vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži

03.06.2017  
ředitel: Roman Pláchý   vrchní rozhodčí: Vladimír Jordán
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.00:38,07 00:38,13 00:38,07 13
2.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc00:38,99 00:39,44 00:38,990.92/2,412
3.3/ZSRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm00:40,38 00:40,17 00:40,172.10/5,511
4.4/ZSURBAN Michal 2004 Šumperk00:42,84 00:45,66 00:42,844.77/12,510
5.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc00:45,92 00:43,21 00:43,215.14/13,59
6.5/ZSBEIER Matouš 2004 3 Trutnov00:43,82 00:43,25 00:43,255.18/13,68
7.6/ZSFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.00:00,00 00:43,93 00:43,935.86/15,47
8.2/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel00:45,40 00:44,55 00:44,556.48/17,06
9.7/ZSSALAJ František 2004 Litovel00:45,96 00:47,40 00:45,967.89/20,75
10.3/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc00:46,86 00:47,86 00:46,868.79/23,14
11.8/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel00:47,10 00:48,72 00:47,109.03/23,73
12.9/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc00:49,92 00:47,37 00:47,379.30/24,42
13.10/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.00:50,95 00:47,51 00:47,519.44/24,81
14.11/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel00:47,86 00:48,38 00:47,869.79/25,70
15.4/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.00:00,00 00:49,68 00:49,6811.61/30,50
16.12/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště00:53,08 00:49,86 00:49,8611.79/31,00
17.5/ZMGEPRT David 2005 Litovel00:50,44 00:50,52 00:50,4412.37/32,50
18.6/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště00:54,97 00:55,82 00:54,9716.90/44,40
19.7/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště00:55,70 00:55,56 00:55,5617.49/45,90
20.8/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc00:56,53 00:57,18 00:56,5318.46/48,50
21.9/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc00:59,00 01:05,99 00:59,0020.93/55,00
22.10/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.00:00,00 01:06,43 01:06,4328.36/74,50
23. ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 59:59,993561.92/9.356,20
24. ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 59:59,993561.92/9.356,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:34,30 00:35,49 00:34,30 31
2.2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:34,72 00:34,70 00:34,700.40/1,227
3.3/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava00:38,32 00:35,97 00:35,971.67/4,923
4.4/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:36,44 00:37,62 00:36,442.14/6,219
5.5/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc00:37,11 00:36,88 00:36,882.58/7,515
6.1/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc00:38,07 00:37,28 00:37,282.99/8,714
7.2/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc00:37,66 00:37,32 00:37,323.02/8,813
8.3/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc00:39,75 00:38,26 00:38,263.96/11,512
9.6/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.00:38,67 00:38,52 00:38,524.22/12,311
10.7/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc00:42,01 00:40,97 00:40,976.67/19,410
10.8/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy00:40,97 00:44,35 00:40,976.67/19,49
12.9/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy00:41,41 00:41,09 00:41,096.79/19,88
13.4/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc00:42,90 00:41,48 00:41,487.18/20,97
14.5/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno00:42,75 00:41,98 00:41,987.68/22,46
15.10/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK00:42,50 00:42,63 00:42,508.20/23,95
16.6/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc00:42,56 00:45,77 00:42,568.27/24,14
17.7/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK00:43,52 00:42,79 00:42,798.49/24,83
18.8/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava00:43,83 00:46,39 00:43,839.53/27,82
19.9/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto00:44,08 00:46,23 00:44,089.78/28,51
20.11/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc00:45,04 00:44,54 00:44,5410.24/29,90
21.10/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy00:47,04 00:45,34 00:45,3411.04/32,20
22.11/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice00:46,41 00:45,52 00:45,5211.22/32,70
23.12/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc00:47,32 00:49,69 00:47,3213.02/38,00
24. KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,993565.69/10.395,60
25. TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 59:59,993565.69/10.395,60
26. ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 59:59,993565.69/10.395,60
27. HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy00:00,00 00:00,00 59:59,993565.69/10.395,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc00:31,21 00:32,19 00:31,21 43
2.2/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:32,24 00:31,84 00:31,840.63/2,039
3.3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc00:34,02 00:34,68 00:34,022.81/9,035
4.4/ZSMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava00:35,17 00:34,38 00:34,383.17/10,234
5.5/ZSVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor00:35,43 00:34,56 00:34,563.35/10,733
6.6/ZSHEZINA Jiří 2004 Roudnice00:35,98 00:34,75 00:34,753.54/11,332
7.7/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc00:34,88 00:35,47 00:34,883.67/11,831
8.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc00:36,64 00:35,21 00:35,214.00/12,830
9.8/ZSRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm00:36,75 00:36,47 00:36,475.26/16,929
10.9/ZSURBAN Michal 2004 Šumperk00:36,99 00:38,57 00:36,995.78/18,528
11.10/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc00:38,98 00:37,08 00:37,085.87/18,827
12.11/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.00:37,49 00:38,59 00:37,496.28/20,126
13.12/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy00:37,53 00:38,49 00:37,536.32/20,225
14.2/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha00:37,79 00:40,39 00:37,796.58/21,124
15.3/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.00:37,81 00:38,81 00:37,816.60/21,123
16.4/ZMŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc00:38,96 00:38,03 00:38,036.82/21,922
17.13/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž00:39,21 00:39,57 00:39,218.00/25,621
18.14/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná00:40,44 00:39,46 00:39,468.25/26,420
19.15/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.00:39,70 00:41,59 00:39,708.49/27,219
20.16/ZSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná00:39,72 00:40,08 00:39,728.51/27,318
21.5/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov00:39,75 00:39,75 00:39,758.54/27,417
22.17/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc00:39,96 00:40,27 00:39,968.75/28,016
23.18/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná00:41,98 00:40,17 00:40,178.96/28,715
24.6/ZMVALÁŠEK Jan 2005 KK Brand00:40,33 00:41,93 00:40,339.12/29,214
25.19/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:40,81 00:41,23 00:40,819.60/30,813
26.7/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc00:41,30 00:41,52 00:41,3010.09/32,312
27.8/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc00:43,49 00:41,50 00:41,5010.29/33,011
28.9/ZMPOPELKA Petr 2005 KK Brand00:00,00 00:41,52 00:41,5210.31/33,010
29.10/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno00:42,33 00:42,01 00:42,0110.80/34,69
30.20/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště00:42,17 00:42,41 00:42,1710.96/35,18
31.21/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc00:42,35 00:42,40 00:42,3511.14/35,77
32.11/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno00:42,56 00:42,86 00:42,5611.35/36,46
33.12/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand00:42,70 00:43,69 00:42,7011.49/36,85
34.22/ZSKAŠÁK Filip 2003 Kralupy00:43,80 00:44,46 00:43,8012.59/40,34
35.13/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště00:43,89 00:44,13 00:43,8912.68/40,63
36.14/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc00:45,64 00:44,39 00:44,3913.18/42,22
37.15/ZMPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha00:44,57 00:44,84 00:44,5713.37/42,81
38.16/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc00:44,71 00:48,11 00:44,7113.50/43,30
39.17/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc00:45,19 00:46,98 00:45,1913.98/44,80
40.18/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště00:47,05 00:45,51 00:45,5114.30/45,80
41.19/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel00:45,57 00:51,30 00:45,5714.37/46,00
42.23/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc00:48,08 00:46,09 00:46,0914.88/47,70
43.20/ZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc00:46,27 00:46,14 00:46,1414.93/47,80
44.21/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto00:47,59 00:47,00 00:47,0015.79/50,60
45.24/ZSBROKEŠ Marek 2003 Šumperk00:47,01 00:47,81 00:47,0115.80/50,60
46.22/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc00:49,18 00:47,46 00:47,4616.25/52,10
47.23/ZMTODOROV Oliver 2006 Olomouc00:48,92 00:48,11 00:48,1116.90/54,10
48.25/ZSVÁCHA Marek 2003 Šumperk00:49,49 00:48,56 00:48,5617.36/55,60
49.24/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk00:49,52 00:49,26 00:49,2618.05/57,80
50.26/ZSLOUN Matěj 2004 Šumperk00:51,33 00:52,13 00:51,3320.12/64,50
51. PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 59:59,993568.78/11.434,70
52. ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 59:59,993568.78/11.434,70
53. SUM Boleslav 2003 Kroměříž00:00,00 00:00,00 59:59,993568.78/11.434,70
54. STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 59:59,993568.78/11.434,70
55. ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 59:59,993568.78/11.434,70
56. TRAČ Matyáš 2004 KK Opava00:00,00 00:00,00 59:59,993568.78/11.434,70
57. KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 59:59,993568.78/11.434,70
58. DVOŘÁK Brutus 2006 Litovel00:00,00 00:00,00 59:59,993568.78/11.434,70

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:39,54 00:40,24 00:39,54 11
2.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc00:41,22 00:45,44 00:41,221.68/4,27
3.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc00:44,52 00:44,00 00:44,004.46/11,36
4.3/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.00:44,25 00:46,24 00:44,254.71/11,95
5.2/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc00:46,65 00:44,62 00:44,625.08/12,84
6.4/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc00:46,09 00:47,53 00:46,096.55/16,63
7.3/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc00:48,10 00:47,84 00:47,848.30/21,02
8.5/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.00:47,91 01:04,86 00:47,918.37/21,21
9.4/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc00:48,82 00:48,28 00:48,288.75/22,10
10.6/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc00:52,11 00:51,24 00:51,2411.70/29,60
11.7/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc00:57,05 00:54,47 00:54,4714.93/37,80
12.5/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc01:02,72 01:02,33 01:02,3322.79/57,60
13.6/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc01:07,06 01:04,13 01:04,1324.59/62,20
14. KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,993560.45/9.004,70
15. ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 59:59,993560.45/9.004,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSMAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:37,90 00:38,03 00:37,90 7
2.2/ZSRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:39,14 00:40,53 00:39,141.24/3,36
3.3/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
Trutnov
Trutnov
00:42,20 00:41,70 00:41,703.80/10,05
4.4/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
Olomouc
Olomouc
00:44,12 00:42,04 00:42,044.14/10,94
5.5/ZSFENCL Jáchym
NĚMEC Radek
2003
2004
3 Pardub.
Pardub.
00:42,69 00:42,63 00:42,634.73/12,53
6.1/ZMCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
00:46,67 00:44,51 00:44,516.61/17,42
7.6/ZSŠMAKAL Petr
VODÁK Norbert
2003
2004
Litovel
Litovel
00:47,06 00:47,36 00:47,069.16/24,21
8.2/ZMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
Litovel
Litovel
00:47,90 00:47,32 00:47,329.42/24,90
9.3/ZMJAROŠ Michael
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
00:56,53 00:47,55 00:47,559.65/25,50
10.7/ZSSTRATIL Filip
SALAJ František
2006
2004
Litovel
Litovel
00:49,94 00:47,96 00:47,9610.06/26,50
11.4/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
00:51,83 00:49,78 00:49,7811.88/31,30
12.5/ZMŠTYBNAR Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2005
2006
Olomouc
Olomouc
00:53,67 00:50,48 00:50,4812.58/33,20
13. STANOVSKÝ Jakub
TESAŘOVÁ Hana
2004
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
00:00,00 00:00,00 59:59,993562.09/9.398,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3