vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži

04.06.2017  
ředitel: Roman Pláchý   vrchní rozhodčí: Vladimír Jordán
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha96.26 0 96.80 4 100.80 153
2.2/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc98.60 0 97.03 2 99.03 149
3.3/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky104.42 2 98.67 0 98.67 145
4.4/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava99.84 2 98.70 0 98.70 141
5.5/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc98.84 0 97.99 4 101.991.19/1,2137
6.6/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn102.61 2 99.67 0 99.67 133
7.7/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.98.42 2 103.12 6 109.128.32/8,3129
8.8/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3+ KK Brno107.27 2 100.75 0 100.75 125
9.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.125.06 52 100.85 0 100.850.05/0,0121
10.9/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3+ SKVS ČB99.36 4 100.79 2 102.791.99/2,0117
11.10/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc102.70 6 100.84 2 102.842.04/2,0113
12.2/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc109.13 6 102.08 2 104.083.28/3,3109
13.11/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk112.27 6 104.46 0 104.463.66/3,6105
14.12/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha108.68 2 103.13 2 105.134.33/4,3101
15.13/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor104.22 2 102.14 6 108.147.34/7,397
16.14/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB101.58 10 102.68 4 106.685.88/5,893
17.15/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy126.15 2 104.78 2 106.785.98/5,989
18.16/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice118.78 0 104.95 2 106.956.15/6,185
19.17/ZSSTEHNO Petr 2003 3+ USK Pha112.34 10 107.53 0 107.536.73/6,781
20.18/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha105.63 6 107.65 0 107.656.85/6,877
21.19/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB107.12 2 104.38 4 108.387.58/7,576
22.20/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily117.33 2 104.68 4 108.687.88/7,875
23.3/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3+ USK Pha107.50 2 107.26 4 111.2610.46/10,474
24.21/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm119.18 6 109.60 0 109.608.80/8,773
25.4/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand109.88 0 109.92 2 111.9211.12/11,072
26.22/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.109.85 4 110.01 0 110.019.21/9,171
27.23/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha127.54 0 106.97 4 110.9710.17/10,170
28.5/ZMVEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.115.53 0 111.34 0 111.3410.54/10,569
29.6/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc109.67 2 108.67 4 112.6711.87/11,868
30.24/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB110.11 6 110.02 2 112.0211.22/11,167
31.25/ZSHEZINA Jiří 2004 3+ Roudnice109.63 4 108.34 4 112.3411.54/11,466
32.7/ZMONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha114.81 2 111.33 2 113.3312.53/12,465
33.26/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 3+ Zábřeh107.82 6 110.03 10 120.0319.23/19,164
34.8/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand114.78 8 113.29 2 115.2914.49/14,463
35.9/ZMPOLLERT Jan 2005 3+ USK Pha114.45 4 112.02 4 116.0215.22/15,162
36.27/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž114.06 2 115.33 4 119.3318.53/18,461
37.28/ZSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná117.55 0 124.25 4 128.2527.45/27,260
38.29/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc115.94 2 116.93 6 122.9322.13/22,059
39.30/ZSMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov117.95 0 129.58 6 135.5834.78/34,558
40.31/ZSJUDA Štěpán 2004 3+ Benátky115.56 10 112.48 6 118.4817.68/17,557
41.10/ZMŠTERCL Dominik 2005 3 KK Brand116.96 2 116.38 4 120.3819.58/19,456
42.11/ZMHEGER Jonáš 2006 3 KVS HK117.13 2 119.53 4 123.5322.73/22,555
43.32/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 3+ Ot.Strak113.39 6 110.22 10 120.2219.42/19,354
44.33/ZSČMEJREK Cyril 2004 3 USK Pha120.35 0 123.78 4 127.7826.98/26,853
45.12/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand122.74 4 116.36 4 120.3619.56/19,452
46.13/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice121.64 0 118.92 2 120.9220.12/20,051
47.34/ZSBROKEŠ Marek 2003 Šumperk122.61 6 115.57 6 121.5720.77/20,650
48.14/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice124.92 2 122.73 0 122.7321.93/21,849
49.15/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 3 Boh.Pha130.09 8 121.03 2 123.0322.23/22,148
50.16/ZMJINEK Hugo 2005 3 USK Pha139.08 4 119.13 4 123.1322.33/22,247
51.17/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand124.68 6 121.29 2 123.2922.49/22,346
52.35/ZSPECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha125.93 2 119.34 4 123.3422.54/22,445
53.18/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor127.05 4 123.44 0 123.4422.64/22,544
54.36/ZSPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná130.39 0 121.85 2 123.8523.05/22,943
55.37/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc129.58 4 118.08 6 124.0823.28/23,142
56.19/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov120.26 4 123.97 2 125.9725.17/25,041
57.38/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná132.54 0 121.53 4 125.5324.73/24,540
58.39/ZSOLŠÁR Petr 2003 3 Tzunami121.68 4 122.89 4 126.8926.09/25,939
59.20/ZMPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand126.92 6 120.40 6 126.4025.60/25,438
60.40/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily123.72 8 120.45 6 126.4525.65/25,437
61.21/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha126.92 0 138.86 10 148.8648.06/47,736
62.41/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná121.34 6 134.09 16 150.0949.29/48,935
63.42/ZSKAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy121.51 6 122.53 8 130.5329.73/29,534
64.22/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno153.40 4 128.26 0 128.2627.46/27,233
65.43/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc132.53 2 124.50 4 128.5027.70/27,532
66.23/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB127.39 4 126.93 2 128.9328.13/27,931
67.24/ZMŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc129.18 0 126.78 10 136.7835.98/35,730
68.25/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel127.47 2 128.94 2 130.9430.14/29,929
68.44/ZSPOSTUWKA Patrik 2003 Tzunami124.08 8 125.47 4 129.4728.67/28,428
70.45/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand119.71 10 116.64 58 174.6473.84/73,327
71.26/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc135.02 60 131.50 0 131.5030.70/30,526
72.46/ZSVÁCHA Marek 2003 3 Šumperk129.85 2 143.14 54 197.1496.34/95,625
73.47/ZSKÖRNER Adam 2004 3 KK Brand126.21 8 128.47 4 132.4731.67/31,424
74.27/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno147.29 2 130.50 2 132.5031.70/31,423
75.48/ZSTARABA Matyáš 2004 KK Brand127.34 6 126.36 8 134.3633.56/33,322
76.28/ZMSVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec129.89 4 123.43 10 133.4332.63/32,421
77.29/ZMNOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor134.48 4 130.16 4 134.1633.36/33,120
78.49/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc131.54 4 130.21 4 134.2133.41/33,119
79.30/ZMPOLLERT Antonín 2006 3 USK Pha136.17 0 140.49 2 142.4941.69/41,418
80.31/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc177.58 12 132.31 4 136.3135.51/35,217
81.32/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc212.99 8 135.10 2 137.1036.30/36,016
82.50/ZSLOUN Matěj 2004 Šumperk168.73 6 138.75 2 140.7539.95/39,615
83.51/ZSJAHODA Jakub 2004 3 USK Pha133.63 12 138.29 4 142.2941.49/41,214
84.33/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 Olomouc143.06 0 147.03 10 157.0356.23/55,813
85.34/ZMGEPRT David 2005 Litovel143.97 0 147.57 10 157.5756.77/56,312
86.52/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc142.36 2 138.46 6 144.4643.66/43,311
87.53/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště140.44 4 141.21 6 147.2146.41/46,010
88.35/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc144.61 8 136.39 10 146.3945.59/45,29
89.54/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel134.99 12 174.08 8 182.0881.28/80,68
90.55/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.156.31 14 141.76 6 147.7646.96/46,67
91.36/ZMSVOBODA Adam 2006 USK Pha137.45 12 141.75 66 207.75106.95/106,16
  ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha133.78 16 1.00 999 999.00 5
93.56/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.146.56 8 145.45 6 151.4550.65/50,24
94.38/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště154.15 0 149.31 4 153.3152.51/52,13
95.39/ZMPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha148.56 6 156.99 14 170.9970.19/69,62
96.40/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha155.36 58 148.82 6 154.8254.02/53,61
97.57/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel153.73 2 140.88 14 154.8854.08/53,70
98.41/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc153.82 2 160.82 0 160.8260.02/59,50
99.42/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk156.62 10 154.14 4 158.1457.34/56,90
100.43/ZMBLÁHA Vojtěch 2006 Tzunami182.67 6 149.11 10 159.1158.31/57,80
101.58/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel201.72 4 161.10 4 165.1064.30/63,80
102.44/ZMMAZÁNEK Vojtěch 2006 USK Pha176.96 56 161.84 4 165.8465.04/64,50
103.45/ZMKOVÁŘ Filip 2006 KK Opava196.97 10 160.87 10 170.8770.07/69,50
104.46/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel196.75 4 177.61 6 183.6182.81/82,20
105.47/ZMTODOROV Oliver 2006 Olomouc156.83 56 177.37 14 191.3790.57/89,90
106.48/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště166.50 62 153.09 66 219.09118.29/117,40
107.49/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto186.63 64 208.86 66 274.86174.06/172,70
  TRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENDA Jan 2005 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SUM Boleslav 2003 Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DVOŘÁK Brutus 2006 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Václav 2005 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc107.04 2 103.52 0 103.52 38
2.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc112.00 4 109.54 0 109.546.02/5,834
3.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc114.00 4 113.81 0 113.8110.29/9,930
4.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc131.34 2 116.78 0 116.7813.26/12,826
5.3/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava114.65 4 113.57 4 117.5714.05/13,622
6.4/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 2+ Olomouc121.93 6 118.72 2 120.7217.20/16,618
7.5/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy132.46 0 124.17 0 124.1720.65/19,914
8.6/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha120.67 4 123.11 2 125.1121.59/20,913
9.3/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc132.00 4 129.05 0 129.0525.53/24,712
10.7/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.149.43 54 131.89 2 133.8930.37/29,311
11.4/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn131.90 8 132.81 2 134.8131.29/30,210
12.8/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.134.22 6 132.06 4 136.0632.54/31,49
13.9/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha134.66 8 129.50 8 137.5033.98/32,88
14.5/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc135.78 4 141.98 4 145.9842.46/41,07
15.6/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB145.35 4 135.86 4 139.8636.34/35,16
16.10/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy148.24 8 139.79 8 147.7944.27/42,85
17.7/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK187.82 4 147.69 6 153.6950.17/48,54
18.11/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK150.23 8 152.13 12 164.1360.61/58,53
19.8/ZMERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha176.32 154 157.21 4 161.2157.69/55,72
20.12/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc159.51 2 191.24 4 195.2491.72/88,61
21.13/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha157.89 4 162.01 8 170.0166.49/64,20
22.14/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc210.09 18 181.93 6 187.9384.41/81,50
23.9/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc232.16 10 325.28 8 333.28229.76/221,90
24.10/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc309.46 10 275.72 106 381.72278.20/268,70
  KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSCAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
2 Dukla B.
Dukla B.
130.17 12 124.96 8 132.96 16
2.2/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
136.27 4 134.64 4 138.645.68/4,312
3.3/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
141.49 4 135.72 6 141.728.76/6,68
4.4/ZSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
141.58 6 140.14 6 146.1413.18/9,97
5.5/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
156.96 10 151.55 2 153.5520.59/15,56
6.1/ZMJIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
166.42 60 142.33 12 154.3321.37/16,15
7.6/ZSJINEK Hugo
ČMEJREK Cyril
2005
2004
USK Pha
USK Pha
147.00 10 162.86 10 172.8639.90/30,04
8.2/ZMZACH Radovan
ŠTERCL Dominik
2005
2005
KK Brand
KK Brand
164.09 12 156.35 10 166.3533.39/25,13
9.7/ZSBÍZEK Marek
KUDRNA Josef
2005
2004
KK Brand
KK Brand
158.45 16 156.94 12 168.9435.98/27,12
10.8/ZSFENCL Jáchym
NĚMEC Radek
2003
2004
Pardub.
Pardub.
167.19 8 161.98 12 173.9841.02/30,91
11.3/ZMŠTYBNAR Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2005
2006
Olomouc
Olomouc
166.12 8 175.47 14 189.4756.51/42,50
12.4/ZMJAROŠ Michael
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
179.17 14 168.56 10 178.5645.60/34,30
13.5/ZMCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
211.74 60 172.61 14 186.6153.65/40,40
14.6/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
237.27 14 194.56 4 198.5665.60/49,30
15.9/ZSPECHÁČ Jonáš
JAHODA Jakub
2004
2004
USK Pha
USK Pha
178.01 62 202.89 14 216.8983.93/63,10

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice130.49 0 123.02 2 125.02 0
2.1/PZZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn135.17 2 128.04 0 128.043.02/2,40
3.2/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami126.97 2 128.17 2 130.175.15/4,10
4.2/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc123.98 12 124.21 6 130.215.19/4,20
5.3/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí124.53 6 141.53 6 147.5322.51/18,00
6.4/PZMVENC Ondřej 2007 KK Brand132.55 8 129.63 2 131.636.61/5,30
7.5/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc147.34 0 142.00 0 142.0016.98/13,60
8.3/PZZKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc148.85 4 140.77 2 142.7717.75/14,20
9.4/PZZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná142.58 10 141.60 2 143.6018.58/14,90
10.6/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc135.62 12 151.98 6 157.9832.96/26,40
11.7/PZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava170.39 0 147.50 4 151.5026.48/21,20
12.5/PZZVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc155.42 2 165.47 6 171.4746.45/37,20
13.8/PZMWEISER Kryštof 2007 Litovel154.54 16 157.06 4 161.0636.04/28,80
14.6/PZZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc210.51 6 160.92 2 162.9237.90/30,30
15.9/PZMFIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh170.42 6 160.03 6 166.0341.01/32,80
16.10/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc1.00 999 163.54 4 167.5442.52/34,00
17.7/PZZSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc166.88 6 225.73 10 235.73110.71/88,60
18.8/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno174.27 62 164.16 12 176.1651.14/40,90
19.11/PZMDO Tony 2008 Roudnice172.49 8 169.69 8 177.6952.67/42,10
20.12/PZMŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc211.89 64 172.51 10 182.5157.49/46,00
21.9/PZZJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná171.67 12 187.62 10 197.6272.60/58,10
22.10/PZZKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc188.28 56 184.38 4 188.3863.36/50,70
23.11/PZZJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná205.44 14 230.37 16 246.37121.35/97,10
  MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc170.79 54 1.00 999 999.00 0
  PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec234.68 8 4.00 999 999.00 0
26.13/PZMPÁLENÍK Jan 2007 Litovel202.06 108 194.05 60 254.05129.03/103,20
27.14/PZMGEBAUER Filip 2007 KK Opava200.95 62 203.39 56 259.39134.37/107,50
28.15/PZMFABIAN František 2009 Tzunami268.04 12 208.78 58 266.78141.76/113,40
29.14/PZZKRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava397.39 8 278.12 8 286.12161.10/128,90
30.16/PZMPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha220.05 256 187.22 164 351.22226.20/180,90
31.17/PZMŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava275.75 360 249.46 258 507.46382.44/305,90
  BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice1.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha106.80 2 101.31 0 101.31 46
2.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc103.15 2 101.37 0 101.370.06/0,142
3.3/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha100.54 2 101.31 52 153.3152.00/51,338
4.4/ZSURBAN Michal 2004 3+ Šumperk112.64 0 106.22 0 106.224.91/4,834
5.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha108.57 2 105.87 2 107.876.56/6,530
6.5/ZSBEIER Matouš 2004 3+ Trutnov117.86 0 111.48 0 111.4810.17/10,026
7.6/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc117.84 0 111.64 0 111.6410.33/10,225
8.7/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB108.99 4 109.96 2 111.9610.65/10,524
9.2/ZMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha121.41 52 108.66 4 112.6611.35/11,223
10.3/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc112.76 0 115.12 0 115.1213.81/13,622
11.8/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha113.09 0 111.45 2 113.4512.14/12,021
12.9/ZSMAREŠ Jakub 2003 3+ Č.Kruml.113.82 0 113.76 4 117.7616.45/16,220
13.10/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn117.24 0 119.01 2 121.0119.70/19,419
14.4/ZMJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha118.11 0 116.67 2 118.6717.36/17,118
15.11/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm119.23 0 119.29 6 125.2923.98/23,717
16.5/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc121.63 2 119.63 0 119.6318.32/18,116
17.12/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB123.96 4 117.67 2 119.6718.36/18,115
18.13/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor121.48 2 120.21 0 120.2118.90/18,714
19.14/ZSHARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn119.29 6 115.82 6 121.8220.51/20,213
20.15/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov124.01 0 123.39 4 127.3926.08/25,712
21.16/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn124.51 4 121.79 4 125.7924.48/24,211
22.17/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.133.52 2 125.68 2 127.6826.37/26,010
23.18/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh119.76 8 125.18 6 131.1829.87/29,59
24.6/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.130.40 4 129.71 0 129.7128.40/28,08
25.7/ZMHEGER Jonáš 2006 3 KVS HK128.52 2 130.51 2 132.5131.20/30,87
26.19/ZSPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha128.85 4 136.89 2 138.8937.58/37,16
27.8/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha135.25 4 136.22 4 140.2238.91/38,45
28.20/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc143.73 4 139.93 2 141.9340.62/40,14
29.9/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.141.89 2 151.10 4 155.1053.79/53,13
30.10/ZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor143.98 0 151.87 2 153.8752.56/51,92
31.11/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc151.91 2 145.73 2 147.7346.42/45,81
32.21/ZSPECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha149.89 6 144.99 6 150.9949.68/49,00
33.12/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc150.09 4 153.94 0 153.9452.63/51,90
34.22/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc164.30 6 153.14 2 155.1453.83/53,10
35.13/ZMJINEK Hugo 2005 USK Pha173.88 10 163.34 0 163.3462.03/61,20
36.14/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc164.21 0 185.83 2 187.8386.52/85,40
37.15/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.169.32 0 163.03 2 165.0363.72/62,90
38.23/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.165.01 52 177.91 4 181.9180.60/79,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc97.50 0 97.49 0 97.49 76
2.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava100.75 0 101.13 0 101.133.64/3,772
3.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc101.69 0 101.26 2 103.265.77/5,968
4.4/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy107.25 0 104.91 0 104.917.42/7,664
5.5/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3+ Olomouc107.99 2 105.11 0 105.117.62/7,860
6.6/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha105.15 0 106.03 0 106.038.54/8,856
7.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc105.78 0 105.87 0 105.878.38/8,652
8.7/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha107.04 0 106.15 0 106.158.66/8,948
9.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3+ Olomouc110.12 2 107.77 0 107.7710.28/10,544
10.3/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc114.30 0 108.28 0 108.2810.79/11,140
11.4/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB108.68 0 107.62 2 109.6212.13/12,436
12.8/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha106.23 8 108.88 0 108.8811.39/11,732
13.9/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa110.59 2 105.31 4 109.3111.82/12,128
14.10/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa111.90 0 110.10 0 110.1012.61/12,927
15.11/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha110.22 0 114.78 0 114.7817.29/17,726
16.12/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy112.83 0 111.17 0 111.1713.68/14,025
17.13/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB112.86 0 111.98 0 111.9814.49/14,924
18.5/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky115.09 0 113.43 4 117.4319.94/20,523
19.6/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha118.09 2 115.23 0 115.2317.74/18,222
20.7/ZMJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc113.56 2 115.49 2 117.4920.00/20,521
21.14/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.116.34 4 115.25 2 117.2519.76/20,320
22.8/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn115.29 2 115.68 2 117.6820.19/20,719
23.9/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava119.33 2 122.39 0 122.3924.90/25,518
24.10/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice119.66 2 123.20 2 125.2027.71/28,417
25.15/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK117.43 6 121.94 2 123.9426.45/27,116
26.11/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná124.23 0 122.55 6 128.5531.06/31,915
27.12/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK125.24 0 124.35 6 130.3532.86/33,714
28.16/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3 Tzunami124.35 8 121.40 4 125.4027.91/28,613
29.13/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha128.95 0 124.80 2 126.8029.31/30,112
30.14/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy132.30 4 128.61 0 128.6131.12/31,911
31.15/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno133.05 0 130.91 0 130.9133.42/34,310
32.17/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor131.10 2 140.78 0 140.7843.29/44,49
33.18/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha131.34 8 129.89 4 133.8936.40/37,38
34.16/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha134.78 4 132.09 2 134.0936.60/37,57
35.19/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc132.65 4 138.04 0 138.0440.55/41,66
36.17/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 3 VS Desná134.72 10 132.87 4 136.8739.38/40,45
37.18/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc132.84 10 132.91 6 138.9141.42/42,54
38.20/ZSPEŠKOVÁ Nikola 2004 VS Tábor145.82 6 142.40 2 144.4046.91/48,13
39.19/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc143.61 2 152.84 8 160.8463.35/65,02
40.21/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc140.71 6 156.59 6 162.5965.10/66,81
41.20/ZMBITTOVÁ Luisa 2006 KK Opava140.16 8 140.24 8 148.2450.75/52,10
42.21/ZMŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh4.00 999 155.52 4 159.5262.03/63,60
43.22/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor157.64 4 143.41 56 199.41101.92/104,50
44.23/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto177.77 58 202.53 0 202.53105.04/107,70
  ŠEVČÍKOVÁ Anastáziw 2004 KK Opava141.85 260 1.00 999 999.00 0
  NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSBERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
120.61 6 123.36 0 123.36 4
2.2/ZSČERVENKOVÁ Vanessa
ONDRUŠ Mikuláš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
136.22 6 134.44 4 138.4415.08/12,23
3.3/ZSSTANOVSKÝ Jakub
TESAŘOVÁ Hana
2004
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
145.10 14 142.85 10 152.8529.49/23,92
4.1/ZMČERVENKOVÁ Amélie
ONDRUŠ Mario
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
146.85 10 167.75 10 177.7554.39/44,11

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZRETEK Toman 2007 Olomouc152.14 0 145.36 0 145.36 0
2.2/PZRETEK Václav 2007 Olomouc163.61 4 147.88 2 149.884.52/3,10
3.3/PZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami1.00 999 180.54 0 180.5435.18/24,20
4.4/PZNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc183.65 6 185.42 0 185.4240.06/27,60
5.5/PZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc219.70 2 204.51 2 206.5161.15/42,10
6.6/PZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc336.51 108 229.50 252 481.50336.14/231,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3