vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom O štít města Benátek

13.08.2017   Řeka Jizera, jez v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor123.29 0 116.81 0 116.81 0
2. BOHATÝ Oto 2007 Třebech.122.72 6 121.14 0 121.144.33/3,70
3. PANZER Martin 2007 Loko Plz121.90 0 122.08 4 121.905.09/4,40
4. FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice124.37 2 123.42 2 125.428.61/7,40
5. VONEŠ Jakub 2007 KK Brand129.94 0 129.33 0 129.3312.52/10,70
6. VENC Ondřej 2007 KK Brand135.07 4 129.35 0 129.3512.54/10,70
7. HAUCK Marek 2007 KVS HK131.20 0 131.88 2 131.2014.39/12,30
8. ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy129.72 2 133.99 2 131.7214.91/12,80
9. BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB137.84 0 135.05 4 137.8421.03/18,00
10. BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice141.88 50 137.99 0 137.9921.18/18,10
11. KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy4.00 999 140.85 2 142.8526.04/22,30
12. HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz145.81 0 152.13 4 145.8129.00/24,80
13. HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy4.00 999 155.48 0 155.4838.67/33,10
14. INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK178.19 2 157.57 2 159.5742.76/36,60
15. PETŘÍK Marek 2008 USK Pha148.26 102 158.81 4 162.8146.00/39,40
16. URBÁNEK Šimon 2008 USK Pha162.95 304 179.35 2 181.3564.54/55,30
17. ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy180.48 4 185.08 106 184.4867.67/57,90
18. PLAS Tobiáš 2008 USK Pha162.94 52 218.68 106 214.9498.13/84,00
19. PAJMA Lukáš 2008 Kadaň3.00 999 218.64 6 224.64107.83/92,30
20. BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov272.01 2 252.94 4 256.94140.13/120,00
21. POLLERT Jonáš 2007 USK Pha156.40 106 208.33 58 262.40145.59/124,60
22. CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy208.32 106 277.54 6 283.54166.73/142,70
23. HRŇÁK Matouš 2009 Kralupy4.00 999 148.92 260 408.92292.11/250,10
  RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAMEK Petr 2008 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTÁDLÍK Jan 2007 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha122.64 0 123.24 0 122.64 14
2. FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha125.79 2 127.70 4 127.795.15/4,210
3. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha129.39 150 133.58 2 135.5812.94/10,66
4. MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov155.41 6 137.96 2 139.9617.32/14,15
5. MORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha139.30 6 159.99 6 145.3022.66/18,54
6. ERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha154.08 6 146.36 2 148.3625.72/21,03
7. ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor178.40 52 170.63 2 172.6349.99/40,82
  SOUČKOVÁ Lucie 2004 3 KVS HK1.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.96.09 0 95.34 0 95.34 108
2. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha95.92 0 96.50 52 95.920.58/0,6100
3. KRÁL Adam 2003 2 USK Pha102.48 2 104.38 0 104.389.04/9,592
4. INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK106.58 0 104.53 0 104.539.19/9,688
5. MILLER Jan 1968 2 Turnov107.06 0 105.93 0 105.9310.59/11,184
6. MILLER Jan 1997 2 Turnov108.47 0 107.68 0 107.6812.34/12,980
7. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy109.14 0 109.51 0 109.1413.80/14,576
8. GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha109.75 0 111.99 0 109.7514.41/15,172
9. NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus111.57 0 110.79 2 111.5716.23/17,068
10. ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha114.42 2 111.58 0 111.5816.24/17,064
11. VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha113.58 0 111.91 0 111.9116.57/17,460
12. LACINA Richard 1967 2 Semily117.59 6 110.98 2 112.9817.64/18,556
13. INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK114.33 0 113.15 0 113.1517.81/18,752
14. VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav111.91 2 114.75 2 113.9118.57/19,548
15. BEIER Artur 1970 2 Trutnov115.81 0 115.62 2 115.8120.47/21,544
16. HAUCK Marek 1977 2 KVS HK113.98 2 115.13 2 115.9820.64/21,640
17. HÁK Jiří 1952 2 Trutnov121.26 0 116.45 0 116.4521.11/22,136
18. KEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L118.33 0 123.35 2 118.3322.99/24,132
19. BEIER Matouš 2004 3+ Trutnov120.65 0 118.89 0 118.8923.55/24,728
20. JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha128.15 0 121.79 0 121.7926.45/27,724
21. OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.131.66 2 122.04 0 122.0426.70/28,020
22. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK122.75 0 126.89 0 122.7527.41/28,719
23. VANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor120.80 4 123.93 0 123.9328.59/30,018
24. KUDRNA Josef 2004 KK Brand130.20 2 125.37 0 125.3730.03/31,517
25. KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor127.75 2 125.92 0 125.9230.58/32,116
26. SUK Jakub 2002 3 Trutnov126.32 0 131.38 2 126.3230.98/32,515
27. BRTEK Tomáš 1981 KKBeroun126.35 4 126.43 0 126.4331.09/32,614
28. SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha144.33 0 123.36 4 127.3632.02/33,613
29. JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha123.90 4 125.59 2 127.5932.25/33,812
30. KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor125.16 4 128.42 0 128.4233.08/34,711
31. MÍL Pavel 1967 3+ Trutnov139.71 2 128.63 0 128.6333.29/34,910
32. DRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK141.13 2 129.41 0 129.4134.07/35,79
33. HEGER Jonáš 2006 3 KVS HK136.64 2 129.62 2 131.6236.28/38,18
34. VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor137.09 2 143.85 0 139.0943.75/45,97
35. MÍL Jakub 2003 3 Trutnov137.47 2 135.25 4 139.2543.91/46,16
36. NEDVÍDEK František 1944 3+ Dv.Král.152.77 6 142.51 0 142.5147.17/49,55
37. VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor157.20 2 143.25 0 143.2547.91/50,34
38. INDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK141.49 4 149.55 4 145.4950.15/52,63
39. POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha153.49 4 143.77 4 147.7752.43/55,02
40. PECHAČ Jonáš 2004 USK Pha155.91 6 153.83 0 153.8358.49/61,31
41. STOLÍN Adam 2005 Trutnov155.62 0 157.68 8 155.6260.28/63,20
42. BEIER Alva 2005 Trutnov155.23 2 156.68 4 157.2361.89/64,90
43. VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice165.62 6 156.86 8 164.8669.52/72,90
  KYSELA David 1977 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LADÝŘ Karel 1972 3+ KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLÍVKA Karel 1978 2 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Jan 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
103.74 0 101.76 0 101.76 33
2. VĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1966
1969
2 Zbraslav
Tech.Pha
117.56 0 4.00 999 117.5615.80/15,525
3. FRENCL Josef
HOUSKA Jan
2002
2001
2 USK Pha
USK Pha
123.95 2 124.16 2 125.9524.19/23,821
4. VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
130.23 10 125.46 2 127.4625.70/25,317
5. NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
128.92 0 128.78 2 128.9227.16/26,713
6. ŠTĚPÁNEK Matouš
ŠTĚPÁNEK Ondřej
2008
1979
Benátky
Dukla B.
131.78 0 129.19 0 129.1927.43/27,00
7. INDRUCH Tomáš
INDRUCH Tomáš
1976
2008
KVS HK
KVS HK
137.80 4 136.57 0 136.5734.81/34,20
8. JIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
146.29 52 135.78 2 137.7836.02/35,49
9. HANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
Třebech.
Třebech.
145.06 4 143.96 8 149.0647.30/46,55
10. VÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
165.71 2 143.42 6 149.4247.66/46,84
11. ČMEJREK Cyril
JINEK Hugo
2004
2005
3 USK Pha
USK Pha
135.17 112 150.12 0 150.1248.36/47,53
12. HOUŠKOVÁ Kateřina
BEDNÁŘOVÁ Anna
2003
2002
Č.Lípa
Č.Lípa
152.00 2 149.61 2 151.6149.85/49,02
13. HLOBIL Josef
MÜLLER Ondřej
2001
2002
Turnov
Turnov
173.41 6 155.00 4 159.0057.24/56,31
14. DOLEŽALOVÁ Viktorie
KOFROŇOVÁ Zuzana
2001
2002
Benátky
Benátky
175.22 12 152.56 8 160.5658.80/57,80
15. KOPEČEK Radomír
KROFTA Zdeněk
1965
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
143.70 162 4.00 999 305.70203.94/200,40
16. MANAS Adam
BUDÁK David
2004
2003
Kadaň
Kadaň
152.42 208 4.00 999 360.42258.66/254,20
  PECHAČ Jonáš
JAHODA Jakub
2004
2004
USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABRAHAM Tomáš
ABRAHAM Tomáš
1969
1992
2 Benátky
Benátky
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha106.75 0 107.41 0 106.75 77
2. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha110.20 0 107.92 0 107.921.17/1,173
3. DANDOVÁ Anna 1988 3 Benátky113.35 0 109.83 0 109.833.08/2,969
4. KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky111.47 0 112.18 0 111.474.72/4,465
5. BERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha112.13 0 114.84 0 112.135.38/5,061
6. HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK115.80 2 112.99 0 112.996.24/5,857
7. SOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK114.67 0 117.83 0 114.677.92/7,453
8. ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha115.33 0 115.57 2 115.338.58/8,049
9. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha117.11 0 117.01 2 117.1110.36/9,745
10. NOVÁČKOVÁ Michala 1984 Benátky118.58 0 4.00 999 118.5811.83/11,141
11. MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy119.34 0 116.75 2 118.7512.00/11,237
12. HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy126.78 4 117.45 2 119.4512.70/11,933
13. BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa120.15 0 119.58 0 119.5812.83/12,029
14. HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK122.63 0 119.68 0 119.6812.93/12,125
15. DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky119.91 4 119.75 0 119.7513.00/12,224
16. PAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky119.89 0 119.80 0 119.8013.05/12,223
17. FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha120.04 0 137.20 2 120.0413.29/12,422
18. ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 Dukla B.122.38 2 120.39 0 120.3913.64/12,821
19. SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.122.22 50 119.21 2 121.2114.46/13,520
20. BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa121.94 0 141.60 2 121.9415.19/14,219
21. ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha121.00 50 118.05 4 122.0515.30/14,318
22. PLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 Benátky123.69 0 122.66 0 122.6615.91/14,917
23. ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand124.14 0 118.64 6 124.1417.39/16,316
24. BAŠKOVÁ Petra 1981 Benátky125.34 0 4.00 999 125.3418.59/17,415
25. HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice146.79 0 127.80 0 127.8021.05/19,714
26. BOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB135.09 2 128.87 2 130.8724.12/22,613
27. HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa132.07 2 131.32 0 131.3224.57/23,012
28. MÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor131.80 4 136.44 6 135.8029.05/27,211
29. MORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha135.92 0 126.26 110 135.9229.17/27,310
30. ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily136.49 0 137.93 50 136.4929.74/27,99
31. ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor139.35 0 151.54 2 139.3532.60/30,58
32. KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha138.62 4 142.54 0 142.5435.79/33,57
33. KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.140.68 2 156.32 0 142.6835.93/33,76
34. SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3 Roudnice156.67 6 143.75 2 145.7539.00/36,55
35. HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy146.22 4 147.38 2 149.3842.63/39,94
36. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň150.51 4 146.33 4 150.3343.58/40,83
37. ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK156.88 4 154.14 0 154.1447.39/44,42
38. BROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz179.95 52 159.00 2 161.0054.25/50,81
39. ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK165.98 2 187.52 4 167.9861.23/57,40
40. ERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha172.97 4 169.21 2 171.2164.46/60,40
41. ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor226.92 10 215.75 154 236.92130.17/121,90
  HORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠIMKOVÁ Hana 1980 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KVÍČALOVÁ Barbora 2001 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky91.27 0 4.00 999 91.27 199
2. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy97.23 0 4.00 999 97.235.96/6,5195
3. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB101.15 0 98.78 0 98.787.51/8,2191
4. WEISL Martin 2002 2 USK Pha103.19 0 100.67 0 100.679.40/10,3187
5. ABRAHAM Tomáš 1969 Benátky100.78 0 4.00 999 100.789.51/10,4183
6. KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec103.46 0 102.19 0 102.1910.92/12,0179
7. FRENCL Josef 2002 2 USK Pha102.98 0 102.35 0 102.3511.08/12,1175
8. STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky104.94 2 100.79 2 102.7911.52/12,6171
9. SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec108.28 0 102.85 0 102.8511.58/12,7167
10. SAHULA Matěj 2003 2 Benátky103.09 0 101.76 2 103.0911.82/13,0163
11. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz103.21 0 105.31 54 103.2111.94/13,1159
12. KOLÁŘ Jiří 1975 USK Pha124.47 2 103.44 0 103.4412.17/13,3155
13. JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.103.54 0 4.00 999 103.5412.27/13,4151
14. HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha103.65 0 105.81 2 103.6512.38/13,6147
15. GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha102.64 4 101.70 2 103.7012.43/13,6143
16. HEK Jan 1979 2 Roudnice106.00 0 104.39 0 104.3913.12/14,4139
17. MILLER Jan 1997 2 Turnov105.44 2 102.42 2 104.4213.15/14,4135
18. ŘÍHA Zdeněk 1987 3+ Třebech.106.37 0 103.69 2 105.6914.42/15,8131
19. KRÁL Adam 2003 2 USK Pha106.64 0 103.91 2 105.9114.64/16,0127
20. VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor105.53 2 4.00 999 107.5316.26/17,8123
21. OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.108.11 0 109.49 0 108.1116.84/18,5119
22. ŠULC Karel 2000 2 KK Brand106.71 4 108.57 0 108.5717.30/19,0115
23. HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy107.05 2 106.84 2 108.8417.57/19,3111
24. KOZDERKA Pavel 1985 3+ Turnov112.16 0 106.32 4 110.3219.05/20,9107
25. DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha111.12 0 111.85 2 111.1219.85/21,7103
26. ABRAHAM Jiří 1977 3+ Benátky109.41 2 4.00 999 111.4120.14/22,199
27. JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha113.25 0 111.78 0 111.7820.51/22,595
28. KUDRNA Josef 2004 3+ KK Brand117.58 4 111.79 0 111.7920.52/22,591
29. ZOUBEK Adam 2004 3+ Semily111.18 4 111.97 0 111.9720.70/22,787
30. JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV112.26 0 122.45 50 112.2620.99/23,083
31. HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice112.41 0 112.08 2 112.4121.14/23,279
32. BÍZEK Zdeněk 1971 KK Brand112.45 0 4.00 999 112.4521.18/23,275
33. BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand112.69 0 111.08 2 112.6921.42/23,574
34. BENDA Libor 1966 3+ Roudnice118.14 0 113.06 0 113.0621.79/23,973
35. VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha113.12 0 114.27 0 113.1221.85/23,972
36. ONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha112.85 2 113.14 0 113.1421.87/24,071
37. ZACH Radovan 2005 3+ KK Brand115.51 2 113.23 0 113.2321.96/24,170
38. STEHNO Petr 2003 2 USK Pha113.35 0 118.84 2 113.3522.08/24,269
39. ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha123.64 0 113.46 0 113.4622.19/24,368
40. JUDA Mikuláš 2003 3+ Benátky117.56 50 114.11 0 114.1122.84/25,067
41. URBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha114.87 0 114.90 0 114.8723.60/25,966
42. JUDA Štěpán 2004 3+ Benátky116.24 0 115.04 0 115.0423.77/26,065
43. TURNER Karel 2004 3+ Blovice115.14 0 115.27 0 115.1423.87/26,264
44. KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV116.46 6 115.82 0 115.8224.55/26,963
45. HRŇÁK Vojtěch 2002 3+ Kralupy115.39 2 113.98 2 115.9824.71/27,162
46. PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.114.04 2 116.26 0 116.0424.77/27,161
47. JINDRÁK Petr 1969 2 Tech.Pha116.26 0 116.73 2 116.2624.99/27,460
48. PINKAVA Lukáš 1976 SKVS ČB122.25 4 116.83 0 116.8325.56/28,059
49. HANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.117.06 0 119.83 0 117.0625.79/28,358
50. SAHULA Vojtěch 1997 3+ Benátky128.57 4 117.18 0 117.1825.91/28,457
51. ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky132.05 2 117.70 0 117.7026.43/29,056
52. BENDA Jan 2005 3+ Roudnice125.66 0 116.29 2 118.2927.02/29,655
53. PISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí118.57 0 117.07 2 118.5727.30/29,954
54. POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand118.71 0 120.65 0 118.7127.44/30,153
55. MAREK Matyáš 2003 3+ Třebech.114.17 58 116.74 2 118.7427.47/30,152
56. LACINA Jakub 2003 2 Semily110.69 52 115.58 4 119.5828.31/31,051
57. DRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK120.87 0 119.63 0 119.6328.36/31,150
58. HYNEK Pavel 2003 3+ Semily124.41 4 120.52 0 120.5229.25/32,049
59. ŠTIBRÁNYI David 2004 3 KK Brand123.91 2 118.79 2 120.7929.52/32,348
60. SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice120.91 0 123.26 4 120.9129.64/32,547
61. NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy119.55 2 121.18 0 121.1829.91/32,846
62. VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor121.31 0 4.00 999 121.3130.04/32,945
63. ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha127.36 2 121.45 0 121.4530.18/33,144
64. HLOBIL Josef 2001 3 Turnov121.91 0 130.15 2 121.9130.64/33,643
65. VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice122.81 0 139.16 0 122.8131.54/34,642
66. DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha129.24 2 123.55 0 123.5532.28/35,441
67. DOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus128.15 2 123.60 0 123.6032.33/35,440
68. SAHULA Martin 1968 3+ Benátky131.47 0 123.62 0 123.6232.35/35,439
69. HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK121.81 2 127.49 4 123.8132.54/35,738
70. MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov120.82 4 115.92 52 124.8233.55/36,837
71. PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha127.64 0 125.46 0 125.4634.19/37,536
72. SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha141.05 2 125.84 0 125.8434.57/37,935
73. BEIER Matouš 2004 3 Trutnov124.18 2 128.10 4 126.1834.91/38,234
74. JINEK Hugo 2005 3+ USK Pha126.25 0 128.89 0 126.2534.98/38,333
75. HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand125.84 4 124.34 2 126.3435.07/38,432
76. ADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky124.92 2 135.80 60 126.9235.65/39,131
77. BRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy125.90 2 132.31 2 127.9036.63/40,130
78. BUREŠ Jan 1978 3 Sušice133.83 6 125.96 2 127.9636.69/40,229
79. PETR Lukáš 2004 KK Brand134.06 2 128.09 0 128.0936.82/40,328
80. NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň126.46 2 4.00 999 128.4637.19/40,727
81. INDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK126.70 2 130.82 4 128.7037.43/41,026
82. BEIER Alva 2005 3+ Trutnov129.38 0 133.58 2 129.3838.11/41,825
83. BERAN Vojtěch 2005 3 USK Pha131.90 2 129.76 0 129.7638.49/42,224
84. ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha141.45 4 131.58 0 131.5840.31/44,223
85. KÖRNER Adam 2004 3 KK Brand613.74 2 132.15 0 132.1540.88/44,822
86. MANAS Adam 2004 3 Kadaň130.00 4 132.96 4 134.0042.73/46,821
87. POLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK135.55 0 136.12 0 135.5544.28/48,520
88. STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov301.76 2 135.64 0 135.6444.37/48,619
89. NOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor135.72 0 150.27 0 135.7244.45/48,718
90. NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice137.20 0 146.18 2 137.2045.93/50,317
91. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.135.47 2 138.81 0 137.4746.20/50,616
92. POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha138.67 2 138.80 0 138.8047.53/52,115
93. BUDÁK David 2003 3 Kadaň138.61 2 147.80 4 140.6149.34/54,114
94. SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha149.86 0 138.77 2 140.7749.50/54,213
95. ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily137.13 4 143.29 4 141.1349.86/54,612
96. KINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha137.33 4 141.98 2 141.3350.06/54,811
97. SEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy143.05 0 148.98 0 143.0551.78/56,710
98. JAHODA Jakub 2004 3 USK Pha141.53 4 147.29 4 145.5354.26/59,49
99. NOVÁK Václav 2005 VS Tábor145.12 2 147.28 4 147.1255.85/61,28
100. DOLEŽAL Michal 1967 Benátky146.31 2 1.00 999 148.3157.04/62,50
101. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov159.15 4 146.83 4 150.8359.56/65,37
102. CHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy162.85 6 150.68 2 152.6861.41/67,36
103. EGERT Tomáš 2004 Rakovník152.19 52 148.75 4 152.7561.48/67,45
104. LŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha155.92 2 151.57 4 155.5764.30/70,54
105. HADRABA Martin 2005 USK Pha161.03 6 4.00 999 167.0375.76/83,03
106. ŠUSTR Vojtěch 2006 Kralupy159.41 8 169.78 10 167.4176.14/83,42
107. KVÍČALA Čestmír 1970 Turnov204.24 100 165.95 6 171.9580.68/88,41
108. SAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha168.35 4 179.82 102 172.3581.08/88,80
109. MAREK Pavel 1972 3 Třebech.230.91 56 173.24 6 179.2487.97/96,40
110. KVÍČALA Matyáš 2005 Turnov201.91 8 177.27 4 181.2790.00/98,60
111. MÜLLER Ondřej 2002 3 Turnov140.43 104 133.70 52 185.7094.43/103,50
112. KUTEK Michal 2006 USK Pha171.70 202 183.30 6 189.3098.03/107,40
113. CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha185.53 4 173.94 152 189.5398.26/107,70
114. PIŠTORA Michal 2005 Roudnice232.26 58 194.77 8 202.77111.50/122,20
115. BURGER Jáchym 2006 USK Pha1.00 999 166.31 108 274.31183.04/200,50
116. HOLUB Čeněk 2006 USK Pha191.48 258 139.52 154 293.52202.25/221,60
  CARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HŘEBÍČEK Jakub 1999 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  OUTRATA Prokop 1970 Praha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAZÁNEK Vojtěch 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRANÝ Matěj 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIANT Martin 1977 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TARABA Matyáš 2004 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTÁDLÍK Jiří 2005 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Martin 1977 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Petr 1975 3+ Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEMENT Maxim 2001 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Filip 2002 3+ Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÁČA Jakub 1994 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOUŠKOVÁ Kateřina
BEDNÁŘOVÁ Anna
2003
2002
Č.Lípa
Č.Lípa
152.00 2 149.61 2 151.61 0
2. DOLEŽALOVÁ Viktorie
KOFROŇOVÁ Zuzana
2001
2002
Benátky
Benátky
175.22 12 152.56 8 160.568.95/5,90

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JINDRÁK Petr
PAVELKOVÁ Irena
1969
1974
2 Tech.Pha
USK Pha
126.43 0 127.83 6 126.43 13
2. VOŽENÍLKOVÁ Klára
RAK Tomáš
1996
1989
Dukla Praha
Dukla Brandýs
140.18 2 133.31 2 135.318.88/7,00
3. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
130.51 6 132.51 4 136.5110.08/8,09
4. BERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
136.10 4 137.02 0 137.0210.59/8,45
5. ŠTĚPÁNKOVÁ Jůlie
ŠTĚPÁNEK Ondřej
2006
1979
Benátky
Dukla B.
143.94 0 138.92 0 138.9212.49/9,94
6. JANOUŠEK Viktor
RŮŽIČKOVÁ Kateřina
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
149.99 10 140.21 0 140.2113.78/10,93
7. ČERVENKOVÁ Vanessa
ONDRUŠ Mikuláš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
142.94 54 139.45 2 141.4515.02/11,92
8. VOVES Ladislav
ŠRÉTROVÁ Amálie
1985
2007
Kralupy
Kralupy
4.00 999 137.25 6 143.2516.82/13,30
9. ČERVENKOVÁ Amélie
ONDRUŠ Mario
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
147.94 4 155.48 2 151.9425.51/20,21
10. ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
208.00 10 175.66 2 177.6651.23/40,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3