horš.Týn
Klatovy
4.00 999 95.05 0 95.05 0
2. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
101.48 0 97.14 8 101.486.43/6,80
  PÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan
PUTZER Hynek
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha80.89 52 82.13 0 82.13 86
2.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha81.18 2 83.39 0 83.181.05/1,376
3.1/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice84.68 6 86.85 2 88.856.72/8,266
4.2/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha90.39 4 87.60 2 89.607.47/9,156
5.1/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy90.85 0 91.01 4 90.858.72/10,651
6.3/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor94.20 6 94.24 2 96.2414.11/17,246
7.2/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha96.87 2 99.40 2 98.8716.74/20,441
8.1/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB98.86 6 102.50 6 104.8622.73/27,736
9.3/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy108.39 4 110.53 56 112.3930.26/36,831
10.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB111.83 52 105.29 8 113.2931.16/37,926
11.4/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky105.30 8 103.52 10 113.3031.17/38,021
12.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice113.94 60 116.18 2 118.1836.05/43,916
13.5/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK114.79 10 117.86 154 124.7942.66/51,911
14.6/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy123.93 52 104.03 60 164.0381.90/99,76
15.3/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn141.43 60 133.80 158 201.43119.30/145,31
  BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POKORNÁ Iva 1985 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha76.92 0 78.06 0 76.92 69
2. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha79.61 2 79.34 6 81.614.69/6,159
3.1/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB84.84 6 81.70 0 81.704.78/6,249
4.1/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn86.37 4 82.93 2 84.938.01/10,439
5.2/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha89.44 8 88.18 2 90.1813.26/17,234
6.1/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus88.68 6 84.24 6 90.2413.32/17,329
7.1/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB90.13 2 91.51 2 92.1315.21/19,824
8.2/DMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha90.26 6 87.25 58 96.2619.34/25,119
9.3/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha94.54 4 93.81 4 97.8120.89/27,214
10.1/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm107.58 8 106.69 4 110.6933.77/43,99
11.4/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB4.00 999 118.32 0 118.3241.40/53,84
12.2/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK113.69 12 112.63 8 120.6343.71/56,83
13.3/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm105.95 66 121.45 12 133.4556.53/73,52
14.5/DMWENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn112.23 56 123.97 58 168.2391.31/118,71
  SAIDL František 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TURNER Karel 2004 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Vít 2000 2 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD David 1982 2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl