vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech

27.05.2017   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno119.46 0 121.04 0 119.46 75
2.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno118.51 6 118.94 4 122.943.48/2,975
3.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha120.09 4 121.68 2 123.684.22/3,575
4.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc129.60 2 128.36 0 128.368.90/7,575
5.2/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn146.92 2 139.23 2 141.2321.77/18,268
6.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno166.72 158 139.93 12 151.9332.47/27,268
7.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc154.71 2 146.02 62 156.7137.25/31,262
8.2/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha186.32 12 163.09 2 165.0945.63/38,257
9.3/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava164.78 14 155.47 10 165.4746.01/38,553
10.4/ZSPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec179.89 20 170.37 6 176.3756.91/47,649
11.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc174.13 12 184.31 56 186.1366.67/55,846
12.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno161.29 56 186.96 4 190.9671.50/59,943
13.4/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí196.47 72 163.81 60 223.81104.35/87,440
14.5/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 2+ Olomouc1.00 999 234.25 10 244.25124.79/104,537
  FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U23CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc101.27 2 100.99 0 100.99 75
2. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha102.97 0 102.21 0 102.211.22/1,275
3.1/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.102.43 0 103.04 2 102.431.44/1,475
4.2/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha103.50 2 101.47 4 105.474.48/4,475
5.3/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.108.25 0 105.88 4 108.257.26/7,275
6.2/DSNOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc110.47 0 108.94 0 108.947.95/7,975
7.4/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB102.44 10 87.00 454 112.4411.45/11,368
8.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV119.56 8 112.55 2 114.5513.56/13,468
9.5/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha114.78 2 112.80 2 114.8013.81/13,762
10.3/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn113.18 4 111.03 4 115.0314.04/13,957
11.4/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha110.93 54 109.63 6 115.6314.64/14,553
12.6/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc113.47 8 109.24 8 117.2416.25/16,149
13.1/DMLERCH Eduard 2002 2+ Roudnice111.57 8 124.43 4 119.5718.58/18,446
14.2/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.134.77 18 113.70 6 119.7018.71/18,543
15.7/U23MRŮZEK Jakub 1995 1 KK Opava127.33 6 116.19 4 120.1919.20/19,040
16. CVIKL Ondřej 1992 2 USK Pha120.68 56 118.82 2 120.8219.83/19,640
17.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha116.84 4 119.69 2 120.8419.85/19,737
18.8/U23LERCH Adam 1998 1 Dukla B.108.09 54 119.34 2 121.3420.35/20,235
19. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja115.43 6 113.48 52 121.4320.44/20,235
20.3/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha123.55 4 125.45 4 127.5526.56/26,333
21.4/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc126.94 2 125.69 2 127.6926.70/26,431
22. PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy132.41 4 122.35 6 128.3527.36/27,129
23.5/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc161.60 62 126.86 4 130.8629.87/29,627
24.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja137.25 4 126.82 6 132.8231.83/31,525
25.2/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha141.65 60 129.24 4 133.2432.25/31,923
26.6/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava136.30 8 129.30 4 133.3032.31/32,021
27.5/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec138.83 58 129.36 4 133.3632.37/32,119
28.3/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc125.26 54 132.70 2 134.7033.71/33,417
29.7/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk120.70 56 126.75 8 134.7533.76/33,415
30. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy130.84 6 123.11 54 136.8435.85/35,514
31.8/DMKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.133.23 10 145.57 110 143.2342.24/41,813
32.4/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc161.59 0 142.75 4 146.7545.76/45,312
33. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha141.54 12 145.39 2 147.3946.40/45,911
34.2/VMŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa3.00 999 147.12 2 149.1248.13/47,710
35.3/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK197.94 4 157.56 8 165.5664.57/63,99
36.9/DMLHOTA Kryštof 2002 3+ USK Pha118.12 50 120.32 52 168.1267.13/66,58
37.4/VMBUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus132.84 54 115.17 54 169.1768.18/67,57
38.5/ZSURBAN Michal 2004 3+ Šumperk157.41 12 137.49 58 169.4168.42/67,76
39.10/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha154.19 20 179.47 62 174.1973.20/72,55
40.5/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm145.54 60 185.71 10 195.7194.72/93,84
41. MARTINKA Tomáš 1993 2 KK Brno176.40 64 191.55 18 209.55108.56/107,53
42.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa175.46 62 181.79 64 237.46136.47/135,12
43.6/ZSBEIER Matouš 2004 3+ Trutnov211.59 60 211.75 66 271.59170.60/168,91
44.11/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB118.79 166 145.55 156 284.79183.80/182,00
  LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U23ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
127.29 12 119.69 358 139.29 75
2.1/DSPOHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
129.71 12 131.87 14 141.712.42/1,775
3. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
165.72 4 149.55 4 153.5514.26/10,268
4. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
143.40 12 172.56 14 155.4016.11/11,662
5. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
182.12 112 141.69 14 155.6916.40/11,862
6. ŠRÁMEK Michal
GOTVALD Robert
1982
1990
1 Č.Lípa
USK Pha
152.78 68 153.45 8 161.4522.16/15,957
7.1/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
188.61 168 182.56 20 202.5663.27/45,457
8.1/DMFRENCL Josef
HOUSKA Jan
2002
2001
2 USK Pha
USK Pha
181.39 128 235.40 22 257.40118.11/84,853
9.2/ZSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
1.00 999 199.94 520 719.94580.65/416,949
  SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec113.36 0 112.24 6 113.36 75
2.2/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava126.20 4 115.17 0 115.171.81/1,668
3.3/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice116.50 4 113.59 2 115.592.23/2,062
4.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno131.46 2 115.12 2 117.123.76/3,362
5.2/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha112.10 56 109.77 8 117.774.41/3,962
6.4/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno117.04 6 115.14 4 119.145.78/5,162
7.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha118.28 2 118.87 158 120.286.92/6,157
8.5/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava119.76 4 117.23 4 121.237.87/6,957
9.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc122.04 2 121.95 6 124.0410.68/9,453
10.2/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn120.90 4 122.75 8 124.9011.54/10,249
11.3/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy122.32 6 122.84 4 126.8413.48/11,946
12.3/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha131.02 0 120.45 56 131.0217.66/15,643
13.6/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.149.05 8 131.07 2 133.0719.71/17,440
14.7/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha134.56 4 127.89 6 133.8920.53/18,137
15.2/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha150.09 10 133.92 2 135.9222.56/19,935
16.8/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor144.93 4 135.23 2 137.2323.87/21,133
17.9/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.153.47 2 134.23 4 138.2324.87/21,931
18.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno136.53 8 135.88 10 144.5331.17/27,529
19.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc140.41 6 140.49 56 146.4133.05/29,227
20.10/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno178.58 6 147.67 0 147.6734.31/30,325
21.3/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava154.08 8 137.32 12 149.3235.96/31,723
22. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice148.94 6 145.75 4 149.7536.39/32,121
23.11/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí173.32 8 141.78 10 151.7838.42/33,919
24.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV136.46 58 148.18 8 156.1842.82/37,817
25.4/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3+ Olomouc214.49 10 146.65 10 156.6543.29/38,215
26.5/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc149.02 8 152.20 56 157.0243.66/38,514
27.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha152.40 8 155.56 14 160.4047.04/41,513
28.12/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava163.60 14 163.54 2 165.5452.18/46,012
29.13/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk154.72 160 165.30 2 167.3053.94/47,611
30.14/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK160.64 10 165.38 4 169.3856.02/49,410
31.15/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky187.96 62 177.41 4 181.4168.05/60,09
32. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy156.85 64 175.83 8 183.8370.47/62,28
33.2/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.1.00 999 178.97 12 190.9777.61/68,57
34.5/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand1.00 999 181.09 14 195.0981.73/72,16
35.6/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha187.68 62 181.84 16 197.8484.48/74,55
36.3/ZMJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc287.28 4 191.66 10 201.6688.30/77,94
37.7/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy183.94 62 196.97 18 214.97101.61/89,63
38.4/U23ROUSKOVÁ Martina 1998 3+ KK Opava211.89 12 196.59 158 223.89110.53/97,52
39.4/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3+ Olomouc173.03 56 1.00 999 229.03115.67/102,01
40.5/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand174.88 64 209.16 260 238.88125.52/110,70
41.16/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami175.99 72 186.58 116 247.99134.63/118,80
42.5/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc209.52 56 204.31 56 260.31146.95/129,60
43.17/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky177.25 114 217.72 164 291.25177.89/156,90
44.8/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha164.23 156 249.49 56 305.49192.13/169,50
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa1.00 999 1.00 999 999.00 0
  MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha90.83 0 92.38 0 90.83 75
2. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice93.79 2 96.11 4 95.794.96/5,575
3.1/DSBÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy97.83 0 100.01 6 97.837.00/7,775
4. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.94.14 4 92.79 54 98.147.31/8,068
5.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus98.92 0 102.27 6 98.928.09/8,968
6.2/DSŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha102.87 0 97.32 2 99.328.49/9,368
7.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha97.94 2 102.45 6 99.949.11/10,068
8.3/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice98.78 2 4.00 999 100.789.95/11,068
9. MUTTON Zack 2000 NZL98.84 2 100.18 2 100.8410.01/11,00
10.4/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha99.31 2 101.22 4 101.3110.48/11,568
11.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB100.70 4 99.74 2 101.7410.91/12,068
12.2/U23VAŠINA Jiří 1994 2+ USK Pha100.02 2 101.83 2 102.0211.19/12,362
13.2/VMBÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha104.10 0 103.27 0 103.2712.44/13,757
14. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha110.66 52 103.65 0 103.6512.82/14,153
15.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí103.55 2 100.21 4 104.2113.38/14,749
16.4/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha106.21 4 105.48 0 105.4814.65/16,146
17. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky105.85 0 102.81 108 105.8515.02/16,543
18.5/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy104.75 2 103.02 6 106.7515.92/17,540
19.6/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc114.06 6 108.83 0 108.8318.00/19,837
20.7/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha106.11 4 107.06 2 109.0618.23/20,135
21.8/DSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha107.02 4 106.00 4 110.0019.17/21,133
22.9/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky106.85 4 111.57 54 110.8520.02/22,031
23.10/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky106.99 4 105.59 8 110.9920.16/22,229
24.11/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz109.05 2 115.41 2 111.0520.22/22,327
25. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava110.82 104 105.30 6 111.3020.47/22,525
26. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Dukla B.111.28 6 111.68 0 111.6820.85/23,023
27.5/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha111.85 2 110.63 2 112.6321.80/24,021
28.12/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice116.75 2 111.02 2 113.0222.19/24,419
29.13/DSBERAN Václav 2000 2 USK Pha140.99 4 112.35 2 114.3523.52/25,917
30.2/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí120.82 8 112.72 2 114.7223.89/26,315
31.14/DSHEGER Vojtěch 2000 2 Dukla B.110.86 4 4.00 999 114.8624.03/26,514
32.3/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk105.44 10 111.66 4 115.4424.61/27,113
33. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice120.53 8 113.68 2 115.6824.85/27,412
34.3/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy108.99 54 111.77 4 115.7724.94/27,511
35.4/VMŘEJHA Jiří 1981 3+ Kralupy111.88 4 112.99 160 115.8825.05/27,610
36.6/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB111.33 8 107.89 8 115.8925.06/27,69
37.5/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec117.62 0 119.73 4 117.6226.79/29,58
38.4/DMRAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha115.98 6 118.03 0 118.0327.20/29,97
39.15/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.114.23 4 124.83 2 118.2327.40/30,26
40.5/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.126.90 6 114.69 4 118.6927.86/30,75
41.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava114.88 4 120.76 156 118.8828.05/30,94
42. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice110.56 102 113.01 6 119.0128.18/31,03
43.6/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky3.00 999 109.87 10 119.8729.04/32,02
44.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha120.55 12 118.22 2 120.2229.39/32,41
45. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy116.27 4 126.39 102 120.2729.44/32,40
46. MEDŘICKÝ Ludvík 1992 3+ USK Pha123.24 4 118.32 2 120.3229.49/32,50
47.7/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB129.57 8 118.16 4 122.1631.33/34,50
48.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc118.51 4 126.17 2 122.5131.68/34,90
49.8/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno126.18 6 115.23 8 123.2332.40/35,70
50.16/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.121.24 2 125.46 54 123.2432.41/35,70
51.9/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.119.77 4 117.01 58 123.7732.94/36,30
52.17/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc148.30 6 123.96 0 123.9633.13/36,50
53.10/DMKLEMENT Maxim 2001 3+ Roudnice155.32 56 119.98 4 123.9833.15/36,50
54.18/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník117.52 104 118.15 6 124.1533.32/36,70
55.19/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz137.21 6 122.23 2 124.2333.40/36,80
56.11/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha122.75 8 120.36 4 124.3633.53/36,90
57.3/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc123.65 4 125.23 0 125.2334.40/37,90
58.6/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB123.95 2 135.94 54 125.9535.12/38,70
59.7/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand130.96 8 124.43 2 126.4335.60/39,20
60.12/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha127.14 62 117.36 10 127.3636.53/40,20
61. GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha125.87 2 147.88 4 127.8737.04/40,80
62.4/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.131.75 52 124.63 4 128.6337.80/41,60
63.13/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha125.27 4 128.43 4 129.2738.44/42,30
64.14/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk130.02 10 123.45 6 129.4538.62/42,50
65.5/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava126.52 4 148.41 4 130.5239.69/43,70
66.2/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy130.09 4 116.66 14 130.6639.83/43,90
67.8/VMRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.126.81 4 113.60 52 130.8139.98/44,00
68.15/DMŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice133.57 10 129.84 2 131.8441.01/45,20
69.6/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk132.30 0 150.72 2 132.3041.47/45,70
70.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc143.38 8 129.77 4 133.7742.94/47,30
71.2/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.144.16 2 132.60 2 134.6043.77/48,20
72.7/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn126.36 10 126.74 62 136.3645.53/50,10
73.16/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc115.22 102 129.54 8 137.5446.71/51,40
74.17/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha138.38 10 123.58 14 137.5846.75/51,50
75.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa136.27 54 136.65 2 138.6547.82/52,60
76.20/DSWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha133.73 6 141.12 8 139.7348.90/53,80
77.8/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB141.94 6 126.12 16 142.1251.29/56,50
78.21/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno138.24 8 171.95 106 146.2455.41/61,00
79.3/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc140.31 6 158.93 6 146.3155.48/61,10
80.9/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice151.79 16 140.70 6 146.7055.87/61,50
81.18/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha126.45 110 133.12 14 147.1256.29/62,00
82.22/DSNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec141.54 6 163.14 6 147.5456.71/62,40
83.7/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.193.09 54 134.74 14 148.7457.91/63,80
84.23/DSVESELÝ František 2000 3+ Trutnov141.09 8 151.43 10 149.0958.26/64,10
85.10/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy142.79 16 144.66 6 150.6659.83/65,90
86.11/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3+ KK Brno215.08 62 144.08 10 154.0863.25/69,60
87.12/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor164.92 2 150.29 4 154.2963.46/69,90
88.13/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha149.52 6 153.70 56 155.5264.69/71,20
89.9/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy153.80 4 146.37 54 157.8066.97/73,70
90.14/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc148.92 118 154.59 4 158.5967.76/74,60
91.15/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm149.95 12 165.87 60 161.9571.12/78,30
92.16/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky156.35 8 169.24 62 164.3573.52/80,90
93.19/DMVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk150.62 58 154.60 12 166.6075.77/83,40
94.17/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.202.82 4 163.66 4 167.6676.83/84,60
95.4/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand165.20 6 174.60 4 171.2080.37/88,50
96.24/DSŠULC Karel 2000 2 KK Brand159.56 14 170.36 10 173.5682.73/91,10
97.25/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava115.82 58 128.92 258 173.8282.99/91,40
98.26/DSKORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz166.08 12 157.70 110 178.0887.25/96,10
99.20/DMJAKL Vincent 2001 2 USK Pha123.66 60 119.89 60 179.8989.06/98,10
100.21/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha172.56 8 164.49 110 180.5689.73/98,80
101.5/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice194.82 112 173.64 8 181.6490.81/100,00
102.18/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc166.33 62 169.95 14 183.9593.12/102,50
103.22/DMSAAL Štěpán 2001 3+ Jablonec170.19 14 178.29 316 184.1993.36/102,80
104.19/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha210.36 110 182.25 6 188.2597.42/107,30
105.23/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB124.95 212 130.77 62 192.77101.94/112,20
106.24/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov234.41 164 182.15 12 194.15103.32/113,80
107.25/DMŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk236.68 16 188.76 12 200.76109.93/121,00
108.6/ZMONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha203.76 6 211.35 14 209.76118.93/130,90
109.26/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha1.00 999 159.08 58 217.08126.25/139,00
110.27/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky3.00 999 182.57 56 238.57147.74/162,70
111.7/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice191.86 156 1.00 999 347.86257.03/283,00
112.27/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa198.49 158 271.98 118 356.49265.66/292,50
113.20/ZSHEZINA Jiří 2004 3+ Roudnice1.00 999 240.52 362 602.52511.69/563,30
  ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3