vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném

20.08.2017   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:51,20 75/167/0
2.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:50,47 68/0/88
3.2/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:50,50 62/155/0
4. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno00:50,03 57/0/76
5. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.00:51,680.48/0,953/143/0
6.3/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:51,920.72/1,449/0/64
7.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:53,552.35/4,646/131/0
8.4/U23ROOS PAUL 94 FRA/GERARDMER00:51,09 0/0/0
9. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:52,431.23/2,443/119/0
10. KLATT ETIENNE   FRA/AVIGNON00:52,431.23/2,40/0/0
11. TOLIC Ivan   Croatia00:53,842.64/5,20/0/0
12. ANTONIO Obadic   Croatia00:53,191.99/3,90/0/0
13.5/U23ROTH JEAN-BAPTISTE 98 FRA/APACH00:53,892.69/5,30/0/0
14.2/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.00:54,803.60/7,040/107/0
15. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:53,982.78/5,437/95/0
16.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:54,923.72/7,335/0/52
17.6/U23DUCHET Gwendal 1997 Pardub.00:57,856.65/13,033/83/0
18.7/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel00:55,224.02/7,931/0/40
19.2/DMKLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.00:56,335.13/10,029/71/0
20.3/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.00:57,065.86/11,427/59/0
21.3/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk00:58,066.86/13,425/0/34
22. MOREAUX QUENTIN 88 FRA/SILLERY00:55,884.68/9,10/0/0
23.1/DSDALLEAU NICOLAS 99 FRA/STRASBOURG00:55,974.77/9,30/0/0
24.4/DMPASSERNIG LOUIS 1 FRA/APACH00:57,065.86/11,40/0/0
25. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:53,462.26/4,423/47/0
26. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.01:15,9924.79/48,421/35/0
26.2/DSLEON Ispan   Croatia00:56,575.38/10,50/0/0
28.3/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.00:57,125.92/11,619/23/0
29.1/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 Litovel00:58,807.60/14,817/0/28
30.4/DSLUKA Zubcic   Croatia00:54,693.49/6,80/0/0
31. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:00,148.94/17,515/17/0
32.5/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:52,821.62/3,214/11/0
33.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.00:58,687.48/14,613/5/0
34.8/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk01:04,3413.14/25,712/0/22
35.2/VREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno01:02,1910.99/21,511/0/16
36.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc01:01,3810.18/19,910/0/10
37. MACÍK Martin 1990 VSDK01:03,4912.29/24,09/0/4
38.5/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:20,1428.94/56,58/4/0
39.6/DSŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.00:59,638.43/16,57/3/0
40.6/DMHELLE MAXIME 2 FRA/STRASBOURG01:15,5024.30/47,50/0/0
41.3/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm01:08,3917.19/33,66/0/3
42.4/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.01:15,2824.08/47,05/2/0
43.3/VMARTIN McCarthy 71 0 Irsko/Dublin01:20,0228.82/56,30/0/0
44.4/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:53,141.94/3,84/1/0
45.1/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel01:12,2521.05/41,13/0/2
46.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc01:22,6531.45/61,42/0/1
47.4/ZSBEIER Matouš 2004 3 Trutnov01:13,2222.02/43,01/0/0
  VODÁK Norbert 2004 LitovelDNF 0/0/0
49.7/DSHENDRYCH Tomáš 2000 Val.Mez.01:15,2024.00/46,90/0/0
  SALAJ František 2004 3 LitovelDNS 0/0/0
  LUKA Obadic   CroatiaDNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Loko Plz00:53,34 75/104/0
2.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel00:54,661.32/2,568/0/85
3.2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:54,230.89/1,762/92/0
4.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:53,940.60/1,157/0/73
5.2/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.00:54,140.80/1,553/0/61
6.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha00:52,94 49/80/0
7. BRONDEL CANDICE   FRA/VIENNE00:52,89 0/0/0
8.4/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:55,642.30/4,346/68/0
9. SOUCHEYRE CHARLOTTE   FRA/NANTES00:56,433.09/5,80/0/0
10.5/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:52,86 43/0/49
11. DREIER VALENTINA   AUT00:56,893.55/6,70/0/0
12. PISCHEK MAGALI 76 FRA/GERARDMER00:56,523.18/6,00/0/0
13.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc01:01,207.86/14,740/0/37
14.6/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel00:59,406.06/11,437/0/31
15. FAVERIO ALESSIA 92 USA01:14,6721.33/40,00/0/0
16.2/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav01:06,3312.99/24,435/56/0
17. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.00:58,725.38/10,133/44/0
18.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc00:59,996.65/12,531/0/25
19.7/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand01:02,138.79/16,529/38/0
20.8/DSHRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc01:00,407.06/13,227/0/19
21.3/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand00:58,855.51/10,325/32/0
22.4/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.01:00,697.35/13,823/26/0
23.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno01:03,069.72/18,221/0/13
24.3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:58,745.40/10,119/20/0
25.4/DMNICOT ELISE 2 FRA/GERARDMER01:22,4029.06/54,50/0/0
26.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc01:01,207.86/14,717/0/7
27.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.01:11,1617.82/33,415/14/0
28.4/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.01:01,408.06/15,114/8/0
29.5/DMHUSSON COLINE 2 FRA/GERARDMER01:12,2218.88/35,40/0/0
30.6/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí00:59,285.94/11,113/0/1
31.9/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel01:18,2224.88/46,612/0/0
32.5/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.01:11,0417.70/33,211/2/0
33.6/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav01:13,0519.71/37,010/1/0
  BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 LipníkDNS 0/0/0
  VALDENAIRE MATHILDE 98 FRA/GERARDMERDNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. OVEN SIMON 93 Slovenia00:47,16 0/0/0
2. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc00:46,62 75/0/135
3.1/U23NOVAK TIM 97 Slovenia00:47,180.02/0,00/0/0
4.2/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha00:48,161.00/2,168/195/0
5. KLUN JURE   SLO00:48,010.85/1,80/0/0
6.3/U23URANKAR ANŽE 97 Slevenia00:46,88 0/0/0
7. SLEPICA Karel 1988 Olomouc01:23,8236.66/77,762/0/123
8. HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:47,760.60/1,357/0/111
9. SAVIČ DARKO   BIH00:49,362.20/4,70/0/0
10.4/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:49,232.07/4,453/0/99
11. FAGET MARCEAU   FRA/MARSAC00:48,571.42/3,00/0/0
12.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.00:47,390.23/0,549/183/0
13.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:48,741.58/3,446/171/0
14.5/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:47,880.72/1,543/159/0
15.2/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice00:49,672.51/5,340/147/0
16.1/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:50,092.93/6,237/0/87
17.3/DSGODEL ROBIN 99 FRA/STRASBOURG00:49,832.67/5,70/0/0
18.2/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz00:50,763.60/7,635/135/0
19.4/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:54,277.11/15,133/123/0
20.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:51,784.62/9,831/0/75
21.6/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:50,433.27/6,929/0/69
22. KRIVIC GASPER   SLO00:50,183.02/6,40/0/0
23.7/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:53,436.27/13,327/0/63
24.5/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.00:54,417.25/15,425/111/0
25. SPASIK LJUBOMIR   MCD00:52,285.12/10,90/0/0
26.3/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov00:51,073.91/8,323/99/0
27.6/DSPERANOVIČ OGNJEN 99 SRB/ČAČAK01:18,2831.13/66,00/0/0
28.8/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov00:53,636.47/13,721/87/0
29.7/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:52,054.89/10,419/75/0
30.8/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto00:54,377.21/15,317/63/0
31.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:52,565.41/11,515/51/0
32.9/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov00:55,378.21/17,414/45/0
33.10/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:54,927.76/16,513/0/57
34.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc00:54,056.89/14,612/0/51
35.11/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:56,739.57/20,311/0/45
36.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc00:53,085.92/12,610/0/39
37.3/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:57,2310.07/21,49/0/33
38.3/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:56,969.80/20,88/39/0
39.4/DMNOVÁK Filip 2002 3 Boh.Pha00:56,959.79/20,87/33/0
40.5/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:55,718.55/18,16/27/0
41.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:59,7812.62/26,85/0/27
42.6/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc01:04,1416.98/36,04/0/21
42.4/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand00:58,5611.41/24,23/21/0
44. CINKO Radek 1993 3 Pardub.01:12,9725.81/54,72/15/0
45.7/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž01:07,7420.58/43,61/0/15
  FUCHS Marek 2002 3 VSDKDNF 0/0/9
47.2/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno01:00,5913.43/28,50/0/3
48.9/DMONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.01:04,4817.32/36,70/9/0
49.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:56,429.26/19,60/0/2
50.10/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha00:53,226.06/12,80/8/0
51.3/ZSVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor00:58,3611.20/23,70/7/0
52.4/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3 KK Brand01:25,1137.95/80,50/6/0
53.5/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.01:05,8918.73/39,70/5/0
54.11/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov01:03,1115.95/33,80/4/0
55.9/U23CARREAUD ANTOINE 96 FRA/STRASBOURG00:52,635.47/11,60/0/0
56.12/DMWALTER David 2001 2 Šumperk00:56,018.85/18,80/0/1
  VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.DNF 0/3/0
58.6/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž01:14,8127.65/58,60/0/0
59.3/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov01:09,7922.63/48,00/2/0
60.10/U23SMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha00:52,515.35/11,30/1/0
  JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.PhaDNS 0/0/0
  HRNČÍŘ Jakub 2001 2 Vys.MýtoDNS 0/0/0
  HRNČÍŘ Vojtěch 2001 2 Vys.MýtoDNS 0/0/0
  STŘECHA Martin 1972 VSDKDNS 0/0/0
  STŘECHA Jan 2001 3 VSDKDNS 0/0/0
  LJUBOMIR Spasik 92 0 MakedoniaDNS 0/0/0
  PERANOVIČ OGNJEN 99 SRB/ČAČAKDNS 0/0/0
  KLUN GREGA   SLODNS 0/0/0
  AVBELJ DOMEN   SLODNS 0/0/0
  THACKER CAMERON 91 USADNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:57,93 75/38/0
2. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:01,793.86/6,768/26/0
3.2/DSGAUBERT ELSA   FRA/TEICH00:58,390.46/0,80/0/0
4.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno01:00,252.32/4,062/0/36
5. ALBA ZOE Grzin   Croatia00:59,881.95/3,40/0/0
6.1/DMBEZIAT MARGOT   FRA/VENERQUE00:59,811.88/3,20/0/0
7. LOHÉAC MARION   FRA/BAC CK01:03,185.25/9,10/0/0
8.4/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.01:02,674.74/8,257/14/0
9.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc01:06,548.61/14,953/0/24
10.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno01:19,5621.64/37,449/0/18
11.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc01:11,4813.55/23,446/0/12
12.3/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí01:09,6911.76/20,343/0/6
13. LAZAREVIČ OLJA   SRB/MEDICINAR01:13,1415.21/26,30/0/0
14.1/U23HOROVÁ Klára 1998 KK Opava02:22,8484.91/146,640/0/0
15.3/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.01:29,6731.74/54,837/8/0
16.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.01:05,157.22/12,535/2/0
17.4/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.01:20,2222.29/38,533/1/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:48,47 75/0/80
2. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:49,170.70/1,468/128/0
3. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:52,283.82/7,962/116/0
4. LEON ISPAN
LUKA ZUBCIC
  Croatia
Croatia
00:51,382.91/6,00/0/0
5. TOMEK Lukáš
ŠRÁMEK Michal
1987
1982
1 USK Pha
Č.Lípa
00:51,032.56/5,357/104/0
6. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:51,172.70/5,653/92/0
7.1/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
00:52,253.78/7,849/80/68
8. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:53,565.09/10,546/68/0
9.2/U23ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:52,283.81/7,943/56/0
10. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:54,125.65/11,740/44/0
11.1/DSHENDRYCH Tomáš
SKOŘEPA Vojtěch
2000
1999
1 Val.Mez.
Č.Kruml.
00:57,799.32/19,237/32/56
12.1/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:55,747.27/15,035/0/44
13.3/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
01:08,7520.28/41,833/20/32
14.1/VSCHLOUBA Luboš
MATULA Zdeněk
1959
1955
3 Boh.Pha
Tesla Bo
00:55,627.15/14,831/8/20
15.1/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:00,9912.52/25,829/0/8
16.2/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:56,788.31/17,127/2/0
17. LOHÉAC MARION
SOUCHEYRE CHARLOTTE
  FRA
FRA
01:02,2713.80/28,50/0/0
18.2/DMHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:02,0713.60/28,125/1/0
19.4/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
00:52,033.56/7,323/0/2
  ANTONIO OBLADIC
JADRAN ZONJIC
  Croatia
Croatia
DNS 0/0/0
  LUKA OBADIC
IVAN TOLIC
  Croatia
Croatia
DNS 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3