vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje

28.05.2017   Viz. závod č.66
ředitel: Tomáš Palouda   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel13:44,70 45
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.13:49,304.60/0,637
3. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.13:55,1010.40/1,329
4. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.14:07,0022.30/2,721
5.1/DMKLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.14:18,0033.30/4,013
6.1/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.14:55,5070.80/8,65
7.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.15:31,10106.40/12,91
  ŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.13:14,80 27
2.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.14:23,8069.00/8,719
3.1/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav14:29,2074.40/9,415
4.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.14:41,6086.80/10,911
5.3/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav15:17,90123.10/15,57
6.2/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel15:31,00136.20/17,13
7.4/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.16:10,60175.80/22,12
8.1/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.16:29,30194.50/24,51
  MANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.DNS 0
  BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz12:43,60 30
2.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně12:55,0011.40/1,522
3.1/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz13:30,2046.60/6,118
4.2/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.13:59,7076.10/10,014
6.2/VKRESL Ladislav 1972 3 Č.Kruml.14:26,80103.20/13,510
7.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.14:49,30125.70/16,56
8.3/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.15:06,30142.70/18,75
9.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.15:09,20145.60/19,14
10.4/DMMALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml.16:24,00220.40/28,93
11.2/ZMMÍKA Hynek 2006 Soběslav17:09,60266.00/34,82
12.3/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav17:22,70279.10/36,61
13.4/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.18:26,30342.70/44,90
14.5/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.18:37,70354.10/46,40
15.6/ZMKREMLA Jakub 2006 Soběslav19:35,40411.80/53,90
16.7/ZMPINC Tadeáš 2006 Soběslav21:06,50502.90/65,90
  KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav19:45,60 0
2.2/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav20:46,8061.20/5,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PALOUDOVÁ Karolína
ŠVADLENA Václav
2000
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:08,10 29
2.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
1 Č.Kruml.
Litovel
14:14,506.40/0,821
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka
JIRKA David
1989
1985
1 VS Tábor
Č.Kruml.
14:40,4032.30/3,813
4.1/VSKUBEŠ Vladimír
LAGNEROVÁ Jana
1961
1959
3 VS Tábor
Soběslav
15:14,3066.20/7,85
5.1/VMŠMACHOVÁ Hana
NOVOSAD Lukáš
1974
1976
Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:15,2067.10/7,94
6.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina
MAREŠ Jakub
2004
2003
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:23,9075.80/8,93
7.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:34,2086.10/10,22
8.2/VMPALOUDA Tomáš
VAŇKOVÁ Gabriela
1969
1974
Č.Kruml.
Litovel
15:51,00102.90/12,11
9.1/ZMKLEINOVÁ Štěpánka
VEJNAR Samuel
2005
2005
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:34,60146.50/17,30
  KOUDELKA Samson
VAŇKOVÁ Michaela
2002
2000
Č.Kruml.
Litovel
DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3