vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Brně

13.08.2017   viz. závod č. 115
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí103.60 2 106.40 6 105.60 0
2.2/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc113.10 4 106.60 2 108.603.00/2,80
3.3/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc113.70 0 111.30 2 113.307.70/7,30
4.1/PZZKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc120.50 0 120.10 2 120.5014.90/14,10
5.2/PZZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc138.50 4 129.00 0 129.0023.40/22,20
6.3/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno133.90 2 138.00 2 135.9030.30/28,70
7.4/PZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava136.10 0 134.60 8 136.1030.50/28,90
8.6/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc148.70 2 143.20 10 150.7045.10/42,70
9.4/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc150.40 6 153.90 2 155.9050.30/47,60
10.7/PZMDORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno198.50 8 158.40 2 160.4054.80/51,90
11.5/PZZKRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava178.40 4 159.30 10 169.3063.70/60,30
12.6/PZZKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc175.30 0 168.10 2 170.1064.50/61,10
13.8/PZMJEŽEK Jakub 2008 KK Brno174.70 56 163.10 10 173.1067.50/63,90
14.9/PZMKUBITA Tomáš 2008 KK Opava150.90 108 171.00 10 181.0075.40/71,40
15.11/PZMŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava310.00 54 189.00 56 245.00139.40/132,00
16.12/PZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava165.20 252 164.40 104 268.40162.80/154,20
17.14/PZMBAAR Dominik 2007 KK Opava128.90 504 217.40 260 477.40371.80/352,10

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno102.90 0 101.90 0 101.90 17
2.1/ZSPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec103.30 0 106.10 0 103.301.40/1,413
3.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí103.20 2 108.00 0 105.203.30/3,29
4.1/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc118.00 0 115.90 2 117.9016.00/15,75
5.2/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK125.30 0 128.90 6 125.3023.40/23,04
6.2/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK123.70 2 124.30 4 125.7023.80/23,43
7.3/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno136.70 2 143.60 0 138.7036.80/36,12
8.3/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc142.60 2 149.50 2 144.6042.70/41,91
9.4/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc155.20 0 146.60 10 155.2053.30/52,30
10.4/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc176.10 6 173.10 8 181.1079.20/77,70

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec99.10 4 96.80 0 96.80 16
2.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí94.80 6 4.00 999 100.804.00/4,112
3.1/DMIVÁNEK Roman 2002 3+ SKVeselí107.70 4 107.50 0 107.5010.70/11,18
4.1/ZSTRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava108.70 0 110.60 0 108.7011.90/12,37
5.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3+ SKVeselí109.50 0 108.40 2 109.5012.70/13,16
6.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc105.80 4 106.80 4 109.8013.00/13,45
7.2/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo116.40 0 113.90 0 113.9017.10/17,74
8.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno114.10 2 113.70 2 115.7018.90/19,53
9.3/DMSTŘECHA Jan 2001 VSDK135.10 6 119.30 6 125.3028.50/29,42
10.2/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc128.20 0 127.30 0 127.3030.50/31,51
11.3/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc136.70 6 128.70 2 130.7033.90/35,00

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
111.60 4 123.20 2 115.60 7
2.1/ZSRETKOVÁ Marie
RETKOVÁ Anna
2003
2005
Olomouc
Olomouc
150.30 8 152.70 12 158.3042.70/36,93
3.1/ZMDZIADEK Marek
SOBOTKA Adam
2005
2005
KK Brno
KK Brno
166.30 56 160.40 2 162.4046.80/40,52
4.2/ZSHANSGUTOVÁ Monika
URBAN Jaroslav
2005
2004
3 Olomouc
Olomouc
168.30 12 169.30 6 175.3059.70/51,61
5.2/ZMSVOBODA Ondřej
JAROŠ Michael
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
168.90 12 195.50 62 180.9065.30/56,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí95.80 2 97.10 4 97.80 21
2.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno107.40 0 98.10 0 98.100.30/0,317
3.1/ZMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc101.70 4 101.60 0 101.603.80/3,913
4.2/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava107.10 2 104.80 0 104.807.00/7,29
5.1/U23ROUSKOVÁ Martina 1998 3+ KK Opava107.20 2 107.20 0 107.209.40/9,68
6.1/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK109.70 2 111.30 0 111.3013.50/13,87
7.3/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK117.20 4 116.10 2 118.1020.30/20,86
8.2/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc120.40 0 121.30 2 120.4022.60/23,15
9.4/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno128.90 0 123.00 0 123.0025.20/25,84
10.5/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc122.80 2 122.50 2 124.5026.70/27,33
11.6/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc132.00 4 130.10 2 132.1034.30/35,12
12.3/ZSRETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc124.40 8 132.10 4 132.4034.60/35,41
13.4/ZSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 KK Opava179.50 0 144.30 2 146.3048.50/49,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí81.30 0 88.20 52 81.30 44
2.2/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno87.70 2 90.40 0 89.708.40/10,340
3.1/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno88.90 2 90.60 4 90.909.60/11,836
4.2/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí87.40 4 89.90 56 91.4010.10/12,432
5.1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno92.20 0 95.30 0 92.2010.90/13,428
6.1/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno90.70 2 97.20 2 92.7011.40/14,024
7.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž92.80 0 94.30 2 92.8011.50/14,120
8.2/VROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava96.50 0 4.00 999 96.5015.20/18,716
9.2/ZSTRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava100.10 0 102.80 2 100.1018.80/23,112
10.3/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc105.30 0 102.40 0 102.4021.10/26,011
11.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc101.20 2 102.50 2 103.2021.90/26,910
12.2/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno104.70 0 110.20 2 104.7023.40/28,89
13.3/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno110.30 2 112.50 4 112.3031.00/38,18
14.3/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK107.80 6 109.30 6 113.8032.50/40,07
15.4/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc117.60 4 114.40 0 114.4033.10/40,76
16.4/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc117.20 2 114.00 4 118.0036.70/45,15
17.5/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc123.20 0 118.20 2 120.2038.90/47,84
18.6/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc121.20 0 126.70 0 121.2039.90/49,13
19.7/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc123.40 0 123.70 0 123.4042.10/51,82
20.8/ZMTODOROV Oliver 2006 Olomouc141.90 58 137.30 12 149.3068.00/83,61
21.5/ZSBERNAT Pavel 2004 KK Brno157.50 10 137.90 54 167.5086.20/106,00
22.6/ZSCHALABALA Šimon 2004 KK Brno182.90 8 152.20 60 190.90109.60/134,80
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3