vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži

03.06.2017  
ředitel: Roman Pláchý   vrchní rozhodčí: Vladimír Jordán
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB117.02 2 116.34 0 116.34 153
2.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor121.32 8 117.31 0 117.310.97/0,8149
3.3/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc119.64 4 116.38 2 118.382.04/1,8145
4.4/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava116.94 2 116.53 2 118.532.19/1,9141
5.5/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc119.41 0 116.72 2 118.722.38/2,0137
6.6/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3+ SKVS ČB123.30 6 120.18 0 120.183.84/3,3133
7.7/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn120.40 0 118.65 4 120.404.06/3,5129
8.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc124.77 2 119.20 2 121.204.86/4,2125
9.8/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha115.36 6 113.44 50 121.365.02/4,3121
10.9/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice122.05 0 122.87 2 122.055.71/4,9117
11.2/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.126.95 2 122.33 0 122.335.99/5,1113
12.10/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha131.94 4 123.71 0 123.717.37/6,3109
13.11/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk122.12 2 127.68 6 124.127.78/6,7105
14.12/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha134.41 2 124.64 0 124.648.30/7,1101
15.13/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm124.81 0 119.69 56 124.818.47/7,397
16.14/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc119.72 6 118.03 56 125.729.38/8,193
17.15/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.122.52 4 124.87 10 126.5210.18/8,889
18.16/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB127.93 6 127.35 0 127.3511.01/9,585
19.17/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy125.60 2 126.78 2 127.6011.26/9,781
20.18/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky122.29 6 123.93 4 127.9311.59/10,077
21.19/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3+ KK Brno124.53 4 133.43 6 128.5312.19/10,576
22.3/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3+ USK Pha126.35 8 127.53 2 129.5313.19/11,375
23.4/ZMONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha130.82 0 131.44 4 130.8214.48/12,474
24.20/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha131.12 0 127.01 4 131.0114.67/12,673
25.5/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand135.19 2 132.43 0 132.4316.09/13,872
26.21/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.134.49 4 130.97 2 132.9716.63/14,371
27.22/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 3+ Zábřeh135.97 8 127.11 6 133.1116.77/14,470
28.23/ZSHEZINA Jiří 2004 3+ Roudnice129.27 4 130.40 4 133.2716.93/14,669
29.6/ZMPOLLERT Jan 2005 3+ USK Pha131.17 4 141.59 2 135.1718.83/16,268
30.7/ZMPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand149.99 0 136.20 0 136.2019.86/17,167
31.24/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc134.36 2 136.22 4 136.3620.02/17,266
32.8/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc134.45 6 132.47 4 136.4720.13/17,365
33.25/ZSSTEHNO Petr 2003 3+ USK Pha130.78 8 130.76 6 136.7620.42/17,664
34.26/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand134.32 8 135.12 2 137.1220.78/17,963
35.9/ZMŠTERCL Dominik 2005 3 KK Brand142.57 10 135.16 2 137.1620.82/17,962
36.10/ZMVEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.136.68 4 135.57 2 137.5721.23/18,261
37.11/ZMJINEK Hugo 2005 3 USK Pha133.20 8 139.18 0 139.1822.84/19,660
38.27/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 3+ Ot.Strak138.33 4 135.34 4 139.3423.00/19,859
39.28/ZSMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov139.74 0 146.50 10 139.7423.40/20,158
40.12/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand138.42 2 137.16 50 140.4224.08/20,757
41.13/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 3 Boh.Pha135.99 6 138.57 2 140.5724.23/20,856
42.14/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha142.60 4 139.99 2 141.9925.65/22,055
43.29/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc149.55 0 140.54 2 142.5426.20/22,554
44.15/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand140.77 6 142.58 0 142.5826.24/22,653
45.30/ZSPECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha148.16 0 143.48 0 143.4827.14/23,352
46.16/ZMHEGER Jonáš 2006 3 KVS HK143.30 2 137.76 6 143.7627.42/23,651
47.31/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž142.82 6 141.84 2 143.8427.50/23,650
48.32/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB138.30 6 156.30 2 144.3027.96/24,049
49.17/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice146.80 8 142.83 2 144.8328.49/24,548
50.18/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice144.29 4 143.03 2 145.0328.69/24,747
51.33/ZSKAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy143.38 2 155.24 56 145.3829.04/25,046
52.19/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB160.27 10 144.01 2 146.0129.67/25,545
53.34/ZSOLŠÁR Petr 2003 3 Tzunami142.70 8 144.03 2 146.0329.69/25,544
54.20/ZMŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc146.42 0 145.21 6 146.4230.08/25,943
55.21/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand144.78 4 140.71 6 146.7130.37/26,142
56.35/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily151.36 10 141.39 6 147.3931.05/26,741
57.36/ZSPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná146.70 2 153.62 2 148.7032.36/27,840
58.22/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor146.17 6 145.14 4 149.1432.80/28,239
59.37/ZSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná147.19 2 144.11 8 149.1932.85/28,238
60.38/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily157.66 58 139.64 10 149.6433.30/28,637
61.23/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc149.99 2 148.62 4 151.9935.65/30,636
62.24/ZMSVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec148.84 4 155.60 8 152.8436.50/31,435
63.39/ZSPOSTUWKA Patrik 2003 Tzunami151.13 2 150.31 6 153.1336.79/31,634
64.40/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc154.68 6 150.18 4 154.1837.84/32,533
65.25/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov155.33 4 150.43 4 154.4338.09/32,732
66.41/ZSJUDA Štěpán 2004 3+ Benátky194.12 4 154.62 0 154.6238.28/32,931
67.26/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno152.67 2 151.13 10 154.6738.33/32,930
68.27/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha149.64 8 152.82 2 154.8238.48/33,129
69.28/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel151.14 4 148.90 6 154.9038.56/33,128
70.42/ZSČMEJREK Cyril 2004 3 USK Pha153.21 2 156.24 4 155.2138.87/33,427
71.43/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc154.15 2 155.39 4 156.1539.81/34,226
72.44/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc165.05 0 154.67 2 156.6740.33/34,725
73.29/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc155.03 4 153.74 4 157.7441.40/35,624
74.30/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno154.04 4 154.47 6 158.0441.70/35,823
75.45/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná177.45 6 152.11 6 158.1141.77/35,922
76.46/ZSVÁCHA Marek 2003 3 Šumperk155.01 4 159.64 2 159.0142.67/36,721
77.47/ZSJAHODA Jakub 2004 3 USK Pha152.17 8 164.06 12 160.1743.83/37,720
78.31/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc163.12 6 159.11 2 161.1144.77/38,519
79.48/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.175.24 2 153.66 8 161.6645.32/39,018
80.32/ZMPOLLERT Antonín 2006 3 USK Pha161.23 2 169.56 4 163.2346.89/40,317
81.33/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc159.78 6 162.49 2 164.4948.15/41,416
82.49/ZSKÖRNER Adam 2004 3 KK Brand165.95 4 164.66 2 166.6650.32/43,315
83.50/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná161.21 6 161.34 8 167.2150.87/43,714
84.34/ZMNOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor163.52 4 147.20 56 167.5251.18/44,013
85.35/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 Olomouc180.83 8 164.18 8 172.1855.84/48,012
86.51/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel180.00 12 162.24 10 172.2455.90/48,011
87.36/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc169.27 6 180.42 4 175.2758.93/50,710
88.37/ZMGEPRT David 2005 Litovel179.32 6 171.86 4 175.8659.52/51,29
89.52/ZSBROKEŠ Marek 2003 Šumperk161.51 16 165.74 12 177.5161.17/52,68
90.38/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk190.14 64 167.77 10 177.7761.43/52,87
91.53/ZSLOUN Matěj 2004 Šumperk181.74 16 172.72 8 180.7264.38/55,36
92.54/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel214.79 14 173.23 8 181.2364.89/55,85
93.39/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště200.66 208 177.60 8 185.6069.26/59,54
94.55/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel182.45 4 1.00 999 186.4570.11/60,33
95.56/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště181.60 6 193.03 6 187.6071.26/61,32
96.40/ZMBLÁHA Vojtěch 2006 Tzunami181.78 10 200.15 8 191.7875.44/64,81
97.41/ZMPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha222.13 6 181.90 10 191.9075.56/64,90
98.42/ZMMAZÁNEK Vojtěch 2006 USK Pha185.34 16 248.29 58 201.3485.00/73,10
99.43/ZMSVOBODA Adam 2006 USK Pha183.03 70 188.60 14 202.6086.26/74,10
100.44/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha215.00 12 188.71 60 227.00110.66/95,10
101.45/ZMKOVÁŘ Filip 2006 KK Opava219.38 10 204.86 102 229.38113.04/97,20
102.57/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.248.64 60 214.19 16 230.19113.85/97,90
103.58/ZSTARABA Matyáš 2004 KK Brand178.47 58 767.17 8 236.47120.13/103,30
104.46/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště177.76 210 203.01 62 265.01148.67/127,80
105.47/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel235.98 102 233.88 56 289.88173.54/149,20
106.48/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto1.00 999 235.81 114 349.81233.47/200,70
107.49/ZMTODOROV Oliver 2006 Olomouc173.99 204 199.21 158 357.21240.87/207,00
  TRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENDA Jan 2005 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SUM Boleslav 2003 Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DVOŘÁK Brutus 2006 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Václav 2005 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc125.24 0 127.18 0 125.24 38
2.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava131.14 54 129.51 2 131.516.27/5,034
3.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc138.86 4 130.83 4 134.839.59/7,730
4.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc138.01 2 133.15 2 135.159.91/7,926
5.4/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha140.52 0 141.62 2 140.5215.28/12,222
6.5/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 2+ Olomouc147.02 2 142.46 6 148.4623.22/18,518
7.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc162.69 4 149.63 2 151.6326.39/21,114
8.6/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.150.65 6 154.07 0 154.0728.83/23,013
9.3/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc172.21 6 156.86 6 162.8637.62/30,012
10.7/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy156.77 8 170.62 2 164.7739.53/31,611
11.4/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc161.93 6 159.98 10 167.9342.69/34,110
12.5/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB176.50 8 168.19 2 170.1944.95/35,99
13.8/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.170.64 8 166.18 6 172.1846.94/37,58
14.9/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha199.09 8 170.36 4 174.3649.12/39,27
15.6/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn190.63 4 202.53 2 194.6369.39/55,46
16.10/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy181.66 14 195.13 8 195.6670.42/56,25
17.11/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha259.80 16 196.24 6 202.2477.00/61,54
18.12/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc214.69 0 238.11 4 214.6989.45/71,43
19.13/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK215.55 6 239.57 2 221.5596.31/76,92
20.7/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK253.76 64 227.35 6 233.35108.11/86,31
21.8/ZMERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha260.95 60 227.40 52 279.40154.16/123,10
22.9/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc480.90 12 318.46 8 326.46201.22/160,70
23.10/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc384.73 64 416.57 60 448.73323.49/258,30
  KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSCAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
2 Dukla B.
Dukla B.
153.71 4 156.15 54 157.71 16
2.2/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
158.10 10 160.75 6 166.759.04/5,712
3.3/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
157.59 12 179.30 56 169.5911.88/7,58
4.4/ZSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
175.28 14 166.21 4 170.2112.50/7,97
5.1/ZMJIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
223.06 14 187.08 4 191.0833.37/21,26
6.5/ZSJINEK Hugo
ČMEJREK Cyril
2005
2004
USK Pha
USK Pha
212.12 60 186.12 10 196.1238.41/24,45
7.6/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
189.27 8 191.95 6 197.2739.56/25,14
8.7/ZSBÍZEK Marek
KUDRNA Josef
2005
2004
KK Brand
KK Brand
188.59 16 200.52 56 204.5946.88/29,73
9.2/ZMZACH Radovan
ŠTERCL Dominik
2005
2005
KK Brand
KK Brand
205.29 18 209.05 8 217.0559.34/37,62
10.8/ZSFENCL Jáchym
NĚMEC Radek
2003
2004
Pardub.
Pardub.
213.45 154 212.61 12 224.6166.90/42,41
11.3/ZMJAROŠ Michael
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
230.65 62 215.47 12 227.4769.76/44,20
12.9/ZSPECHÁČ Jonáš
JAHODA Jakub
2004
2004
USK Pha
USK Pha
222.96 16 217.72 12 229.7272.01/45,70
13.4/ZMCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
247.80 20 226.11 18 244.1186.40/54,80
14.5/ZMŠTYBNAR Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2005
2006
Olomouc
Olomouc
298.02 68 240.78 18 258.78101.07/64,10
15.6/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
259.55 112 335.77 12 347.77190.06/120,50

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc163.99 8 147.01 0 147.01 0
2.2/PZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice146.73 12 150.74 2 152.745.73/3,90
3.3/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc149.12 4 162.04 4 153.126.11/4,20
4.1/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami160.85 4 151.41 2 153.416.40/4,40
5.4/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí172.64 8 151.14 6 157.1410.13/6,90
6.2/PZZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn155.63 2 153.38 4 157.3810.37/7,10
7.3/PZZVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc175.34 0 170.50 0 170.5023.49/16,00
8.5/PZMVENC Ondřej 2007 KK Brand200.75 110 169.70 8 177.7030.69/20,90
9.4/PZZKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc178.83 6 174.74 6 180.7433.73/22,90
10.6/PZMWEISER Kryštof 2007 Litovel190.20 56 180.49 2 182.4935.48/24,10
11.5/PZZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná187.35 12 188.64 8 196.6449.63/33,80
12.6/PZZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc193.90 10 199.44 0 199.4452.43/35,70
13.7/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc198.86 4 189.64 54 202.8655.85/38,00
14.7/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno222.12 18 205.10 6 211.1064.09/43,60
15.8/PZZSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc208.06 8 221.57 10 216.0669.05/47,00
16.9/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc214.96 6 249.06 10 220.9673.95/50,30
17.8/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc214.23 12 206.45 56 226.2379.22/53,90
18.9/PZMŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc222.87 12 231.70 62 234.8787.86/59,80
19.10/PZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava237.09 58 233.16 6 239.1692.15/62,70
20.10/PZZJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná302.63 16 228.33 12 240.3393.32/63,50
21.11/PZMDO Tony 2008 Roudnice237.30 18 1.00 999 255.30108.29/73,70
22.11/PZZKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc245.94 12 1.00 999 257.94110.93/75,50
23.12/PZMFIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh213.01 56 276.04 4 269.01122.00/83,00
24.12/PZZJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná293.78 170 274.25 12 286.25139.24/94,70
25.13/PZMFABIAN František 2009 Tzunami300.90 20 281.92 14 295.92148.91/101,30
26.13/PZZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec334.15 114 321.39 10 331.39184.38/125,40
27.14/PZMPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha199.62 310 245.26 112 357.26210.25/143,00
28.15/PZMGEBAUER Filip 2007 KK Opava187.69 352 200.29 202 402.29255.28/173,60
29.16/PZMŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava236.10 358 221.94 258 479.94332.93/226,50
30.14/PZZKRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava478.91 58 493.46 14 507.46360.45/245,20
  BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁLENÍK Jan 2007 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha119.16 0 121.00 0 119.16 46
2.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc119.17 0 122.37 2 119.170.01/0,042
3.3/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha126.63 2 125.10 0 125.105.94/5,038
4.4/ZSURBAN Michal 2004 3+ Šumperk126.91 0 127.59 2 126.917.75/6,534
5.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha133.99 2 131.15 4 135.1515.99/13,430
6.5/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc135.60 0 135.43 0 135.4316.27/13,726
7.6/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB1.00 999 133.53 2 135.5316.37/13,725
8.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc136.62 0 135.70 2 136.6217.46/14,724
9.3/ZMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha136.99 6 136.59 2 138.5919.43/16,323
10.7/ZSHARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn140.23 0 150.99 0 140.2321.07/17,722
11.4/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc144.32 2 144.03 4 146.3227.16/22,821
12.8/ZSBEIER Matouš 2004 3+ Trutnov143.60 6 144.81 2 146.8127.65/23,220
13.5/ZMJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha142.97 4 141.15 6 146.9727.81/23,319
14.9/ZSMAREŠ Jakub 2003 3+ Č.Kruml.143.95 4 142.99 4 146.9927.83/23,418
15.10/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh143.42 6 145.14 2 147.1427.98/23,517
16.11/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm166.35 0 147.13 2 149.1329.97/25,216
17.12/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha147.58 6 147.78 2 149.7830.62/25,715
18.13/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn155.07 2 150.25 0 150.2531.09/26,114
19.14/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor157.69 4 149.16 2 151.1632.00/26,913
20.15/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB147.91 10 154.27 8 157.9138.75/32,512
21.16/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov154.04 6 165.47 6 160.0440.88/34,311
22.17/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn156.61 4 161.39 0 160.6141.45/34,810
23.6/ZMHEGER Jonáš 2006 3 KVS HK161.68 2 164.28 0 163.6844.52/37,49
24.7/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.164.74 6 163.17 2 165.1746.01/38,68
25.18/ZSPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha163.48 8 163.43 8 171.4352.27/43,97
26.19/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.183.98 8 169.01 4 173.0153.85/45,26
27.8/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha191.02 6 173.55 4 177.5558.39/49,05
28.9/ZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor191.66 2 182.03 0 182.0362.87/52,84
29.10/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc200.03 4 184.41 4 188.4169.25/58,13
30.20/ZSPECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha180.66 8 189.61 8 188.6669.50/58,32
31.11/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc189.65 4 187.12 4 191.1271.96/60,41
32.12/ZMJINEK Hugo 2005 USK Pha215.35 6 187.94 4 191.9472.78/61,10
33.13/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.195.71 8 192.00 0 192.0072.84/61,10
34.21/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.210.05 8 198.30 2 200.3081.14/68,10
35.22/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc1.00 999 198.86 2 200.8681.70/68,60
36.23/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc205.30 2 205.89 6 207.3088.14/74,00
37.14/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.262.00 56 256.49 2 258.49139.33/116,90
38.15/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc273.74 10 274.07 4 278.07158.91/133,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc117.16 0 116.86 0 116.86 77
2.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava119.26 4 120.87 4 123.266.40/5,573
3.3/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha124.49 0 128.20 6 124.497.63/6,569
4.4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc124.27 2 124.70 4 126.279.41/8,165
5.5/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha127.31 0 129.65 2 127.3110.45/8,961
6.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc125.73 4 127.68 6 129.7312.87/11,057
7.2/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB128.78 2 130.41 2 130.7813.92/11,953
8.6/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB131.71 0 136.86 6 131.7114.85/12,749
9.7/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha129.38 8 131.95 2 133.9517.09/14,645
10.8/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa150.53 6 130.57 4 134.5717.71/15,241
11.9/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy132.42 4 135.72 0 135.7218.86/16,137
12.10/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3+ Olomouc130.11 6 133.19 4 136.1119.25/16,533
13.11/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.135.90 2 136.63 2 137.9021.04/18,029
14.3/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc139.81 6 137.27 2 139.2722.41/19,228
15.12/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha137.29 2 136.67 6 139.2922.43/19,227
16.4/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3+ Olomouc136.69 4 139.11 2 140.6923.83/20,426
17.5/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky136.79 4 139.72 4 140.7923.93/20,525
18.13/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.139.49 2 147.99 0 141.4924.63/21,124
19.14/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy140.36 14 137.98 6 143.9827.12/23,223
20.15/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa140.38 4 143.86 4 144.3827.52/23,522
21.6/ZMJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc142.49 2 144.47 2 144.4927.63/23,621
22.16/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK143.06 4 148.06 6 147.0630.20/25,820
23.7/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha145.03 4 143.22 4 147.2230.36/26,019
24.8/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn145.61 2 148.78 4 147.6130.75/26,318
25.9/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha182.49 8 151.40 2 153.4036.54/31,317
26.17/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc153.28 2 169.40 2 155.2838.42/32,916
27.10/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice152.59 4 158.35 2 156.5939.73/34,015
28.18/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3 Tzunami157.34 4 156.04 2 158.0441.18/35,214
29.11/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava154.33 4 157.09 8 158.3341.47/35,513
30.12/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK163.43 4 152.26 8 160.2643.40/37,112
31.19/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc157.72 12 158.51 2 160.5143.65/37,411
32.13/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy195.45 6 155.18 6 161.1844.32/37,910
33.14/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná161.48 6 160.67 6 166.6749.81/42,69
34.15/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno168.32 0 184.51 4 168.3251.46/44,08
35.16/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc174.66 2 171.92 6 176.6659.80/51,27
36.17/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc231.73 8 177.12 0 177.1260.26/51,66
37.18/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha178.20 4 176.68 6 182.2065.34/55,95
38.20/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor174.83 8 207.27 4 182.8365.97/56,54
39.19/ZMŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh208.54 0 184.36 2 186.3669.50/59,53
40.21/ZSPEŠKOVÁ Nikola 2004 VS Tábor197.69 10 183.23 4 187.2370.37/60,22
41.20/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 3 VS Desná191.47 8 189.42 2 191.4274.56/63,81
42.22/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha179.74 12 187.48 6 191.7474.88/64,10
43.21/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor204.87 10 195.56 2 197.5680.70/69,10
44.22/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto230.72 58 232.19 2 234.19117.33/100,40
45.23/ZMBITTOVÁ Luisa 2006 KK Opava147.52 202 4.00 999 349.52232.66/199,10
46.23/ZSŠEVČÍKOVÁ Anastáziw 2004 KK Opava138.53 460 1.00 999 598.53481.67/412,20
  KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSBERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
158.66 8 155.23 8 163.23 4
2.2/ZSSTANOVSKÝ Jakub
TESAŘOVÁ Hana
2004
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
172.72 22 165.49 12 177.4914.26/8,73
3.3/ZSČERVENKOVÁ Vanessa
ONDRUŠ Mikuláš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
176.57 6 171.89 10 181.8918.66/11,42
4.1/ZMČERVENKOVÁ Amélie
ONDRUŠ Mario
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
182.10 6 216.55 10 188.1024.87/15,21

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZRETEK Toman 2007 Olomouc201.89 2 224.15 2 203.89 0
2.2/PZRETEK Václav 2007 Olomouc196.62 8 203.69 4 204.620.73/0,40
3.3/PZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami203.93 4 209.65 2 207.934.04/2,00
4.4/PZNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc269.81 2 283.46 2 271.8167.92/33,30
5.5/PZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc266.78 102 275.40 52 327.40123.51/60,60
6.6/PZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc270.63 106 305.20 108 376.63172.74/84,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3