vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech

28.05.2017   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno122.89 52 118.54 0 118.54 75
2.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha122.58 4 119.87 0 119.871.33/1,175
3.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno3.00 999 121.98 2 123.985.44/4,675
4.2/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn131.06 0 142.35 6 131.0612.52/10,675
5.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno137.62 6 131.54 4 135.5417.00/14,375
6.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc155.97 4 136.88 6 142.8824.34/20,568
7.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc184.69 6 149.61 6 155.6137.07/31,362
8.2/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha151.32 8 156.90 18 159.3240.78/34,457
9.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno159.73 6 159.72 8 165.7347.19/39,853
10.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc168.17 10 158.25 8 166.2547.71/40,249
11.3/ZSPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec167.22 12 159.25 8 167.2548.71/41,146
12.4/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava177.67 12 173.89 12 185.8967.35/56,843
13.5/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 2+ Olomouc228.55 10 262.83 6 238.55120.01/101,240
14.6/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha188.35 310 222.55 116 338.55220.01/185,637
  KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha4.00 999 5.00 0 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U23CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc104.43 0 104.11 0 104.11 75
2. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha104.44 0 109.55 56 104.440.33/0,375
3.2/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha104.18 2 117.44 56 106.182.07/2,075
4.1/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.109.10 4 106.48 0 106.482.37/2,375
5.3/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB105.13 4 108.42 2 109.135.02/4,875
6.4/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.110.47 0 110.98 100 110.476.36/6,175
7.2/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha110.99 2 117.08 52 112.998.88/8,575
8.3/DSNOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc113.67 0 110.54 56 113.679.56/9,268
9.5/U23LERCH Adam 1998 1 Dukla B.109.70 4 110.06 4 113.709.59/9,262
10. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha113.11 6 112.34 2 114.3410.23/9,862
11.4/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn120.73 2 112.58 2 114.5810.47/10,157
12.6/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc113.05 2 120.85 58 115.0510.94/10,553
13. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja122.72 2 111.71 4 115.7111.60/11,149
14.1/VMBUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus117.85 0 117.09 6 117.8513.74/13,246
15. CVIKL Ondřej 1992 2 USK Pha117.06 2 122.65 0 119.0614.95/14,443
16. PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy120.82 2 120.77 0 120.7716.66/16,040
17.7/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha121.48 2 116.39 6 122.3918.28/17,637
18.1/DMLERCH Eduard 2002 2+ Roudnice118.93 12 118.41 4 122.4118.30/17,635
19.8/U23MRŮZEK Jakub 1995 1 KK Opava122.48 2 133.00 204 124.4820.37/19,633
20.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV120.51 4 122.16 4 124.5120.40/19,633
21.2/DMLHOTA Kryštof 2002 3+ USK Pha125.93 4 121.42 4 125.4221.31/20,531
22.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha137.18 4 122.88 4 126.8822.77/21,929
23.3/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk124.61 8 123.03 4 127.0322.92/22,027
24.4/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc3.00 999 123.49 6 129.4925.38/24,425
25.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc133.98 2 129.85 2 131.8527.74/26,623
26.3/VMŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa141.58 2 122.86 10 132.8628.75/27,621
27.5/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec125.78 106 129.31 6 135.3131.20/30,019
28. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy133.14 4 136.38 6 137.1433.03/31,717
28.3/ZSURBAN Michal 2004 3+ Šumperk164.39 108 135.14 2 137.1433.03/31,715
30.4/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha142.45 2 135.59 2 137.5933.48/32,214
31.5/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB131.10 112 126.35 14 140.3536.24/34,813
32.6/DMKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.140.26 2 129.88 12 141.8837.77/36,312
33.7/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.134.11 8 124.35 204 142.1138.00/36,511
34.8/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava144.29 10 132.69 10 142.6938.58/37,110
35.9/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha131.05 50 139.38 4 143.3839.27/37,79
36.10/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc148.94 54 141.04 4 145.0440.93/39,38
37.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja139.15 6 146.05 156 145.1541.04/39,47
38. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha154.57 14 142.66 8 150.6646.55/44,76
39.5/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc160.38 8 150.51 8 158.5154.40/52,35
40.4/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK162.95 10 163.69 12 172.9568.84/66,14
41.6/ZSBEIER Matouš 2004 3+ Trutnov181.38 10 170.52 4 174.5270.41/67,63
42.11/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha139.98 60 163.54 12 175.5471.43/68,62
43.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa171.43 10 179.72 4 181.4377.32/74,31
44.5/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm182.98 10 4.00 999 192.9888.87/85,40
45. MARTINKA Tomáš 1993 2 KK Brno155.75 62 184.56 58 217.75113.64/109,20
  LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
129.94 4 130.84 2 132.84 75
2.1/U23ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
127.21 10 128.83 10 137.214.37/3,375
3.1/DSPOHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
139.71 14 130.62 10 140.627.78/5,975
4. ŠRÁMEK Michal
GOTVALD Robert
1982
1990
1 Č.Lípa
USK Pha
146.82 66 141.88 6 147.8815.04/11,368
5. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
142.55 10 148.37 10 152.5519.71/14,868
6. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
146.93 10 153.69 10 156.9324.09/18,168
7.1/DMFRENCL Josef
HOUSKA Jan
2002
2001
2 USK Pha
USK Pha
174.30 20 1.00 999 194.3061.46/46,362
8.1/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
179.68 20 177.85 68 199.6866.84/50,357
9.2/ZSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
185.57 516 219.50 416 635.50502.66/378,453
  VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha116.65 56 113.64 2 115.64 75
2.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice114.82 2 116.56 2 116.821.18/1,075
3.1/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha120.54 2 122.52 12 122.546.90/6,075
4.2/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy127.64 8 124.50 0 124.508.86/7,768
5.2/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava123.45 6 120.93 4 124.939.29/8,062
6.3/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno121.29 6 123.96 2 125.9610.32/8,957
7.2/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn125.94 4 124.35 2 126.3510.71/9,353
8.3/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha122.49 4 124.09 6 126.4910.85/9,449
9.4/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec118.70 8 139.48 6 126.7011.06/9,649
10.3/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno121.01 8 128.54 10 129.0113.37/11,646
11.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc140.63 6 125.49 4 129.4913.85/12,046
12.5/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava122.56 56 121.08 14 135.0819.44/16,843
13.6/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha132.57 4 128.91 10 136.5720.93/18,140
14.2/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha141.72 10 134.84 2 136.8421.20/18,337
15.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc138.70 4 143.31 16 142.7027.06/23,435
16.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV3.00 999 139.65 4 143.6528.01/24,233
17. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice150.30 4 140.05 6 146.0530.41/26,331
18.7/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.139.84 12 139.63 8 147.6331.99/27,729
19.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno138.81 12 152.48 10 150.8135.17/30,427
20.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc141.77 56 138.52 16 154.5238.88/33,625
21.8/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor3.00 999 146.03 10 156.0340.39/34,923
22.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha148.07 8 160.86 8 156.0740.43/35,021
23.9/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.147.66 18 153.84 62 165.6650.02/43,319
24.10/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk152.92 14 163.71 14 166.9251.28/44,317
25. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy171.36 16 152.90 16 168.9053.26/46,115
26.4/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava162.82 10 161.84 10 171.8456.20/48,614
27.11/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky174.58 58 160.08 12 172.0856.44/48,813
28.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3+ Olomouc3.00 999 160.57 12 172.5756.93/49,212
29.12/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno162.38 12 161.78 12 173.7858.14/50,311
30.5/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3+ Olomouc1.00 999 170.95 10 180.9565.31/56,510
31.4/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand168.78 16 173.45 18 184.7869.14/59,89
32.13/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK188.48 104 174.51 12 186.5170.87/61,38
33.3/ZMJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc177.50 10 248.94 22 187.5071.86/62,17
34.14/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava186.21 10 170.86 18 188.8673.22/63,36
35.15/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami196.34 58 180.01 12 192.0176.37/66,05
36.6/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy145.92 110 187.52 6 193.5277.88/67,34
37.5/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand177.06 18 200.65 14 195.0679.42/68,73
38.7/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha181.80 20 276.34 20 201.8086.16/74,52
39.16/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky191.70 16 205.01 18 207.7092.06/79,61
40.8/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha256.20 66 195.87 12 207.8792.23/79,80
41.9/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy216.86 18 182.49 78 234.86119.22/103,10
42.4/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc296.41 6 240.90 14 254.90139.26/120,40
43.5/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.1.00 999 264.69 206 470.69355.05/307,00
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ROUSKOVÁ Martina 1998 3+ KK Opava3.00 999 1.00 999 999.00 0
  KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.96.94 2 96.79 4 98.94 75
2. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice99.89 2 104.16 6 101.892.95/3,075
3.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice103.59 0 4.00 999 103.594.65/4,775
4. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha97.28 52 99.71 4 103.714.77/4,875
5.1/U23VAŠINA Jiří 1994 2+ USK Pha103.70 2 103.24 4 105.706.76/6,875
6.2/DSŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha103.78 2 104.07 4 105.786.84/6,968
7.3/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha123.00 4 105.92 0 105.926.98/7,168
8.4/DSBÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy110.13 6 107.08 0 107.088.14/8,268
9. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.101.73 10 103.13 4 107.138.19/8,362
10.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí105.52 4 107.84 4 109.5210.58/10,762
11.3/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha112.81 56 109.77 2 111.7712.83/13,057
12.4/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB127.42 16 108.49 4 112.4913.55/13,753
13. MUTTON Zack 2000 NZL3.00 999 106.63 6 112.6313.69/13,80
14.5/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha109.70 56 108.73 4 112.7313.79/13,949
15.5/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy106.97 6 114.81 6 112.9714.03/14,249
16. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava112.12 2 111.43 12 114.1215.18/15,346
17.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB106.13 8 109.07 8 114.1315.19/15,443
18.6/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha106.02 112 110.20 4 114.2015.26/15,440
19.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus105.68 12 108.30 6 114.3015.36/15,537
20. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha114.27 4 112.36 2 114.3615.42/15,637
21.6/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha115.37 4 112.56 2 114.5615.62/15,835
22.7/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky111.82 8 110.95 4 114.9516.01/16,233
23. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky111.71 4 113.46 2 115.4616.52/16,731
24.8/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.111.75 4 131.91 6 115.7516.81/17,029
25.9/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz114.04 2 120.32 56 116.0417.10/17,327
26.2/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy112.20 6 112.19 4 116.1917.25/17,425
27.10/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky115.64 6 110.22 6 116.2217.28/17,523
28.11/DSHEGER Vojtěch 2000 2 Dukla B.108.68 52 107.37 10 117.3718.43/18,621
29. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice116.25 2 113.47 4 117.4718.53/18,719
30.3/VMRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.3.00 999 116.56 2 118.5619.62/19,817
31.7/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa114.84 4 122.51 4 118.8419.90/20,115
32.12/DSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha109.08 10 123.27 10 119.0820.14/20,414
33.2/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky114.00 8 117.39 16 122.0023.06/23,313
34.4/VMŘEJHA Jiří 1981 3+ Kralupy118.06 4 120.27 2 122.0623.12/23,412
35. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Dukla B.118.60 4 126.69 54 122.6023.66/23,911
36.5/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB123.14 2 118.93 4 122.9323.99/24,210
37.3/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk123.78 120 111.01 12 123.0124.07/24,39
38.13/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc117.41 8 115.34 8 123.3424.40/24,78
39.14/DSBERAN Václav 2000 2 USK Pha118.06 6 115.20 10 124.0625.12/25,47
40.4/DMRAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha121.35 4 131.24 14 125.3526.41/26,76
41.5/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno119.23 8 122.54 4 126.5427.60/27,95
42.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava122.77 4 4.00 999 126.7727.83/28,14
43.15/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice117.05 10 129.00 62 127.0528.11/28,43
44. MEDŘICKÝ Ludvík 1992 3+ USK Pha125.25 2 123.77 4 127.2528.31/28,62
45.6/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.188.30 14 121.56 6 127.5628.62/28,91
46.16/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.123.74 8 120.20 8 128.2029.26/29,60
47.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha152.05 62 122.98 6 128.9830.04/30,40
48.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc129.37 2 125.51 4 129.5130.57/30,90
49. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy124.23 6 120.01 52 130.2331.29/31,60
50.6/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand138.43 8 128.31 4 132.3133.37/33,70
51.17/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava122.32 10 126.88 16 132.3233.38/33,70
52.7/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB131.67 60 121.14 12 133.1434.20/34,60
53. GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha125.57 10 133.08 62 135.5736.63/37,00
54.8/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc133.78 18 129.59 6 135.5936.65/37,00
55.3/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc131.66 4 134.26 8 135.6636.72/37,10
56.9/DMŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice127.78 8 132.42 10 135.7836.84/37,20
57.4/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.129.85 6 133.03 10 135.8536.91/37,30
58.10/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha133.12 8 127.86 8 135.8636.92/37,30
59.5/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk132.71 4 138.45 8 136.7137.77/38,20
60.11/DMJAKL Vincent 2001 2 USK Pha135.09 6 126.73 10 136.7337.79/38,20
61.12/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha126.96 10 132.88 14 136.9638.02/38,40
62.18/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc135.22 16 128.31 10 138.3139.37/39,80
63.13/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha131.22 12 126.61 12 138.6139.67/40,10
64.19/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno133.20 6 144.50 24 139.2040.26/40,70
65.14/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.128.17 56 133.39 6 139.3940.45/40,90
66.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa137.63 8 134.03 6 140.0341.09/41,50
67.6/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava137.81 4 137.68 4 141.6842.74/43,20
68.3/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy4.00 999 134.20 8 142.2043.26/43,70
69.15/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha130.29 12 141.74 10 142.2943.35/43,80
70.16/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí128.37 14 126.42 56 142.3743.43/43,90
71.17/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk130.44 18 132.65 10 142.6543.71/44,20
72.7/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB134.80 8 161.40 14 142.8043.86/44,30
73.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.137.05 6 145.38 60 143.0544.11/44,60
74.20/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník134.02 20 129.48 14 143.4844.54/45,00
75.18/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky127.48 16 141.05 6 143.4844.54/45,00
76.19/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha125.80 20 125.66 18 143.6644.72/45,20
77.20/DMKLEMENT Maxim 2001 3+ Roudnice154.07 108 131.14 16 147.1448.20/48,70
78.8/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky137.26 10 137.74 62 147.2648.32/48,80
79.21/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz129.35 58 139.65 8 147.6548.71/49,20
80.9/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice146.17 10 138.13 10 148.1349.19/49,70
81.8/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.136.74 66 140.20 8 148.2049.26/49,80
82.10/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn136.77 16 132.65 16 148.6549.71/50,20
83.22/DSVESELÝ František 2000 3+ Trutnov149.72 16 134.92 14 148.9249.98/50,50
84.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc140.79 10 144.19 14 150.7951.85/52,40
85.11/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3+ KK Brno190.01 30 142.69 10 152.6953.75/54,30
86.7/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy149.05 4 153.81 6 153.0554.11/54,70
87.23/DSWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha144.92 64 148.98 6 154.9856.04/56,60
88.12/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc153.04 20 144.68 14 158.6859.74/60,40
89.13/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy135.76 24 131.89 64 159.7660.82/61,50
90.24/DSNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec155.86 10 146.66 16 162.6663.72/64,40
91.14/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm181.66 12 156.69 6 162.6963.75/64,40
92.15/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor155.40 12 164.89 14 167.4068.46/69,20
93.3/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand161.84 14 161.05 12 173.0574.11/74,90
94.21/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov157.93 64 164.60 10 174.6075.66/76,50
95.16/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha165.39 68 165.46 10 175.4676.52/77,30
96.17/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha172.16 6 202.14 14 178.1679.22/80,10
97.25/DSŠULC Karel 2000 2 KK Brand171.41 16 150.71 28 178.7179.77/80,60
98.26/DSKORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz210.68 14 168.75 14 182.7583.81/84,70
99.18/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.184.02 6 178.67 6 184.6785.73/86,60
100. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice3.00 999 123.05 64 187.0588.11/89,10
101.4/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice188.59 22 173.72 20 193.7294.78/95,80
102.22/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB130.07 64 121.28 158 194.0795.13/96,10
103.23/DMVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk196.31 16 157.20 54 211.20112.26/113,50
104.5/ZMONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha221.67 14 215.73 18 233.73134.79/136,20
105.19/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc183.52 64 178.63 210 247.52148.58/150,20
106.24/DMŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk246.26 76 4.00 999 322.26223.32/225,70
107.27/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa222.99 164 240.83 214 386.99288.05/291,10
108.6/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice251.72 162 1.00 999 413.72314.78/318,20
109.20/ZSHEZINA Jiří 2004 3+ Roudnice137.51 408 1.00 999 545.51446.57/451,40
  SAAL Štěpán 2001 3+ Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3