vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

7. Český pohár ve sprintu v Roudnici

20.05.2017   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Michal Šrámek   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:47,24 00:46,23 00:46,23 75/142/0
2.1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:47,54 00:46,62 00:46,620.39/0,868/130/0
3.2/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:56,92 00:47,54 00:47,541.31/2,862/0/68
4. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno00:49,17 00:47,75 00:47,751.52/3,357/0/56
5.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:49,38 00:48,36 00:48,362.13/4,653/118/0
6.1/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.00:51,39 00:48,97 00:48,972.74/5,949/106/0
7. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:50,47 00:50,50 00:50,504.27/9,246/94/0
8. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.00:46,30 01:08,44 01:08,4422.21/48,043/82/0
9.3/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:52,64 00:49,02 00:49,022.79/6,040/0/44
10. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:51,94 00:49,69 00:49,693.46/7,537/70/0
11.4/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel00:51,98 00:50,54 00:50,544.31/9,335/0/32
12. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:51,13 00:50,57 00:50,574.35/9,433/58/0
13.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.00:53,63 00:51,42 00:51,425.19/11,231/46/0
14.1/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:51,72 00:51,90 00:51,905.67/12,329/34/0
15.2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.00:58,05 00:52,03 00:52,035.80/12,527/22/0
16.1/DMKLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.00:59,27 00:52,42 00:52,426.19/13,425/10/0
17.3/VMCHOD David 1982 Blovice00:52,82 00:52,89 00:52,896.66/14,423/4/0
18.2/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:56,13 00:54,92 00:54,928.69/18,821/0/20
19.5/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk01:01,70 00:58,11 00:58,1111.88/25,719/0/14
20.1/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc01:07,63 00:59,52 00:59,5213.29/28,717/0/8
21.2/ZSBEIER Matouš 2004 3 Trutnov01:14,50 01:07,45 01:07,4521.22/45,915/3/0
22. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.00:53,68 01:10,80 01:10,8024.57/53,114/2/0
23.2/VREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno00:59,08 01:17,93 01:17,9331.70/68,613/0/2
24.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc01:44,99 01:54,88 01:54,8868.65/148,512/0/1
  JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha00:51,35 00:00,00 DNS 11/1/0
  HOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 Litovel00:55,53 00:00,00 DNS 10/0/0
  MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.01:00,00 00:00,00 DNF 9/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno00:49,16 00:48,86 00:48,86 75/0/123
2.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno00:51,23 00:48,96 00:48,960.10/0,268/0/111
3.1/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:51,91 00:49,31 00:49,310.45/0,962/0/99
4.2/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Loko Plz00:50,82 00:49,44 00:49,440.58/1,257/73/0
5.2/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha00:50,37 00:49,51 00:49,510.65/1,353/61/0
6.3/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel00:55,01 00:49,64 00:49,640.78/1,649/0/87
7.2/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel00:51,31 00:51,04 00:51,042.18/4,546/0/75
8.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:52,49 00:52,21 00:52,213.35/6,943/0/63
9.4/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:52,05 00:52,08 00:52,083.22/6,640/49/0
10.3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:55,00 00:52,20 00:52,203.34/6,837/37/0
11.1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:54,34 00:52,89 00:52,894.03/8,235/0/51
12.5/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel00:55,36 00:52,93 00:52,934.07/8,333/0/39
13.4/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.00:56,21 00:53,90 00:53,905.04/10,331/25/0
14.2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:54,65 00:54,12 00:54,125.26/10,829/0/33
15.5/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.00:56,36 00:54,18 00:54,185.32/10,927/19/0
16. POLÍVKOVÁ Hana 1989 Blovice00:58,32 00:54,85 00:54,855.99/12,325/13/0
17.4/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí00:56,04 00:54,88 00:54,886.02/12,323/0/27
18.6/U23COLLIN Georgina 1997 AUS00:59,01 00:55,34 00:55,346.48/13,30/0/0
19.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc01:01,32 00:57,25 00:57,258.39/17,221/0/21
20.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:55,24 00:58,27 00:58,279.41/19,319/0/15
21.6/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand00:59,07 01:00,00 01:00,0011.14/22,817/7/0
22.7/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel00:00,00 01:01,26 01:01,2612.40/25,415/0/9
23.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.01:02,70 01:02,09 01:02,0913.23/27,114/1/0
24.7/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand00:58,35 01:06,69 01:06,6917.83/36,513/0/0
25.5/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno00:57,20 01:07,66 01:07,6618.80/38,512/0/3
26.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc01:12,48 01:11,01 01:11,0122.15/45,311/0/2
27.3/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc01:07,03 01:13,10 01:13,1024.24/49,610/0/1

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc00:45,22 00:42,95 00:42,95 75/0/136
2. FRANČEŠKIN Maks 1993 SLO00:43,77 00:43,22 00:43,220.27/0,60/0/0
3.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha00:43,35 00:43,31 00:43,310.36/0,868/168/0
4.2/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:46,26 00:44,28 00:44,281.34/3,162/156/0
5.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.00:44,72 00:44,56 00:44,561.62/3,857/144/0
6. HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:45,27 00:44,71 00:44,711.76/4,153/0/124
7.3/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:46,16 00:45,03 00:45,032.08/4,849/0/112
8.4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:46,01 00:46,22 00:46,223.27/7,646/0/100
9.1/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice00:46,92 00:46,47 00:46,473.52/8,243/132/0
10.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:45,54 00:46,79 00:46,793.84/8,940/120/0
11.3/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:45,86 00:47,38 00:47,384.43/10,337/108/0
12.5/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:46,66 00:47,02 00:47,024.07/9,535/0/88
13.4/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto00:50,76 00:47,34 00:47,344.39/10,233/96/0
14.1/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:51,01 00:47,42 00:47,424.47/10,431/0/76
15.5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc01:05,12 00:47,56 00:47,564.62/10,829/0/70
16.2/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov00:48,91 00:47,65 00:47,654.70/10,927/84/0
17. HILGERT Luboš 1986 Dukla B.00:49,15 00:48,07 00:48,075.12/11,925/72/0
18.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc00:50,48 00:48,13 00:48,135.18/12,123/0/64
19.6/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov00:49,06 00:48,16 00:48,165.21/12,121/60/0
20.7/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.00:46,92 00:48,30 00:48,305.35/12,519/48/0
21.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc01:15,72 00:49,18 00:49,186.23/14,517/0/58
22.6/U23SMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha00:47,78 00:49,27 00:49,276.32/14,715/36/0
23.8/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:49,91 00:49,43 00:49,436.48/15,114/30/0
24.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:51,35 00:49,85 00:49,856.90/16,113/24/0
25.3/VMTŮMA Jan 1979 3 SKVeselí00:49,57 00:49,87 00:49,876.92/16,112/0/52
26.2/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha00:48,91 00:49,94 00:49,946.99/16,311/18/0
27.3/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc00:51,78 00:51,37 00:51,378.42/19,610/0/46
28.4/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto00:52,47 00:51,43 00:51,438.48/19,79/12/0
29.7/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov00:47,80 00:51,54 00:51,548.59/20,08/6/0
30.2/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc00:54,38 00:52,35 00:52,359.40/21,97/0/40
31.5/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.00:51,64 00:52,38 00:52,389.43/22,06/5/0
32. CINKO Radek 1993 3 Pardub.00:53,56 00:52,52 00:52,529.57/22,35/4/0
33.6/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc01:04,26 00:52,73 00:52,739.78/22,84/0/34
34.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc00:51,95 00:53,01 00:53,0110.06/23,43/0/28
35.9/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:52,00 00:53,05 00:53,0510.10/23,52/0/22
36.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:53,00 00:54,06 00:54,0611.11/25,91/0/16
37.3/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc00:54,96 00:54,32 00:54,3211.37/26,50/0/10
38.4/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:53,71 00:54,56 00:54,5611.61/27,00/0/9
39.7/DMWALTER David 2001 2 Šumperk00:54,81 00:55,93 00:55,9312.98/30,20/0/8
40.8/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž00:54,18 00:56,42 00:56,4213.47/31,40/0/7
41.9/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:55,25 00:56,59 00:56,5913.64/31,80/3/0
42.3/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa01:02,61 00:57,20 00:57,2014.25/33,20/2/0
43.10/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov00:56,25 00:59,38 00:59,3816.43/38,30/1/0
44.5/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž01:23,89 00:59,77 00:59,7716.82/39,20/0/6
45.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc01:02,70 01:01,52 01:01,5218.57/43,20/0/5
46.6/ZSŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel01:09,30 01:02,91 01:02,9119.96/46,50/0/4
47.7/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:37,90 01:04,36 01:04,3621.41/49,80/0/3
48.11/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:49,06 01:04,65 01:04,6521.70/50,50/0/2
49.3/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov01:06,17 01:13,87 01:13,8730.92/72,00/0/0
  PAPULA Jan 2005 3 Litovel01:07,73 00:00,00 DNF 0/0/1

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno00:52,85 00:53,40 00:53,40 75/0/50
2. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.00:58,71 00:59,56 00:59,566.16/11,568/31/0
3.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno01:04,28 01:00,01 01:00,016.61/12,462/0/38
  SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno00:55,08 00:00,00 DNF 57/0/26
5.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc01:01,31 00:59,63 00:59,636.23/11,753/0/20
6.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.01:01,76 01:01,37 01:01,377.97/14,949/19/0
7.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc01:25,27 01:05,93 01:05,9312.53/23,546/0/14
8.2/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.00:00,00 01:06,77 01:06,7713.37/25,043/7/0
9.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.00:00,00 01:08,18 01:08,1814.78/27,740/1/0
10.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc01:11,64 01:08,49 01:08,4915.09/28,337/0/8
11.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno00:00,00 01:54,64 01:54,6461.24/114,735/0/2
  KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
00:47,07 00:46,80 00:46,80 75/103/0
2. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:47,14 00:47,05 00:47,050.25/0,568/0/67
3. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:47,60 00:47,14 00:47,140.34/0,762/91/0
4. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:46,85 00:47,83 00:47,831.03/2,257/79/0
5.1/U23ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:49,43 00:48,57 00:48,571.78/3,853/67/0
6.2/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
00:50,21 00:48,62 00:48,621.82/3,949/0/55
7. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:47,96 00:49,76 00:49,762.96/6,346/55/0
8.3/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Olomouc
00:48,70 00:50,39 00:50,393.59/7,743/43/43
9. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:51,00 00:49,14 00:49,142.34/5,040/31/0
10.1/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:50,08 00:50,28 00:50,283.48/7,437/0/31
11. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:51,35 00:50,40 00:50,403.60/7,735/19/0
12.4/U23JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
Boh.Pha
Boh.Pha
00:50,85 00:50,63 00:50,633.83/8,233/7/0
13.1/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:51,20 00:51,56 00:51,564.77/10,231/0/19
14.1/VSCHLOUBA Luboš
MATULA Zdeněk
1959
1955
Boh.Pha
Tesla Bo
00:53,34 00:52,02 00:52,025.22/11,229/1/7
15.1/DMKLEIN Pavel
ONDŘICH Václav
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:21,39 00:54,68 00:54,687.88/16,827/0/0
16.5/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
00:54,73 00:55,63 00:55,638.83/18,925/0/1
17.2/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:55,01 00:56,52 00:56,529.72/20,823/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3