vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Sušici , ČP předžáků

20.05.2017   Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB 66.48 2 66.61 2 68.48 149
2.1/VMPIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn71.65 0 72.58 2 71.653.17/4,6141
3.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV 72.26 2 71.95 4 74.265.78/8,4137
4.1/ HOJDA Jakub 1993 3+ Horš.Týn75.62 0 74.49 2 75.627.14/10,4133
5.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov 77.89 0 78.23 0 77.899.41/13,7129
6.1/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB 78.22 4 78.12 0 78.129.64/14,1125
7.1/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn78.30 2 78.50 0 78.5010.02/14,6121
8.3/VMMÍKA Viktor 1977 3+ SKŽižkov78.54 0 85.36 4 78.5410.06/14,7117
9.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB 79.92 0 79.06 0 79.0610.58/15,4113
10.2/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy 79.25 2 77.64 2 79.6411.16/16,3109
11.4/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus79.92 0 80.20 2 79.9211.44/16,7105
12.3/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav82.08 0 79.96 0 79.9611.48/16,8101
13.5/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor 80.97 0 80.69 0 80.6912.21/17,897
14.4/VKREMR Patrik 1972 USK Pha 80.75 0 77.93 4 80.7512.27/17,993
15.2/ VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy 81.84 0 80.79 0 80.7912.31/18,089
16.6/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK 85.75 2 82.20 0 82.2013.72/20,085
17.3/ HABICH Bohumil 1991 3+ VS Tábor82.77 4 82.34 0 82.3413.86/20,281
18.1/ZMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha 83.12 0 83.51 0 83.1214.64/21,477
19.7/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn83.14 0 83.94 2 83.1414.66/21,473
20.4/ POTUŽÁK Jan 1988 3+ Sušice 83.17 0 84.47 2 83.1714.69/21,569
21.2/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha 84.07 0 83.41 0 83.4114.93/21,865
22.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor85.70 0 84.43 0 84.4315.95/23,361
23.8/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn84.45 0 84.67 0 84.4515.97/23,357
24.9/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV 90.59 0 85.31 0 85.3116.83/24,653
25.1/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB 85.92 0 85.69 2 85.9217.44/25,549
26.2/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha 83.26 4 83.83 4 87.2618.78/27,445
27.5/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 87.12 150 85.30 2 87.3018.82/27,541
28.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor88.81 2 87.42 0 87.4218.94/27,737
29.5/ KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor87.87 0 87.61 0 87.6119.13/27,933
30.10/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek87.97 2 85.63 2 87.6319.15/28,032
31.3/VSKUNA Alois 1960 3+ SKVS ČB 89.96 2 88.41 0 88.4119.93/29,131
32.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor90.03 0 88.88 0 88.8820.40/29,830
33.6/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L90.19 0 88.99 0 88.9920.51/30,029
34.2/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor89.12 0 90.44 0 89.1220.64/30,128
35.3/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak78.41 50 87.71 2 89.7121.23/31,027
36.7/VČEKAL Josef 1970 3+ Klášter.90.83 2 89.85 0 89.8521.37/31,226
37.2/ZSHARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn88.20 50 88.17 2 90.1721.69/31,725
38.8/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 100.04 0 91.00 0 91.0022.52/32,924
39.5/VSKUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy 91.43 0 90.24 2 91.4322.95/33,523
40.3/U23HABICH Karel 1994 2 VS Tábor99.18 4 88.15 4 92.1523.67/34,622
41.3/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor94.73 0 92.83 0 92.8324.35/35,621
42.6/VSMULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus99.53 4 93.55 0 93.5525.07/36,620
43.4/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha 97.47 2 93.73 0 93.7325.25/36,919
44.11/VMSMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus94.99 0 93.91 0 93.9125.43/37,118
45.5/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB 95.67 0 94.78 0 94.7826.30/38,417
46.6/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB 94.67 2 93.12 2 95.1226.64/38,916
47.9/VČERVENKA Jaroslav 1964 3+ Hubertus96.81 0 98.81 0 96.8128.33/41,415
48.10/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov 101.11 2 98.66 0 98.6630.18/44,114
49.12/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor99.94 0 97.62 2 99.6231.14/45,513
50.7/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn164.80 0 98.29 2 100.2931.81/46,512
51.8/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn98.96 2 98.55 2 100.5532.07/46,811
52.9/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn101.52 0 105.42 2 101.5233.04/48,210
53.4/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha 99.76 2 102.95 2 101.7633.28/48,69
54.10/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov 102.43 0 112.63 4 102.4333.95/49,68
55.11/ZSPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha 108.75 6 105.67 0 105.6737.19/54,37
56.5/DMKOLÁŘ Vojtěch 2002 3 USK Pha 102.20 10 103.90 4 107.9039.42/57,66
57.11/VJANDÁŠ Roman 1965 Kadaň 108.14 0 111.01 0 108.1439.66/57,95
58.3/ZMVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.114.88 4 109.21 0 109.2140.73/59,54
59.7/VSPOULA Jan 1955 Sláv.KV 110.72 0 111.21 0 110.7242.24/61,73
60.8/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy 112.30 0 109.98 2 111.9843.50/63,52
61.4/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 116.37 0 113.51 0 113.5145.03/65,81
62.5/ZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor115.21 0 113.65 0 113.6545.17/66,00
63.6/ZMJINEK Hugo 2005 USK Pha 114.00 0 111.93 2 113.9345.45/66,40
64.12/ZSŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 109.21 6 116.26 0 115.2146.73/68,20
65.13/ZSPECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 135.31 2 117.75 0 117.7549.27/71,90
66.14/ZSVRÁNEK Jan 2004 Blovice 122.69 0 122.62 0 122.6254.14/79,10
67.7/ZMMAREK Kryštof 2006 Roudnice131.07 2 127.18 2 129.1860.70/88,60
68.15/ZSČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 143.16 8 128.62 4 132.6264.14/93,70
69.1/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice 149.58 8 158.73 2 157.5889.10/130,10
70.2/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 219.06 2 214.31 4 218.31149.83/218,80
  SÝKORA Jaroslav 1961 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice 65.02 0 62.99 0 62.99 103
2.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice 67.85 0 71.63 0 67.854.86/7,795
3.2/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec 68.79 0 72.44 2 68.795.80/9,287
4.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV 79.80 2 80.03 0 80.0317.04/27,183
5.1/ BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha 83.28 0 84.40 4 83.2820.29/32,279
6.2/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor85.50 0 83.61 0 83.6120.62/32,775
7.3/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK 84.18 0 87.18 0 84.1821.19/33,671
8.4/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec 84.45 0 84.49 2 84.4521.46/34,167
9.1/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha 85.76 0 87.33 0 85.7622.77/36,163
10.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice 87.08 0 84.25 2 86.2523.26/36,959
11.2/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3+ USK Pha 87.74 0 86.60 0 86.6023.61/37,555
12.3/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha 87.80 0 86.81 0 86.8123.82/37,851
13.1/VSBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice 89.15 0 87.03 0 87.0324.04/38,247
14.4/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.86.25 4 87.65 0 87.6524.66/39,143
15.5/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3+ Ot.Strak89.76 2 87.81 0 87.8124.82/39,439
16.1/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB 91.54 0 87.98 0 87.9824.99/39,738
17.6/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB 88.08 4 86.70 2 88.7025.71/40,837
18.5/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa 88.73 0 88.72 0 88.7225.73/40,836
19.7/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.89.32 0 93.76 2 89.3226.33/41,835
20.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3+ KVS HK 94.93 2 89.36 0 89.3626.37/41,934
21.3/ ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy 91.80 2 88.79 2 90.7927.80/44,133
22.2/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 3 Sušice 89.17 2 90.21 2 91.1728.18/44,732
23.3/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.96.38 0 93.15 0 93.1530.16/47,931
24.4/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha 93.28 2 91.82 2 93.8230.83/48,930
25.8/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB 93.92 0 95.81 6 93.9230.93/49,129
26.5/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn94.57 0 94.46 0 94.4631.47/50,028
27.6/DMBAUEROVÁ Markéta 2001 3+ Č.Kruml.92.84 2 94.92 2 94.8431.85/50,627
28.6/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky 95.20 0 98.38 2 95.2032.21/51,126
29.7/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.96.93 4 95.72 0 95.7232.73/52,025
30.9/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy 92.39 4 93.15 4 96.3933.40/53,024
31.3/VMBORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha 97.01 0 96.61 0 96.6133.62/53,423
32.4/ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz95.82 2 96.84 4 97.8234.83/55,322
33.8/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3 Roudnice98.29 0 98.94 0 98.2935.30/56,021
34.10/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice 103.84 6 98.34 0 98.3435.35/56,120
35.9/ZMTŮMOVÁ Veronika 2006 Hubertus104.13 4 97.86 2 99.8636.87/58,519
36.1/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn100.76 0 100.12 2 100.7637.77/60,00
37.2/PZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 99.26 2 99.91 2 101.2638.27/60,80
38.7/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 3 L.Žatec 107.78 6 102.01 0 102.0139.02/61,918
39.11/ZSANTONIOVÁ Anežka 2003 3 L.Žatec 103.25 2 102.20 0 102.2039.21/62,217
40.10/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha 100.42 2 106.40 52 102.4239.43/62,616
41.2/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 Klatovy 103.00 0 108.70 0 103.0040.01/63,515
42.8/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 3 VS Tábor107.59 2 101.10 2 103.1040.11/63,714
43.4/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus111.66 0 104.23 2 106.2343.24/68,613
44.3/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 109.21 2 106.96 0 106.9643.97/69,80
45.12/ZSHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak113.02 2 105.36 2 107.3644.37/70,412
46.4/PZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice108.05 0 108.47 2 108.0545.06/71,50
47.11/ZMKolářová Markéta 2005 3 USK Pha 4.00 999 107.22 2 109.2246.23/73,411
48.1/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.118.00 0 107.71 4 111.7148.72/77,310
49.5/ PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň 112.19 0 112.47 0 112.1949.20/78,19
50.12/ZMHONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak123.26 4 113.28 0 113.2850.29/79,88
51.13/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy 105.84 8 113.47 0 113.4750.48/80,17
52.2/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov 111.63 4 107.63 6 113.6350.64/80,46
53.13/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor108.68 8 111.14 4 115.1452.15/82,85
54.14/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz154.11 54 115.23 2 117.2354.24/86,14
55.15/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz119.53 2 124.32 0 121.5358.54/92,93
56.14/ZMERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 121.38 4 116.37 8 124.3761.38/97,42
57.9/DMDANEKOVÁ Jana 2002 Hubertus118.81 8 120.35 54 126.8163.82/101,31
58.10/DMTURČINOVÁ Anna 2002 Hubertus123.48 4 118.95 50 127.4864.49/102,40
59.16/ZSMorenová Adriana 2004 USK Pha 114.91 18 122.78 8 130.7867.79/107,60
60.17/ZSPEŠKOVÁ Nikola 2004 VS Tábor128.30 8 162.90 12 136.3073.31/116,40
61.5/PZLEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus132.29 6 141.28 14 138.2975.30/119,50
62.15/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor139.71 6 137.53 56 145.7182.72/131,30
63.6/PZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy 150.53 60 157.36 4 161.3698.37/156,20
64.16/ZMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 168.75 156 144.27 52 196.27133.28/211,60
65.17/ZMSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice116.76 156 133.88 64 197.88134.89/214,10
66.7/PZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 292.21 66 218.51 14 232.51169.52/269,10
67.8/PZKYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak179.49 216 176.59 60 236.59173.60/275,60
68.9/PZMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha 176.35 66 230.56 10 240.56177.57/281,90
69.18/ZSZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor145.54 204 145.66 154 299.66236.67/375,70
70.10/PZŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy 183.75 158 210.82 160 341.75278.76/442,50
71.18/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha 144.73 214 157.36 260 358.73295.74/469,50
72.11/PZSAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy 167.06 310 173.60 214 387.60324.61/515,30
73.12/PZSAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy 268.36 162 188.77 210 398.77335.78/533,10
74.13/PZCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy 183.84 408 247.98 268 515.98452.99/719,10
  KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha44.00 999 4.00 999 999.00 0
  RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPOHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
86.42 2 84.50 2 86.50 67
2.1/VMHÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
87.64 2 87.59 0 87.591.09/1,363
  GALUŠKOVÁ Antonie
KUNA Václav
2001
1998
2 Sušice
SKVS ČB
89.89 0 4.00 999 999.00 59
4.1/VJINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
90.87 0 89.34 2 90.874.37/5,155
  BOUZEK Filip
WENDL Miloslav
1992
1978
2 Sušice
Horš.Týn
97.22 0 4.00 999 999.00 51
6.2/ KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
103.23 2 99.45 0 99.4512.95/15,047
7.3/ NOVOSAD Lukáš
NOVOSAD Jonáš
1993
2006
Olomouc
Č.Kruml.
101.72 2 98.43 2 100.4313.93/16,143
8.2/VPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
100.74 2 99.64 2 101.6415.14/17,539
9.1/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
101.26 6 103.25 0 103.2516.75/19,435
10.2/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
101.29 2 103.66 2 103.2916.79/19,431
11.4/ POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
107.89 2 103.39 0 103.3916.89/19,527
12.5/HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
100.20 4 102.77 4 104.2017.70/20,523
13.3/VMUHLÍK František
PAZOUREK Pavel
1975
1976
2 Bechyně
Bechyně
106.04 0 105.61 0 105.6119.11/22,119
14.6/ŠRÁMEK Jiří
KUBÁT Jiří
1966
1984
2 Klatovy
Kotva B.
105.69 2 100.94 6 106.9420.44/23,615
15.2/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
107.28 8 103.33 4 107.3320.83/24,111
16.4/VMKREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
116.27 0 109.69 2 111.6925.19/29,110
  VEJVODA Vojtěch
CUBR Filip
1999
2000
2 Rakovník
ČSAD Plz
101.85 10 4.00 999 999.00 9
18.7/ VOZKA Aleš
POTUŽÁK Jan
1989
1988
3 Sušice
Sušice
4.00 999 110.48 2 112.4825.98/30,08
19.3/ZSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
104.62 10 108.63 8 114.6228.12/32,57
20.4/ZSVÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
114.66 2 114.17 2 116.1729.67/34,36
21.8/Míková Lucie
MÍKA Viktor
2010
1977
SKŽižkov
SKŽižkov
118.82 8 113.77 4 117.7731.27/36,20
22.1/DMMED Kryštof
ČMEJREK Cyril
2002
2004
USK Pha
USK Pha
127.33 8 122.62 2 124.6238.12/44,15
23.9/ VRZALOVÁ Veronika
KUBÁT Zdeněk
1991
1991
Loko Plz
Klatovy
140.41 8 122.75 4 126.7540.25/46,54
24.5/VMSVOBODOVÁ Jana
GALUŠKA Vladislav
1977
1965
Horš.Týn
Sušice
120.88 6 130.02 8 126.8840.38/46,73
25.5/ZSŠVEJD Jáchym
ŠVEJD Jan
2007
2004
Sušice
Sušice
126.53 12 127.54 4 131.5445.04/52,10
26.2/DMNOVÁKOVÁ Karolína
STRASSEROVÁ Bára
2002
2001
L.Žatec
L.Žatec
148.33 64 135.72 0 135.7249.22/56,92
27.3/DMKolářová Markéta
KOLÁŘ Vojtěch
2005
2002
USK Pha
USK Pha
145.17 12 136.37 6 142.3755.87/64,61
28.1/ZMSAIDL František
JINEK Hugo
2006
2005
USK Pha
USK Pha
137.02 6 156.98 2 143.0256.52/65,30
29.6/ZSSTRASSER Marek
SVOBODA Martin
2004
2005
L.Žatec
L.Žatec
165.76 60 142.64 6 148.6462.14/71,80
30.7/ZSPECHÁČ Jonáš
JAHODA Jakub
2004
2004
USK Pha
USK Pha
147.82 14 141.17 8 149.1762.67/72,50
31.4/DMNOVÁK Filip
MARTIN Václav
2002
2002
3 Boh.Pha
Boh.Pha
145.84 16 151.78 54 161.8475.34/87,10
32.8/ZSBUDÁK David
MANAS Adam
2003
2004
Kadaň
Kadaň
144.63 264 155.42 64 219.42132.92/153,70
33.2/ZMCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
200.82 214 207.11 62 269.11182.61/211,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy 61.79 0 60.72 0 60.72 250
2.2/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz66.31 0 64.09 0 64.093.37/5,6246
3.1/ POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice 64.79 0 64.59 0 64.593.87/6,4242
4.2/ BOUZEK Filip 1992 2 Sušice 66.43 0 65.25 0 65.254.53/7,5238
5.3/ BENEŠ Jindřich 1985 2 Sušice 4.00 999 65.45 0 65.454.73/7,8234
6.1/DMŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice 70.99 2 69.12 0 69.128.40/13,8230
7.4/ VOZKA Aleš 1989 2 Sušice 69.79 2 69.97 0 69.979.25/15,2226
8.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus70.93 0 69.26 2 70.9310.21/16,8222
9.1/U23ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus69.90 2 71.02 2 71.9011.18/18,4218
10.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 72.85 0 72.15 0 72.1511.43/18,8214
11.2/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz74.37 0 72.95 0 72.9512.23/20,1210
12.2/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec 73.39 0 74.04 0 73.3912.67/20,9206
13.3/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz75.22 2 74.24 0 74.2413.52/22,3202
14.3/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha 75.66 0 74.44 0 74.4413.72/22,6198
15.2/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.76.53 0 74.58 0 74.5813.86/22,8194
16.4/DSNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec 75.30 4 74.67 0 74.6713.95/23,0190
17.1/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB 73.46 2 72.82 2 74.8214.10/23,2186
18.5/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník73.08 2 74.31 2 75.0814.36/23,6182
19.3/U23PETERKA Jáchym 1998 Rakovník77.08 4 75.44 0 75.4414.72/24,2178
20.5/ KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy 75.85 0 75.15 2 75.8515.13/24,9174
21.3/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.76.39 0 77.71 2 76.3915.67/25,8170
22.4/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice77.30 0 76.52 0 76.5215.80/26,0166
23.4/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy 76.88 0 76.96 2 76.8816.16/26,6162
24.5/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 94.66 0 75.11 2 77.1116.39/27,0158
25.4/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz77.38 0 77.22 0 77.2216.50/27,2154
26.6/ KUBÁT Jiří 1984 3 Kotva B.77.75 0 78.11 0 77.7517.03/28,0150
27.5/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV 82.53 0 78.12 0 78.1217.40/28,7146
28.2/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec78.41 0 81.60 0 78.4117.69/29,1142
29.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor78.44 0 78.90 2 78.4417.72/29,2138
30.3/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3+ Horš.Týn79.03 0 78.72 4 79.0318.31/30,2134
  GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice 79.29 0 4.00 999 999.00 130
32.7/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.80.12 0 79.37 0 79.3718.65/30,7126
33.6/VMKYRIÁN Luděk 1978 3+ SKVS ČB 78.80 2 77.74 2 79.7419.02/31,3122
34.3/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha 77.83 4 78.30 2 80.3019.58/32,2118
35.5/U23ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec 75.79 6 76.52 4 80.5219.80/32,6114
36.4/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak79.23 2 78.60 2 80.6019.88/32,7110
37.8/VKLOBOUČNÍK Tomáš 1965 3 VS Tábor80.72 0 92.43 6 80.7220.00/32,9106
38.5/DMJAKL Vincent 2001 2 USK Pha 79.16 2 78.34 4 81.1620.44/33,7102
39.4/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice81.26 0 84.14 0 81.2620.54/33,898
40.5/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha 82.21 0 83.29 2 82.2121.49/35,497
41.7/VMNĚMEC Aleš 1976 3+ Kadaň 82.34 0 80.75 2 82.3421.62/35,696
42.1/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice 82.69 0 82.88 0 82.6921.97/36,295
43.2/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus113.20 2 82.72 0 82.7222.00/36,294
44.9/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 79.37 4 91.13 2 83.3722.65/37,393
45.6/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha 83.44 0 84.47 0 83.4422.72/37,492
46.7/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.85.19 2 83.84 0 83.8423.12/38,191
47.7/ JACOŠ Pavel 1988 Sláv.KV 90.77 4 84.29 0 84.2923.57/38,890
48.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3+ USK Pha 84.32 2 82.69 2 84.6923.97/39,589
49.6/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha 82.58 4 78.77 6 84.7724.05/39,688
50.8/VMPAZOUREK Pavel 1976 3+ Bechyně 85.09 0 81.57 4 85.0924.37/40,187
51.3/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice 89.66 0 85.25 0 85.2524.53/40,486
52.8/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB 85.39 0 89.16 4 85.3924.67/40,685
53.9/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB 89.60 0 85.48 0 85.4824.76/40,884
54.6/DSPETŘÍČEK Jakub 2000 L.Žatec 85.54 0 86.17 4 85.5424.82/40,983
55.10/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 3+ ČSAD Plz85.59 0 85.59 4 85.5924.87/41,082
56.11/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 3+ Ot.Strak86.47 4 85.86 0 85.8625.14/41,481
57.10/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha87.70 4 85.93 0 85.9325.21/41,580
58.2/ZMVEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.88.52 2 86.10 0 86.1025.38/41,879
59.12/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 3+ Sušice 85.63 2 86.14 0 86.1425.42/41,978
60.9/VMHORÁK David 1976 3+ Heletag 84.28 2 76.50 50 86.2825.56/42,177
  ŘÍHA Jan 1996 3+ Třebech.86.37 0 4.00 999 999.00 76
62.13/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha 86.50 0 88.67 0 86.5025.78/42,575
63.14/ZSHEZINA Jiří 2004 3+ Roudnice86.70 0 87.09 2 86.7025.98/42,874
64.4/VSNEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus86.24 4 87.09 0 87.0926.37/43,473
65.3/ZMONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha 87.14 0 87.18 2 87.1426.42/43,572
66.4/ZMPOLLERT Jan 2005 3+ USK Pha 87.27 0 86.70 2 87.2726.55/43,771
67.7/DMNOVÁK Filip 2002 Boh.Pha 91.19 4 85.31 2 87.3126.59/43,870
68.7/DSKORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz87.57 0 88.04 0 87.5726.85/44,269
69.8/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3+ Bechyně 86.72 2 87.88 0 87.8827.16/44,768
70.11/VNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy 88.13 0 86.65 2 88.1327.41/45,167
71.1/PZKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor86.23 2 88.94 2 88.2327.51/45,30
72.12/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha486.76 2 84.37 4 88.3727.65/45,566
73.13/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 3 Horš.Týn88.39 0 85.33 4 88.3927.67/45,665
74.14/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.91.07 0 88.61 0 88.6127.89/45,964
75.15/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB 88.63 0 88.32 2 88.6327.91/46,063
76.9/DSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.91.50 12 86.96 2 88.9628.24/46,562
77.2/PZŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 88.58 2 87.07 2 89.0728.35/46,70
78.10/VMUHLÍK František 1975 3 Bechyně 89.88 0 89.10 0 89.1028.38/46,761
79.15/VPOHANKA Jiří 1969 3+ Klatovy 92.71 2 89.90 0 89.9029.18/48,160
80.16/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Klatovy 92.01 0 89.91 0 89.9129.19/48,159
81.10/DSKRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa 97.36 2 89.96 0 89.9629.24/48,258
82.8/ KUBÁT Jiří 1988 Sláv.KV 92.82 0 88.36 2 90.3629.64/48,857
83.8/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha 92.57 0 90.93 0 90.9330.21/49,856
84.17/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml.99.42 0 91.00 0 91.0030.28/49,955
85.5/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus92.62 2 91.24 0 91.2430.52/50,354
86.3/PZPANZER Martin 2007 Loko Plz92.08 8 91.53 0 91.5330.81/50,70
87.16/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice 90.82 2 89.88 2 91.8831.16/51,353
88.5/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice92.07 0 95.14 4 92.0731.35/51,652
89.6/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice95.95 0 92.95 0 92.9532.23/53,151
90.6/VSVONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak93.19 0 97.70 0 93.1932.47/53,550
91.17/ZSZOUBEK Adam 2004 3+ Semily 89.83 4 91.65 2 93.6532.93/54,249
92.9/DMCHALUPSKÝ Petr 2002 3 SKVS ČB 93.82 0 90.82 4 93.8233.10/54,548
93.7/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz94.93 4 93.82 0 93.8233.10/54,547
94.4/PZBOHATÝ Oto 2007 Třebech.98.29 2 94.15 0 94.1533.43/55,10
95.11/VMKREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky 96.11 0 94.34 0 94.3433.62/55,446
96.18/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov 96.37 2 92.42 2 94.4233.70/55,545
97.7/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor94.01 2 93.14 2 95.1434.42/56,744
98.19/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn91.47 4 92.30 4 95.4734.75/57,243
99.8/VSPÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.97.50 0 93.52 2 95.5234.80/57,342
100.8/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 91.55 4 92.05 4 95.5534.83/57,441
101.9/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha 98.56 4 96.91 0 96.9136.19/59,640
102.18/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVS ČB 98.37 2 92.98 4 96.9836.26/59,739
103.9/ZMJINEK Hugo 2005 3 USK Pha 93.45 8 93.01 4 97.0136.29/59,838
104.20/ZSPECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha 101.15 2 97.62 0 97.6236.90/60,837
105.21/ZSTURNER Karel 2004 3 Blovice 92.61 6 91.98 6 97.9837.26/61,436
106.9/ BAŠUS Ondřej 1987 SKŽižkov101.45 2 98.12 0 98.1237.40/61,635
107.22/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily 95.17 4 98.20 0 98.2037.48/61,734
108.19/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ KVSPísek103.72 0 98.40 0 98.4037.68/62,133
109.10/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3 USK Pha 97.06 10 98.75 0 98.7538.03/62,632
110.23/ZSČMEJREK Cyril 2004 3 USK Pha 97.32 2 104.47 2 99.3238.60/63,631
111.5/PZVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz95.26 6 100.31 0 100.3139.59/65,20
112.11/ZMSAIDL František 2006 3 USK Pha 106.74 4 101.43 0 101.4340.71/67,030
113.24/ZSSTRASSER Marek 2004 3 L.Žatec 103.51 52 101.72 0 101.7241.00/67,529
114.10/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.105.14 10 101.88 0 101.8841.16/67,828
115.12/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice 108.74 2 99.93 2 101.9341.21/67,927
116.12/ZMNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor102.04 0 111.97 2 102.0441.32/68,126
117.13/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB 100.11 6 98.80 4 102.8042.08/69,325
118.6/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice102.95 10 103.07 0 103.0742.35/69,70
119.7/PZVOLF Marek 2007 VS Tábor107.82 2 103.12 0 103.1242.40/69,80
120.14/ZMBRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy 104.35 2 101.18 2 103.1842.46/69,924
121.25/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice 103.41 0 101.95 4 103.4142.69/70,323
122.26/ZSPUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB 105.37 4 99.79 4 103.7943.07/70,922
123.27/ZSŠIMÁK Jakub 2004 3 SKVS ČB 106.48 6 100.07 4 104.0743.35/71,421
124.15/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB 101.85 6 104.14 0 104.1443.42/71,520
125.28/ZSBUDÁK David 2003 Kadaň 110.87 106 102.42 2 104.4243.70/72,019
126.16/ZMNOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB 121.60 6 105.28 0 105.2844.56/73,418
127.29/ZSJAHODA Jakub 2004 USK Pha 105.41 0 103.88 4 105.4144.69/73,617
128.17/ZMSMETÁNKA Kilián 2005 Hubertus103.43 2 108.55 2 105.4344.71/73,616
129.10/ HAMÁK Lukáš 1985 Sušice 107.50 2 102.08 4 106.0845.36/74,715
130.10/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz111.76 4 103.96 4 107.9647.24/77,814
131.18/ZMSVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec 109.35 8 108.00 0 108.0047.28/77,913
132.8/PZUHLÍK Jan 2008 Bechyně 115.54 4 106.81 2 108.8148.09/79,20
133.30/ZSŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily 111.61 4 107.76 2 109.7649.04/80,812
134.9/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK 112.99 6 108.84 2 110.8450.12/82,50
135.31/ZSMANAS Adam 2004 3 Kadaň 101.25 10 109.27 4 111.2550.53/83,211
136.19/ZMMILYAN Daniel 2006 L.Žatec 109.52 4 121.03 8 113.5252.80/87,010
137.32/ZSMOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy 127.01 4 114.95 0 114.9554.23/89,39
138.13/VMRIANT Martin 1977 VS Tábor150.71 60 107.68 8 115.6854.96/90,58
139.20/ZMPOLLERT Antonín 2006 3 USK Pha 113.23 6 114.37 2 116.3755.65/91,77
140.33/ZSSOPEK Milan 2004 Sušice 152.95 2 114.42 2 116.4255.70/91,76
141.11/DMMARTIN Václav 2002 Boh.Pha 113.25 4 115.77 6 117.2556.53/93,15
142.34/ZSLŽIČAŘ David 2004 USK Pha 115.75 8 109.86 10 119.8659.14/97,44
143.10/PZPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 1.00 999 118.21 2 120.2159.49/98,00
144.21/ZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 121.14 4 116.85 4 120.8560.13/99,03
145.22/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice124.34 2 121.76 0 121.7661.04/100,52
146.11/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice 121.96 6 122.28 0 122.2861.56/101,40
147.35/ZSKINDL Ferdinand 2004 USK Pha 110.28 12 117.16 60 122.2861.56/101,41
148.12/PZŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.116.80 6 119.12 6 122.8062.08/102,20
149.23/ZMBURGER Jáchym 2006 USK Pha 113.54 204 121.50 4 125.5064.78/106,70
150.24/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.242.07 4 121.61 4 125.6164.89/106,90
151.12/DMČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor130.23 8 122.28 6 128.2867.56/111,30
152.13/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 127.76 6 120.35 8 128.3567.63/111,40
153.14/PZSAMEK Petr 2008 Třebech.147.20 10 128.36 2 130.3669.64/114,70
154.25/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha 124.69 6 118.66 208 130.6969.97/115,20
155.36/ZSSÝKORA Jaroslav 2004 Hubertus130.97 0 124.09 54 130.9770.25/115,70
156.15/PZKLIMEŠ Vít 2007 Kralupy 122.89 70 125.08 6 131.0870.36/115,90
157.26/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.119.35 12 154.59 12 131.3570.63/116,30
158.14/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor4.00 999 124.76 8 132.7672.04/118,60
159.16/PZHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak131.25 6 135.89 0 135.8975.17/123,80
160.27/ZMVRANÝ Matěj 2006 USK Pha 126.21 10 222.78 112 136.2175.49/124,30
161.15/VMDOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV 125.47 12 126.14 18 137.4776.75/126,40
162.28/ZMNOVÁK Václav 2005 VS Tábor132.90 60 127.48 14 141.4880.76/133,00
163.17/PZŠKOP Jan 2007 Ot.Strak139.02 64 136.39 6 142.3981.67/134,50
164.18/PZPETŘÍK Marek 2008 USK Pha 4.00 999 143.96 8 151.9691.24/150,30
165.29/ZMPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha 142.85 10 195.77 1016 152.8592.13/151,70
166.19/PZPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.150.30 8 117.15 150 158.3097.58/160,70
167.20/PZPAJMA Lukáš 2008 Kadaň 173.31 14 149.10 12 161.10100.38/165,30
168.37/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy 166.14 10 139.30 154 176.14115.42/190,10
169.21/PZPLAS Tobiáš 2008 USK Pha 189.32 108 169.41 14 183.41122.69/202,10
170.38/ZSMÁRA Michal 2003 VS Tábor167.06 68 179.71 18 197.71136.99/225,60
171.30/ZMKUTEK Michal 2006 USK Pha 202.41 64 135.31 64 199.31138.59/228,20
172.22/PZMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 166.75 68 201.40 6 207.40146.68/241,60
173.23/PZSYNEK Přemysl 2007 L.Žatec 160.03 208 198.81 10 208.81148.09/243,90
174.24/PZURBÁNEK Šimon 2008 USK Pha 191.48 216 207.08 14 221.08160.36/264,10
175.25/PZVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor164.65 60 155.86 106 224.65163.93/270,00
176.31/ZMHADRABA Martin 2005 USK Pha 126.46 212 131.37 114 245.37184.65/304,10
177.26/PZDO Tony 2008 Roudnice164.34 166 134.90 116 250.90190.18/313,20
178.39/ZSKRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn1.00 999 149.21 116 265.21204.49/336,80
179.27/PZKAREŠ Samuel 2009 Roudnice151.85 124 161.46 314 275.85215.13/354,30
180.32/ZMMAZÁNEK Vojtěch 2006 USK Pha 119.80 158 125.30 262 277.80217.08/357,50
  SAKALA Štěpán 2004 Kralupy 198.03 80 1.00 999 999.00 0
182.33/ZMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha 122.93 158 126.60 162 280.93220.21/362,70
183.28/PZPLUTA Adam 2008 Boh.Pha 160.46 218 198.28 308 378.46317.74/523,30
184.29/PZČEKAL Josef 2007 Klášter.140.95 458 116.17 308 424.17363.45/598,60
185.30/PZPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha 138.11 320 133.15 408 458.11397.39/654,50
186.31/PZKVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn113.77 410 148.36 456 523.77463.05/762,60
187.34/ZMHOLUB Čeněk 2006 USK Pha 1.00 999 140.93 412 552.93492.21/810,60
188.32/PZSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha 90.93 506 79.00 652 596.93536.21/883,10
189.33/PZSMETÁNKA Vavřinec 2008 Hubertus144.06 462 182.78 458 606.06545.34/898,10
  NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MED Kryštof 2002 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Martin 1977 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Vojtěch 2002 3+ Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Jan 1982 3+ Klatovy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha 1.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  Hrňák Matouš 2009 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3+ Sušice 87.67 52 81.69 0 81.69 22
2.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV 87.37 0 92.51 0 87.375.68/7,018
3.2/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 3 L.Žatec 91.43 0 89.57 0 89.577.88/9,614
4.2/VMPAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha 91.24 0 90.93 0 90.939.24/11,310
5.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.100.87 2 95.97 2 97.9716.28/19,99
6.1/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor100.81 2 99.21 0 99.2117.52/21,48
7.2/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3+ USK Pha 99.68 0 100.73 0 99.6817.99/22,07
8.3/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.104.38 4 105.55 0 105.5523.86/29,26
9.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov 108.96 4 104.10 2 106.1024.41/29,95
10.4/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha 112.01 2 106.90 0 106.9025.21/30,94
11.1/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn106.15 2 106.33 4 108.1526.46/32,43
12.5/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy 126.72 8 112.54 4 116.5434.85/42,72
13.2/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 128.63 4 124.69 4 128.6947.00/57,51
14.3/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 131.47 2 129.14 6 133.4751.78/63,40
15.6/ZSMorenová Adriana 2004 USK Pha 4.00 999 134.69 58 192.69111.00/135,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3