vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st.

20.08.2017   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha163.49 8 167.68 4 171.49 8
2.1/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3+ Dukla B.166.08 8 4.00 999 174.082.59/1,52
3.2/DMCAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.169.96 8 4.00 999 177.966.47/3,81
4.3/DMBERSON Camille 2001 CA PA Francie, FRA176.20 18 185.00 16 194.2022.71/13,20
  FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HUGUES Elena 2001 CA PA Francie, FRA4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.98.85 0 98.02 0 98.02 111
2. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha98.83 0 103.67 2 98.830.81/0,899
3.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha106.78 2 119.42 106 108.7810.76/11,087
4.1/VMBUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus115.33 12 113.00 0 113.0014.98/15,381
5. SUCHÝ Matěj 1986 2 Dukla B.148.97 6 115.18 2 117.1819.16/19,575
6. LESKOVJAN Martin 1986 2 Tech.Pha112.42 8 114.18 10 120.4222.40/22,969
7. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB125.92 2 120.97 2 122.9724.95/25,563
8. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy122.10 106 122.30 2 124.3026.28/26,857
9. PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy119.58 6 4.00 999 125.5827.56/28,151
10.1/DMKABIR Maxime 2001 CA PA Francie, FRA120.80 6 120.53 10 126.8028.78/29,40
11.2/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB134.38 10 127.72 2 129.7231.70/32,345
12.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav129.76 2 4.00 999 131.7633.74/34,439
13.2/ZSŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha128.70 6 155.57 62 134.7036.68/37,433
14.3/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha147.89 16 131.52 8 139.5241.50/42,327
15.4/DMKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.161.72 4 140.95 4 144.9546.93/47,921
16.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha136.29 14 143.22 8 150.2952.27/53,315
17.3/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn166.73 8 152.85 8 160.8562.83/64,19
18.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa174.37 6 166.73 8 174.7376.71/78,33
19.4/ZSHARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn197.48 60 161.31 54 215.31117.29/119,72
  KYSELA David 1977 3 Kralupy1.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
137.52 6 146.04 8 143.52 24
2.1/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
162.31 20 149.17 14 163.1719.65/13,718
3.1/DMFRENCL Josef
HOUSKA Jan
2002
2001
2 USK Pha
USK Pha
148.17 116 186.54 12 198.5455.02/38,312
4.2/ZSVENC Štěpán
CAPALINI Daniel
2004
2005
2 Dukla B.
Dukla B.
164.52 60 189.60 62 224.5281.00/56,46

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VHILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.106.74 10 103.33 0 103.33 105
2.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy113.86 8 113.90 2 115.9012.57/12,293
3.1/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha118.45 6 113.64 6 119.6416.31/15,881
4.2/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha112.07 16 127.98 4 128.0724.74/23,975
5.1/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha175.18 6 129.44 2 131.4428.11/27,269
6.1/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.126.22 8 148.19 2 134.2230.89/29,963
7.2/ZSALTMAN Marcella 2004 PWRC, USA136.72 10 137.67 2 139.6736.34/35,20
8.2/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.138.92 4 165.61 4 142.9239.59/38,357
9.3/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha142.11 2 153.39 2 144.1140.78/39,551
10.3/DMBERSON Camille 2001 CA PA Francie, FRA177.28 8 142.98 4 146.9843.65/42,20
11. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy151.52 10 141.02 6 147.0243.69/42,345
12.4/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky150.81 6 144.04 4 148.0444.71/43,339
13.5/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK149.06 6 143.98 6 149.9846.65/45,133
14.4/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy157.83 6 145.88 8 153.8850.55/48,927
15.1/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha172.37 66 151.78 8 159.7856.45/54,621
16.5/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha153.03 8 151.53 12 161.0357.70/55,815
17.2/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.151.28 18 188.99 8 169.2865.95/63,89
18.6/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy187.47 16 168.57 6 174.5771.24/68,93
19.6/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky185.45 68 181.92 12 193.9290.59/87,72
20.3/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy209.45 60 1.00 999 269.45166.12/160,81
  TESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HUGUES Elena 2001 CA PA Francie, FRA4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PIETRACHA Eva 2001 CA PA Francie, FRA4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANNIC Clara 2001 CA PA Francie, FRA4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SARAGAS Elke 2001 CA PA Francie, FRA4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.88.21 0 86.97 2 88.21 326
2. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha93.12 4 92.09 0 92.093.88/4,4314
3.1/U23BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.96.90 2 109.07 58 98.9010.69/12,1302
4.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB97.09 4 95.46 4 99.4611.25/12,8290
5. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy105.69 4 100.02 0 100.0211.81/13,4284
6.1/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky100.79 6 96.23 4 100.2312.02/13,6278
7.1/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy101.10 2 103.46 4 103.1014.89/16,9272
8.2/DSTHOMAS Kawan 2000 CA PA Francie, FRA100.69 4 100.32 4 104.3216.11/18,30
9.2/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy107.79 6 103.89 2 105.8917.68/20,0266
10.2/U23ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy103.14 6 104.70 2 106.7018.49/21,0260
11.3/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.70 6 95.99 50 109.7021.49/24,4254
12.2/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB108.55 10 104.55 8 112.5524.34/27,6248
13.3/DSBERAN Václav 2000 2 USK Pha108.57 8 109.15 4 113.1524.94/28,3242
14.3/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky107.94 6 105.44 8 113.4425.23/28,6236
15.4/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec112.82 2 110.63 4 114.6326.42/30,0230
16.4/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha111.14 4 132.84 2 115.1426.93/30,5224
17.5/DMGOUJON Alexandre 2001 CA PA Francie, FRA109.61 6 110.99 8 115.6127.40/31,10
18.3/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa118.80 4 113.62 2 115.6227.41/31,1218
19.1/VSHILGERT Luboš 1960 Dukla B.111.63 4 110.97 6 115.6327.42/31,1212
20.6/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha118.47 10 111.77 4 115.7727.56/31,2206
21.4/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz107.67 10 4.00 999 117.6729.46/33,4200
22.1/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.125.54 8 116.72 2 118.7230.51/34,6194
23.2/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha109.08 10 118.00 2 119.0830.87/35,0188
24.7/DMRAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha121.96 4 117.74 2 119.7431.53/35,7182
25.8/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky139.31 12 115.84 4 119.8431.63/35,9176
26.4/U23VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy117.36 4 137.97 4 121.3633.15/37,6170
27.9/DMKLEMENT Maxim 2001 3+ Roudnice118.06 6 115.68 6 121.6833.47/37,9164
28. ŠUPOLÍK Luboš 1992 3 Kralupy116.83 6 117.78 4 121.7833.57/38,1158
29.5/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky116.15 6 118.16 54 122.1533.94/38,5152
30.10/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.116.74 6 137.72 2 122.7434.53/39,1146
31.3/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB122.47 2 126.10 54 124.4736.26/41,1140
32.11/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha125.32 106 122.84 2 124.8436.63/41,5134
33.4/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice125.44 6 124.24 2 126.2438.03/43,1128
34.12/DMJAKL Vincent 2001 2 USK Pha122.57 4 117.20 10 126.5738.36/43,5122
35.5/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB117.21 10 112.46 16 127.2139.00/44,2116
36.5/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy125.89 2 137.95 4 127.8939.68/45,0110
37.6/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy122.96 6 121.71 8 128.9640.75/46,2104
38.13/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha123.60 6 124.42 6 129.6041.39/46,998
39.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa128.54 4 127.67 6 132.5444.33/50,392
40.14/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB119.94 14 119.70 14 133.7045.49/51,686
41.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.129.62 6 132.60 2 134.6046.39/52,680
42. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy124.61 10 139.15 8 134.6146.40/52,674
43.7/ZSKUDRNA Josef 2004 2 KK Brand136.42 6 134.48 2 136.4848.27/54,768
44.15/DMHRŇÁK Vojtěch 2002 3+ Kralupy163.71 8 131.27 6 137.2749.06/55,662
45.8/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn127.35 10 122.94 54 137.3549.14/55,756
46.9/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak134.00 8 131.50 156 142.0053.79/61,050
47.10/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha134.48 8 135.26 8 142.4854.27/61,544
48.6/DSNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec136.67 10 138.95 4 142.9554.74/62,138
49.16/DMCOTTET Kilian 2002 CA PA Francie, FRA137.93 110 123.86 20 143.8655.65/63,10
50.2/ZMBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand169.13 56 140.27 4 144.2756.06/63,632
51.6/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy134.69 10 144.27 2 144.6956.48/64,026
52.11/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky145.16 10 142.03 6 148.0359.82/67,820
53.12/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha145.52 16 140.81 8 148.8160.60/68,714
54.13/ZSTURNER Karel 2004 2 Blovice140.64 10 168.08 14 150.6462.43/70,813
55.2/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy150.47 56 145.03 8 153.0364.82/73,512
56.3/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice155.90 2 169.45 4 157.9069.69/79,011
57.14/ZSJUDA Štěpán 2004 3+ Benátky180.22 12 152.15 6 158.1569.94/79,310
58.15/ZSGEORGEON Corentin 2003 CA PA Francie, FRA148.51 12 137.77 58 160.5172.30/82,00
59.7/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa180.01 6 159.87 2 161.8773.66/83,59
60.7/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 3+ KK Brand134.52 56 157.16 10 167.1678.95/89,58
61.4/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice172.97 8 163.99 12 175.9987.78/99,57
62.5/ZMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha1.00 999 164.17 12 176.1787.96/99,76
63.3/VNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy193.59 8 174.80 10 184.8096.59/109,55
64.6/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand183.38 6 161.32 62 189.38101.17/114,74
65.17/DMHAVRÁNEK Jakub 2002 3+ Roudnice165.11 66 1.00 999 231.11142.90/162,03
66.18/DMADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky189.21 66 181.52 212 255.21167.00/189,32
67.16/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice1.00 999 159.58 102 261.58173.37/196,51
68.7/ZMPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand201.45 66 164.23 154 267.45179.24/203,20
  BERAN Jan 1969 3+ KVS Pha44.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STREJC Václav 2005 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Matouš 2002 3+ Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Petr 1975 2 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHIKH Gawaine 2001 CA PA Francie, FRA4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ADISSON Gael 2001 CA PA Francie, FRA4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BARONE Luca 2000 CA PA Francie, FRA4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3