vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži

03.06.2017  
ředitel: Roman Pláchý   vrchní rozhodčí: Vladimír Jordán
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:38,07 13
2.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:38,990.92/2,412
3.3/ZSRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm00:00,00 00:00,00 00:40,382.31/6,111
4.4/ZSURBAN Michal 2004 Šumperk00:00,00 00:00,00 00:42,844.77/12,510
5.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:45,927.85/20,69
6.5/ZSBEIER Matouš 2004 3 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:43,825.75/15,18
  FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 DNS 7
8.2/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel00:00,00 00:00,00 00:45,407.33/19,36
9.7/ZSSALAJ František 2004 Litovel00:00,00 00:00,00 00:45,967.89/20,75
10.3/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:46,868.79/23,14
11.8/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel00:00,00 00:00,00 00:47,109.03/23,73
12.9/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:49,9211.85/31,12
13.10/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:50,9512.88/33,81
14.11/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel00:00,00 00:00,00 00:47,869.79/25,70
  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.00:00,00 00:00,00 DNS 0
16.12/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště00:00,00 00:00,00 00:53,0815.01/39,40
17.5/ZMGEPRT David 2005 Litovel00:00,00 00:00,00 00:50,4412.37/32,50
18.6/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště00:00,00 00:00,00 00:54,9716.90/44,40
19.7/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště00:00,00 00:00,00 00:55,7017.63/46,30
20.8/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:56,5318.46/48,50
21.9/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:59,0020.93/55,00
  PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.00:00,00 00:00,00 DNS 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 DNS 0
  ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:34,30 31
2.2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:34,720.42/1,227
3.3/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava00:00,00 00:00,00 00:38,324.02/11,723
4.4/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:36,442.14/6,219
5.5/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:37,112.81/8,215
6.1/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:38,073.77/11,014
7.2/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:37,663.36/9,813
8.3/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:39,755.45/15,912
9.6/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:38,674.37/12,711
10.7/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:42,017.71/22,510
10.8/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy00:00,00 00:00,00 00:40,976.67/19,49
12.9/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy00:00,00 00:00,00 00:41,417.11/20,78
13.4/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:42,908.60/25,17
14.5/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:42,758.45/24,66
15.10/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK00:00,00 00:00,00 00:42,508.20/23,95
16.6/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:42,568.27/24,14
17.7/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK00:00,00 00:00,00 00:43,529.22/26,93
18.8/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava00:00,00 00:00,00 00:43,839.53/27,82
19.9/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:44,089.78/28,51
20.11/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:45,0410.74/31,30
21.10/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy00:00,00 00:00,00 00:47,0412.74/37,10
22.11/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice00:00,00 00:00,00 00:46,4112.11/35,30
23.12/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:47,3213.02/38,00
  KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 DNS 0
  TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 DNS 0
  ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 DNS 0
  HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy00:00,00 00:00,00 DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:31,21 43
2.2/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:32,241.03/3,339
3.3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:34,022.81/9,035
4.4/ZSMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava00:00,00 00:00,00 00:35,173.96/12,734
5.5/ZSVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor00:00,00 00:00,00 00:35,434.22/13,533
6.6/ZSHEZINA Jiří 2004 Roudnice00:00,00 00:00,00 00:35,984.77/15,332
7.7/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:34,883.67/11,831
8.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:36,645.43/17,430
9.8/ZSRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm00:00,00 00:00,00 00:36,755.54/17,829
10.9/ZSURBAN Michal 2004 Šumperk00:00,00 00:00,00 00:36,995.78/18,528
11.10/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:38,987.77/24,927
12.11/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:37,496.28/20,126
13.12/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy00:00,00 00:00,00 00:37,536.32/20,225
14.2/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:37,796.58/21,124
15.3/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:37,816.60/21,123
16.4/ZMŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:38,967.75/24,822
17.13/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:39,218.00/25,621
18.14/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná00:00,00 00:00,00 00:40,449.23/29,620
19.15/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:39,708.49/27,219
20.16/ZSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná00:00,00 00:00,00 00:39,728.51/27,318
21.5/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:39,758.54/27,417
22.17/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:39,968.75/28,016
23.18/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná00:00,00 00:00,00 00:41,9810.77/34,515
24.6/ZMVALÁŠEK Jan 2005 KK Brand00:00,00 00:00,00 00:40,339.12/29,214
25.19/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:40,819.60/30,813
26.7/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:41,3010.09/32,312
27.8/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:43,4912.28/39,311
  POPELKA Petr 2005 KK Brand00:00,00 00:00,00 DNF 10
29.10/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:42,3311.12/35,69
30.20/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště00:00,00 00:00,00 00:42,1710.96/35,18
31.21/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:42,3511.14/35,77
32.11/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:42,5611.35/36,46
33.12/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand00:00,00 00:00,00 00:42,7011.49/36,85
34.22/ZSKAŠÁK Filip 2003 Kralupy00:00,00 00:00,00 00:43,8012.59/40,34
35.13/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště00:00,00 00:00,00 00:43,8912.68/40,63
36.14/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:45,6414.43/46,22
37.15/ZMPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:44,5713.37/42,81
38.16/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:44,7113.50/43,30
39.17/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:45,1913.98/44,80
40.18/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště00:00,00 00:00,00 00:47,0515.84/50,80
41.19/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel00:00,00 00:00,00 00:45,5714.37/46,00
42.23/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:48,0816.87/54,10
43.20/ZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:46,2715.06/48,30
44.21/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:47,5916.38/52,50
45.24/ZSBROKEŠ Marek 2003 Šumperk00:00,00 00:00,00 00:47,0115.80/50,60
46.22/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:49,1817.97/57,60
47.23/ZMTODOROV Oliver 2006 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:48,9217.71/56,70
48.25/ZSVÁCHA Marek 2003 Šumperk00:00,00 00:00,00 00:49,4918.28/58,60
49.24/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk00:00,00 00:00,00 00:49,5218.31/58,70
50.26/ZSLOUN Matěj 2004 Šumperk00:00,00 00:00,00 00:51,3320.12/64,50
  PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 DNS 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 DNS 0
  SUM Boleslav 2003 Kroměříž00:00,00 00:00,00 DNS 0
  STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 DNS 0
  ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 DNS 0
  TRAČ Matyáš 2004 KK Opava00:00,00 00:00,00 DNS 0
  KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 DNS 0
  DVOŘÁK Brutus 2006 Litovel00:00,00 00:00,00 DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:39,54 11
2.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:41,221.68/4,27
3.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:44,524.98/12,66
4.3/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:44,254.71/11,95
5.2/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:46,657.11/18,04
6.4/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:46,096.55/16,63
7.3/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:48,108.56/21,62
8.5/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:47,918.37/21,21
9.4/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:48,829.28/23,50
10.6/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:52,1112.57/31,80
11.7/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:57,0517.51/44,30
12.5/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:02,7223.18/58,60
13.6/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:07,0627.52/69,60
  KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 DNS 0
  ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSMAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 00:37,90 7
2.2/ZSRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:00,00 00:39,141.24/3,36
3.3/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
Trutnov
Trutnov
00:00,00 00:00,00 00:42,204.30/11,35
4.4/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:00,00 00:44,126.22/16,44
5.5/ZSFENCL Jáchym
NĚMEC Radek
2003
2004
3 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 00:42,694.79/12,63
6.1/ZMCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
00:00,00 00:00,00 00:46,678.77/23,12
7.6/ZSŠMAKAL Petr
VODÁK Norbert
2003
2004
Litovel
Litovel
00:00,00 00:00,00 00:47,069.16/24,21
8.2/ZMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
Litovel
Litovel
00:00,00 00:00,00 00:47,9010.00/26,40
9.3/ZMJAROŠ Michael
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:00,00 00:56,5318.63/49,20
10.7/ZSSTRATIL Filip
SALAJ František
2006
2004
Litovel
Litovel
00:00,00 00:00,00 00:49,9412.04/31,80
11.4/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 00:51,8313.93/36,80
12.5/ZMŠTYBNAR Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2005
2006
Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:00,00 00:53,6715.77/41,60
  STANOVSKÝ Jakub
TESAŘOVÁ Hana
2004
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
00:00,00 00:00,00 DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3