vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

8. Český pohár ve sprintu v Roudnici

21.05.2017   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Michal Šrámek   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:47,37 00:46,74 00:46,74 75/142/0
2.1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:46,93 00:47,28 00:47,280.54/1,268/130/0
3. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.00:48,50 00:47,55 00:47,550.81/1,762/118/0
4. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno00:47,66 00:48,41 00:48,411.67/3,657/0/68
5.2/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:48,03 00:48,78 00:48,782.04/4,453/0/56
6. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:49,63 00:49,06 00:49,062.32/5,049/106/0
7.3/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:48,83 00:49,37 00:49,372.63/5,646/0/44
8. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:49,06 00:52,02 00:52,025.28/11,343/94/0
9. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:54,19 00:50,22 00:50,223.48/7,440/82/0
10.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:50,21 00:50,50 00:50,503.76/8,037/70/0
11.1/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:51,27 00:50,68 00:50,683.94/8,435/58/0
12.1/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.00:53,62 00:51,39 00:51,394.65/9,933/46/0
13.4/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel00:53,03 00:51,40 00:51,404.66/10,031/0/32
14.2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.00:52,08 00:51,55 00:51,554.81/10,329/34/0
15. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.00:52,87 00:51,68 00:51,684.94/10,627/22/0
16.5/U23JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha00:51,66 00:52,06 00:52,065.32/11,425/10/0
17.2/VMCHOD David 1982 Blovice00:54,30 00:52,51 00:52,515.77/12,323/4/0
18.3/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.00:58,80 00:53,49 00:53,496.75/14,421/3/0
19.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:56,10 00:54,34 00:54,347.60/16,319/0/20
20.2/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 Litovel00:54,97 00:54,56 00:54,567.83/16,817/0/14
21.2/DMKLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.00:56,57 00:54,77 00:54,778.03/17,215/2/0
22.6/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk01:05,09 00:56,81 00:56,8110.07/21,514/0/8
23.3/VREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno01:01,37 00:58,73 00:58,7311.99/25,713/0/2
24.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.01:03,09 01:00,01 01:00,0113.27/28,412/1/0
25.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc01:01,56 01:00,77 01:00,7714.03/30,011/0/1
26.3/ZSBEIER Matouš 2004 3 Trutnov01:12,08 01:19,31 01:19,3132.57/69,710/0/0
27.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc01:45,01 01:45,23 01:45,2358.49/125,19/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno00:49,83 00:48,13 00:48,13 75/0/122
2.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel00:49,71 00:48,69 00:48,690.56/1,268/0/110
3.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha00:51,72 00:48,89 00:48,890.76/1,662/73/0
4.2/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Loko Plz00:52,17 00:50,05 00:50,051.92/4,057/61/0
5.2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:55,82 00:50,09 00:50,091.96/4,153/0/98
6.2/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno00:49,87 00:50,14 00:50,142.01/4,249/0/86
7.3/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel00:50,27 00:50,97 00:50,972.84/5,946/0/74
8.3/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:51,72 00:52,95 00:52,954.82/10,043/49/0
9.4/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:52,49 00:51,31 00:51,313.18/6,640/0/62
10.3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:54,20 00:52,25 00:52,254.12/8,637/37/0
11.4/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.00:55,48 00:54,44 00:54,446.31/13,135/25/0
12.5/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.00:56,32 00:54,83 00:54,836.70/13,933/19/0
13.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:54,20 00:55,03 00:55,036.90/14,331/0/50
14.5/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel00:57,64 00:55,12 00:55,126.99/14,529/0/38
15.6/U23COLLIN Georgina 1997 AUS00:59,02 00:55,86 00:55,867.73/16,10/0/0
16.7/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand00:56,06 00:56,24 00:56,248.11/16,927/13/0
17.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:56,90 00:56,34 00:56,348.21/17,125/0/32
18.6/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand00:58,56 00:57,55 00:57,559.42/19,623/7/0
19.4/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno00:58,42 00:57,78 00:57,789.65/20,021/0/26
20. POLÍVKOVÁ Hana 1989 Blovice00:55,72 00:58,52 00:58,5210.39/21,619/1/0
21.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc01:02,17 00:59,44 00:59,4411.31/23,517/0/20
22.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.00:00,00 01:01,40 01:01,4013.27/27,615/0/0
23.5/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí01:28,20 01:02,06 01:02,0613.93/28,914/0/14
24.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc01:07,80 01:04,64 01:04,6416.51/34,313/0/8
25.3/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc01:06,32 01:06,53 01:06,5318.40/38,212/0/2
26.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:54,21 01:28,11 01:28,1139.98/83,111/0/1
  VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. FRANČEŠKIN Maks 1993 SLO00:45,25 00:43,28 00:43,28 0/0/0
2. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc00:42,97 00:43,67 00:43,670.38/0,975/0/136
3. HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:44,74 00:43,84 00:43,840.55/1,368/0/124
4.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha00:45,05 00:44,06 00:44,060.77/1,862/155/0
5.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.00:44,43 00:44,59 00:44,591.30/3,057/143/0
6.2/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:44,85 00:44,86 00:44,861.57/3,653/0/112
7.3/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:45,40 00:45,33 00:45,332.04/4,749/131/0
8.1/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice00:46,80 00:45,59 00:45,592.30/5,346/119/0
9.2/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:45,55 00:46,75 00:46,753.46/8,043/107/0
10.4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:45,73 00:47,31 00:47,314.02/9,340/0/100
11.3/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:48,57 00:48,79 00:48,795.50/12,737/95/0
12.1/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha00:49,45 00:46,73 00:46,733.44/7,935/83/0
13.5/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:53,32 00:46,93 00:46,933.64/8,433/0/88
14.2/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov00:50,27 00:47,30 00:47,304.01/9,331/71/0
15.4/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.00:48,23 00:47,50 00:47,504.21/9,729/59/0
16.2/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:50,28 00:47,54 00:47,544.25/9,827/0/76
17.6/U23SMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha00:53,11 00:48,03 00:48,034.74/10,925/47/0
18.5/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov00:49,09 00:48,06 00:48,064.77/11,023/35/0
19.6/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto00:47,89 00:48,14 00:48,144.85/11,221/29/0
20.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc00:49,01 00:48,34 00:48,345.05/11,719/0/70
21.7/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:50,63 00:49,04 00:49,045.75/13,317/23/0
22.8/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:47,54 00:49,25 00:49,255.96/13,815/0/64
23.3/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:49,41 00:49,66 00:49,666.37/14,714/0/58
24.3/VMTŮMA Jan 1979 3 SKVeselí00:49,66 00:50,56 00:50,567.27/16,813/0/52
25.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc00:52,28 00:51,24 00:51,247.95/18,412/0/46
26.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:53,81 00:51,31 00:51,318.02/18,511/17/0
27.4/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.01:13,06 00:52,28 00:52,289.00/20,810/11/0
28.5/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:52,51 00:52,52 00:52,529.23/21,39/5/0
29.6/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc01:02,56 00:52,56 00:52,569.28/21,48/0/40
30.9/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:50,72 00:52,78 00:52,789.49/21,97/0/34
31.7/DMWALTER David 2001 2 Šumperk00:54,33 00:53,05 00:53,059.76/22,56/0/28
32.2/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno01:00,40 00:54,42 00:54,4211.13/25,75/0/22
33.8/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc01:01,74 00:54,67 00:54,6711.38/26,34/0/16
34.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:53,76 00:54,91 00:54,9111.62/26,83/0/10
35.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc00:57,18 00:54,94 00:54,9411.65/26,92/0/9
36.3/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa00:58,09 00:55,50 00:55,5012.21/28,21/4/0
37.9/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto00:52,39 00:55,55 00:55,5512.26/28,30/3/0
38.3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc00:54,69 00:55,82 00:55,8212.53/28,90/0/8
39.4/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc00:55,13 00:57,21 00:57,2113.92/32,20/0/7
40.10/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov00:57,81 00:58,72 00:58,7215.43/35,60/2/0
41.2/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov01:06,02 01:02,81 01:02,8119.52/45,10/1/0
42.5/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž01:17,14 01:06,05 01:06,0522.76/52,60/0/6
43.3/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc01:13,44 01:06,99 01:06,9923.70/54,70/0/5
44. CINKO Radek 1993 3 Pardub.00:57,40 01:08,25 01:08,2524.96/57,70/0/0
45.4/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel01:05,65 01:09,52 01:09,5226.23/60,60/0/4
46.6/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel00:00,00 01:17,70 01:17,7034.41/79,50/0/3
47.11/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž01:21,95 02:09,81 02:09,8186.52/199,90/0/2
  NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  ŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel00:00,00 00:00,00 DNF 0/0/0
  HILGERT Luboš 1986 Dukla B.00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno00:54,49 00:54,15 00:54,15 75/0/50
2.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno01:00,12 00:57,47 00:57,473.32/6,168/0/38
3. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.00:59,64 00:57,73 00:57,733.58/6,662/31/0
4.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno00:55,44 01:04,49 01:04,4910.34/19,157/0/26
5.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.01:00,65 00:59,23 00:59,235.08/9,453/19/0
6.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc01:02,25 01:02,19 01:02,198.04/14,849/0/20
7.2/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí01:09,98 01:03,76 01:03,769.61/17,746/0/14
8.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc01:17,52 01:06,31 01:06,3112.16/22,543/0/8
9.2/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.01:06,59 01:07,54 01:07,5413.39/24,740/7/0
10.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc01:11,45 01:11,27 01:11,2717.12/31,637/0/2
11.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno01:16,36 01:20,99 01:20,9926.84/49,635/0/1
12.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.01:09,52 01:25,38 01:25,3831.23/57,733/1/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:46,48 00:45,52 00:45,52 75/0/67
2. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:47,08 00:47,13 00:47,131.61/3,568/103/0
3. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
00:49,62 00:47,53 00:47,532.01/4,462/91/0
4. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:48,81 00:48,65 00:48,653.13/6,957/79/0
5.1/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:49,26 00:49,40 00:49,403.88/8,553/0/55
6.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Olomouc
00:49,04 00:49,64 00:49,644.12/9,149/67/43
7. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:48,26 00:50,14 00:50,144.62/10,146/55/0
8. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:53,22 00:50,89 00:50,895.37/11,843/43/0
9.2/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
00:51,10 00:49,54 00:49,544.02/8,840/0/31
10.3/U23ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:50,34 00:49,96 00:49,964.44/9,837/31/0
11.4/U23JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
Boh.Pha
Boh.Pha
00:50,83 00:50,21 00:50,214.69/10,335/19/0
12.1/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:06,79 00:52,87 00:52,877.35/16,133/0/19
13.1/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:51,55 00:53,12 00:53,127.60/16,731/0/7
14.1/VSCHLOUBA Luboš
MATULA Zdeněk
1959
1955
Boh.Pha
Tesla Bo
00:53,88 00:53,65 00:53,658.13/17,929/7/1
15.5/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
00:54,31 00:53,80 00:53,808.28/18,227/1/0
16.2/DMKLEIN Pavel
ONDŘICH Václav
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:54,16 00:55,26 00:55,269.74/21,425/0/0
17. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:51,04 00:59,00 00:59,0013.48/29,623/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3