vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Down-Town-slalom

28.05.2017   viz. závod č.70
ředitel: Tomáš Palouda   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor120.20 0 122.30 0 122.30 0
2.2/PZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně136.70 0 152.50 6 158.5036.20/29,60
3.1/PZZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB149.00 4 137.90 0 137.9015.60/12,80
4.3/PZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.136.80 8 150.30 4 154.3032.00/26,20
5.4/PZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice160.10 6 189.30 8 197.3075.00/61,30
6.5/PZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.166.70 0 175.00 54 229.00106.70/87,20
7.6/PZMHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak174.50 6 168.30 4 172.3050.00/40,90
8.7/PZMŠKOP Jan 2007 Ot.Strak165.10 16 168.90 56 224.90102.60/83,90
9.8/PZMPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec169.40 58 154.20 58 212.2089.90/73,50
10.2/PZZLEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus183.50 56 186.40 60 246.40124.10/101,50
  BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOLF Marek 2007 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.131.50 0 4.00 999 999.00 3
2.2/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.161.10 4 138.70 0 138.70 2
  KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.140.40 4 4.00 999 999.00 1
  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.221.30 10 4.00 999 999.00 0
  ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.106.80 0 103.70 2 105.70 32
2.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice116.50 0 112.80 0 112.807.10/6,728
3.2/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek116.30 0 114.70 2 116.7011.00/10,424
4.1/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 3+ Č.Kruml.124.00 6 114.60 2 116.6010.90/10,320
5.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel114.10 4 129.10 10 139.1033.40/31,616
6.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor120.30 4 114.40 4 118.4012.70/12,012
7.1/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB119.90 2 117.60 2 119.6013.90/13,28
8.2/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB116.50 4 113.70 6 119.7014.00/13,27
9.1/DMKLÍMA Vojtěch 2002 3+ Č.Kruml.117.10 6 115.90 4 119.9014.20/13,46
10.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor125.00 2 120.10 0 120.1014.40/13,65
11.3/ZSMAREŠ Jakub 2003 3+ Č.Kruml.118.90 8 120.30 2 122.3016.60/15,74
12.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor122.70 2 124.00 2 126.0020.30/19,23
13. ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml.148.40 4 129.40 4 133.4027.70/26,22
14. VADLEJCH Jan 1989 3+ SKVS ČB132.00 6 130.10 4 134.1028.40/26,91
15. JIRKA David 1985 Č.Kruml.143.00 52 130.60 4 134.6028.90/27,30
16.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.149.40 2 144.50 0 144.5038.80/36,70
17.4/ZSPUTZER Hynek 2003 SKVS ČB177.80 56 192.30 6 198.3092.60/87,60
18.1/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice4.00 999 199.40 10 209.40103.70/98,10
  ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Karolína
PALOUDOVÁ Anežka
2000
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
129.50 2 130.60 6 136.60 7
2. NOVOSAD Lukáš
NOVOSAD Jonáš
1976
2006
Č.Kruml.
Č.Kruml.
129.20 4 136.00 8 144.007.40/5,43
3. JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
Č.Kruml.
Č.Kruml.
141.80 56 146.10 4 150.1013.50/9,92
  MAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
145.60 8 4.00 999 999.00 1
  KLEIN Pavel
ONDŘICH Václav
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
172.10 10 4.00 999 999.00 0
6.2/ZSPUTZER Hynek
ŠEDIVÝ Jan
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
187.00 10 204.20 6 210.2073.60/53,90
  MANOVÁ Štěpánka
BAUEROVÁ Markéta
1999
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VAŇKOVÁ Štěpánka
VAŇKOVÁ Michaela
2007
2000
Litovel
Litovel
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.113.70 4 110.63 0 110.63 24
2.1/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB114.00 0 114.60 0 114.603.97/3,620
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor115.50 2 113.50 2 115.504.87/4,416
4.1/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3+ Ot.Strak122.50 2 115.50 2 117.506.87/6,212
5.2/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB120.50 0 119.70 2 121.7011.07/10,011
5.3/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.122.60 2 120.50 0 120.509.87/8,910
7.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav121.80 2 123.10 2 125.1014.47/13,19
8.4/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.124.10 2 124.30 2 126.3015.67/14,28
9.5/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav140.00 4 127.50 2 129.5018.87/17,17
10.6/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice128.90 2 129.90 0 129.9019.27/17,46
10.2/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.127.90 2 154.50 6 160.5049.87/45,15
12.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.134.70 2 153.20 8 161.2050.57/45,74
13.1/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 3 L.Žatec151.77 6 135.50 2 137.5026.87/24,33
14.2/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.147.90 0 136.40 2 138.4027.77/25,12
15.1/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus143.70 4 138.50 10 148.5037.87/34,21
16.7/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav147.70 4 143.80 4 147.8037.17/33,60
  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAUEROVÁ Markéta 2001 3+ Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně98.00 0 98.50 2 100.50 42
2.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice101.30 2 101.80 0 101.801.30/1,338
3.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz105.40 0 104.80 0 104.804.30/4,334
4.2/VMVEJVODA Ondřej 1980 Č.Kruml.107.10 0 105.80 0 105.805.30/5,330
5.1/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3+ SKVS ČB107.50 2 107.20 0 107.206.70/6,726
6.3/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.109.80 0 110.80 6 116.8016.30/16,222
7.1/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3+ Bechyně111.60 2 109.80 2 111.8011.30/11,221
8.1/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz111.30 2 110.60 2 112.6012.10/12,020
9.2/DMKLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml.113.50 0 122.70 2 124.7024.20/24,119
10.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.118.30 0 124.90 2 126.9026.40/26,318
11.2/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 3+ Ot.Strak114.80 6 114.00 8 122.0021.50/21,417
12.2/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor121.30 2 127.30 4 131.3030.80/30,616
13.1/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus123.60 0 127.60 0 127.6027.10/27,015
14.2/VSPÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.123.10 2 126.80 2 128.8028.30/28,214
15.3/VSVONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak124.20 2 125.10 6 131.1030.60/30,413
  KLEIN Pavel 2001 3+ Č.Kruml.121.90 6 4.00 999 999.00 12
17.3/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.146.00 2 130.10 2 132.1031.60/31,411
18.4/ZSŠIMÁK Jakub 2004 3 SKVS ČB129.70 4 128.70 4 132.7032.20/32,010
19.3/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB133.90 4 134.40 2 136.4035.90/35,79
19.4/VSBABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.4.00 999 132.40 4 136.4035.90/35,78
21.4/DMČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor139.60 0 140.20 6 146.2045.70/45,57
22.4/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.142.00 12 144.70 0 144.7044.20/44,06
23.5/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.148.10 2 139.50 6 145.5045.00/44,85
24.5/ZMNOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB152.50 2 144.20 2 146.2045.70/45,54
25.6/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.148.80 12 146.80 6 152.8052.30/52,03
26.5/ZSPUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB162.80 4 143.20 56 199.2098.70/98,22
27.5/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.168.40 2 164.10 6 170.1069.60/69,31
28.4/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml.121.80 54 163.30 52 215.30114.80/114,20
29.7/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.191.40 0 175.90 6 181.9081.40/81,00
30.8/ZMŠKOP Jáchym 2005 Ot.Strak184.20 4 214.80 8 222.80122.30/121,70
31.9/ZMMÍKA Hynek 2006 Soběslav197.40 8 210.50 60 270.50170.00/169,20
32.10/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav1.00 999 183.70 256 439.70339.20/337,50
  CHALUPSKÝ Petr 2002 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTUDLAR Patrik 1999 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STREJC Václav 2005 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD Václav 1961 2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
134.00 4 4.00 999 999.00 5
2.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina
ŠEDIVÝ Vít
2005
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
146.50 8 170.80 106 276.80 1
  PLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
Č.Kruml.
Litovel
181.60 62 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3