vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Sušici, ČP předžáků

21.05.2017   Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB 81.51 4 82.34 2 84.34 137
2.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV 90.34 0 93.21 2 90.346.00/7,1129
3.1/ HOJDA Jakub 1993 3+ Horš.Týn92.03 2 90.37 0 90.376.03/7,1125
4.1/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn92.78 2 93.90 0 93.909.56/11,3121
5.2/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor 97.06 2 94.88 0 94.8810.54/12,5117
6.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB 94.98 0 94.02 2 94.9810.64/12,6113
  MILLER Jan 1968 2 Turnov 93.20 2 4.00 999 999.00 109
8.3/VKREMR Patrik 1972 USK Pha 95.86 0 96.37 0 95.8611.52/13,7105
9.4/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav95.99 2 95.89 0 95.8911.55/13,7101
10.1/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB 94.15 2 95.73 4 96.1511.81/14,097
  NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus96.70 0 4.00 999 999.00 93
12.2/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy 95.65 2 97.77 2 97.6513.31/15,889
13.2/ VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy 98.58 0 98.29 0 98.2913.95/16,585
14.2/U23HABICH Karel 1994 2 VS Tábor98.16 2 96.34 2 98.3414.00/16,681
  WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn98.35 0 4.00 999 999.00 77
16.3/ HABICH Bohumil 1991 3+ VS Tábor101.17 4 98.94 0 98.9414.60/17,373
17.5/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK 99.50 0 99.32 0 99.3214.98/17,869
18.6/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek101.42 0 99.40 0 99.4015.06/17,965
19.1/ZMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha 103.94 2 100.21 0 100.2115.87/18,861
20.7/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn104.60 2 100.44 0 100.4416.10/19,157
21.5/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 101.42 0 102.05 2 101.4217.08/20,353
22.3/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor103.38 0 101.76 0 101.7617.42/20,749
23.1/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB 103.46 0 102.26 0 102.2617.92/21,245
24.2/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha 100.51 2 100.75 2 102.5118.17/21,541
25.8/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV 103.47 0 102.90 0 102.9018.56/22,037
26.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor103.06 0 103.82 0 103.0618.72/22,233
27.4/ KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor103.21 0 106.21 4 103.2118.87/22,432
28.2/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor104.17 0 105.92 0 104.1719.83/23,531
29.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor105.82 0 104.92 0 104.9220.58/24,430
30.5/ POTUŽÁK Jan 1988 3+ Sušice 4.00 999 103.03 2 105.0320.69/24,529
31.3/ZSHARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn104.75 4 105.09 0 105.0920.75/24,628
32.3/VSKUNA Alois 1960 3+ SKVS ČB 109.12 0 105.36 0 105.3621.02/24,927
33.6/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L109.27 0 105.36 0 105.3621.02/24,926
34.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor106.62 0 105.97 0 105.9721.63/25,625
35.5/VSKUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy 108.21 2 106.84 0 106.8422.50/26,724
36.7/VČEKAL Josef 1970 3+ Klášter.108.45 0 106.99 0 106.9922.65/26,923
37.4/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha 108.60 2 107.67 0 107.6723.33/27,722
38.5/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB 108.87 0 109.17 0 108.8724.53/29,121
39.8/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 110.28 0 109.41 4 110.2825.94/30,820
40.6/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn111.72 2 109.07 2 111.0726.73/31,719
41.7/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn113.42 0 113.59 0 113.4229.08/34,518
42.9/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor114.98 0 114.01 0 114.0129.67/35,217
43.8/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov 115.29 4 114.19 0 114.1929.85/35,416
44.9/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB 110.27 4 112.04 4 114.2729.93/35,515
  MULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus115.91 0 4.00 999 999.00 14
46.10/VMSMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus120.52 6 118.23 0 118.2333.89/40,213
47.9/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov 118.33 0 120.10 2 118.3333.99/40,312
  ČERVENKA Jaroslav 1964 3+ Hubertus118.82 0 4.00 999 999.00 11
  URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha 120.14 2 4.00 999 999.00 10
50.10/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn121.01 2 118.32 6 123.0138.67/45,99
51.3/DMKOLÁŘ Vojtěch 2002 3 USK Pha 124.93 2 120.09 4 124.0939.75/47,18
52.3/ZMVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.125.84 0 124.22 0 124.2239.88/47,37
  POULA Jan 1955 Sláv.KV 124.64 0 4.00 999 999.00 6
54.8/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy 125.52 2 125.66 0 125.6641.32/49,05
55.4/ZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor125.91 0 136.51 2 125.9141.57/49,34
  JANDÁŠ Roman 1965 Kadaň 125.67 2 4.00 999 999.00 3
57.11/ZSŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 127.44 2 126.24 2 128.2443.90/52,12
58.5/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 133.41 2 129.44 0 129.4445.10/53,51
59.12/ZSPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha 128.16 6 124.01 8 132.0147.67/56,50
60.6/ZMJINEK Hugo 2005 USK Pha 139.25 0 133.57 0 133.5749.23/58,40
61.13/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 1.00 999 130.01 6 136.0151.67/61,30
62.14/ZSPECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 135.80 2 140.42 4 137.8053.46/63,40
63.15/ZSVRÁNEK Jan 2004 Blovice 142.33 4 141.86 0 141.8657.52/68,20
64.7/ZMMAREK Kryštof 2006 Roudnice145.05 54 143.51 2 145.5161.17/72,50
65.16/ZSČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 167.41 8 150.79 10 160.7976.45/90,60
  PECHLÁT Adam 2007 Sušice 166.54 0 4.00 999 999.00 0
67.2/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 228.55 8 221.56 0 221.56137.22/162,70
  MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SÝKORA Jaroslav 1961 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍKA Viktor 1977 3+ SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice 84.16 0 84.83 0 84.16 92
2.2/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec 86.47 0 87.92 2 86.472.31/2,784
3.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV 95.52 0 95.71 0 95.5211.36/13,580
4.1/ BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha 99.86 0 98.00 0 98.0013.84/16,476
5.2/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor98.31 2 98.33 0 98.3314.17/16,872
6.3/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec 100.89 0 101.43 0 100.8916.73/19,968
7.1/VSBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice 101.09 0 101.68 0 101.0916.93/20,164
8.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice 101.20 0 100.92 2 101.2017.04/20,260
9.1/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3+ Ot.Strak102.58 2 101.87 0 101.8717.71/21,056
10.2/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha 104.65 0 101.88 0 101.8817.72/21,152
11.4/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK 100.83 2 100.20 2 102.2018.04/21,448
12.3/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3+ USK Pha 107.12 0 102.59 0 102.5918.43/21,944
13.3/ ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy 104.55 0 102.83 0 102.8318.67/22,240
14.1/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB 104.57 0 101.05 2 103.0518.89/22,436
15.4/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.104.71 0 103.15 0 103.1518.99/22,635
16.2/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 3 Sušice 101.95 2 105.81 2 103.9519.79/23,534
17.5/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha 106.81 2 103.97 0 103.9719.81/23,533
18.5/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa 107.39 2 105.89 0 105.8921.73/25,832
19.6/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.106.48 0 106.01 2 106.4822.32/26,531
20.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3+ KVS HK 109.67 0 106.99 0 106.9922.83/27,130
21.4/ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz112.33 2 109.69 0 109.6925.53/30,329
22.3/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.109.12 2 110.04 0 110.0425.88/30,828
23.4/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky 110.69 0 110.87 2 110.6926.53/31,527
24.7/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy 106.90 4 110.11 4 110.9026.74/31,826
25.5/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha 121.29 0 111.79 0 111.7927.63/32,825
26.3/VMBORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha 115.75 0 114.51 0 114.5130.35/36,124
27.8/ZSHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak118.11 2 112.86 2 114.8630.70/36,523
28.6/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 3 VS Tábor115.01 0 114.52 4 115.0130.85/36,722
29.7/DMBAUEROVÁ Markéta 2001 3+ Č.Kruml.113.54 2 111.31 8 115.5431.38/37,321
30.6/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn111.91 4 112.28 6 115.9131.75/37,720
31.8/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 3 L.Žatec 129.51 52 116.52 0 116.5232.36/38,519
32.9/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice 116.39 2 116.31 2 118.3134.15/40,618
33.1/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn118.42 4 116.60 2 118.6034.44/40,90
34.7/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3 Roudnice117.75 2 119.16 0 119.1635.00/41,617
35.4/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus122.41 2 119.51 0 119.5135.35/42,016
36.8/ZMTŮMOVÁ Veronika 2006 Hubertus115.78 4 114.51 6 119.7835.62/42,315
37.9/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha 121.44 4 119.87 0 119.8735.71/42,414
38.10/ZSANTONIOVÁ Anežka 2003 3 L.Žatec 120.12 4 120.22 0 120.2236.06/42,813
39.2/PZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 118.29 2 116.59 4 120.2936.13/42,90
40.2/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 Klatovy 122.76 0 124.21 0 122.7638.60/45,912
41.11/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor120.96 6 127.02 0 126.9642.80/50,911
  PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň 125.07 2 4.00 999 999.00 10
  MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov 123.13 4 4.00 999 999.00 9
44.10/ZMHONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak126.02 2 126.98 2 128.0243.86/52,18
45.1/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.129.43 2 130.17 0 130.1746.01/54,77
46.3/PZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice129.62 2 127.50 6 131.6247.46/56,40
47.11/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy 132.87 0 124.17 8 132.1748.01/57,06
48.9/DMDANEKOVÁ Jana 2002 Hubertus130.20 2 136.40 56 132.2048.04/57,15
49.12/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz134.26 0 144.37 4 134.2650.10/59,54
50.12/ZMERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 129.74 6 141.07 52 135.7451.58/61,33
51.10/DMTURČINOVÁ Anna 2002 Hubertus131.92 4 133.23 4 135.9251.76/61,52
52.13/ZSPEŠKOVÁ Nikola 2004 VS Tábor136.77 10 156.43 6 146.7762.61/74,41
53.14/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz140.53 58 146.19 2 148.1964.03/76,10
54.4/PZLEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus147.20 8 167.55 8 155.2071.04/84,40
55.13/ZMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 191.24 104 157.64 0 157.6473.48/87,30
56.14/ZMSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice156.60 12 150.45 12 162.4578.29/93,00
57.15/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor158.69 4 153.28 12 162.6978.53/93,30
58.16/ZMKolářová Markéta 2005 3 USK Pha 125.55 52 136.93 54 177.5593.39/111,00
59.5/PZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy 189.15 8 185.00 10 195.00110.84/131,70
60.15/ZSMorenová Adriana 2004 USK Pha 141.95 64 145.44 108 205.95121.79/144,70
  PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 213.35 8 4.00 999 999.00 0
62.7/PZCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy 196.55 122 210.50 20 230.50146.34/173,90
63.8/PZŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy 228.10 12 209.59 108 240.10155.94/185,30
64.16/ZSZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor217.98 312 203.64 66 269.64185.48/220,40
65.17/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha 173.92 202 165.15 112 277.15192.99/229,30
66.9/PZMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha 366.48 66 211.24 112 323.24239.08/284,10
67.10/PZKYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak256.64 114 298.71 66 364.71280.55/333,40
  KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha44.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
102.24 0 99.58 0 99.58 67
2.1/DSPOHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
99.79 2 99.90 0 99.900.32/0,363
3.1/VJINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
104.22 2 103.47 0 103.473.89/3,959
4.1/ BOUZEK Filip
WENDL Miloslav
1992
1978
2 Sušice
Horš.Týn
113.23 2 107.78 0 107.788.20/8,255
  GALUŠKOVÁ Antonie
KUNA Václav
2001
1998
2 Sušice
SKVS ČB
103.42 6 4.00 999 999.00 51
6.2/HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
115.12 2 110.29 0 110.2910.71/10,847
7.3/ NOVOSAD Lukáš
NOVOSAD Jonáš
1993
2006
Olomouc
Č.Kruml.
120.14 2 112.27 0 112.2712.69/12,743
  VOZKA Aleš
POTUŽÁK Jan
1989
1988
3 Sušice
Sušice
112.50 0 4.00 999 999.00 39
9.2/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
115.97 0 111.52 2 113.5213.94/14,035
10.2/VPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
117.33 4 113.83 0 113.8314.25/14,331
11.5/ POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
115.09 2 116.26 0 116.2616.68/16,827
12.1/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
118.63 2 117.24 0 117.2417.66/17,723
13.3/VMUHLÍK František
PAZOUREK Pavel
1975
1976
2 Bechyně
Bechyně
120.25 4 116.07 2 118.0718.49/18,619
14.6/ŠRÁMEK Jiří
KUBÁT Jiří
1966
1984
2 Klatovy
Kotva B.
119.47 2 117.86 2 119.8620.28/20,415
15.7/ KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
116.58 4 118.72 2 120.5821.00/21,111
16.2/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
120.85 0 121.58 4 120.8521.27/21,410
17.3/ZSVÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
126.52 0 124.68 2 126.5226.94/27,19
18.4/VMKREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
152.20 6 132.41 0 132.4132.83/33,08
19.4/ZSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
126.16 8 130.39 8 134.1634.58/34,77
20.5/ZSŠVEJD Jáchym
ŠVEJD Jan
2007
2004
Sušice
Sušice
137.08 10 141.76 14 147.0847.50/47,70
21.8/ VRZALOVÁ Veronika
KUBÁT Zdeněk
1991
1991
Loko Plz
Klatovy
151.41 8 142.27 6 148.2748.69/48,96
22.1/ZMSAIDL František
JINEK Hugo
2006
2005
USK Pha
USK Pha
152.56 4 142.61 6 148.6149.03/49,25
  VEJVODA Vojtěch
CUBR Filip
1999
2000
2 Rakovník
ČSAD Plz
153.51 8 4.00 999 999.00 4
24.1/DMNOVÁK Filip
MARTIN Václav
2002
2002
3 Boh.Pha
Boh.Pha
181.12 10 160.75 2 162.7563.17/63,43
25.2/DMKolářová Markéta
KOLÁŘ Vojtěch
2005
2002
USK Pha
USK Pha
155.67 10 165.44 12 165.6766.09/66,42
26.3/DMNOVÁKOVÁ Karolína
STRASSEROVÁ Bára
2002
2001
L.Žatec
L.Žatec
155.45 12 171.21 8 167.4567.87/68,21
27.6/ZSSTRASSER Marek
SVOBODA Martin
2004
2005
L.Žatec
L.Žatec
171.43 6 160.60 12 172.6073.02/73,30
28.4/DMMED Kryštof
ČMEJREK Cyril
2002
2004
USK Pha
USK Pha
164.16 12 167.68 8 175.6876.10/76,40
29.7/ZSPECHÁČ Jonáš
JAHODA Jakub
2004
2004
USK Pha
USK Pha
167.81 56 168.87 10 178.8779.29/79,60
  BUDÁK David
MANAS Adam
2003
2004
Kadaň
Kadaň
203.43 16 1.00 999 999.00 0
31.2/ZMCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
184.33 70 206.66 64 254.33154.75/155,40
  SVOBODOVÁ Jana
GALUŠKA Vladislav
1977
1965
Horš.Týn
Sušice
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  Míková Lucie
MÍKA Viktor
2010
1977
SKŽižkov
SKŽižkov
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy 76.62 0 76.35 0 76.35 239
2.1/ BENEŠ Jindřich 1985 2 Sušice 78.45 0 81.90 50 78.452.10/2,8235
3.2/ POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice 80.71 0 80.20 0 80.203.85/5,0231
4.2/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz81.60 0 81.95 0 81.605.25/6,9227
5.3/ BOUZEK Filip 1992 2 Sušice 81.78 2 82.32 0 82.325.97/7,8223
6.1/DMŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice 83.88 52 82.76 0 82.766.41/8,4219
7.1/U23ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus83.13 0 86.21 0 83.136.78/8,9215
8.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus84.57 2 85.27 0 85.278.92/11,7211
9.4/ VOZKA Aleš 1989 2 Sušice 85.68 0 86.14 0 85.689.33/12,2207
10.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 87.89 0 87.13 0 87.1310.78/14,1203
11.3/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník87.55 0 87.86 4 87.5511.20/14,7199
  BOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice 86.32 2 4.00 999 999.00 195
13.2/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec 89.40 0 91.53 0 89.4013.05/17,1191
14.2/U23ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec 89.51 0 88.86 4 89.5113.16/17,2187
15.1/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB 90.18 0 90.33 50 90.1813.83/18,1183
16.3/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha 90.40 0 90.66 0 90.4014.05/18,4179
17.4/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 89.83 2 89.12 2 91.1214.77/19,3175
  PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.91.17 0 4.00 999 999.00 171
19.2/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.91.34 0 91.51 2 91.3414.99/19,6167
20.3/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice91.97 0 91.39 0 91.3915.04/19,7163
21.4/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz94.90 0 91.60 0 91.6015.25/20,0159
22.2/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3+ Horš.Týn91.62 0 93.24 4 91.6215.27/20,0155
23.6/ KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy 92.11 2 92.24 0 92.2415.89/20,8151
24.2/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha 92.33 0 92.42 0 92.3315.98/20,9147
25.3/DMJAKL Vincent 2001 2 USK Pha 94.25 2 92.50 0 92.5016.15/21,2143
26.3/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor92.55 2 91.07 2 93.0716.72/21,9139
27.5/DSNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec 94.50 2 91.65 2 93.6517.30/22,7135
28.4/VMKYRIÁN Luděk 1978 3+ SKVS ČB 96.02 0 94.02 0 94.0217.67/23,1131
29.5/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice 4.00 999 92.12 2 94.1217.77/23,3127
30.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz107.39 0 90.20 4 94.2017.85/23,4123
31.1/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice 94.82 0 97.43 0 94.8218.47/24,2119
32.6/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV 96.37 0 94.86 0 94.8618.51/24,2115
33.6/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.95.08 0 95.89 0 95.0818.73/24,5111
34.4/U23PETERKA Jáchym 1998 Rakovník96.98 0 91.20 4 95.2018.85/24,7107
35.7/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy 94.15 2 93.36 50 96.1519.80/25,9103
36.7/ KUBÁT Jiří 1984 3 Kotva B.96.67 0 94.25 2 96.2519.90/26,199
37.7/VMPAZOUREK Pavel 1976 3+ Bechyně 99.06 0 96.54 0 96.5420.19/26,495
38.8/VMHORÁK David 1976 3+ Heletag 96.58 0 103.14 0 96.5820.23/26,594
39.4/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice96.75 0 95.29 2 96.7520.40/26,793
40.2/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus98.04 0 97.05 0 97.0520.70/27,192
41.8/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 102.45 2 95.55 2 97.5521.20/27,891
42.9/VMNĚMEC Aleš 1976 3+ Kadaň 98.75 0 97.58 0 97.5821.23/27,890
43.4/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec96.42 2 95.88 2 97.8821.53/28,289
44.5/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha 97.89 0 97.01 2 97.8921.54/28,288
45.6/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha 98.97 0 99.71 8 98.9722.62/29,687
46.6/DSPETŘÍČEK Jakub 2000 L.Žatec 99.08 0 100.60 0 99.0822.73/29,886
47.7/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3+ Bechyně 99.17 0 98.80 2 99.1722.82/29,985
48.7/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 3+ Ot.Strak100.92 0 99.25 0 99.2522.90/30,084
49.8/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.100.00 0 108.70 2 100.0023.65/31,083
50.9/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB 105.89 2 100.29 0 100.2923.94/31,482
  ŘÍHA Jan 1996 3+ Třebech.100.51 0 4.00 999 999.00 81
52.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3+ USK Pha 101.78 2 98.83 2 100.8324.48/32,180
53.10/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB 102.98 4 101.01 0 101.0124.66/32,379
54.5/DMNOVÁK Filip 2002 Boh.Pha 99.08 2 100.27 2 101.0824.73/32,478
55.11/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 3+ ČSAD Plz101.09 0 104.28 4 101.0924.74/32,477
56.8/ JACOŠ Pavel 1988 Sláv.KV 100.37 52 99.25 2 101.2524.90/32,676
57.8/DSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.101.38 0 104.64 4 101.3825.03/32,875
  JINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha101.45 0 4.00 999 999.00 74
59.9/DSKORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz103.15 0 99.56 2 101.5625.21/33,073
60.2/ZMONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha 103.48 0 99.59 2 101.5925.24/33,172
61.3/VSNEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus103.14 2 101.77 0 101.7725.42/33,371
62.10/VNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy 102.78 0 101.82 0 101.8225.47/33,470
63.12/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 3+ Sušice 100.87 2 102.18 0 102.1825.83/33,869
64.4/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice 103.86 2 102.32 0 102.3225.97/34,068
65.13/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB 103.94 0 102.35 0 102.3526.00/34,167
66.14/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice 102.45 0 102.92 4 102.4526.10/34,266
67.10/VMUHLÍK František 1975 3 Bechyně 103.35 2 98.59 4 102.5926.24/34,465
68.3/ZMPOLLERT Jan 2005 3+ USK Pha 102.24 2 100.81 2 102.8126.46/34,764
69.15/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha 102.26 2 103.18 0 103.1826.83/35,163
70.16/ZSHEZINA Jiří 2004 3+ Roudnice105.14 2 103.23 0 103.2326.88/35,262
71.11/VPOHANKA Jiří 1969 3+ Klatovy 106.97 0 104.35 0 104.3528.00/36,761
72.4/ZMVEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.102.63 2 105.44 0 104.6328.28/37,060
73.1/PZŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 103.27 2 104.65 0 104.6528.30/37,10
74.12/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.104.12 4 102.68 2 104.6828.33/37,159
75.13/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha4108.74 2 102.82 2 104.8228.47/37,358
76.10/DSKRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa 109.87 2 105.45 0 105.4529.10/38,157
77.5/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 105.48 0 110.55 2 105.4829.13/38,256
78.2/PZKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor107.48 0 103.61 2 105.6129.26/38,30
79.14/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 3 Horš.Týn105.94 0 104.19 2 105.9429.59/38,855
80.17/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov 108.61 4 106.06 0 106.0629.71/38,954
81.6/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha 106.07 0 108.30 0 106.0729.72/38,953
82.15/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Klatovy 111.78 0 106.62 0 106.6230.27/39,652
83.16/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml.109.11 2 107.04 0 107.0430.69/40,251
84.11/VMKREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky 113.27 0 107.31 0 107.3130.96/40,650
85.6/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice107.84 0 111.15 8 107.8431.49/41,249
86.18/ZSTURNER Karel 2004 3 Blovice 108.79 0 111.24 4 108.7932.44/42,548
87.7/ZMJINEK Hugo 2005 3 USK Pha 109.18 0 114.45 0 109.1832.83/43,047
88.5/VSPÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.111.82 2 109.65 0 109.6533.30/43,646
89.19/ZSZOUBEK Adam 2004 3+ Semily 109.23 6 105.76 4 109.7633.41/43,845
90.8/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor112.81 0 107.90 2 109.9033.55/43,944
91.3/PZPANZER Martin 2007 Loko Plz107.94 2 104.60 6 109.9433.59/44,00
92.6/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz112.13 0 109.97 0 109.9733.62/44,043
93.9/ZMBRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy 113.86 2 110.20 0 110.2033.85/44,342
94.7/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus110.33 0 111.27 0 110.3333.98/44,541
95.10/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice108.51 2 113.37 8 110.5134.16/44,740
96.9/ KUBÁT Jiří 1988 Sláv.KV 109.82 2 108.62 2 110.6234.27/44,939
97.11/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3 USK Pha 115.96 4 109.19 2 111.1934.84/45,638
98.20/ZSPECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha 113.82 4 111.42 0 111.4235.07/45,937
99.21/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn108.08 6 108.54 4 112.5436.19/47,436
100.12/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3 Jablonec111.60 2 117.72 4 113.6037.25/48,835
101.8/VSVONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak113.74 0 110.10 4 113.7437.39/49,034
102.4/PZBOHATÝ Oto 2007 Třebech.119.37 2 111.80 2 113.8037.45/49,10
103.17/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVS ČB 113.75 4 108.95 6 114.9538.60/50,633
104.22/ZSSTRASSER Marek 2004 3 L.Žatec 116.58 50 113.00 2 115.0038.65/50,632
105.18/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ KVSPísek115.53 0 118.39 0 115.5339.18/51,331
106.12/ZMSVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec 111.63 4 125.27 2 115.6339.28/51,430
107.13/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB 132.86 52 115.67 0 115.6739.32/51,529
108.23/ZSŠIMÁK Jakub 2004 3 SKVS ČB 125.72 50 115.76 0 115.7639.41/51,628
109.24/ZSMANAS Adam 2004 3 Kadaň 114.77 4 112.24 4 116.2439.89/52,227
110.5/PZVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz115.60 2 116.64 6 117.6041.25/54,00
111.6/PZUHLÍK Jan 2008 Bechyně 121.66 0 118.12 0 118.1241.77/54,70
112.7/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice118.33 0 119.99 4 118.3341.98/55,00
113.25/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily 118.37 0 116.94 4 118.3742.02/55,026
114.14/ZMSMETÁNKA Kilián 2005 Hubertus116.51 2 118.49 0 118.4942.14/55,225
115.8/PZVOLF Marek 2007 VS Tábor126.59 2 118.53 0 118.5342.18/55,20
116.26/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice 123.17 0 118.75 2 120.7544.40/58,224
117.15/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB 125.12 2 119.34 2 121.3444.99/58,923
118.9/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz124.75 0 119.36 2 121.3645.01/59,022
119.13/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice 4.00 999 120.65 2 122.6546.30/60,621
120.7/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.119.80 4 124.81 4 123.8047.45/62,120
121.10/ HAMÁK Lukáš 1985 Sušice 120.19 8 119.83 4 123.8347.48/62,219
122.8/DMMARTIN Václav 2002 Boh.Pha 140.13 4 120.57 4 124.5748.22/63,218
123.27/ZSČMEJREK Cyril 2004 3 USK Pha 127.36 2 122.63 2 124.6348.28/63,217
124.16/ZMSAIDL František 2006 3 USK Pha 145.88 2 117.27 8 125.2748.92/64,116
125.9/DMCHALUPSKÝ Petr 2002 3 SKVS ČB 123.73 2 104.23 52 125.7349.38/64,715
126.17/ZMPOLLERT Antonín 2006 3 USK Pha 137.22 2 127.32 0 127.3250.97/66,814
127.18/ZMNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor123.58 4 117.93 52 127.5851.23/67,113
128.9/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK 127.00 6 125.87 2 127.8751.52/67,50
129.28/ZSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec132.90 6 128.13 2 130.1353.78/70,412
130.29/ZSBUDÁK David 2003 Kadaň 125.44 8 124.42 6 130.4254.07/70,811
131.10/PZPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 131.19 4 131.46 0 131.4655.11/72,20
132.30/ZSŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily 134.02 2 129.94 2 131.9455.59/72,810
133.11/PZŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.142.65 0 133.58 0 133.5857.23/75,00
134.10/DMMED Kryštof 2002 USK Pha 129.69 4 129.53 6 133.6957.34/75,19
135.31/ZSSÝKORA Jaroslav 2004 Hubertus4.00 999 127.86 6 133.8657.51/75,38
136.14/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor156.52 14 125.92 8 133.9257.57/75,47
137.32/ZSPUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB 120.47 50 128.30 6 134.3057.95/75,96
138.19/ZMMILYAN Daniel 2006 L.Žatec 137.21 2 132.10 4 136.1059.75/78,35
139.12/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 136.18 0 136.03 6 136.1859.83/78,40
140.33/ZSLŽIČAŘ David 2004 USK Pha 142.18 6 135.19 2 137.1960.84/79,74
141.20/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.133.39 4 149.47 10 137.3961.04/79,93
142.13/PZKLIMEŠ Vít 2007 Kralupy 129.99 8 136.19 6 137.9961.64/80,70
143.34/ZSKINDL Ferdinand 2004 USK Pha 129.04 10 132.16 6 138.1661.81/81,02
144.21/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice142.85 4 134.44 4 138.4462.09/81,31
145.35/ZSMOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy 140.35 8 138.45 0 138.4562.10/81,30
146.22/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.139.65 8 132.46 6 138.4662.11/81,30
147.11/DMČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor160.21 2 139.83 0 139.8363.48/83,10
148.36/ZSJAHODA Jakub 2004 USK Pha 132.08 8 120.92 54 140.0863.73/83,50
149.15/VMRIANT Martin 1977 VS Tábor141.49 2 144.09 4 143.4967.14/87,90
150.14/PZPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.144.19 6 142.16 2 144.1667.81/88,80
151.15/PZHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak144.21 0 150.02 52 144.2167.86/88,90
152.23/ZMBURGER Jáchym 2006 USK Pha 213.00 0 137.11 8 145.1168.76/90,10
153.16/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice 144.19 4 143.52 4 147.5271.17/93,20
154.17/PZBABOUČEK Antonín 2007 USK Pha 153.78 14 142.33 6 148.3371.98/94,30
155.24/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha 145.12 4 163.64 2 149.1272.77/95,30
156.37/ZSSOPEK Milan 2004 Sušice 147.43 52 144.34 6 150.3473.99/96,90
157.18/PZSAMEK Petr 2008 Třebech.150.15 6 145.77 8 153.7777.42/101,40
158.19/PZŠKOP Jan 2007 Ot.Strak148.56 6 157.27 52 154.5678.21/102,40
159.25/ZMNOVÁK Václav 2005 VS Tábor163.43 60 143.95 12 155.9579.60/104,30
160.20/PZMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 174.80 10 163.02 2 165.0288.67/116,10
161.21/PZPETŘÍK Marek 2008 USK Pha 164.75 4 171.80 4 168.7592.40/121,00
162.38/ZSMÁRA Michal 2003 VS Tábor190.54 62 161.26 8 169.2692.91/121,70
163.26/ZMPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha 178.70 12 167.93 6 173.9397.58/127,80
164.27/ZMKUTEK Michal 2006 USK Pha 162.00 12 177.20 16 174.0097.65/127,90
165.28/ZMMAZÁNEK Vojtěch 2006 USK Pha 159.63 66 169.11 6 175.1198.76/129,40
166.22/PZVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor170.32 6 199.99 54 176.3299.97/130,90
167.23/PZPAJMA Lukáš 2008 Kadaň 169.17 8 240.56 10 177.17100.82/132,00
168.24/PZPLAS Tobiáš 2008 USK Pha 178.92 4 180.95 58 182.92106.57/139,60
169.25/PZDO Tony 2008 Roudnice186.32 62 173.60 12 185.60109.25/143,10
170.39/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy 157.50 68 167.12 20 187.12110.77/145,10
171.26/PZSYNEK Přemysl 2007 L.Žatec 266.63 64 189.88 8 197.88121.53/159,20
172.27/PZURBÁNEK Šimon 2008 USK Pha 168.34 106 202.69 8 210.69134.34/176,00
173.29/ZMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha 168.33 62 158.20 58 216.20139.85/183,20
174.30/ZMVRANÝ Matěj 2006 USK Pha 215.11 14 230.12 8 229.11152.76/200,10
175.28/PZSMETÁNKA Vavřinec 2008 Hubertus171.85 106 225.45 6 231.45155.10/203,10
176.29/PZKVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn169.89 208 185.98 66 251.98175.63/230,00
177.31/ZMHOLUB Čeněk 2006 USK Pha 173.09 120 209.46 66 275.46199.11/260,80
178.32/ZMHADRABA Martin 2005 USK Pha 157.77 256 155.66 154 309.66233.31/305,60
179.30/PZKAREŠ Samuel 2009 Roudnice200.07 130 217.93 106 323.93247.58/324,30
180.31/PZPLUTA Adam 2008 Boh.Pha 240.27 108 242.63 164 348.27271.92/356,10
181.32/PZPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha 193.00 162 191.86 208 355.00278.65/365,00
182.33/PZČEKAL Josef 2007 Klášter.138.94 556 172.70 354 526.70450.35/589,80
183.40/ZSKRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn168.04 416 157.69 462 584.04507.69/665,00
184.34/PZSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha 162.46 654 125.20 602 727.20650.85/852,50
  NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAKALA Štěpán 2004 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLOBOUČNÍK Tomáš 1965 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Vojtěch 2002 3+ Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Jan 1982 3+ Klatovy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAŠUS Ondřej 1987 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  Hrňák Matouš 2009 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3+ Sušice 99.13 2 100.59 0 100.59 22
2.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV 106.36 0 108.00 0 106.365.77/5,718
3.2/VMPAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha 107.05 0 106.53 0 106.535.94/5,914
4.2/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 3 L.Žatec 110.17 2 106.99 0 106.996.40/6,410
5.1/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3+ USK Pha 115.64 0 112.71 0 112.7112.12/12,09
6.1/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor116.99 0 115.08 0 115.0814.49/14,48
7.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.116.01 0 113.57 2 115.5714.98/14,97
8.3/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.109.38 54 119.22 0 119.2218.63/18,56
9.1/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn120.83 2 119.47 0 119.4718.88/18,85
10.4/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha 121.29 2 121.55 0 121.5520.96/20,84
11.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov 130.06 0 120.12 2 122.1221.53/21,43
12.2/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 142.65 0 132.11 2 134.1133.52/33,32
13.3/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 143.90 0 139.30 0 139.3038.71/38,51
14.5/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy 152.77 8 140.36 4 144.3643.77/43,50
15.4/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice171.85 0 174.17 2 171.8571.26/70,80
  KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3