vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Chrudimce

02.06.2017   Řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: ods  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.00:59,40 29
2. RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.00:59,500.10/0,221
3. ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:00,501.10/1,913
4. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.01:01,402.00/3,45
5. ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.01:31,2031.80/53,54
6. PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.01:24,6025.20/42,43
7. REICHL Jakub 2003 Pardub.01:29,3029.90/50,32
8. VESELÝ Ondřej 2004 Pardub.01:29,4030.00/50,51
9. PILAŘ Jan 2004 Pardub.01:34,5035.10/59,10
10. VORAL David 2005 Pardub.01:35,7036.30/61,10
11. ŘEHOŘ Jonáš 2002 Pardub.01:35,8036.40/61,30
12. ZEMEN Tomáš 2001 Pardub.01:37,4038.00/64,00
13. ŠKOLOUDÍK Václav 2002 Pardub.01:39,5040.10/67,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.01:05,20 4
2. ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto01:10,205.00/7,73
3. KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub.01:18,9013.70/21,02
4. KOTĚROVÁ Terezka 2002 Pardub.01:24,7019.50/29,91
5. NEKVINDOVÁ Anna 2006 Pardub.01:25,9020.70/31,70
6. DUCHÁČOVÁ Klára 2003 Pardub.01:32,8027.60/42,30
7. DRÁŠILOVÁ Karolína 2002 Pardub.01:35,8030.60/46,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FENCL Jáchym
PLÁŠIL Hynek
2003
2006
Pardub.
Pardub.
01:18,90 2
2. VORAL David
JENČEK Michal
2005
2002
Pardub.
Pardub.
01:20,101.20/1,51
3. PILAŘ Jan
PILAŘ Vít
2004
2006
Pardub.
Pardub.
01:28,9010.00/12,70
4. ZEMEN Tomáš
MAKAROV Lukáš
2001
2006
Pardub.
Pardub.
01:25,907.00/8,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto00:45,10 31
2. VENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto00:47,202.10/4,723
3. OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:47,102.00/4,415
4. KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:48,603.50/7,811
5. VRBATA Jaroslav 1975 Pardub.00:50,205.10/11,37
6. NOVOTNÝ Tomáš 1978 3 Pardub.00:51,306.20/13,76
7. SKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.01:06,1021.00/46,65
8. ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.01:02,4017.30/38,44
9. VESELÝ Ondřej 2004 Pardub.01:02,8017.70/39,23
10. NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.01:03,2018.10/40,12
11. FENCL Jáchym 2003 Pardub.01:03,4018.30/40,61
12. JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.01:08,9023.80/52,80
13. PILAŘ Jan 2004 Pardub.01:12,8027.70/61,40
14. PILAŘ Vít 2006 Pardub.01:13,8028.70/63,60
15. ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto01:23,1038.00/84,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3