vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Typ závodu

Trať

Nově uznané výkonnostní třídy

Statistiky roku 2013

počet evidovaných závodů118
počet evidovaných výsledků12832
celkový výsledek vítězů2d 0h 3m 28.64s
celkový výsledek všech39d 7h 35m 27.02s
statistika počtu absolvovaných závodů podle závodníků
statistika počtu hodnocených v jednotlivých závodech
mapa s místy závodů

Výsledky závodů

Sjezd na Svitavě, závod č.1
SJEZD / počet hodnocených: 33
23.03.2013Kanoe Klub Spoj Brnořeka Svitava v úseku Adamov - Babicexls  
Sjezd na Svitavě, závod č.2
SJEZD / počet hodnocených: 31
23.03.2013Kanoe Klub Spoj Brnořeka Svitava v úseku Adamov - Babicexls  
Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota
SJEZD / počet hodnocených: 56
30.03.2013Technika PrahaSázava, Krhanicepdf  
Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota
SJEZD / počet hodnocených: 55
30.03.2013Technika PrahaSázava, Krhanicepdf  
Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle
SJEZD / počet hodnocených: 36
31.03.2013Technika PrahaSázava, Krhanicepdf  
Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle
SJEZD / počet hodnocených: 34
31.03.2013Technika PrahaSázava, Krhanicepdf  
Sjezd na Chrudimce
SJEZD / počet hodnocených: 17
04.04.2013TJ Syntesia PardubiceChrudimkaxls  
Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota
SJEZD / počet hodnocených: 51
06.04.2013Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočetxls  
Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota
SJEZD / počet hodnocených: 52
06.04.2013Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov mostxls  
Sjezd na Lužnici, závod č.1, sobota
SJEZD / počet hodnocených: 42
06.04.2013TJ Jiskra Bechyněřeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutěxls  
Sjezd na Lužnici, závod č.2, sobota
SJEZD / počet hodnocených: 42
06.04.2013TJ Jiskra Bechyněřeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutěxls  
Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle
SJEZD / počet hodnocených: 46
07.04.2013Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočetxls  
Sjezd v Hanušovicích, závod č.4, neděle
SJEZD / výsledky nejsou k dispozici
07.04.2013Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov mostxls  
Sjezd na Lužnici, závod č.3, neděle
SJEZD / zrušeno pro nedostatečný počet přihlášek
07.04.2013TJ Jiskra Bechyněřeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
Sjezd na Lužnici, závod č.4, neděle
SJEZD / zrušeno pro nedostatečný počet přihlášek
07.04.2013TJ Jiskra Bechyněřeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
VZ ve slalomu ve Stružnici - sobota, závod č.1
SLALOM / počet hodnocených: 92
13.04.2013TJ Česká Lípařeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýnaxls  
1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile
SJEZD / počet hodnocených: 118
13.04.2013TJ Loko PlzeňČeňkova pilapdf   pdf  
VZ ve slalomu ve Stružnici - neděle, závod č.2
SLALOM / počet hodnocených: 85
14.04.2013TJ Česká Lípařeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýnaxls  
2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile
SJEZD / počet hodnocených: 114
14.04.2013TJ Loko PlzeňČeňkova pilapdf  
3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici
SJEZD / počet hodnocených: 64
20.04.2013Bohemians PrahaŘeka Kamenice v úseku Plavy - Jesennépdf  
4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici
SJEZD / počet hodnocených: 63
21.04.2013Bohemians PrahaŘeka Kamenice v úseku Plavy - Jesennépdf  
Sjezd na Chrudimce
SJEZD / počet hodnocených: 25
25.04.2013TJ Syntesia PardubiceChrudimkaxls  
1. Český pohár ve slalomu na Labi pod Špindlerovým Mlýnem
SLALOM / počet hodnocených: 128
27.04.2013UP OlomoucLabe pod Špindl.Mlýnem na soutěscexls  
5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem
SJEZD / počet hodnocených: 57
27.04.2013UP Olomoucřeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomuxls  
2. Český pohár ve slalomu na Labi pod Špindlerovým Mlýnem
SLALOM / počet hodnocených: 122
28.04.2013UP OlomoucLabe pod Špindl.Mlýnem na soutěscexls  
6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců
SJEZD / počet hodnocených: 79
28.04.2013UP Olomoucřeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomupdf  
Sjezd na Chrudimce
SJEZD / počet hodnocených: 27
02.05.2013TJ Syntesia PardubiceChrudimkaxls  
Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu
SLALOM / počet hodnocených: 133
04.05.2013KK OpavaKK Opavaxls  
Sprinty v Opavě + 1. ČP žáků ve sprintu
SPRINT / počet hodnocených: 36
04.05.2013KK OpavaUSD Opavaxls  
Trutnovský slalom
SLALOM / počet hodnocených: 60
04.05.2013Loko Trutnovxls  
Trutnovský sprint
SPRINT / počet hodnocených: 15
04.05.2013Loko Trutnovxls  
Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu
SLALOM / počet hodnocených: 129
05.05.2013KK OpavaUSD Opavaxls  
Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu
SPRINT / počet hodnocených: 33
05.05.2013KK OpavaUSD Opavaxls  
Trutnovský slalom, neděle
SLALOM / počet hodnocených: 56
05.05.2013Loko Trutnovxls  
Trutnovský sprint, neděle
SPRINT / počet hodnocených: 8
05.05.2013Loko Trutnovxls  
3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod
SLALOM / počet hodnocených: 138
11.05.2013SK ŽižkovUSD Trnávkaxls  
Slalomy v Táboře, sobota
SLALOM / počet hodnocených: 178
11.05.2013VS TáborLužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
Kroměřížský slalom
SLALOM / počet hodnocených: 107
11.05.2013VK Kroměřížpdf  
Kroměřížský sprint
SPRINT / počet hodnocených: 24
11.05.2013VK Kroměřížpdf  
4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod
SLALOM / počet hodnocených: 135
12.05.2013SK ŽižkovUSD Trnávkaxls  
Slalomy v Táboře, neděle
SLALOM / počet hodnocených: 168
12.05.2013VS TáborLužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.xls   xls  
Kroměřížský slalom, neděle
SLALOM / počet hodnocených: 103
12.05.2013VK Kroměřížpdf  
Kroměřížský sprint, neděle
SPRINT / počet hodnocených: 24
12.05.2013VK Kroměřížpdf  
Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje
SLALOM / počet hodnocených: 65
15.05.2013UP OlomoucMlýnský náhon u loděnice SKUP Olomoucxls  
Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje
SPRINT / počet hodnocených: 32
15.05.2013UP OlomoucMlýnský náhon u loděnice SKUP Olomoucxls  
7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech
SPRINT / počet hodnocených: 110
18.05.2013Bohemians PrahaUSD Veltrusyxls  
5. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod
SLALOM / počet hodnocených: 150
18.05.2013USK PrahaUSD Trojaxls  
8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech
SPRINT / počet hodnocených: 108
19.05.2013Bohemians PrahaUSD Veltrusyxls  
6. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod
SLALOM / počet hodnocených: 150
19.05.2013USK PrahaUSD Trojaxls  
Krumlovský Down-Town, sobota + Přebor JČ kraje
SJEZD / počet hodnocených: 35
25.05.2013SK Vltava Č. KrumlovČeský Krumlov, řeka Vltava.xls  
Krumlovský Down-Town, sprint
SPRINT / počet hodnocených: 35
25.05.2013SK Vltava Č. KrumlovRechle (loděnice Č. Krumlov)xls  
1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
SLALOM / počet hodnocených: 220
25.05.2013SK vodní slalom České BudějoviceUSD České Vrbnéxls  
Krumlovský Down-Town, neděle
SJEZD / počet hodnocených: 29
26.05.2013SK Vltava Č. KrumlovČeský Krumlov, řeka Vltavaxls  
2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
SLALOM / počet hodnocených: 218
26.05.2013SK vodní slalom České BudějoviceUSD České Vrbnéxls  
Sjezd na Paraplíčku + 3. ČP žáků ve sjezdu
SJEZD / zrušeno - povodně
01.06.2013TJ Klub kanoistiky Železný BrodJizera v úseku Malá Skala - Rakousy
VZ ve slalomu, 3. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013
SLALOM / zrušeno - povodně
01.06.2013TJ Klub kanoistiky Železný BrodJizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko
Sjezdy na Paraplíčku + 4. ČP žáků ve sjezdu
SJEZD / zrušeno - povodně
02.06.2013TJ Klub kanoistiky Železný BrodJizera v úseku Malá Skala - Rakousy
VZ ve slalomu, 4. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013
SLALOM / zrušeno - povodně
02.06.2013TJ Klub kanoistiky Železný BrodJizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko
Sjezd na Chrudimce
SJEZD / počet hodnocených: 22
06.06.2013TJ Syntesia PardubicePardubice - řeka Chrudimkaxls  
Sjezd v Litovli
SJEZD / počet hodnocených: 38
08.06.2013TJ Vodní Sporty Litovelřeka Morava,nad Litovlí.xls  
Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu
SJEZD / počet hodnocených: 142
08.06.2013TJ Vodní Sporty Litovelřeka Morava,nad Litovlíxls  
Sjezd v Litovli
SJEZD / počet hodnocených: 98
09.06.2013TJ Vodní Sporty Litovelřeka Morava,nad Litovlíxls  
Akademické MČR ve slalomu
SLALOM / zrušeno - povodně
11.06.2013USK PrahaUSD Troja
Akademické MČR ve sprintu
SPRINT / zrušeno - povodně
11.06.2013USK PrahaUSD Troja
7. ČP ve slalomu + 3. NKZ v Liptovském Mikuláši
SLALOM / počet hodnocených: 228
15.06.2013UP OlomoucUSD Liptovký Mikulášsk/   xls   xls
8. ČP ve slalomu + 4. NKZ v Liptovském Mikuláši
SLALOM / počet hodnocených: 229
16.06.2013UP OlomoucUSD Liptovký Mikulášsk/   xls   xls
Slalom ve Veselí nad Moravou
SLALOM / počet hodnocených: 112
22.06.2013SK Veselí nad Moravouxls  
Sprint ve Veselí nad Moravou
SPRINT / počet hodnocených: 49
22.06.2013SK Veselí nad Moravouřeka Morava v prostoru silničního mostuxls  
Sjezd na Loučné
SJEZD / počet hodnocených: 28
22.06.2013SKK Vysoké Mýtoxls  
Slalom ve Vysokém Mýtě
SLALOM / počet hodnocených: 98
22.06.2013SKK Vysoké Mýtoxls   xls  
Sjezd ve Strakonicích
SJEZD / počet hodnocených: 39
22.06.2013SK Domeček Soběslavxls  
Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků
SLALOM / počet hodnocených: 217
22.06.2013Otava Strakoniceřeka Otava, Strakonice Podskalíxls  
Slalom ve Veselí nad Moravou
SLALOM / počet hodnocených: 103
23.06.2013SK Veselí nad Moravouřeka Morava v prostoru silničního mostuxls  
Sprint ve Veselí nad Moravou
SPRINT / počet hodnocených: 42
23.06.2013SK Veselí nad Moravouřeka Morava v prostoru silničního mostuxls  
Slalom ve Vysokém Mýtě
SLALOM / počet hodnocených: 96
23.06.2013SKK Vysoké Mýtoxls  
Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků
SLALOM / počet hodnocených: 195
23.06.2013Otava Strakoniceřeka Otava, Strakonice Podskalíxls  
VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013
SLALOM / počet hodnocených: 190
29.06.2013KK Rakovníkxls  
VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013
SLALOM / počet hodnocených: 185
30.06.2013KK Rakovníkxls  
Slalom v Kadani + MČR veteránů ve slalomu+pohár předžáků
SLALOM / počet hodnocených: 170
06.07.2013TJ DNT VS KadaňKadaňský mlýnxls  
Slalom v Dolních Kounicích
SLALOM / počet hodnocených: 98
06.07.2013VS Dolní KouniceŘeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemixls  
Sprint v Dolních Kounicích
SPRINT / výsledky nejsou k dispozici
06.07.2013VS Dolní KouniceŘeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
Slalom v Kadani + pohár předžáků
SLALOM / počet hodnocených: 142
07.07.2013TJ DNT VS KadaňKadaňský mlýnxls  
Slalom v Dolních Kounicích
SLALOM / počet hodnocených: 99
07.07.2013VS Dolní KouniceŘeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemixls  
Sprint v Dolních Kounicích
SPRINT / výsledky nejsou k dispozici
07.07.2013VS Dolní KouniceŘeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
Slalom v Sušici
SLALOM / počet hodnocených: 241
13.07.2013TJ KVS Sušicexls  
Slalom v Sušici
SLALOM / počet hodnocených: 225
14.07.2013TJ KVS Sušicexls  
Slalom v Písku - konaný v USD České Vrbné
SLALOM / počet hodnocených: 142
20.07.2013KVS PísekUSD České Vrbnéxls  
Sjezd ve Dvoře Králové
SJEZD / počet hodnocených: 22
20.07.2013TJ Dvůr Královéxls  
Sprint ve Dvoře Králové
SPRINT / počet hodnocených: 28
20.07.2013TJ Dvůr Královéxls  
Slalom v Písku
SLALOM / počet hodnocených: 116
21.07.2013KVS PísekUSD České Vrbnéxls  
Sjezd ve Dvoře Králové
SJEZD / počet hodnocených: 22
21.07.2013TJ Dvůr Královéxls  
Sprint ve Dvoře Králové
SPRINT / počet hodnocených: 28
21.07.2013TJ Dvůr Královéxls  
Sjezd na Orlici
SJEZD / počet hodnocených: 28
27.07.2013SK Třebechovicexls  
Sjezd na Orlici 2
SPRINT / počet hodnocených: 29
27.07.2013SK Třebechovicexls  
Sjezd na Orlici 3
SJEZD / počet hodnocených: 32
28.07.2013SK Třebechovicexls  
Sjezd na Orlici 4
SPRINT / počet hodnocených: 35
28.07.2013SK Třebechovicexls  
Slalom v Brně
SLALOM / počet hodnocených: 121
03.08.2013Kanoe Klub Spoj Brnoxls  
Slalom na Paraplíčku
SLALOM / počet hodnocených: 83
03.08.2013TJ Klub kanoistiky Železný BrodJizera, peřej Paraplíčkoxls  
Slalom v Brně
SLALOM / počet hodnocených: 123
04.08.2013Kanoe Klub Spoj Brnoxls  
Slalom na Paraplíčku
SLALOM / počet hodnocených: 80
04.08.2013TJ Klub kanoistiky Železný BrodJizera u Železného Brodu peřej Paraplíčkoxls  
Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup
SLALOM / počet hodnocených: 580
08.08.2013-09.08.2013SK VS Č. BudějoviceVodácký areál Lídy Polesné České Vrbnéxls   xls   xls
9. ČP ve slalomu + MČR U 23 v Troji
SLALOM / počet hodnocených: 137
10.08.2013USK PrahaUSD Trojaxls  
Sjezd pod Borskou přehradou
SJEZD / výsledky nejsou k dispozici
10.08.2013TJ Loko Plzeň
Slalom pod Borskou přehradou
SLALOM / počet hodnocených: 132
10.08.2013TJ Loko Plzeňxls  
Wave2013 International Slalom Race
SLALOM / počet hodnocených: 237
10.08.2013-11.08.2013SK VS Č. BudějoviceVodácký areál Lídy Polesné České Vrbnéxls  
10. ČP ve slalomu + MČR seniorů v Troji
SLALOM / počet hodnocených: 135
11.08.2013USK PrahaUSD Trojaxls  
Slalom pod Borskou přehradou
SLALOM / počet hodnocených: 133
11.08.2013TJ Loko Plzeňxls  
Slalom O štít města Benátek
SLALOM / počet hodnocených: 170
17.08.2013SK VS Karbo BenátkyŘeka Jizera, jez v Obodři.xls  
Slalom O štít města Benátek
SLALOM / počet hodnocených: 155
18.08.2013SK VS Karbo BenátkyŘeka Jizera, jez v Obodři.xls  
Memoriál Jaroslava Froňka, sobota
SLALOM / počet hodnocených: 122
24.08.2013TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy
9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů
SPRINT / počet hodnocených: 140
24.08.2013TJ Syntesia PardubiceUSD České Vrbnéxls  
Memoriál Jaroslava Froňka, neděle
SLALOM / počet hodnocených: 121
25.08.2013TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy
10. Český pohár ve sprintu + MČR U23
SPRINT / počet hodnocených: 130
25.08.2013TJ Syntesia PardubiceUSD České Vrbnéxls  
11. Český pohár ve slalomu + 5. NKZ na Lipně
SLALOM / počet hodnocených: 203
31.08.2013SK VS Č. BudějoviceLipnoxls  
11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
SJEZD / počet hodnocených: 51
31.08.2013TJ Vodní Sporty LitovelLipno pod přehradouxls  
12. Český pohár ve slalomu + 6. NKZ na Lipně
SLALOM / počet hodnocených: 205
01.09.2013SK vodní slalom České BudějoviceLipnoxls  
12. Český pohár sprintu na Lipně
SPRINT / počet hodnocených: 65
01.09.2013TJ Vodní Sporty LitovelLipno pod přehradouxls  
Sjezd na Chrudimce
SJEZD / výsledky nejsou k dispozici
05.09.2013TJ Syntesia PardubiceŘeka Chrudimka
Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu
SLALOM / počet hodnocených: 166
07.09.2013TJ Valašské Meziříčíxls  
MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
SPRINT / počet hodnocených: 105
08.09.2013TJ Valašské Meziříčíxls  
2013 ICF Mistrovství světa ve vodním slalomu
SLALOM / počet hodnocených: 300
11.09.2013-15.09.2013USK PrahaUSD Trojaven   tes  
MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech
SLALOM / počet hodnocených: 138
21.09.2013TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusyxls  
MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech
SPRINT / počet hodnocených: 79
22.09.2013TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusyxls  
MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově
SJEZD / počet hodnocených: 100
28.09.2013UP OlomoucMorava Hynkov u Olomoucexls  
Slalom v Třebechovicích
SLALOM / počet hodnocených: 255
28.09.2013SK TřebechoviceOrlice, Třebechovicexls  
Hanácký slalom
SLALOM / počet hodnocených: 251
28.09.2013UP OlomoucMorava Hynkov u Olomoucexls  
Slalom v Třebechovicích
SLALOM / počet hodnocených: 241
29.09.2013SK TřebechoviceOrlice, Třebechovicexls  
Hanácký slalom
SLALOM / počet hodnocených: 242
29.09.2013UP OlomoucMorava Hynkov u Olomoucexls  
Klatovský slalom ve Strakonicích
SLALOM / počet hodnocených: 130
05.10.2013Kanoistický klub Klatovy o.s.řeka Otava, Strakonice Podskalíxls  
Klatovský slalom ve Strakonicích
SLALOM / počet hodnocených: 127
06.10.2013Kanoistický klub Klatovy o.s.řeka Otava, Strakonice Podskalíxls  
Sjezd na Lužnici
SJEZD / počet hodnocených: 72
19.10.2013TJ Jiskra Bechyněřeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutěxls  
Sjezd na Lužnici
SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
19.10.2013TJ Jiskra Bechyněřeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutěxls  

Statistika počtu hodnocených závodníků podle závodů a kategorií

 sj.Svitava
23.03.13
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Chrudimka
04.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Lužnice1
06.04.13
sj.Lužnice2
06.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sl.Stružnice
13.04.13
sl.Stružnice
13.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sl.Stružnice
14.04.13
sl.Stružnice
14.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Chrudimka
25.04.13
sl. 1ČP Špin
27.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sl. 2ČP Špin
28.04.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sp.Opava1
04.05.13
sl.Trutnov1
04.05.13
sp.Trutnov1
04.05.13
sl.Opava2
05.05.13
sp.Opava2
05.05.13
sl.Trutnov2
05.05.13
sp.Trutnov2
05.05.13
3.ČP slalom
11.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sp.Kroměř.1
11.05.13
4.ČP slalom
12.05.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sp.Kroměř.2
12.05.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Olomouc
15.05.13
sp.Olomouc
15.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
5.ČP slalom
18.05.13
sp.8.ČP
19.05.13
5.ČP slalom
19.05.13
sj.ČK-1
25.05.13
sp.ČK
25.05.13
1.NKZ ČB
25.05.13
sj.ČK-2
26.05.13
2.NKZ ČB
26.05.13
Chrudimka
06.06.13
sj.Litovel
08.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel2
09.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
CP+NKZ LM2
16.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sp.Veselí
22.06.13
sj.Mýto
22.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sj.Strakonic
22.06.13
sl.Strakonic
22.06.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí2
23.06.13
sp.Veselí2
23.06.13
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Strak2
23.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Křivokl2
30.06.13
Kadaň SO
06.07.13
Kadaň SO
06.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
Kadaň NE
07.07.13
Kadaň NE
07.07.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl NE
07.07.13
Sušice SO
13.07.13
Sušice NE
14.07.13
Písek SO
20.07.13
DK sjezd
20.07.13
DK sprint SO
20.07.13
Písek NE
21.07.13
DK sjezd NE
21.07.13
DK sprint NE
21.07.13
Třeb.sj.SO
27.07.13
Třeb.sj.SO 2
27.07.13
Třeb.sj.NE
28.07.13
Třeb.sj.NE 2
28.07.13
Brno SO
03.08.13
Brno SO
03.08.13
Paraple SO
03.08.13
Paraple SO
03.08.13
Brno NE
04.08.13
Brno NE
04.08.13
Paraple NE
04.08.13
Paraple NE
04.08.13
JWC Wave
08.08.13
JWC Wave
08.08.13
JWC Wave
08.08.13
JWC Wave
08.08.13
JWC Wave
08.08.13
JWC Wave
08.08.13
JWC Wave
08.08.13
9.ČP Troja
10.08.13
Plzeň sl SO
10.08.13
Plzeň sl SO
10.08.13
Wave2013
10.08.13
Wave2013
10.08.13
Wave2013
10.08.13
10.ČP Troja
11.08.13
Plzeň sl NE
11.08.13
Plzeň sl NE
11.08.13
Benátky SO
17.08.13
Benátky NE
18.08.13
MJF sobota
24.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
MJF neděle
25.08.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
sj 11ČP
31.08.13
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
sj 12ČP
01.09.13
MČRž slalom
07.09.13
MČRž sprint
08.09.13
MS slalom
11.09.13
MS slalom
11.09.13
MS slalom
11.09.13
MČRdor.sl
21.09.13
MČRdor.spr
22.09.13
MČRž sjezd
28.09.13
Třebech SO
28.09.13
Třebech SO
28.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Třebech NE
29.09.13
Třebech NE
29.09.13
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké NE
29.09.13
KT ST SO
05.10.13
KT ST NE
06.10.13
sl Bech SO
19.10.13
sl Bech II
19.10.13
C1M9915155598107771430---1527---1415113313331812177184175153373310---------363210---------74---27382638874584411112817575891819438------52129------------33343514------2915------43413045274555441817------1716------4382013710113623272610---3424---39332441223850165020191272002113136141------5744------2424120
C2M3312111110---33------3518---518---11105199171359451634---19159---------19148---------31---132213224516415217---1022229510215---------61013------------1313177------137------1716131210121---3---106------106------131311------------1910555---1911---139524520209209151132001011142519------2416------119100
K1M13121919131382625242424524414634227279442643321070153210691529546781441141646731339131628131740444144111211171109165039969853153312401018112334412294010107999572841156084115112104641418571418191924245112346521445312041302515151841522051511541512089827341743891209126844510200692939952410427862593286564330
K1W87101076---14141111121425---1325---1211---2792614---31105---31108---27313298---25293298---1010---243424348739640---113427454323153141247------131341------------393727421---22421---54512633183344442511------2510------582220131010102922161310---3022---2627173017293463410332458002821234149------4051------2728170
C1W------------------------------------34---32------------5---32---6---------6---------944---------944---------40---61241244949---13---5883535------------325------------667---------6---------12109------4------------------5---------5---------888------------125111---115---3434358---10---1513360010511911------910------32------
C2W---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------33------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Celkem33315655363417515242424688814182754264632512857122792713336601512933568138161407022161351523868211652281711015010815035352202921822681129822822997415752719518112609010029401010719018515833621513034621524122514222281162228292835321094634610946453242928951323539137112699677151351132017015512214012113020351205651661053000013879100231144104272161469328130127720

Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3