vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix

27.05.2017   Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s
ředitel: Tomáš Palouda   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel13:41,10 45
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.13:47,706.60/0,837
3. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.13:51,5010.40/1,329
4. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.14:12,0030.90/3,821
5.1/DMKLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.14:19,2038.10/4,613
6.1/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.14:25,9044.80/5,55
7.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.15:33,60112.50/13,71
  ŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.13:20,90 28
2.1/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav14:33,1072.20/9,020
3.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.14:42,6081.70/10,216
4.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.14:44,4083.50/10,412
5.3/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav15:02,80101.90/12,78
6.2/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel15:30,50129.60/16,24
7.1/DMBAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.15:42,80141.90/17,73
8.4/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.15:51,60150.70/18,82
9.1/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.16:00,70159.80/20,01
10.3/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.16:45,00204.10/25,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz12:30,60 25
2.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně13:13,3042.70/5,717
3.1/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz13:48,4077.80/10,413
4.2/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.14:15,10104.50/13,99
6.3/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.14:59,60149.00/19,95
7.4/DMKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.15:04,60154.00/20,54
8.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.15:18,20167.60/22,33
9.2/ZMMÍKA Hynek 2006 Soběslav18:13,00342.40/45,62
10.3/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.19:01,90391.30/52,11
11.4/ZMKREMLA Jakub 2006 Soběslav19:50,10439.50/58,60
12.5/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.19:57,60447.00/59,60
13.6/ZMPINC Tadeáš 2006 Soběslav21:09,70519.10/69,20
  GROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.DNS 0
  KRESL Ladislav 1972 3 Č.Kruml.DNS 0
  MALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml.DNS 0
  SLADOVNÍK Jakub 2006 SoběslavDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav22:32,90 0
2.2/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav27:19,10286.20/21,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PALOUDOVÁ Karolína
ŠVADLENA Václav
2000
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:01,80 29
2.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
1 Č.Kruml.
Litovel
14:18,0016.20/1,921
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka
JIRKA David
1989
1985
1 VS Tábor
Č.Kruml.
15:00,3058.50/6,913
4.1/VMŠMACHOVÁ Hana
NOVOSAD Lukáš
1974
1976
Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:12,2070.40/8,45
5.1/VSKUBEŠ Vladimír
LAGNEROVÁ Jana
1961
1959
3 VS Tábor
Soběslav
15:16,8075.00/8,94
6.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina
MAREŠ Jakub
2004
2003
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:31,2089.40/10,63
8.1/DMBAUEROVÁ Markéta
ONDŘICH Václav
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:18,20136.40/16,22
9.2/VMPALOUDA Tomáš
VAŇKOVÁ Gabriela
1969
1974
Č.Kruml.
Litovel
16:23,40141.60/16,81
10.1/ZMKLEINOVÁ Štěpánka
VEJNAR Samuel
2005
2005
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:31,50149.70/17,80
11.1/DSKOUDELKA Samson
VAŇKOVÁ Michaela
2002
2000
Č.Kruml.
Litovel
17:30,10208.30/24,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3